Geheel off-topic:quote:Op maandag 11 december 2006 10:43 schreef Sugar het volgende:
Door weer en wind met fietskar, twee kindjes tegen elkaar aan. Er kruist ons een busje. BRINKS WAARDETRANSPORT.
Ik grinnik. Bestaat er een waardevoller vrachtje dan het mijne?
Kim is niet allergisch, voor zover ik weet. Djeez wel, denk dat je daarmee in de war bent.quote:Op maandag 11 december 2006 16:19 schreef livelink het volgende:
Tja, ik ben nog een hele tijd doorgegaan met Nutrilon 3, maar dat was meer uit gemakzucht omdat je dan geen extra vitamine hoeft te geven. Ik denk dat je het besluit het beste kan laten afhangen van je portemonnee. En was Kim niet ook ergens allergisch voor?
Ok. Ga het nu zeker op cb navragen. Maar aan de andere kant vraag ik me af hoe we Kim in hemelsnaam " normaal" kunnen laten zitten.quote:Op maandag 11 december 2006 16:26 schreef zeeuwse het volgende:
Nog even een reactie op Ingrid: Ik zat vroeger ook altijd zo. En het resultaat is dat mijn knieschijven 'ernstig beschadigd' (letterlijke woorden van de orthopeed) zijn en ik heb ook x-benen.
Het is dus zeker niet ongevaarlijk.
Haar direct op d'r billen laten zitten met de beentjes vooruit, zodra ze op haar knietjes gaat zitten.quote:Op maandag 11 december 2006 16:28 schreef Ingrid19 het volgende:
[..]
Ok. Ga het nu zeker op cb navragen. Maar aan de andere kant vraag ik me af hoe we Kim in hemelsnaam " normaal" kunnen laten zitten.
Dat doe ik al. Maar helpt nog niet. Lijkt me dat je neit meer kan doen dan dat.quote:Op maandag 11 december 2006 16:35 schreef Stiekemurd het volgende:
[..]
Haar direct op d'r billen laten zitten met de beentjes vooruit, zodra ze op haar knietjes gaat zitten.
Sterre is nu 15 maanden en ze krijgt nog steeds Nutrilon 3. Ik had ergens gelezen dat gewone melk teveel zout bevat, dus zijn we nog maar niet overgestapt. Ze krijgt 's ochtends en tussen de middag een fles.quote:[ hoe doen/deden jullie dat met melk/fles.
Blijven herhalen, uitleggen en belonen wanneer ze goed zit. Het is een gewoonte die er uit zal moeten, kun je niet verwachten dat het in ene over gaat.quote:Op maandag 11 december 2006 17:22 schreef Ingrid19 het volgende:
[..]
Dat doe ik al. Maar helpt nog niet. Lijkt me dat je neit meer kan doen dan dat.
Het is een aantal weken aan de gang. Maar ik zal blijven corrigeren.quote:Op maandag 11 december 2006 19:02 schreef Stiekemurd het volgende:
[..]
Blijven herhalen, uitleggen en belonen wanneer ze goed zit. Het is een gewoonte die er uit zal moeten, kun je niet verwachten dat het in ene over gaat.
hahaha ik mag dat ook nooit, dan begint madam met haar handje te wapperen en schudt ""neeeeeejjjjj".quote:Op dinsdag 12 december 2006 08:46 schreef Githa het volgende:
Ik mag trouwens niet meer meezingen met liedjes op tvDan krijg je echt 'maaamaaaaa, UH UH! ...neeeej! "
en ik zing nog wel zo mooi
![]()
Nou, Kim wil sowieso geen pap 's morgens. Geen idee waarom.quote:Op dinsdag 12 december 2006 08:30 schreef Suzanna het volgende:
Ingrid, misschien is Kim er wel aan toe om de laatste fles te laten vervallen nu dan? Bij Emma begon dat er ook mee dat ze 's ochtends geen papfles meer wilde, en nu ze 's avonds geen fles meer krijgt is dat geen probleem meer en drinkt ze 's ochtends haar papfles lekker op! Ze had er gewoon niet genoeg honger voor.
Om het te gaan vervangen kun je proberen 's avonds gewoon een melkfles te geven ipv pap. Dat zou kunnen werken. Ik heb het eigenlijk niet afgebouwd, (bij Noa wel zo gedaan) maar gewoon niet meer gegeven. Dat ging bij ons goed, maar het zou kunnen dat het nodig is om het wel af te bouwen.
Komt goed meisquote:Op dinsdag 12 december 2006 15:24 schreef _evenstar_ het volgende:
Fuente fijn dat ze zo snel terrecht kan en letten jullie ook beetje op jezelf![]()
Ik denk wat Suzanna bedoeld is doordat je de avondfles laat vallen Kim s'morgens wél honger heeft doordat ze dan langer geen eten heeft gehad.quote:Op dinsdag 12 december 2006 15:21 schreef Ingrid19 het volgende:
[..]
Nou, Kim wil sowieso geen pap 's morgens. Geen idee waarom.
De avondfles wil ze nog wel graag. Ze slurpt hem op.
Ik zie net dat ik het ms niet goed heb neergezet gisteren.quote:Op woensdag 13 december 2006 04:15 schreef Suzanna het volgende:
Kan ook gewoon 'trek' zijn in haar fles he, omdat het gewenning is. Maar als je het idee hebt dat het echt nodig is, gewoon blijven doen hoor. Lijkt me gewoon lastig dat ze 's ochtends dan geen fles wil voor jou! en je kunt het eventueel met dunnere pap of melk proberen.
Ik bedoelde meer teveel moeite voor onszelfquote:Op woensdag 13 december 2006 22:43 schreef Githa het volgende:
Nou ik zou het niet te veel moeite vinden hoor Tex! Die mensen zijn aan het werk en Noah voelt zich niet goed, paracetamol kan helpen dus uitschrijven die handel!
Ik hoop dat hij zich snel weet wat beter voelt hoor, ziek met zijn verjaardag is gewoon niet leuk!
Heb je al cadeaus enzo gekocht? Vorige jaar heb ik ook je idee gejat![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |