Nogal een slecht voorbeeld. Niet alle volwassenen zijn 'olifanten' en zeker niet alle kinderen zijn 'muizen'.quote:Op zaterdag 2 december 2006 00:01 schreef Koenholio het volgende:
[..]
Vergelijk het eens met een muis die word verpletterd word door een olifant. Oh en voor jouw trage brein zal ik het even uitleggen:
De muis is in dit geval te vergelijken met het kind
De olifant is in dit geval te vergelijken met de moordenaar
En zet nu, in het zelfde voorbeeld, eens twee olifanten naast elkaar. Misschien dat de aangevallen olifant iets kleiner/minder sterk is, maar hij maakt in elk geval een kans.
Een muis niet.
Een kind vermoorden is gewoon net zo erg als een volwassene of een tiener vermoorden. Voor de ouders van dit kind is het vreselijk, en dat was ook zo geweest als hun kind al 20 was geweest.quote:Probeer niet 'genuanceerd' over te komen, het is gewoon allemaal gezeik wat je neerzet. Natuurlijk is het ook erg als een volwassene een volwassene doodmaakt! Maar een kind is nóg erger, die heeft een heel leven voor zich en kan nooit niets met de problemen van zo'n zieke moordenaar te maken hebben (niet direct in ieder geval).
emo's denken alleen aan zichzelfquote:Op vrijdag 1 december 2006 19:38 schreef SaferSephy het volgende:
hmm ik ben echt een klootzak, maar dit doet me gewoon echt helemaal niks
Dat vind ik dus geen onzin, kinderen hebben doorgaans minder op hun kerfstok liggen dan volwassenen, bovendien is een kind hoe je het ook wend of keert altijd hulpelozer dan een volwassene (wat niet zegt dat een volwassene het wel overleefd zou hebben)quote:Op zaterdag 2 december 2006 12:56 schreef sitting_elfling het volgende:
Wat een onzin dat een kind vermoorden erger is dan een volwassen iemand. Een mens is een mens en dat is allemaal even erg.
Als het even kan wel jaquote:Het isn atuurlijk stom om zon kind te vermoorden, maar dat die kerel nu moet brandend in de hel moet komen nadat hij publiekelijk gestenigd is ?
Dit slaat helemaal nergens op, zeker niet in deze context, alsof dat kind een 22 jarige gepest zou hebben, bovendien is al naar voren gekomen door naasten dat dat kind helemaal geen vervelend kind was.quote:Kom op zeg. Azijnpissers Tuurlijk is het erg, maar je moet het wel relativeren. En vergeet niet dat kinderen van 8 .. ook behoorlijk pesterig/kloterig bezig kunnen zijn, of dat zij al andere kinderen kapot pesten. Maar het rechtvaardigd de moord uiteraard niet.
En gek genoeg kijken mensen in die extreem strenge landen (USA dus niet met z'n dubbele moraal) wel 10 keer uit voor ze nog maar een zak snoep jatten, ik zeg niet dat we daarheen moeten, maar wat strenger kan geen kwaad.quote:Die mensen mogen wel verhuizen waar naar usa/iran/noord korea. Daar zijn dat soort straffen ook wel aanwezig!
een duikerspak?quote:Op zaterdag 2 december 2006 07:33 schreef Gammareactor het volgende:
Ze moeten die dader zijn vel afstropen en er een duikerspak van maken![]()
In ieder geval kan een 20 jarige zich beter verdedigen dan een jochie van 8!!quote:Op vrijdag 1 december 2006 20:18 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
En een volwassene kan zich wel verdedigen tegen een onverwachte aanval met een mes? Laat me niet lachen.
Dude serieus.....quote:Op vrijdag 1 december 2006 19:44 schreef Fir3fly het volgende:
Wat een hypocriet gedoe ook altijd. Omdat het een kind is ie die kerel ineens tien keer zieker dan iemand die een volwassene vermoordt
![]()
.
En deze reactie slaat wel ergens op?quote:Op zaterdag 2 december 2006 18:05 schreef RedFever007 het volgende:
Dude serieus.....![]()
Realiseer je jezelf wel wat je hier allemaal neertieft? Het slaat echt helemaal nergens op![]()
Sorry hoor![]()
een moord op een kind van 8 hypocriet noemenquote:Op zaterdag 2 december 2006 18:08 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
En deze reactie slaat wel ergens op?
Ik noem de moord niet hypocriet, dat heb je verkeerd gelezen. Ik noem slechts reacties reacties in de trant vanquote:Op zaterdag 2 december 2006 18:12 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
een moord op een kind van 8 hypocriet noemen
Ik vind een moord op een kind toch echt wel wat erger dan een moord op een ouder iemand. Hoe erg dat ook is.
hypocriet en overbodig. 'Wat is het toch vreselijk om iemand te vermoorden. Laten we iedereen vermoorden die dat doet'quote:
Zijn reaktie is veel begrijpelijker dan die van jou.quote:Op zaterdag 2 december 2006 18:08 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
En deze reactie slaat wel ergens op?
Dan kan deze beter gewoon dicht, aangezien hier nu niet normaal over gediscussieerd kan worden.quote:Op zaterdag 2 december 2006 18:16 schreef Biogarde het volgende:
Zullen we het een beetje netjes houden.
Graag geen reactie's waarvan je weet, dat ze een discussie zullen voeden (negatief).
Ik wil het opnieuw een kans geven. Maar dit kan alleen als dit op een normale toon kan gebeuren. Snap best dat er emotie's en dergelijke meespelen, maar dit geeft niemand het recht te roepen wat ie wil.quote:Op zaterdag 2 december 2006 18:17 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Dan kan deze beter gewoon dicht, aangezien hier nu niet normaal over gediscussieerd kan worden.
let jij wel een beetje op dat je niet geband wordt voor een doodsverwensingquote:Op zaterdag 2 december 2006 18:20 schreef -Sandstorm- het volgende:
Vieze vuile smeerlap dattie is en die mensen die dat hier een beetje toejuichen mogen ook geperforeerd worden door een hakbijl !!!![]()
Ik wens toch niemand dood. Ik denk dat alleen maar.quote:Op zaterdag 2 december 2006 18:22 schreef postmortum het volgende:
[..]
let jij wel een beetje op dat je niet geband wordt voor een doodsverwensing![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |