Ja, dat werkt ook wel.quote:Op donderdag 30 november 2006 22:34 schreef Mordreth het volgende:
[..]
Bij mij werkt X-Fi gewoon goed? Kan ook de 3 modussen selecteren. Alleen niet zo makkelijk als in XP.
Voor als je ze nog niet gevonden hebt: Onder control panel klik je rechtsonder op Additional Options.
quote:In light of this, Creative stated that it has been working on a driver for Windows Vista. The new driver will intercept DirectSound 3D calls and translate them into OpenAL on the fly, thus allowing the Creative X-Fi to work its magic. Therefore, all games that are coded with EAX support will continue to play with it enabled on Windows Vista.
ach, ik werk tenminste met fatsoenlijke spullen, niet met een OS dat aan gare pc's is gekoppeldquote:Op donderdag 30 november 2006 20:20 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Speculatie tot en met, maar houd jezelf er gerust tevreden mee. Tot die tijd lach ik me rot met jullie nieuwigheidjes die grotendeels al >18 maanden in OSX zitten.
Zijn gewoon pc's en komen uit dezelfde fabrieken van ASUS en ASER maar ja sindsdien is de kwaliteit wel iets achteruit gegaan geloof ik.quote:Op donderdag 30 november 2006 22:38 schreef mschol het volgende:
[..]
ach, ik werk tenminste met fatsoenlijke spullen, niet met een OS dat aan gare pc's is gekoppeld
Kom maar met referenties; wederom speculatie tot en metquote:Op donderdag 30 november 2006 21:46 schreef Mordreth het volgende:
[..]
Waar je bijzonder veel aan hebt met hun wijdverspreide ondersteuning.
Je kan lullen wat je wilt, maar puur omdat OSX zo ver is met z'n trucjes is omdat ze niet verder hoefden te kloten om alle hardware compatible te maken.. want zoveel hardware is er niet.
Mooi. Nog een OSX-gebruikerquote:Op donderdag 30 november 2006 22:38 schreef mschol het volgende:
[..]
ach, ik werk tenminste met fatsoenlijke spullen, niet met een OS dat aan gare pc's is gekoppeld
Nee.. dat er niet veel keuze is in programma'squote:Op donderdag 30 november 2006 23:43 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Kom maar met referenties; wederom speculatie tot en met![]()
En omdat OSX minder gebruikt wordt dan W2K/XP heb ik er weinig aan...? Je kunt lullen wat je wilt, maar dat doet niks af aan het feit dat, zoals ik al zei, de meeste dingen in Vista al minimaal anderhalf jaar te gebruiken zijn in OSX. En daar is niks speculatiefs aan.
quote:Op donderdag 30 november 2006 23:51 schreef Godlike02 het volgende:
Het is echt geen VS topic.
Enough is enough wat mij betreft.
quote:Op donderdag 30 november 2006 23:45 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Mooi. Nog een OSX-gebruiker![]()
![]()
Zal hij ook nooit gaan doen...quote:Op donderdag 30 november 2006 23:59 schreef mschol het volgende:
[..]![]()
je snapt het nog steeds niet he...
De NVidia raid controller moest je even extracten en de inf enzo op een diskette zetten en toen werkte ook de nvidai driver prima.quote:Op vrijdag 1 december 2006 09:11 schreef Netsplitter het volgende:
Dat wel, maar ik vraag me af wie daar uiteindelijk verantwoordelijk voor geweest is, Ms of Nvidia.
Ik denk zelf Ms namelijk, omdat op de site van Nvidia een "driver" stond/staat die totaal niet werkt tijdens de setup, maar alleen wanneer je vista al geinstalleerd had....
Dat heb ik geprobeerd op alle mogelijke manieren, zelfs verschillende uitpakproggies geprobeerd.quote:Op vrijdag 1 december 2006 09:13 schreef Joene het volgende:
[..]
De NVidia raid controller moest je even extracten en de inf enzo op een diskette zetten en toen werkte ook de nvidai driver prima.
Deze driver zit nu ook gewoon in vista. dus het is een nvidia driver waarmee nu alles werkt.
Had dat ff gemeld in dit topic , ik extracte ze gewoon met winrar.quote:Op vrijdag 1 december 2006 09:15 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Dat heb ik geprobeerd op alle mogelijke manieren, zelfs verschillende uitpakproggies geprobeerd.
Ik kreeg Vista pas bij RC2 aan de praat op m'n raidset.
Nu was ik niet de enige die dat probleem had, getuige het nvidia forum.
nee Jarno , die komt er pas als den drivers voor vista er zijnquote:Op vrijdag 1 december 2006 10:00 schreef Jarno het volgende:
Heb jij een 8800 joene?!
Alles is op orde behalve de 8800 serie.quote:Op vrijdag 1 december 2006 11:04 schreef Ranja_Ranja het volgende:
Als nVidia idd zn drivers op orde heeft voor de chipset en voor de grafischekaarten stap ik ook over.
quote:Op vrijdag 1 december 2006 11:05 schreef Joene het volgende:
[..]
Alles is op orde behalve de 8800 serie.
ik ook nietquote:
Neen.quote:Op vrijdag 1 december 2006 14:36 schreef veldmuis het volgende:
[..]
Jarno heb jij voor mij ook een key? Groetjes, veldmuis ps. stone lsland vriends
joene kalm aan jongemanquote:Op vrijdag 1 december 2006 14:44 schreef Joene het volgende:
AL die mensen die alles maar illegaal willen
Je kan ook gewoon een abbootje nemen van ms voor 400/500 per jaar voor MSDN OS subscriptie.quote:
Ik denk er niet aan!quote:Op vrijdag 1 december 2006 14:50 schreef Joene het volgende:
[..]
Je kan ook gewoon een abbootje nemen van ms voor 400/500 per jaar voor MSDN OS subscriptie.
nee jij denkt ze kraken het straks wel neem ik lekker een illegaal osje. want dat gebruik ik bijna nooitquote:
quote:Op vrijdag 1 december 2006 14:35 schreef Messenga het volgende:
Geen key invullen werkt oneindig.
Datum een tijd vooruit gooien, windows installeren, datum terug, en zie daar je trial tijdquote:Op vrijdag 1 december 2006 16:15 schreef mschol het volgende:
[..]dan zit je op een 30 dagen trail volgens mij ???
ow..quote:Op vrijdag 1 december 2006 16:26 schreef veldmuis het volgende:
[..]
Datum een tijd vooruit gooien, windows installeren, datum terug, en zie daar je trial tijd.
En dan syspreppen? Werkt maar 2xquote:Op vrijdag 1 december 2006 14:35 schreef Messenga het volgende:
Geen key invullen werkt oneindig.
Ja, gut, wat een verrassing dat niet elke bedrijf op de wereld gelijk gaat migreren. Nounou, dát hadden we niet verwacht. Wat een pure ownage.quote:
Was met XP in den beginne ook zo. Niks nieuws onder de zon, maar sommige mensen lezen een artikel, denken niet na en probeer zo te stoken. Die gasten hou je toch en moet je gewoon negeren.quote:Op vrijdag 1 december 2006 19:26 schreef Jarno het volgende:
[..]
Ja, gut, wat een verrassing dat niet elke bedrijf op de wereld gelijk gaat migreren. Nounou, dát hadden we niet verwacht. Wat een pure ownage..
Kon je niet met iets beters aan zetten dan dit?quote:
Syspreppen?quote:Op vrijdag 1 december 2006 17:21 schreef Mordreth het volgende:
[..]
En dan syspreppen? Werkt maar 2x.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |