Dat dus!quote:Op vrijdag 1 december 2006 10:07 schreef FrankV34 het volgende:
Mijn vriendin had een zoon uit een vorig huwelijk. Eerlijk gezegd heb ik nooit een probleem gemaakt van het financiele. Hij is onderdeel van ons gezin. Punt. Ik heb iets met mijn vriendin en daar hoort hij bij.
Ja, dan is het wat anders.quote:Op vrijdag 1 december 2006 10:14 schreef Godlike02 het volgende:
Dat je geen geld hebt is zielig voor je en misschien een valide argument maar zo te horen wil je het geen eens betalen ook al had je wel geld.
Nee de moeder betaalt niet mee. Zij gaat ook wel eens met haar op vakantie en dan betaalt mijn vriend niet een speciaal bedrag daarvoor ofzo. Hij betaalt gewoon allementatie.quote:Op vrijdag 1 december 2006 10:18 schreef MissMatch het volgende:
Betaalt de moeder ook een deel van de kosten van de vakantie van de dochter? dat vind ik eigenlijk wel logisch.
Ik ben het voor een groot gedeelt met jouw eens. Zijn dochter hoort er bij. Ik vind dat ook niet meer dan logisch. Ook vind ik dat je redenatie zou opgaan over dat we samen een huishouden delen als we dat financieel ook echt zouden doen, maar financieel hebben we gewoon onze eigen verantwoordelijkheden gehouden. Hij betaalt bijvoorbeeld ook niet mee aan mijn studie, terwijl hij natuurlijk ook wist dat hij ging samenwonen met een studente.quote:Op vrijdag 1 december 2006 10:07 schreef FrankV34 het volgende:
Mijn vriendin had een zoon uit een vorig huwelijk. Eerlijk gezegd heb ik nooit een probleem gemaakt van het financiele. Hij is onderdeel van ons gezin. Punt. Ik heb iets met mijn vriendin en daar hoort hij bij.
Hij krijgt net zoveel liefde (en geld als dat moet) als onze dochter.
Ik kan me jou redenatie een beetje voorstellen omdat je nog student bent. Maar ik vind toch dat je vriend gelijk heeft. Als je samenwoont deel je een huishouden. Daar hoort nu eenmaal de dochter bij (al is het maar 2x in de maand en met de vakanties)
Ja nogmaals ik snap jou ook wel. Als student heb je het niet breed.quote:Op vrijdag 1 december 2006 10:26 schreef Rian1982v het volgende:
[..]
Ik ben het voor een groot gedeelt met jouw eens. Zijn dochter hoort er bij. Ik vind dat ook niet meer dan logisch. Ook vind ik dat je redenatie zou opgaan over dat we samen een huishouden delen als we dat financieel ook echt zouden doen, maar financieel hebben we gewoon onze eigen verantwoordelijkheden gehouden. Hij betaalt bijvoorbeeld ook niet mee aan mijn studie, terwijl hij natuurlijk ook wist dat hij ging samenwonen met een studente.
Eigenlijk hebben we gekozen voor deze constructie van aparte potjes, omdat we gewoon allebei zoveel eigen verplichtingen hebben. Hij heeft alimentatie en hypotheek, ik mijn studie, allebei nog wat leningen etc. Dus op deze manier leek het ons bij het samenwonen het handigst, totdat we echt toe zijn aan het echt samen voeren van een financieel huishouden.quote:Op vrijdag 1 december 2006 10:31 schreef FrankV34 het volgende:
[..]
Ja nogmaals ik snap jou ook wel. Als student heb je het niet breed.
Maar hoe wil je hiermee omgaan in de toekomst? Je studie zal toch ook niet lang meer duren en dan ga je werken.
Blijven jullie dan met de aparte potjes/rekeningen of gaan jullie dan toch gezamelijk alles doen.
Mijn vriendin en ik hebben ook ieder een aparte rekening maar we hebben ook een en/of rekening. Van die rekening willen we (in de toekomst want dat is nog steeds niet goed door ons geregeld) de gemeenschappelijke rekeningen betalen.
Waarschijnlijk ook niet veel, anders loop je niet zo moeilijk te doen over centen.quote:Op vrijdag 1 december 2006 10:30 schreef Sunshine2006 het volgende:
Ik vind het aso, gezien hij genoeg verdient en jij student bent. Hij moet ook ff indeken hoeveel je kwijt KAN.
Waarom maken jullie niet gewoon één grote pot? Dan betaal jij mee aan de vakantie van zijn dochter, die inderdaad gewoon tot het huishouden behoort, maar hij ook aan jouw studie wat ook gewoon een onderdeel zou moeten uitmaken van het huishoudbudget.quote:Op vrijdag 1 december 2006 10:26 schreef Rian1982v het volgende:
[..]
Ik ben het voor een groot gedeelt met jouw eens. Zijn dochter hoort er bij. Ik vind dat ook niet meer dan logisch. Ook vind ik dat je redenatie zou opgaan over dat we samen een huishouden delen als we dat financieel ook echt zouden doen, maar financieel hebben we gewoon onze eigen verantwoordelijkheden gehouden. Hij betaalt bijvoorbeeld ook niet mee aan mijn studie, terwijl hij natuurlijk ook wist dat hij ging samenwonen met een studente.
Oeps, bedoeling was om aan te geven dat TS zegt dat ze "gek is op het kind", maar even later zegt "Het is zijn dochter, niet de mijne"....quote:Waar slaat dat nou op? Als je niet wilt opdraaien voor de kosten voor zijn dochter betekent toch niet dat je haar meteen doodwenst?
Dat dusquote:Op vrijdag 1 december 2006 10:07 schreef FrankV34 het volgende:
Hij is onderdeel van ons gezin. Punt. Ik heb iets met mijn vriendin en daar hoort hij bij.
Een stuk genuanceerde dit. Het lijkt me alleen niet zo vreemd wat ik zeg. Ik ben gek op haar, ik vind het een heel lief kind, maar ze is niet mijn kind. Ik heb haar niet gemaakt, ik heb geen band met haar vanaf haar geboorte. Ze is inmiddels al een tiener en ze is ook vrij weinig hier. Ik zie haar vier dagen in de maand, dan is het toch moeilijk om het gevoel te krijgen dat het "mijn" kind is. Als zij hier zou wonen dan zou het heel anders zijn, dan zou ik het verhaal toch anders zien, maar dan zou ik ook gekozen hebben voor de volledige opvoeden van een kind. Nu heb ik geaccepteert dat mijn vriend een kind heeft en ben geniet ik van haar aanwezigheid, maar ik speel natuurlijk maar een vrij beperkte rol in haar opvoeding. Vandaar dus dat het niet als "mijn" kind voelt.quote:Op vrijdag 1 december 2006 10:43 schreef matthijst het volgende:
[..]
Oeps, bedoeling was om aan te geven dat TS zegt dat ze "gek is op het kind", maar even later zegt "Het is zijn dochter, niet de mijne"....
Persoonlijk vind ik dat je, als je een relatie begint met iemand die al een kind heeft, je het kind erbij "neemt".... Fuck die "het is zijn kind, niet de mijne" bullshit.
Vind overigens ook dat hij geen geld van een studente moet vragen als hij schijnbaar genoeg verdient om een paar honderd euro te verbrassen... Zou dan zeggen; hou dat geld maar, dan hebben we allebei tenminste wat uit te geven en we kijken wel hoe we het straks doen, als je werk hebt....
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |