We hadden toen maar twee netten.quote:Op zaterdag 2 december 2006 22:04 schreef RacerDKB het volgende:
welk net
Toch vind ik de originele liedjes leukerquote:Op zondag 3 december 2006 01:01 schreef robster16 het volgende:
Er zijn al 5 liedjes te zien op de site van de KRO. Ik ga kijken, ik vind de liedjes echt leuk, en Adèle heeft een gastrol heb ik gehoord (damn, die vrouw moet n standbeeld). Ik kijk er wel naar uit eigenlijk...
En hij is dan ook nog een Tilburger die echt Tilburgs praat, en dan is een Amsterdams accent inderdaad lastig. Ik kom ook uit Tilburg, en ik heb af en toe zelfs moeite om hem te verstaan ...quote:
Inderdaad, echt Amsterdams, jordaan achtige volkquote:Ik ga wel even kijken vanavond. Het lijkt me wle lekker camp
Ow, misleid door Tong zn startpost dus, jammerquote:Op zondag 3 december 2006 12:30 schreef Haaibaaike het volgende:
Paul speelt niet mee in '' Het Schaep met de 5 Pooten''
Iddquote:Op zaterdag 2 december 2006 23:05 schreef greatgonzo het volgende:
voorstukje bij de wereld draait door beloofde al niet veel goeds, nee... deze laat ik zeker links liggen..
Marc Marie is hiervoor niet geschikt, Luca is, Georgina Verbaan dito... moet ik nog verder gaan?
Snap dan ook niet dat een acteur van formaat als Bokma, zich hiervoor laat lenen
Originele zijn altijd leuker vind ik dus..Dit is een re-make.quote:Op zondag 3 december 2006 12:38 schreef Bonobo11 het volgende:
[..]
Idd
Ontzettend NIET leuk.
Zend dan de oude afleveringen uit, maar ja die zijn gewist![]()
Vergissen is menselijk hoorquote:Op zondag 3 december 2006 12:34 schreef Agrafes het volgende:
[..]
Ow, misleid door Tong zn startpost dus, jammer
Ik dacht dat er daar sowieso maar 5 of 6 van gemaakt waren...quote:Op zondag 3 december 2006 12:38 schreef Bonobo11 het volgende:
[..]
Idd
Ontzettend NIET leuk.
Zend dan de oude afleveringen uit, maar ja die zijn gewist![]()
Vroeger was het gewoon te duur qua materiaal om te bewaren. Vaak zijn tapes dus gewoon meedere keren gebruikt, anders loopt namelijk de kosten snel op als je alles wilt bewaren het is namelijk nogal een erg dure hobby :p.quote:Op zondag 3 december 2006 15:27 schreef MadGuy het volgende:
Acht afleveringen in totaal, net zoals deze re-make. De originelen zijn inderdaad uit zuinigheid gewist.
Ze zit erin: gastrol weliswaar, maar toch.quote:Op zondag 3 december 2006 17:58 schreef SunChaser het volgende:
Eli Asser loopt alleen overal te verkondigen dat het was om hem te pesten, of liep, als hij dood is, geen idee.
Waarom zit Adele Bloemendaal er niet in, zij hoort te zingen: T Zal je Kind maar Weze, Jea Jea Jea Jea..
Om maar te zwijgen over We benne op de wereld om mekaar om mekaar, te helepe niewaar, Jaaaaaaaaaaaa
Heeft haar imago helaas tegen.quote:Op zondag 3 december 2006 20:57 schreef SunChaser het volgende:
GV is helemaal geen slechte actrice. Ze moet gewoon wat zelfverzekerder zijn. Ik kan Piere Bokma niet velen.
vond ik ook... Het origineel ken ik niet, maar deze remake is heerlijk vermaak voor op de zondagavond...quote:Op zondag 3 december 2006 21:58 schreef gimme.shelter het volgende:
Het was leuk, lekker oubollig!!
Het zal een minuut of 40 geweest zijn. En die liedjes breken natuurlijk lekker.quote:Op zondag 3 december 2006 22:21 schreef SunChaser het volgende:
Maar het duurde 50 minuten? Best lang voor een sitcom
Ja idd, ik heb ook gekeken, dat viel mij ook erg op, mooie belichting overal, mooie camera shots, kortom mooie productie maar bovendien ook wel een leuke 'vernieuwende' seriequote:Op zondag 3 december 2006 22:15 schreef robster16 het volgende:
Heeeeerlijk! Echt genoten.
Loes Luca: Hail The Loes, Hail The Loes!!!
Carry Teffsen: Lekker authentiek, altijd leuk
Marc-Marie: Hilarisch in zijn echtheid
Georgina: Echt, echt, echt goed.
Jenny Areaan: Briljant, om op te vreten.
Ik vond ook de stijl van de serie errug goed. Modern in cameravoering, maar perfecte art-direction en look en feel qua sets, kostuums, haar en make-up. Ik zat echt met een giga smile op mijn gezicht van plezier te kijken naar het tweede liedje over Lena. De manier waarop dat in beeld werd gebracht, met dat rode licht, die shots waar op die ouderwets gestylde huisvrouwen werd ingezoomd met een trolly en de shots in close-up tussendoor van Lena die haar make-up opdoet of sigarettenrook uitblaast. Werkelijk een lust voor t oog. Geniaal!
YAAAAY!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |