Je zou de Xenos eens kunnen proberen.quote:Op woensdag 13 december 2006 13:41 schreef p_iglet het volgende:
Den haag heeft geen action![]()
En dat is inderdaad nou net de ideale winkel voor dat soort kadootjes.
quote:Op woensdag 13 december 2006 13:41 schreef p_iglet het volgende:
Den haag heeft geen action![]()
En dat is inderdaad nou net de ideale winkel voor dat soort kadootjes.
Succes met uitproberen evenstar! Hopelijk lukt het.
Whahahaah geloof het of niet, maar de euroland verkoopt hier voornamelijk fout ondergoed. Van die roze kanten oma dingen en dan 3 voor 2 euro enzoquote:
Nee, natuurlijk niet! Ze had gisteravond de fles in no time leeg.quote:Op woensdag 13 december 2006 07:18 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
niet onzeker worden hoor. zoals je zelf zegt: laat het lekker van kim afhangen.
zou je echt je kind honger laten lijden omdat je schoonouders dat zeggen ?
Moah het gaat wel, net even tranen gelaten bij een programma op 10 (talpa) over trouwen en dan een brief die dochter aan moeder schreef, en ineens kwam het gemis van mijn mams even keihard opzetten.quote:Op woensdag 13 december 2006 19:54 schreef lady-wrb het volgende:
dat klinkt goed bar
hoe voel je je nu?
Nouja, een goede stoel heb je gewoon nodig, dus daar is niets asociaals aan toch? Tja, en een nieuwe camera, die heb je nodig zodat je straks je stoel kan showenquote:Op woensdag 13 december 2006 20:40 schreef Anitra het volgende:
Lekker Bar dat het zo vertrouwd en fijn voelt!
LB net als de rest zegt: bellen met die handel
Evenstar leuke jas!!
En ik heb asociaal gedaan vandaagen gisteravond ik heb een nieuwe camera (compact) gekocht en eindelijk een goede stoel voor mij. Schaam me rot dat ik zo maar zoveel geld uit gegeven heb in 2 dagen
Stoel komt dinsdag en camera deze week nog als het goed is
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |