Ah, jij bent zo'n mannetje die er altijd maar trots op is dat zijn mening totaal afwijkt van de massa, en altijd maar lekker tegen de stroom in wil... je kan best van mening verschillen, maar kom dan met goede tegenargumenten. Want maar weinig mensen kunnen die beschrijving van Lindgren met je delen. Vandaar de terechte opmerking als je de wedstrijd uberhaupt wel gezien hebt..quote:Op zondag 10 december 2006 20:50 schreef Ashcroft het volgende:
[..]
Nooit in het stadion omdat ik niet kapot ben van Lindgren.Dus er is maar één mening mogelijk?
[..]
Of jij bent gewoon een meeloper.
Ja zo'n mannetje ben ik! Elke keer probeer ik wanhopig een afwijkende mening te vormen.quote:Op zondag 10 december 2006 21:14 schreef dolledingo het volgende:
[..]
Ah, jij bent zo'n mannetje die er altijd maar trots op is dat zijn mening totaal afwijkt van de massa, en altijd maar lekker tegen de stroom in wil... je kan best van mening verschillen, maar kom dan met goede tegenargumenten. Want maar weinig mensen kunnen die beschrijving van Lindgren met je delen. Vandaar de terechte opmerking als je de wedstrijd uberhaupt wel gezien hebt..
Nu doe je net of ik anti-Lindgren ben en hem met de grond gelijk maak. Ik vond hem gister niet sterk in de persoonlijke duels. Big deal. Ik relativeer het dan enkel door te zeggen dat ik geen fan van zijn spel ben...quote:Op zondag 10 december 2006 21:14 schreef dolledingo het volgende:
Ik ben geen fan van Huntelaar, maar moet ik dan elk actie van hem maar als slecht bestempelen. Wat zou ik dan een bekrompen kutboer zijn zeg![]()
Kijk dat je vond dat hij gister niet goed speelde vind ik ook al onzin maar goed. Tevens vermeld je er dus bij dat hij altijd maar een beetje aan het joggen is. Nou als er iemand wil werken voor het team is hij het wel, dus al die opmerkingen van de mensen die het niet met je eens zijn zijn allen terecht. En aangezien jij dus niet met een duidelijke reden aankomt waarom dit je mening is lul je gewoon uit je nek en heeft DD gewoon gelijk.quote:Op zondag 10 december 2006 12:45 schreef Ashcroft het volgende:
Ik vond Lindgren gister helemaal niet goed.
Verloor veel duels. Nu ben ik ook niet zo'n Lindgren-fan eerlijk gezegd. Hij is altijd maar een beetje aan het joggen tussen de linies.
Mijn mening wijkt af. Dat wist ik al voordat ik het plaatste. Je moet nu niet net doen of Lindgren een werker a la Buijs is want dat is gewoon niet zo. Nu geen feiten verdraaien want dan ben jij degene die uit je nek lult. Hij heeft goede intercepties maar duelkracht ontbreekt bij hem. En ik vind dat je dat je dat op zijn positie wel moet hebben.quote:Op zondag 10 december 2006 22:22 schreef Joagertje het volgende:
[..]
Kijk dat je vond dat hij gister niet goed speelde vind ik ook al onzin maar goed. Tevens vermeld je er dus bij dat hij altijd maar een beetje aan het joggen is. Nou als er iemand wil werken voor het team is hij het wel, dus al die opmerkingen van de mensen die het niet met je eens zijn zijn allen terecht. En aangezien jij dus niet met een duidelijke reden aankomt waarom dit je mening is lul je gewoon uit je nek en heeft DD gewoon gelijk.
Lindgren is niet alleen een balafpakker, maar veel meer een strateeg. Hij is vooral degene die het spel ziet en verplaatst. Daarnaast werkt hij ook hard en pakt hij ballen af. Dat hij dat niet op de opvallende manier doet van Buijs (je zou het haast theater kunnen noemen, maar het werkt wel), komt ook omdat hij een andere speler is (en andere specifiekere kwaliteiten heeft, maar ook hard kan werken). Misschien heeft hij minder duel kracht, maar dat is niet het enige dat telt. Je hebt mensen die de ballen afpakken zoals Buijs, maar die leveren ze vervolgens in bij mensen zoals Lindgren. Als je erop let valt ook op dat hij bij veel combinaties (driehoekjes ed) betrokken is. Het feit dat het niet opvalt, wil niet zeggen dat het slecht (of er niet) is (in tegendeel zelfs).quote:Op zondag 10 december 2006 22:42 schreef Ashcroft het volgende:
[..]
Mijn mening wijkt af. Dat wist ik al voordat ik het plaatste. Je moet nu niet net doen of Lindgren een werker a la Buijs is want dat is gewoon niet zo. Nu geen feiten verdraaien want dan ben jij degene die uit je nek lult. Hij heeft goede intercepties maar duelkracht ontbreekt bij hem. En ik vind dat je dat je dat op zijn positie wel moet hebben.
*zucht*quote:Op zondag 10 december 2006 22:42 schreef Ashcroft het volgende:
[..]
Mijn mening wijkt af. Dat wist ik al voordat ik het plaatste. Je moet nu niet net doen of Lindgren een werker a la Buijs is want dat is gewoon niet zo. Nu geen feiten verdraaien want dan ben jij degene die uit je nek lult. Hij heeft goede intercepties maar duelkracht ontbreekt bij hem. En ik vind dat je dat je dat op zijn positie wel moet hebben.
ArenA probleempjes in de Euroborgquote:Opnieuw problemen met grasmat Euroborg
11 december 2006
Het zuidwestelijk deel van de grasmat van stadion Euroborg in Groningen moet voor de tweede keer worden vervangen. Het gras op dit deel van het veld vertoont weer meer dan normale speelschade. Dat heeft de gemeente Groningen maandag gemeld.
Het onderhoudsteam hoopt met nieuwe maatregelen, zoals extra beluchting, wekelijks onderhoud en regelmatige intensieve nazorg voor een structurele oplossing te zorgen. Een belangrijke oorzaak voor de slechte staat van de grasmat is de overkapping van het stadion. Het slechte gras ligt overdag in de schaduw en kan daardoor niet of nauwelijks opdrogen. Bovendien sterft het gras af door een slechte luchtstroom in het stadion. Beschadigde plantendelen gaan verslijmen, waardoor de toplaag glad wordt.
Het nieuwe gras is van een andere soort dan de zoden die eind november 2005 in dit deel van het stadion werden gelegd. De nieuwe komen uit Brabant en sluiten qua opbouw beter aan bij de stadionmat en zijn onderliggende structuur. De herbezoding kost ongeveer 25.000 euro.
Paul Matthijs = HELD!quote:Op maandag 11 december 2006 10:19 schreef dolledingo het volgende:
[..]
*zucht*
Er worden geen feiten verdraaid, jij haalt nu opeens een vergelijking met Buijs erbij. Dit is precies hetzelfde gezeik wat Paul Matthijs ook altijd over zich heen krijgt. Je hebt op de positie van Lindgren nou eenmaal de pech dat het opvalt als je een bal laat lopen en het niet opvalt als het goed gaat. Lindgren werkt zich overigens ook uit de naad in uitwedstrijden, iets wat Buijs heel vaak liet afweten. Dus over het geheel gezien is Lindgren minstens een even harde werker als Buijs, alleen hij hoeft niet zo op te vallen, en daar kan je alleen maar respect voor hebben.
Ach, Nijland wil toch kunstgras...quote:Op maandag 11 december 2006 13:22 schreef BigFire het volgende:
[..]
ArenA probleempjes in de Euroborg![]()
Hij kreeg trouwens nog een 8 door het DvhN voor wat dat waard is (niet veel dus). Door deze kwaliteitskrant werd hij 'de ruggegraat van FC Groningen' genoemd. Zien ze het toch een keertje goedquote:Op maandag 11 december 2006 18:00 schreef Ashcroft het volgende:
[..]
En ik heb wel respect voor Lindgren hoor.
quote:Op maandag 11 december 2006 19:31 schreef Gollemrulez het volgende:
[..]
Hij kreeg trouwens nog een 8 door het DvhN voor wat dat waard is (niet veel dus). Door deze kwaliteitskrant werd hij 'de ruggegraat van FC Groningen' genoemd. Zien ze het toch een keertje goed![]()
Best netjes inderdaad.quote:Op maandag 11 december 2006 21:01 schreef clauwheee het volgende:
De Groningen Fanatics hebben maar liefst 7204.70 euro opgehaald met hun collecte afgelopen zaterdag. Zeer netjes!
Heb bij ingang 3 ook minimaal 1 collectebus gezien.quote:Op maandag 11 december 2006 23:44 schreef Prosac het volgende:
[..]
Best netjes inderdaad.
Afgezet tegen het aantal bezoekers vind ik het wel wat weinig, of stonden ze alleen bij ingang 1?
Dat is dan best wel een lachertjequote:Op dinsdag 12 december 2006 10:35 schreef Eilanden het volgende:
Ik vind het ook best veel ... zeker als je kijkt dat Feyenoord na hun eerste collecte n.a.v. de Nancy-boete 8500 euro had
Opmerkelijk. Niet naar z'n grote liefde NAC?quote:GRONINGEN - Glen Salmon vertrekt in de winterstop bij FC Groningen. De Zuid-Afrikaanse spits verwacht deze week overeenstemming te bereiken over een contract met Willem II.
FC Groningen is bereid om Salmon te laten gaan in ruil voor een afkoopsom. De clubs verwachten daarover geen problemen. Hij zou na afloop van het seizoen sowieso vertrekken bij de FC.
Om z'n plaatsje in de selectie van het Zuid-Afrikaanse elftal te behouden moet hij wedstrijden blijven spelen. Door de komst van Luis Suárez staat Salmon niet langer in de basis bij FC Groningen.
Bron: RTV Noord
Zo'n actie had ik ook geweigerd geld in de bus te gooien. Laat die raddraaiers maar voor de kosten opdraaien.quote:Op dinsdag 12 december 2006 10:35 schreef Eilanden het volgende:
Ik vind het ook best veel ... zeker als je kijkt dat Feyenoord na hun eerste collecte n.a.v. de Nancy-boete 8500 euro had
hoiquote:
quote:Op dinsdag 12 december 2006 17:05 schreef Thomas87 het volgende:
Salmon hoogst waarschijnlijk naar Tilburg dus.......
Ik blijf het een held vinden, omdat het naar mijn mening nog altijd een van de beste voetballers is die we hebben (ik zeg expres voetballer ipv spits. Dit omdat ik dit betoog in het verleden vaak tegen vrienden zei die vervolgens met het argument kwamen dat een spits moet scoren, en dat heeft Salmon nooit echt heel veel gedaan. Vandaar dat het begrip voetballer bij Glen beter op zijn plaats is.). Hier gaat Willem 2 best plezier van beleven, maar ik zie ook in dat hij bij Groningen geen toekomst meer heeft aangezien hij niet geheel happy meer is. Bijft toch een hele goede spelr![]()
Jij weer met je beleving en je sfeerquote:Op dinsdag 12 december 2006 12:36 schreef dolledingo het volgende:
[..]
hoi![]()
Als je kijkt hoeveel kinderen.. bejaarden en gloryhunters in de Euroborg komen. Deze mensen boeit de sfeer niet echt, als je af en toe ook hoort hoe de beleving is op zuid/oost/west dan zijn er veel mensen die voornamelijk voor een rustig voetbalmiddagje komen. Ik liet vroeger de financiën ook aan mijn vader over![]()
Ondanks dat ik geen fan ben van Salmon is hij toch wel een klasse beter dan Marnix K.quote:Op dinsdag 12 december 2006 23:30 schreef sanniboi het volgende:
hm naja marnix kolder komt natuurlijk in januari.. die was k ff vergeten =p
Ik hou het graag bij de feiten. Ik ken in mijn omgeving 2 mensen die bij toeval een seizoenkaart hebben, ze bezoeken een wedstrijd als ze er tijd voor hebben. Mochten ze iets anders te doen hebben dan laten ze de wedstrijd met gemak schieten. Zij hebben niet gegeven aan de collecte, zo zullen er een stuk meer zijn. Tel daar daar de jonge kinderen bij op en de bejaarden en je hebt een behoorlijk grote groep. Maar jij ziet het dus anders, kom maar op met je verhaal, een flauwe oneliner voegt niet echt iets toe.quote:Op woensdag 13 december 2006 00:57 schreef savelkoul het volgende:
[..]
Jij weer met je beleving en je sfeer![]()
Het is nog terecht ookquote:
bronquote:Meerdink niet naar FC Groningen
woensdag, 13 december 2006
AZ speler Martijn Meerdink komt niet naar FC Groningen, de neo international die verschillende malen in verband werd gebracht met de Trots van het Noorden mag vertrekken in Alkmaar maar desondanks ziet FC Groningen af van het aantrekken van de rechtermiddenvelder.
FC Groningen ziet in de 30-jarige Meerdink weliswaar een versterking, maar acht de komst van de voormalig speler van De Graafschap financieel niet verantwoord. Meerdink die een contract heeft bij AZ tot 2010, zou volgens FC Groningen directeur Hans Nijland een stevige afkoopsom van 1 miljoen euro moeten opleveren voor de Alkmaarders. Mocht AZ de vraagprijs flink laten zakken denkt Nijland dat het een flinke investering is voor een speler van 30 jaar bovendien past dat niet in het beleid van de club.
.quote:Drent keert terug bij Groningen
woensdag, 13 december 2006
Het is vrijwel zeker dat oud-FC Groningen speler Martin Drent volgend seizoen terugkeert bij FC Groningen. Drent is volop in gesprek om volgend seizoen jeugdtrainer bij FC Groningen te worden.
De Veendam-aanvaller stopt na dit seizoen met betaald voetbal en gaat de cursus oefenmeester 1 volgen. Anderhalf jaar geleden trok Drent naar eerstedivisionist BV Veendam om daar zijn laatste jaren te slijten. De 36-jarige aanvaller, die op amteurbasis speelt bij de Veenkoloniërs, werd daar ook trainer van de B-junioren van BV Veendam
quote:Op woensdag 13 december 2006 13:14 schreef dolledingo het volgende:
Stuntelaar
Wanneer schopt iemand hem nou eens voor een paar maand de ziekenboeg in.. dat heeft ie wel verdiend
Daar heb je bijna een suarez voorquote:Op woensdag 13 december 2006 17:26 schreef Thomas87 het volgende:
1 miljoen voor Meerdink?!
Ik dacht dat ie gratis was! Laat hem dan maar lekker in Alkmaar de bank warm houden. Wel lullig van AZ, zeiken dat ie weg mag en dan nog 1 miljoen vragen (voor een bankzittende 30-jarige speler!).
Ik had hem toch wel graag willen zien, ik vind Cornelisse als een drol spelen op de rechtsmiddenpositie.
Precies, ik vind het ook net te duur voor een 30 jarige bankzitter, want dat is hij gewoon momenteel..quote:Op woensdag 13 december 2006 18:56 schreef Gollemrulez het volgende:
[..]
Daar heb je bijna een suarez voor![]()
Die verdient een 25-uurs verjaardagstopic op fok!quote:Op donderdag 14 december 2006 13:30 schreef Prosac het volgende:
Mark-Jan hat heute geburtstag
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |