Och, de SP heeft enorm veel actieve leden (en dat worden er steeds meer)quote:Op maandag 11 december 2006 18:19 schreef KroJo het volgende:
[..]
het is nog maar sterk de vraag of de SP verder kan groeien....
Ehm de PvdA had ook voor de makkelijke optie met de CU kunnen gaanquote:Op maandag 11 december 2006 18:28 schreef -scorpione- het volgende:
Balkenende was eerlijk, Marijnissen was eerlijk, beiden zagen dat het niet echt ging werken. Maar bos loopt weer te janken, want die wil alleen maar macht, alleen maar regeren, maakt niet uit hoe. Ik vind de pvda echt een heel nare partij, die komt de NL democratie niet ten goede, sterker nog, het is een regelrecht gevaar hiervoor.
quote:Op maandag 11 december 2006 18:31 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Och, de SP heeft enorm veel actieve leden (en dat worden er steeds meer)
De campagnge gaat in feite alweer beginnen zodra het nieuwe kabinet er zit.
De SP zit goed ingeworteld in de meeste wijken en zal zeker niet stil gaan zitten.
En een echt goed links beleid met het CDA zie ik gewoon niet zitten, dat kabinet gaat het dan echt geen 4 jaar uithouden.
Dat de SP ineens al haar zetels gaat verliezen net als D66 geloof ik helemaal niets van. Een groot deel van de SP achterban werkt (ook buiten verkiezingstijd) hard aan allerlei projecten en is ook nu gewoon bezig om nieuwe stemmen te winnen..
Of de SP echt groter gaat worden is natuurlijk koffiedik kijken, maar vanuit de oppositie niet ongebruikelijk natuurlijk.
Gewoon er weer voor gaan, hard werken en we zien wel waar het schip strand...
Ik ben er blij mee iig, als de SP met het CDA in zee was gegaan had de SP sowieso in moeten leveren bij de volgende verkiezingen.!
Ritaquote:Op maandag 11 december 2006 18:42 schreef PJORourke het volgende:
Maar als Jan van z'n stokkie pleurt ligt alles weer anders.
Blijkbaar is Bos bang voor de SP. En dat is heel erg triest. Hij gaat vrolijk verder waar hij voor de verkiezingen mee is begonnen: uitgaan van de kracht van de SP, niet van de PvdA zelf. Als ik PvdA-er was wist ik het wel: lozen die Bos.quote:Op maandag 11 december 2006 18:43 schreef du_ke het volgende:
Ehm de PvdA had ook voor de makkelijke optie met de CU kunnen gaan. Dat was juist de optie als het ze alleen maar om regeren zou gaan.
ja, niets dan huldequote:
quote:Op maandag 11 december 2006 18:46 schreef Toad het volgende:
Groenlinks gaat een spoeddebat aanvragen met de informateur. Waar dat nou voor nodig is.
De SP heeft haar eigen ideeen met dit land, die komen niet echt overeen met die van het CDA dus dat gaat gewoon niet werken.quote:Op maandag 11 december 2006 18:44 schreef nikk het volgende:
[..]
Vier jaar is lang hoor. Daarnaast is het geen spelletje ofzo. Het gaat om het landsbestuur en -belang. Maar goed, van een SP-stemmer kan je eigenlijk ook geen verstand verwachten.
quote:Op maandag 11 december 2006 18:47 schreef pmb_rug het volgende:
[..]
![]()
![]()
ze willen even onderstrepen dat de informateur het absoluut niet in zijn hoofd moet halen om hen serieus te nemen!!
Ze willen even hun stem laten horen en de SP niet afvallen. zodat er straks misschien nog een linkse minderheidsregering gecreeerd kan wordenquote:Op maandag 11 december 2006 18:47 schreef pmb_rug het volgende:
![]()
![]()
ze willen even onderstrepen dat de informateur het absoluut niet in zijn hoofd moet halen om hen serieus te nemen!!
quote:Marijnissen geeft CDA de schuld
(Novum) - Het CDA zag weinig perspectief in samenwerking met de SP. Dat zei SP-fractievoorzitter Jan Marijnissen maandag na afloop van zijn gesprek met informateur Rein Jan Hoekstra, PvdA-leider Wouter Bos en premier Jan Peter Balkenende (CDA).
Kort na afloop van het gesprek stelde Hoekstra dat de verschillen tussen vooral het CDA en de SP te groot zijn om tot een kabinet van deze partijen te komen. De informateur gaf aan opnieuw alle fractievoorzitters uit te nodigen. Volgens Marijnissen is het nog steeds mogelijk tot een kabinet met zijn partij te komen, maar dan zonder het CDA. "Het is aantrekkelijk in de regering te zitten, omdat je dan veel meer mogelijkheden hebt iets te bereiken."
Vooral de visies over de begroting en militaire missies lagen volgens Marijnissen ver uiteen. Europa was eveneens een heikel punt, net als de inkomensverschillen en de thuiszorg.
voor de SP-hordes zal het natuurlijk zo zijn, hun 'Grote Leider' heeft er alles aan gedaan om tot een overeenkomst te komen, maar het was het CDA dat niet wilde ....quote:
Dat gezeur over verdrievoudigen is echt belachelijk natuurlijk, het gaat niet om hoeveel procent je wint ten op zichte van de vorige verkiezingen, maar hoeveel zetels je haalt. En wat dat betreft is de SP gewoon de nummer 3 en niks anders. En de CDA en SP liggen zover uit elkaar natuurlijk dat dit echt niet verrassend is, minachting voor de kiezer was het net zo goed geweest als de SP wel ging regeren terwijl 80% (edit> ok 70%) van de Nederlanders helemaal niks van die club moet hebben. Als je een partij bent met standpunten als de SP is het nou eenmaal vrijwel onmogelijk mee te regeren.quote:Op maandag 11 december 2006 19:01 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik vraag me toch af hoeveel topics er binnen 10 minuten gevuld waren als de VVD in de positie van de SP had gezeten en er nu uitgeknikkerd was. Overigens verbaast het me ten zeerste dat iedereen dit minachten van de wil van het volk zo normaal schijnt te vinden. Een partij verdrievoudigt het zetelaantal en wordt gewoon buiten de regeringsverantwoordelijkheid gehouden. Als dit in het buitenland gebeurt met een rechtse partij is FOK! te klein.
Hé, we zijn het eens.quote:Op maandag 11 december 2006 19:05 schreef venomsnake het volgende:
Ben trouwens benieuwd wat Wouter nu gaat doen.
Hij ging toch niet in een kabinet zitten zonder de SP..![]()
![]()
Over dat linkse minderheidskabinet bedoel je?quote:
Nee, dat had ik eruit gehaald.quote:Op maandag 11 december 2006 19:13 schreef venomsnake het volgende:
Over dat linkse minderheidskabinet bedoel je?![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |