Geloof me, ik weet het niet. En daarom sluit ik eigenlijk niets uit, hoe idioot sommige dingen ook mogen klinken.quote:Op donderdag 14 december 2006 17:04 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Maar het is wel buitenaards denk jij... ? Ongeacht of ze landen of niet, wie heeft ze gemaakt volgens jou dan?
altijd grappig om te lezen hoe aliens zich zouden moeten vootrdoen volgens aardse denkbeelden.quote:Op donderdag 14 december 2006 16:39 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Juuist Ero. Waaorm zouden ze dat doen? Ze zijn technisch ontzettend geavanceerd, hebben blijkbaar voertuigen die voor ons onmogelijke manoeuvres kunnen uithalen, ze bezoeken ons al jaaaren als je veel 'bewijs' etc mag geloven, maar het enige 'tastbare' wat we van ze hebben zijn wat tekeningen in een gewas. Lijkt me een gekke manier om je kenbaar te maken.
Tenzij het tiener-aliens zijn die hier wat komen spelen met die gekke planten![]()
mijn redenatie is simpelquote:Op donderdag 14 december 2006 17:11 schreef Marietje_34 het volgende:
[..]
Geloof me, ik weet het niet. En daarom sluit ik eigenlijk niets uit, hoe idioot sommige dingen ook mogen klinken.
ik heb af en toe echt het idee dat jij en totsy nog in kabouters gelovenquote:Op donderdag 14 december 2006 17:51 schreef huupia het volgende:
[..]
mijn redenatie is simpel
- het is gecreeerd ddor een intelligentie
-een aantal aanwijzingen zoals de afwijkingen en snelle creatie en ufo waarnemingen zegt mij dat een aantal van deze formaties niet door mensen is gemaakt
blijft over: een niet menselijke intelligentie oftewel een alien
bekijk dit filmpje eens en en je zal en dat iets als stonehenge op een mooie uitgedokterde manier gemaakt kan wordenquote:Op donderdag 14 december 2006 12:53 schreef erodome het volgende:
[..]
Ja ze liggen in de bodem, maar niemand kan verklaren hoe ze dat hebben gedaan, het is als stonehenge, niemand weet hoe het voor elkaar gekregen is....de kennis was er niet om dat te kunnen doen eigenlijk....
Nog grappiger is het om te lezen hoe elk dingetje wat maar enigzins niet alledaags is door een niet-aardse intelligentie gemaakt/veroorzaakt/gedaan is gewordenquote:Op donderdag 14 december 2006 17:48 schreef huupia het volgende:
[..]
altijd grappig om te lezen hoe aliens zich zouden moeten vootrdoen volgens aardse denkbeelden.
maw omdat ze technisch zo ver vooruit zijn zullen ze zeker geen tekeningen in het gewas maken![]()
Ik ben onder de indruk van wat hij doet(kon het alleen zien, heb geen geluid hier), maar het zegt me verder vrij weinig, de stenen van stonehenge moeten ook ergens vandaan komen en ik weet zeker dat ze geen vrachtwagens hadden om ze te komen brengenquote:Op donderdag 14 december 2006 18:15 schreef bonke het volgende:
[..]
bekijk dit filmpje eens en en je zal en dat iets als stonehenge op een mooie uitgedokterde manier gemaakt kan worden
filmpje
als het op die manier kan, dan zijn er vroeger ook wel mensen geweest die de lijnen uit jou posts kunnen maken
ps: ik heb daar ook een docu over gezien en et was allemaal best wel interresant
Jazeker, en die bestaan ook wel echt .quote:Op donderdag 14 december 2006 18:07 schreef bonke het volgende:
[..]
ik heb af en toe echt het idee dat jij en totsy nog in kabouters geloven
in het begin van het filmpje zie je dat de man al 1 balk bovenop 2 staanders heeft gezet, dus dat zal met grote balken op dezelfde manier gaanquote:Op donderdag 14 december 2006 22:02 schreef erodome het volgende:
[..]
Ik ben onder de indruk van wat hij doet(kon het alleen zien, heb geen geluid hier), maar het zegt me verder vrij weinig, de stenen van stonehenge moeten ook ergens vandaan komen en ik weet zeker dat ze geen vrachtwagens hadden om ze te komen brengen
Ook wil ik wel zien hoe hij die dwarsbalken legt, die hele grote dan, hij laat wel een kleine versie zien, maar dat is een stuk minder zwaar allemaal.
De lijnen zijn moeilijker, omdat als je ze vanaf de grond wil doen het extreem lastig wordt zonder ingewikkelde meetapperatuur die rekening houdt met glooiingen in het landschap, we mogen ervan uitgaan dat ze toen geen apperatuur hadden zoals wij nu
Maar wie weet hoe je dat met een beetje denkwerk kan oplossen...durf niet te zeggen dat het wat heel erg aparts is, alhoewel, dat is het wel natuurlijk, maar bovennatuurlijks, of buitenaards, ik denk van niet, verering, dus geloof in bovennatuurlijks of buitenaards dan wel weer als reden om die dingen te maken.
Dat schijnt dus niet helemaal zo te zijn, daarbij zijn de stonehengeblokken niet zo mooi egaal, langwerpig, er zitten hutsen en butsen, bochtjes en friemeltjes in waaraan je kan blijven hangen als je wilt schuiven.quote:Op donderdag 14 december 2006 22:30 schreef bonke het volgende:
[..]
in het begin van het filmpje zie je dat de man al 1 balk bovenop 2 staanders heeft gezet, dus dat zal met grote balken op dezelfde manier gaan
en tuurlijk zijn die balken met een vrachtwagen gebracht
maar vroeger hadden ze ook al paarden en touw, dus een stel van die zware jongens door paarden laten trekken is dan niet zo heel moeilijk
hoe ze het gedaan hebben weet ik niet, maar et is voor mij wel zeker dat ze het gedaan hebbenquote:Op donderdag 14 december 2006 22:38 schreef erodome het volgende:
[..]
Dat schijnt dus niet helemaal zo te zijn, daarbij zijn de stonehengeblokken niet zo mooi egaal, langwerpig, er zitten hutsen en butsen, bochtjes en friemeltjes in waaraan je kan blijven hangen als je wilt schuiven.
Ze kennen wel weer uitstulpingen en hollingen waardoor ze perfect in elkaar passen(maar minder goed over elkaar heen glijden)
Met paarden en touw krijg je zulke krengen als op stonehenge niet weg, niet over een grotere afstand iig, wat het heeft moeten zijn.
Dat is nou juist het hele mysterie van stonehenge
Plaatjes?quote:Op donderdag 14 december 2006 12:37 schreef erodome het volgende:
[..]
Ja, wel degelijk, in rijstvelden, zelfs op sneeuw
Het is ook wel enigszins toevallig te noemen dat op het moment dat fractals in de mode zijn, er fractal-patronen in de graancirkels verschijnen. Op het moment dat de digitalisering verder gaat, verschijnen er digitale patronen in graancirkels.quote:Op donderdag 14 december 2006 20:26 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Nog grappiger is het om te lezen hoe elk dingetje wat maar enigzins niet alledaags is door een niet-aardse intelligentie gemaakt/veroorzaakt/gedaan is geworden![]()
Maw terwijl ze technisch verder vooruit zijn en daar waarschijnlijk dus ook gebruik van maken kiezen ze ervoor om in graan wat formaties te gaan maken, dat is inderdaad veel en veel logischer joh![]()
Heb ik gezien, maar ze deden het ook wel een beetje amateuristisch. Ze maakten één boot, en gebruikten een andere die er al was. Maar die waren niet even groot, wat al tot problemen leidde (ze moesten namelijk twee boten aan elkaar knopen op een grote steen te vervoeren). Bovendien bleek de boot die er was lek te zijn, dus die zonk vrijwel meteen toen ze er een steen op legden.quote:Op donderdag 14 december 2006 22:36 schreef totsy het volgende:
laatst was er een film op tv , en ze zeiden dat de binnenste stenen (zijn blauwe stenen ) van stonehenge uit zuid-wales, van overzee kwamen .
met bootjes deden ze het na, maar de stenen waren duidelijk veel kleiner en het lukte nauwelijks : dus dit is wel een beetje valsspelen
krijg je uiteraard niet.quote:
ik snap wat je bedoelt. het lijkt nu dus net of mensen dat maken omdat het toevallig in de "mode" is.quote:Op vrijdag 15 december 2006 07:42 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Het is ook wel enigszins toevallig te noemen dat op het moment dat fractals in de mode zijn, er fractal-patronen in de graancirkels verschijnen. Op het moment dat de digitalisering verder gaat, verschijnen er digitale patronen in graancirkels.
Over die" mind game ": zij copieren ons niet , maar leggen het nieuwe speelgoed juist klaar voor ons.quote:gebeuren dit soort dingen in de ufo historie ook geregeld. het lijkt wel of ze een "mind game" met ons aan het spelen zijn.
mysterieuze vliegtuigen die capriolen uithalen die technisch onmogelijk zijn met . dus maw onze huidige staat van techniek wordt ge-copicat door hun. maar dan alleen hoe het eruit ziet. het blijven ufo's
gebeurde ook in de jaren rond 1900 toen mysterieuze airships overal ter wereld werden waargenomen, die waren sigaar vormig.
Mais:quote:Op vrijdag 15 december 2006 11:52 schreef ronald-online het volgende:
[..]
krijg je uiteraard niet.
omdat rijstvelden in het water staan en de sneeuw al gesmolten is.
quote:Op vrijdag 15 december 2006 15:07 schreef erodome het volgende:
[..]
Mais:
[afbeelding]
Sneeuw:
[afbeelding]
Zand:
[afbeelding]
Ijs:
[afbeelding]
Sneeuw:
[afbeelding]
Alhoewel ik me niet aan het idee kan onttrekken dat dit om kleine cirkeltjes gaat...
Ijs/sneeuw:
[afbeelding]
Ijs:
[afbeelding]
Zand
[afbeelding]
De zandvirkels zijn wel door mensen gemaakt : artdizign.nl
Lauwe shitquote:Op vrijdag 15 december 2006 15:07 schreef erodome het volgende:
[..]
Mais:
[afbeelding]
Sneeuw:
[afbeelding]
Zand:
[afbeelding]
Ijs:
[afbeelding]
Sneeuw:
[afbeelding]
Alhoewel ik me niet aan het idee kan onttrekken dat dit om kleine cirkeltjes gaat...
Ijs/sneeuw:
[afbeelding]
Ijs:
[afbeelding]
Zand
[afbeelding]
ik ken zijn werk en dat is prachtig.quote:Op vrijdag 15 december 2006 17:32 schreef Mirri het volgende:
Wie is hier naar die presentatie van Janosh geweest:
De kunst van graancirkelscodes beleven?
Dat was een mooie presentatie, hij was 23 september dacht ik...kennen jullie zijn werk ook?
http://www.the-arcturians.com
Verder is die circularsite ook wel redelijk goed, ik zie dat die afbeeldingen daar vandaag komen...ik ben al een tijdje niet meer bezig geweest met graancirkels. Ik zou niet weten wat de nieuwste zijn, leuk om het op Fok weer eens te zien![]()
Het was zo'n presentatie, het was een soort reis langs al zijn hologrammen. Er werden telkens activaties gedaan. De activatie tijdsverschuiving was 1 van de eerste en die was echt heel vet..ik ging toen telkens wieeeee terug naar mijn leven bij de maya's, nog nooit zo helder en duidelijk. Het is eigenlijk een actieve meditatie, visualisatie en alles over je heen laten komen..quote:Op vrijdag 15 december 2006 17:56 schreef huupia het volgende:
[..]
ik ken zijn werk en dat is prachtig.
ben jij naar zo'n meeting geweest?
wat zijn je ervaringen daarvan?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |