Zou een appel in d'r mond leuk staan? Voor tijdens het neuken dan, hè. Niet tijdens het pijpen.quote:Op dinsdag 5 december 2006 19:23 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ik ook hoor. Maar ze moet wel dr mond houden.
Ik voel met je meequote:Op donderdag 30 november 2006 18:08 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
En dat steekt me extra omdat ze ook politicologie doet en op deze manier natuurlijk niemand mij ooit nog serieus zal nemen.
Veldmuis toch, dit had ik niet achter jou gezocht.quote:Op dinsdag 5 december 2006 19:24 schreef veldmuis het volgende:
[..]
Zou een appel in d'r mond leuk staan? Voor tijdens het neuken dan, hè. Niet tijdens het pijpen.
Boehoe, boehoe.quote:Op dinsdag 5 december 2006 19:23 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ik ook hoor. Maar ze moet wel dr mond houden.
En jij doet dat beter? En dan toch 'stomme hoer' er uit krijgen? Kan 't me niet voorstellen.quote:Op dinsdag 5 december 2006 10:32 schreef VinoTinto het volgende:
Dat wijf 'studeert' al jaren in Leiden. Heeft nog steeds een aantal eerstejaars vakken politicologie niet gehaald, stomme hoer. En bij 'Ruslandkunde' is ze ook nooit aanwezig
Bovendien is ze lelijk.
Wat loop jij nou te lullen, het is niet normaal hoor om 4 jaar over je P te doen terwijl er 1 jaar voor staatquote:Op dinsdag 5 december 2006 20:48 schreef Taurus het volgende:
[..]
En jij doet dat beter? En dan toch 'stomme hoer' er uit krijgen? Kan 't me niet voorstellen.
quote:Op dinsdag 5 december 2006 23:40 schreef VinoTinto het volgende:
[..]
Wat loop jij nou te lullen, het is niet normaal hoor om 4 jaar over je P te doen terwijl er 1 jaar voor staat
Maar dat kan jij niet weten natuurlijk, simpele ziel
Wat brabbel jij nou eigenlijk? Dus Victoria is intelligent?quote:Op dinsdag 5 december 2006 23:43 schreef Taurus het volgende:
[..]Waar heb jij last van zeg?
Ik kan me gewoon niet voorstellen dat jij met dit soort uitspraken wél een hogere opleiding genoten hebt, laat staan je 'P' in een jaar afgerond te hebben? En het wordt er niet beter op![]()
Indien dat overigens wel het geval is, vind ik dit duidelijk een bewijs dat het inderdaad niet veel hoeft te zeggen als je je P binnen vier jaar of binnen één jaar haalt. Intelligentie is blijkbaar toch te bepalen door het meten van andere factoren dan je studiepunten.
Wat mij betreft wel, ik ken dat mens niet. Ik vind studeren niet het stomste wat je kan doen nee. Daar staat tegenover dat zelfs iemand die studeert blijkbaar uitspraken zoals jij ze formuleert kan maken. Want ik krijg maar geen antwoord, volg jij 'n studie? WO?quote:Op woensdag 6 december 2006 00:26 schreef VinoTinto het volgende:
[..]
Wat brabbel jij nou eigenlijk? Dus Victoria is intelligent?![]()
Ik niet. Ligt er ook aan wat je onder dom verstaat natuurlijk, ik ken genoeg mensen die sociaal niet helemaal in orde zijn (volgens mij) maar wel WO aan kunnen, maar dat noem ik geen domheid. Ik vind dom sowieso 'n vervelende uitdrukking, maar als ik 't dan toch moet gebruiken, dan heb ik 't liever over de mensen die ik níet dom vind en daar vallen wat mij betreft mensen die WO aan kunnen onder.quote:Op woensdag 6 december 2006 00:38 schreef PLAE@ het volgende:
Toch ken ik zat vwo/wo meisjes die dom zijn.
Ik vind in elk interview roepen dat je gymnasium hebt gedaan, 2 studies volgt en altijd maar loopt te brallen dat je zoveel talen spreekt terwijl de werkelijkheid is dat ze al 4 jaar doet over haar P. Normale mensen doen dit in 1 jaar. Dit is alles, maar ga vooral door om haar te 'verdedigen'quote:Op woensdag 6 december 2006 00:33 schreef Taurus het volgende:
[..]
Wat mij betreft wel, ik ken dat mens niet. Ik vind studeren niet het stomste wat je kan doen nee. Daar staat tegenover dat zelfs iemand die studeert blijkbaar uitspraken zoals jij ze formuleert kan maken. Want ik krijg maar geen antwoord, volg jij 'n studie? WO?
Ik snap die aversie jegens Victoria niet zo, ik vind haar betweterigheid wel irritant maar ik denk niet dat ze 'dom' is nee.
quote:Op woensdag 6 december 2006 01:01 schreef VinoTinto het volgende:
[..]
Ik vind in elk interview roepen dat je gymnasium hebt gedaan, 2 studies volgt en altijd maar loopt te brallen dat je zoveel talen spreekt terwijl de werkelijkheid is dat ze al 4 jaar doet over haar P. Normale mensen doen dit in 1 jaar. Dit is alles, maar ga vooral door om haar te 'verdedigen'alle andere mensen die in dit topic posten denken er anders over
Ik ook hoor.. tegelijkertijd met mij [een genie] zijn er een hoop meisjes geslaagd dmv een maandje blokkenquote:Op woensdag 6 december 2006 00:38 schreef PLAE@ het volgende:
Toch ken ik zat vwo/wo meisjes die dom zijn.
quote:Op woensdag 6 december 2006 01:05 schreef Taurus het volgende:
[..]het zit je erg hoog he? Ik verdedig haar niet, ik vind haar irritant. Ik vind haar alleen niet dom, want daar ken ik haar niet goed genoeg voor. Verder wil ik mezelf hierbij graag wél verdedigen, want ik ben 'n vrij normaal mens en ook ik heb mijn 'P' niet in een jaar gehaald, dat zegt zo weinig tot niets. Ik vind het meer zeggen dat jij mij als simpel persoon betitelt, of dat jij Victoria een 'stomme hoer' noemt. Dát zijn de factoren wat mij betreft.
Bovendien wil jij nog steeds niet laten weten wat jij dan allemaal hebt bereikt, zoals het een 'normaal mens' volgens jou betaamd. Ik ben oprecht nieuwsgierig.
quote:Op woensdag 6 december 2006 07:56 schreef VinoTinto het volgende:
[..]
![]()
Je moet zelfs persoonlijk worden om Victoria maar te steunenBen je de voorzitter van haar fanclub ofzo
![]()
Preciesquote:Op zaterdag 2 december 2006 15:05 schreef Disorder het volgende:
[..]
Dat maakt haar niet slim.
Waarom denken mensen zo vaak dat studerende mensen slimmer zijn? Ik ken genoeg mensen die minimaal HBO op zak hebben maar totaal geen interesse tonen in politiek, sociale interactie, psychologie, en andere zaken die je in het leven vooruit kunnen brengen. En dat is in mijn ogen veel belangrijker dan veel weten over één onderwerp.
Trouwens, over Georgina wordt vaak gezegd dat ze nogal 'dom' overkomt, maar dat lijkt me juist ten onrechte. Ze is een flapuit en een type die achteraf spijt krijgt van de dingen die ze nu doet, maar volgens mij is ze best slim.
quote:Op woensdag 6 december 2006 20:17 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Tja, Spits zeker?
(whoehahahhahee!)
Snapt iemand m'n grap?![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |