Als je deze nou meteen gesloten had, dan was de discussie meteen daar gevoerd.quote:Op donderdag 30 november 2006 12:34 schreef HeatWave het volgende:
Zal ik de andere maar sluiten? Die was wel eerder, maar hier staan echte discussie posts in, in de andere alleen maar one-liners.
Ik zit ook nog wel eens te werken op mijn werk hoorquote:Op donderdag 30 november 2006 12:36 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Als je deze nou meteen gesloten had, dan was de discussie meteen daar gevoerd.
Snap ik, heb je gelijk in. Maar in plaats van je reactie hier plaatsen, had je hem in het andere topic kunnen plaatsen en deze sluiten. Niet dat ik per se topics wil openen ofzo, maar het beviel me goed zo zonder Mauro Rosales in de OP.quote:Op donderdag 30 november 2006 12:37 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik zit ook nog wel eens te werken op mijn werk hoor.
Hoeft niet meerquote:Op donderdag 30 november 2006 12:34 schreef HeatWave het volgende:
Zal ik de andere maar sluiten? Die was wel eerder, maar hier staan echte discussie posts in, in de andere alleen maar one-liners.
quote:Roger koos Ajax vanwege CL
Geschreven door Matthijs van Laar op donderdag, 30 november om 12:14
Ajacied Roger Garciá geeft in een gesprek met Sportweek aan dat hij in eerste instantie koos om voor Ajax te gaan voetballen omdat hij er vanuit ging dat de Amsterdammers zich zouden kwalificeren voor de Champions League.
Na de uitschakeling tegen Kopenhagen was hij dan ook zwaar teleurgesteld. “Omdat we uit al van ze hadden gewonnen en zó goed begonnen aan de thuiswedstrijd heb ik er niet echt rekening mee gehouden dat het mis zou kunnen gaan,” laat hij weten.
“Als het dan toch misgaat, dan weet je dat je verder moet. We moeten er nu zelf voor zorgen dat we verder komen in de UEFA Cup. Dan worden de tegenstanders vanzelf groter,” aldus Roger.
Vanavond zal de Spanjaard hoogstwaarschijnlijk zijn opwachting maken in de basiself van trainer Henk ten Cate voor het duel met zijn voormalige club Espanyol. Kenneth Perez zal hierdoor, afgaande op de laatste training, plaats moeten nemen op de bank.
Ik ook, altijd zo'n beetjequote:
Het veruizen naar Limburg deed bij mij ook heel veel pijn.quote:
Damn was ik maar een profvoetballer, lekker op verwarmde stoelen zitten, en voor het geleverde prestatie (bankzitten ) een dikke Audi aanschaffen.quote:Op donderdag 30 november 2006 13:01 schreef Door_passie_gedreven het volgende:
[afbeelding]
Olé olé olé olé olé MAUROOOO, MAUROOOO
Olé olé olé olé olé MAUROOOO, MAUROOOO
Aanschaffen? Die krijg je van de club hoor.quote:Op donderdag 30 november 2006 13:11 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Damn was ik maar een profvoetballer, lekker op verwarmde stoelen zitten, en voor het geleverde prestatie (bankzitten ) een dikke Audi aanschaffen.![]()
![]()
![]()
Nog chiller.quote:Op donderdag 30 november 2006 13:13 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Aanschaffen? Die krijg je van de club hoor.![]()
Heerlijk dubbel he, dat voetbalwereldje?quote:Op donderdag 30 november 2006 13:11 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Damn was ik maar een profvoetballer, lekker op verwarmde stoelen zitten, en voor het geleverde prestatie (bankzitten ) een dikke Audi aanschaffen.![]()
![]()
![]()
Hij schijnt daar echt geweldig gespeeld te hebben, zelfs Maradona vond hem de man toen.quote:Op donderdag 30 november 2006 13:13 schreef -Wolf- het volgende:
Zijn er niet wat filmpjes van z'n optreden bij het Olympisch elftal? Op basis daarvan werd hij toch door AJAX gescout?
aanvallende rechter middenvelder...quote:Op donderdag 30 november 2006 13:17 schreef M0NTANA het volgende:
Neem aan dat Argentina geen 4-3-3 speelde, dus waar speelde hij dan? Rechtshalf? Rechter spits?
Zijn er nog vacatures open om bankzitter te worden fulltime?quote:Op donderdag 30 november 2006 13:14 schreef Robar het volgende:
[..]
Heerlijk dubbel he, dat voetbalwereldje?
Je krijgt gewoon tonnen om alleen maar even op de bank plaats te nemen.
Verwarmde Audi stoelen, waarom lopen ze eigenlijk nog warm voor een invalbeurt???
En wat stelt het nou eigenlijk voor, een beetje tegen een bal aan trappen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |