Kan hij nog niet terugdraaien of ligt het aan het bed? Niet vervelend bedoeld hoor, maar ik vraag het me gewoon af, want Dean draait nu met 3,5 maand al van buik naar rug en vice versa, is dat dan zo snel?quote:Op vrijdag 11 mei 2007 21:16 schreef Paradijsvogeltje het volgende:
Geen behang, geen plaksel. Gewoon de deur achter mezelf dicht doen en beneden in de kamer stoom afblazen!!!
De afgelopen tijd is Kendahl aan het rommelen met eten. Hij wil niet, hij huilt, hij wil wel, maar toch niet. Drama, drama, drama! PV en Bels met handen in haren.
Op het aankleedkussen worstelen om de luier om te doen, terwijl Kendahl onder mijn handen zich steeds op zijn buik draait en wegkruipt. Grrrrrr.....
Ook op zijn buik in bed en dan van streek zijn omdat hij niet terug kan draaien. Feitelijk is het bed te smal voor zijn capriolen.
Ik wil het horen: het is toch een faaaaaaaaase? *smeek*
Dat begrijp ik, vandaar mijn vraag.quote:Op maandag 14 mei 2007 08:06 schreef Martineke het volgende:
ieder kind is anders Vivi.
Ik ben een beetje bang dat hij heel hard omvalt... gisteren hoorde ik al een keer een harde klap en toen ik ging kijken, lag hij op te laden voor zijn kreet. Hij was paars en hij zweette enorm. Maar ik schijn dat vroeger ook te hebben gedaan, dus ik schrok niet echt. Ik kreeg zelf vroeger spontaan koorts van het brullen.quote:Op donderdag 14 juni 2007 21:44 schreef Diaan73 het volgende:
PV Twan deed dat ook weleens.... ik ging dan gewoon naar beneden en hem laten staan. Als ze moe zijn, gaan ze vanzelf wel liggen. Soms kunnen ze meer dan je denkt... Maar gelukkig viel ie toch snel in slaap.
Ik heb wat Twan betreft trouwens de laatste tijd geen behang en lijm meer nodig, gelukkig. Hij heeft af en toe zn nukkige momenten, maar wie heeft dat niet?
Ja, daar doet hij het prima. Denk ook dat hij zich daar goedhoudt en dan hier alles eruit gooit ofzo...quote:Op zaterdag 16 juni 2007 11:41 schreef Paradijsvogeltje het volgende:
Het is vast een faaaaaaaaaaase!
Vraag even hoe het op school gaat..
Dat kan niet, jullie hebben bels nodig voor in MUZ. Dat kritische modje kunnen jullie niet missenquote:
Vervang "hij" door "zij" en je beschrijft mijn avondquote:Op donderdag 6 december 2007 12:38 schreef Sugar het volgende:
Jaaaaaa, ik ben er!
![]()
![]()
![]()
Waarom
Slaapt
Mijn
Driftkikkervisje
Niet
NU
Terwijl
Hij
Heel
Honds-
Moe
MOET
Zijn?
![]()
![]()
dat is hier dus nu aan de gangquote:Op donderdag 6 december 2007 12:38 schreef Sugar het volgende:
Jaaaaaa, ik ben er!
![]()
![]()
![]()
Waarom
Slaapt
Mijn
Driftkikkervisje
Niet
NU
Terwijl
Hij
Heel
Honds-
Moe
MOET
Zijn?
![]()
![]()
Ja, moet ik idd doenquote:Op vrijdag 7 december 2007 21:27 schreef Vivi het volgende:
Mwana, wil je eens wat vaker komen, en foto's posten!
zijn die 13 uur al voorbij dan?quote:Op zaterdag 5 april 2008 13:26 schreef Mwanatabu het volgende:
Als het goed is is mannie nu thuis en kun jij je nest in
Het was om 13.00 uur maar die om was weggevallenquote:
Speciale combi-aanbieding!!!quote:Op maandag 2 juni 2008 19:12 schreef Leah het volgende:
Gratis af te halen, twee kinderen in het bezit van een verschrikkelijk stomme moeder, aangekondigd met een niet nader te noemen aantal decibellen.
Wie het eerst komt, wie het eerst maalt, gebruiksaanwijzing niet aanwezig.
Hoi (nu al, ja nu al) Paradijsvogeltje. Ik ben hier idd spaarzaam maar ik lurk welquote:Op maandag 2 juni 2008 22:03 schreef Paradijsvogeltje het volgende:hihihihi....
sorry, ik mag niet lachen.
mwana, hoe is het met je? ik zie je niet zo vaak. of kijk ik niet goed?
Die ouders hebben dat waarschijnlijk ook door. Stuur ze eens een rekening voor geleverde pedagogische diensten (incl. onkostenvergoeding voor het behang)quote:Op zondag 20 juli 2008 14:48 schreef Mwanatabu het volgende:
Ze is ook maar 4 enzo en die ouders verpesten r en ze heeft inmiddels wel door dat ze bij mij niet wegkomt met die shit en ze gedraagt zich al beter daardoor, maar soms op die regenachtige dagen als ik haar hoofdje zie verschijnen boven het tuinhek, dan ruik ik die behanglijm al, vat u hem?
Mwana, dit willen wij helemaal niet horen. Het is gewoon een fase.quote:Op maandag 11 augustus 2008 17:41 schreef Mwanatabu het volgende:
Het is welzeker het weer dames. Mijn middelste had zijn kamer verbouwd tot een impressie van Zuid-Ossetië heden ten dage en is met veel gekrijs een gejank ("Ik ben veel te moe en klein en ziehiehielig om op te ruimen, zie je dat niet?!?") aan het puinruimen en ik zit hier de stress van me af te fokken.
Faaaase sure hij is vijf en het is vanaf anderhalf al zo soms
nee hoor geen plaatselijke bui, hier is er een aan het krijsen die wil niet meer slapenquote:Op maandag 11 augustus 2008 19:29 schreef dutchie het volgende:
[..]
Mwana, dit willen wij helemaal niet horen. Het is gewoon een fase.![]()
Wel opvallend trouwens dat deze buien zich ophouden in de omgeving Zwolle.
Kunnen we hier spreken van een plaatselijke bui?
Morgen gaat het vast beter.
Een van mijn grootste irritaties: je fruit laten wassen/schillen/snijden en het dan na 1 hap op de grond flikkeren (bij voorkeur ergens waar een ander er later overheen loopt/uitglijdt/de smurrie verder door het huis loopt) of verklaren: ik heb er toch geen zin in mama.....quote:Op maandag 11 augustus 2008 20:26 schreef Popples het volgende:
...
tomaten van de kast plukken en laten springen,alle bananen open maken, alle aardbeien over de grond laten rollen,...
Oh, daar doet ie het ook hoorquote:Op maandag 11 augustus 2008 23:29 schreef Brighteyes het volgende:
Er wordt achter me gezegd 'het is veel erger als ze dat in een supermarkt doen'.
Ik vind hem eigenlijk wel schattig hoor!
Nou zegquote:Op maandag 11 augustus 2008 23:36 schreef Brighteyes het volgende:
Dat is jouw vleugje 'Vivi' die je hem mee gegeven hebt.
Da's ook een goeie uitleg ja!quote:Op maandag 11 augustus 2008 23:39 schreef Leah het volgende:
Hahaha Viev. Heel erg herkenbaar.
Het goede nieuws is dat je je door dit gedrag automatisch iets minder gaat focussen op de moederliefde.
Wat ik bedoel, ik lees en hoor veel moeders die zich niet voor kunnen stellen dat je je kind uiteindelijk vrij relaxt los gaat laten. Dat komt omdat ze zich zo gaan gedragen, dat je het zelf wel doet
Wat een raar kind heb jij Yp!quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 07:39 schreef YPPY het volgende:
Anna heeft het filmpje van Dean al 3 keer gekeken en wil nog eens.
ik vermoed een wat gematigder karakterquote:Op dinsdag 12 augustus 2008 08:54 schreef Vivi het volgende:
Misschien is dit de warming up voor als ie echt twee is?
Ah, dat was waarschijnlijk net zoiets als Christan toen twee en een pot vaseline?quote:Op maandag 11 augustus 2008 23:56 schreef Leah het volgende:
Heel even vanwege de voorgaande discussie
Een peuter en een blikje Purol.
Hahaaaaah jaaaaah!!!!quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 10:42 schreef dutchie het volgende:
Leah, Vief
E.T. ik vind het rot voor je, maar ik vind het fijn dat ik niet de enige ben die dit meemaakt.
Maar goed, het was me het dagje wel weer zeg.
Ben blij dat ze vandaag weer naar school/kdv zijn. Even weer wat routine erin, want het is ook wel een puinhoop geweest deze vakantie.
Achteraf weet je ook wel dat het niet alleen maar aan het kind ligt, maar een groot deel bij jezelf.
quote:Op donderdag 28 augustus 2008 20:48 schreef Maneki.Neko het volgende:
JezusKon je hem niet wurgen toen je eenmaal zag dat hij niets mankeerde? Gewoon alsnog ff, zeg maar
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |