Dat briefje is in zijn achterzak gestopt. Waarom zou de redactie dat doen?quote:Op vrijdag 8 december 2006 14:24 schreef scanman01 het volgende:
[..]... Zonder een seconde twijfel. Ik ben alleen nog lang niet overtuigd dat er een brief van Lesley is.
Dat is vast die muis van BB. En tevens de muis van "the green mile..." Dat beest is niet dood te krijgen.quote:
Ja, maar Bart heeft meerdere keren gezegd 'ik heb ook zoiets gehad', doelende op een ziekte/sterfgeval in de familie volgens mij. Met Bart ging het toen alleen over de vader van een vriend.quote:Op vrijdag 8 december 2006 14:25 schreef Day het volgende:
[..]
Nee, die brief komt uit de tijd dat Bart uit z'n dak ging tegen Ilona. Toen WIlma op bezoek was.
Dat was dat moment dat Eveline in het ziekenhuis lag en dat er bekend werd gemaakt dat er 2 mensen naar toe mochten.. Ilona riep toen meteen dat zij wel wilde met Sylvia ofzo..quote:Op vrijdag 8 december 2006 14:29 schreef tipsch het volgende:
ik ken dat moment waarop bart uit z'n plaat gaat tegen ilona helemaal niet. wat was daar gebeurd?
Hij zegt net: ik heb ze dit ook gezegd, ik heb gezegd ik heb zo'n dingetje (briefje) van d'r gekregen. De enige persoon die Bart info van buiten kan geven is Lesley.quote:Op vrijdag 8 december 2006 14:30 schreef scanman01 het volgende:
Bart geeft dus duidelijk aan dat hij gek wordt gemaakt door anderen. Dat zal de redactie dus zijn, die hem vanalles wijs maken waardoor hij ook paranoide ideeën krijgt over anderen (oa Nena)
quote:Op vrijdag 8 december 2006 14:32 schreef Roy_vdm het volgende:
Overigens denk ik helemaal niet dat Lesley en Bart achter de schermen de paring gaan uitvoeren. Daar is Lesley helemaal niet het type voor, dat duurt nog een paar maanden. Zonde van je 4 uur
Hoe dan?quote:Op vrijdag 8 december 2006 14:34 schreef scanman01 het volgende:
[..]... Daar vergis je je lelijk in. Tussen de regels door heeft Lesley echt al wel aangegeven dat ze niets liever wil.
Voor zover ik weet wordt er exact gevolgd wat er op het internet wordt gedaan. Ze hebben wel eens voor de gein een 'verboden' site aangeklikt en dan wordt meteen de muis overgenomen door de regie.quote:Op vrijdag 8 december 2006 14:34 schreef Gigageil het volgende:
Ik zou het dom vinden van DGK-redactie als ze niet mee kunnen kijken op de beeldschermen van de PC's .......Nena zit nou achter de PC waar geen camerabeelden van zijn.....voor hetzelfde geld zit ze wel op de Hyves van een vriendinnetje te gluren stiekem......![]()
Ze kunnen ook de PC logs inzien, dus als de red. het wil komen ze er alsnog achterquote:Op vrijdag 8 december 2006 14:34 schreef Gigageil het volgende:
Ik zou het dom vinden van DGK-redactie als ze niet mee kunnen kijken op de beeldschermen van de PC's .......Nena zit nou achter de PC waar geen camerabeelden van zijn.....voor hetzelfde geld zit ze wel op de Hyves van een vriendinnetje te gluren stiekem......![]()
Je weet toch hoe Bart en Lesley in omwegen met elkaar praten vanwege de camera's. Ze hebben op die manier al meerdere keren aangegeven dat ze niets liever willen dan 'all the way' zegmaar. Ze wil ook echt graag dat Bart een keer bij haar thuis zou mogen blijven 'slapen'. Dat gaat nu dus in zekere zin gebeuren.quote:
dat is zeker zo. Maar ben wel benieuwd wat Lesley vanavond te melden heeft of dat ze nog meer wil weten en wat de situatie is. Dit gaat haar natuurlijk ook in de koude kleren zitten.quote:Op vrijdag 8 december 2006 14:37 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Je weet toch hoe Bart en Lesley in omwegen met elkaar praten vanwege de camera's. Ze hebben op die manier al meerdere keren aangegeven dat ze niets liever willen dan 'all the way' zegmaar. Ze wil ook echt graag dat Bart een keer bij haar thuis zou mogen blijven 'slapen'. Dat gaat nu dus in zekere zin gebeuren.
ik geloof hem toch niet zoalng niet weet wat er is. what comes arond goes around.quote:Op vrijdag 8 december 2006 14:39 schreef scanman01 het volgende:
Maar veel mensen die zich afvroegen waarom Bart zo idioot doet de laatste tijd, hebben nu toch wel een beetje een antwoord denk ik. We hebben zelf de brief dan niet gelezen, maar schijnt vrij heftig te zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |