Waarover?quote:Op vrijdag 1 december 2006 00:22 schreef Godslasteraar het volgende:
ik ben stomverbaasd
Ach kom, zelfs de GL stemmers hebben meer baat bij een stabiel VVD dan bij een rechtse versplintering.quote:Op vrijdag 1 december 2006 00:28 schreef du_ke het volgende:
[..]
Rutte is best wel een groot politiek talent maar is veel te snel voor de leeuwen geworpen. Hij heeft in de politiek nog geen baantje langer dan 2 jaar volgehouden en dan gelijk lijsttrekker worden. Dat werkt gewoon niet.
Niet dat ik het erg vind.
De VVD verdiende nu gewoon een afstraffing. Laat ze nu maar in de oppositie aan hun profiel werken. over 4 jaar dan gewoon een mooi PvdA VVD GL kabinetquote:Op vrijdag 1 december 2006 00:30 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Ach kom, zelfs de GL stemmers hebben meer baat bij een stabiel VVD dan bij een rechtse versplintering.
O, maar ik stemde niet voor niets niet op de VVD. Er speelde een aantal dingen mee die mij niet aanstonden aan hun richten en daarnaast lijkt oppositie, hoewel ik niet denk dat het 4 jaar zal gaan worden tot nieuwe verkiezingen, me op het moment het beste.quote:Op vrijdag 1 december 2006 00:33 schreef du_ke het volgende:
[..]
De VVD verdiende nu gewoon een afstraffing. Laat ze nu maar in de oppositie aan hun profiel werken. over 4 jaar dan gewoon een mooi PvdA VVD GL kabinet.
Het lijkt mij gewoon duidelij kdat de VVD 4 jaar te lang heeft geregeerd dat keert zich gewoon tegen je.
Zeg dat tegen zwarte Piet!quote:Op vrijdag 1 december 2006 00:35 schreef kLowJow het volgende:
Vergeet D66 niet!
Een sociaal-liberale coalitie zou anders ook wel eens een aardig experiment zijn.quote:Op vrijdag 1 december 2006 00:38 schreef ExtraWaskracht het volgende:
De D66-piet deelt alleen twijfel uit en zoet dat het was![]()
Tja denk dat het beter was wanneer PvdA en CDA gewoon een paar jaar aan hadden kunnen kloten maar ja dat zit er niet in. Nu krijg je toch coalities die een stuk minder praktisch zijn.quote:Op vrijdag 1 december 2006 00:36 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
O, maar ik stemde niet voor niets niet op de VVD. Er speelde een aantal dingen mee die mij niet aanstonden aan hun richten en daarnaast lijkt oppositie, hoewel ik niet denk dat het 4 jaar zal gaan worden tot nieuwe verkiezingen, me op het moment het beste.
Ik was overigens allang blij dat PvdA/CDA niet de meerderheid kregen, maar ja, met een SP of CU erbij schiet dat qua etatisme niet veel op.
Net zoals een klassiek-liberale coalitie, beide zullen er echter voorlopig niet zijn. Sociaal-liberaal zou het wellicht zijn met GL-PvdA-VVD(-D66), wat nog mogelijk zou zijn, maar ook dat zie ik voorlopig niet gebeuren.quote:Op vrijdag 1 december 2006 00:42 schreef kLowJow het volgende:
[..]
Een sociaal-liberale coalitie zou anders ook wel eens een aardig experiment zijn.
http://www.wereldomroep.nl/portal/news/international/#5099209quote:Ethiopië bereidt zich voor op 'invasie'
Het Ethiopische parlement heeft de regering toestemming gegeven alles in het werk te stellen tegen een invasie door Somalische islamistische milities.
De oppositie in het parlement spreekt van een regelrechte oorlogsverklaring. Het overwegend christelijke Ethiopië voelt zich in toenemende mate bedreigd door de islamieten die een groot deel van Somalië in handen hebben. Ook staan de islamitische milities praktisch op voet van oorlog met de Somalische overgangsregering die door Addis Abeba wordt gesteund. Ethiopië vreest dat de islamitische milities gaan samenspannen met aartsvijand Eritrea en Ethiopische separatistische groeperingen.
Kort voor de stemming in het parlement kwamen berichten van een nieuwe aanval door islamitische strijders op Ethiopische militairen even buiten Baidoa, de zetel van de Somalische overgangsregering.
Gruwelijk. Allebei.quote:Op vrijdag 1 december 2006 01:35 schreef Godslasteraar het volgende:
[..]
een kerstalbum van Billy Idolof all people!
ben benieuwt![]()
quote:
a) Ijslandquote:Op vrijdag 1 december 2006 07:39 schreef sigme het volgende:
a) Waar ben je
b) Hoe laat is het daar nu?
Lijkt wel brooddeeg. Of een erectie.quote:Op vrijdag 1 december 2006 07:42 schreef sigme het volgende:
Wat vind je van een restant dat groter is dan het origineel? Origineel, nietwaar?
Van donkerte slaap ik niet. Van niet slapen spel ik minder goed. Maar kusjes kan ik nog wel gevenquote:Op vrijdag 1 december 2006 07:42 schreef sigme het volgende:
a) Wat lelijk gekapitaliseerd
b) Zal je wel een kapitaal kosten ook
c)![]()
Dat groeit alleen in volume, niet in aantal.quote:Op vrijdag 1 december 2006 07:43 schreef Floripas het volgende:
[..]
Lijkt wel brooddeeg. Of een erectie.
Hoe is IJsland, afgezien van het duuster?quote:Op vrijdag 1 december 2006 07:44 schreef Floripas het volgende:
[..]
Van donkerte slaap ik niet. Van niet slapen spel ik minder goed. Maar kusjes kan ik nog wel geven
Duur, veel dikke mensen, goeie vis, snijdende wind, uitstekende drank, taal die klinkt als Oudnoords.quote:Op vrijdag 1 december 2006 07:48 schreef sigme het volgende:
[..]
Hoe is IJsland, afgezien van het duuster?
Geen wonder dat mijn schaapjes nog lammetjes leggen in september, met zulke vooruitzichten.quote:De warmste herfst van de afgelopen drie eeuwen blijkt warmer dan verwacht. Definitieve cijfers van het KNMI laten donderdag zien dat de gemiddelde temperatuur over de maanden september, oktober en november 13,6 graden Celsius was. Het weerbureau had op 13,2 tot 13,5 graden gerekend.
In 2005 was de gemiddelde temperatuur 12 graden. De verbetering van een record met meer dan een graad komt zelden voor, aldus een woordvoerder. Het KNMI noemt drie oorzaken voor de uitzonderlijk warme herfst dit jaar. De opwarming van de aarde, de zuidenwind die bijna het hele seizoen zachte lucht onze kant uitblies en het naijleffect van de uitzonderlijk warme zomer.
In De Bilt werd zaterdag nog een warmterecord bereikt. Het werd er maar liefst 17,2 graden. Niet eerder was het zo warm in de laatste tien dagen van november. In het Zuid-Limburgse Beek was het zaterdagmiddag zelfs 18,9 graden.
Dat zeg ik, jij maakt wat van je leven. Nou ja, drink er maar af en toe eentje op mij.quote:Op vrijdag 1 december 2006 07:51 schreef Floripas het volgende:
Weet ik niet, ik word begeerd & gefeteerd.
En ik drink een Zweedse mede op je. Prosit!quote:Op vrijdag 1 december 2006 07:59 schreef sigme het volgende:
Ik ga even goedesmorgens doen bij het koffiezetapparaat.
quote:Op donderdag 30 november 2006 23:06 schreef Keltie het volgende:
[..]
Toch heb ik liever dit soort supporters, dan het bioscooppubliek wat tegenwoordig veel in De Kuip zit.
Ik had een enorme zwanenmossel in een aquarium die Egbert heette. Dat vonden ze voldoende bij de VPRO, blijkbaar.quote:Op vrijdag 1 december 2006 08:33 schreef sigme het volgende:
Wat deed je? De Internationale zingen?
quote:Op vrijdag 1 december 2006 08:38 schreef Floripas het volgende:
[..]
Ik had een enorme zwanenmossel in een aquarium die Egbert heette. Dat vonden ze voldoende bij de VPRO, blijkbaar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |