En Nelvie zelve ook hoor, die stemde Nadeche van het eiland af.quote:Op zaterdag 16 december 2006 20:47 schreef --Globe-- het volgende:
Wel een beetje makkelijk trouwens, dat ze allemaal Genelva eruit zouden stemmen, behalve die Maruja dan.
NEt als vorige week en de week daaropquote:Op zaterdag 16 december 2006 20:46 schreef BVO het volgende:
Klonk goed net.
Of sorry dan had ik verkeerd gelezen.quote:Op zaterdag 16 december 2006 21:50 schreef Christine het volgende:
[..]
Dan zou ik zeggen: leer lezen, want dat stond er niet.
Grimassen?quote:Op zaterdag 16 december 2006 23:36 schreef Fir3fly het volgende:
Mooi gezongen!
Als ze nou die grimassen eens afleert, en wat meer entertaint kan het nog wat worden.
Dat vond ik ook, maar heet dat grimassen?quote:Op zondag 17 december 2006 20:08 schreef Fir3fly het volgende:
Ja, grimassen. Ze kijkt echt of ze staat te schijten.
Ik sta erom bekend mijn grote schat aan kennis te delen met de rest van de wereld.quote:Op zondag 17 december 2006 20:09 schreef Woelli het volgende:
[..]
Dat vond ik ook, maar heet dat grimassen?
Heb ik vandaag weer iets nieuws geleert voor in me vocabulary
En toch erger ik me er dood aan. Ze is niet echt lelijk, maar als ze die gezichten op zet vind ik het echt niet fijn om naar te kijken. Bovendien heeft ze wat mij betreft geen entertainwaarde.quote:Op zondag 17 december 2006 20:27 schreef Tha_Erik het volgende:
Ach, ga toch lopen met het zeggen dat ze grimassen trekt. Die meid legt heel haar ziel en zaligheid in d'r lied en die gezichten vallen echt enorm mee.
Juist niet, want dan is ze toch niet meer zichzelf. Dan is ook meteen die x-factor toch wegquote:Op maandag 18 december 2006 00:51 schreef LoveProfusion het volgende:
Met wat meer zangtraining en podiumtraining en styling en hairstraightening is er wel wat van te maken....beste stem denk ik. UIterijk is erm..nou jah..laten we zeggen..beetje een heks, wel leuke chick.
quote:Op zondag 17 december 2006 20:34 schreef Fir3fly het volgende:
En toch erger ik me er dood aan. Ze is niet echt lelijk, maar als ze die gezichten op zet vind ik het echt niet fijn om naar te kijken. Bovendien heeft ze wat mij betreft geen entertainwaarde.
Daarbij komt nog, dat het voor haar denk ik heel moeilijk is om iets anders te zingen dan powerballads.
Maar dat deed Boris ook (dat zei HJ letterlijk tijdens een van de live uitzendingen) en die won Idols op zijn sloffenquote:Op zondag 17 december 2006 20:08 schreef Fir3fly het volgende:
Ja, grimassen. Ze kijkt echt of ze staat te schijten.
Ze ziet er leuk uit met dat sjaaltje en dat bruine jackjequote:Op maandag 18 december 2006 12:26 schreef SpecialGuest het volgende:
Haar volledige auditie.
Stukje uit 4 in het Land over Sharon bij het Flevo Songfestival.
Ow dus voor Sharon blijft er wel hoopquote:Op maandag 18 december 2006 16:27 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Maar dat deed Boris ook (dat zei HJ letterlijk tijdens een van de live uitzendingen) en die won Idols op zijn sloffen
Het plaatselijke geestelijk gehandicaptencentrum?quote:Op maandag 18 december 2006 23:18 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
hij komt me ehct bekend vor... maar waar van?
ik ben 1 keer in antwerpen geweestquote:Op maandag 18 december 2006 23:19 schreef shiNinG_staR het volgende:
[..]
Het plaatselijke geestelijk gehandicaptencentrum?
Kan ook jaquote:Op maandag 18 december 2006 23:21 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
ik ben 1 keer in antwerpen geweestMaar gene plaatselijk gehandicaptencentrum gezien... misschien issie wel ontsnapt.... uit ene inrichting
![]()
en dat is?quote:Op maandag 18 december 2006 23:39 schreef Maisnon het volgende:
Die man leek dus op Kankerkachel Kees
Dat is waarquote:Op woensdag 20 december 2006 18:39 schreef _Arual_ het volgende:
Alle enge mannen zijn er hetzelfde uit.
Haha mee eeensquote:Op donderdag 21 december 2006 00:47 schreef Christine het volgende:
Op zich is het best een goed idee als we het weer over Sharon gaan hebben hier, ipv over enge mannetjes.
quote:Wist je dat …
...Sharon samen met Richy op de Lion King School zat?
...Sharon naast zingen graag schildert en schrijft?
Sharon er tijdens De Confrontatie voor zorgde dat zowel Henkjan Smits als enkele andere kandidaten moesten huilen?
...Sharon dit voor mekaar kreeg door ‘I will always love you’ te zingen?
...Sharon van zichzelf vindt dat ze wel eens klaagt?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |