Mijn schoonmams scheelt exact negen maanden en tien dagen met haar broertje én zusje. Jawel, een tweeling, ook nog, en voor zover ik weet niet eens erg te vroeg ter wereld gekomen.quote:Op donderdag 30 november 2006 18:18 schreef Mwanatabu het volgende:
Ik ken iemand die dat overkomen is ja
Mijn oma is er eens in geslaagd 2 binnen 1 jaar te werpen ook.
Ik welquote:Op donderdag 30 november 2006 20:09 schreef Bass-Miss het volgende:
Gelooft niemand hier dan in die LAM methode?
Dat is de LMA methode: Leave Me Alone!quote:Op donderdag 30 november 2006 20:50 schreef E.T. het volgende:
[..]
Ik welen zeker de eerste 2 maanden ongeveer.
Oftewel: kssssstttt... wegwezen jij hier![]()
Fijn dat de kleine weer goed ligt, Suzanna![]()
Hehe, ervoor ook wel hoor. Anders had ik het risico niet genomen denk ik.quote:Op donderdag 30 november 2006 23:23 schreef poemojn het volgende:
Vandaar die belangstelling voor LAM Bass-MissDe kans is niet groot, maar je weet maar nooit, natuurlijk.
Ik zat ook nog achter de pc hoor.quote:Op donderdag 30 november 2006 23:31 schreef Popples het volgende:
Ik zit nog achter de pc dus echte weeen zijn het nog niet![]()
quote:Op donderdag 30 november 2006 23:32 schreef Bass-Miss het volgende:
[..]
Ik zat ook nog achter de pc hoor.
quote:Op donderdag 30 november 2006 23:57 schreef Neuk het volgende:
Ik zat achter de pc. Eerst heel gniffelend zo van 'hihi het is begonnen!' en later zat ik echt zo te vloeken, ik zou zelfs een zeeman kunnen laten blozen!
Hehe, onze dochter is gepland op 30-12 en die wordt ook heel lief.quote:Op vrijdag 1 december 2006 14:24 schreef _evenstar_ het volgende:
stiekemerd 30 december is een kei mooie datum hoor, worden mooie lieve meisjes geboren![]()
Hier ook nog twee verjaardagen in december, beide eind december (20 en 23), als onze dochter dan er ook nog bijkomt.quote:Op zaterdag 2 december 2006 08:46 schreef Suzanna het volgende:
Stiekemurd, gelukkig is alles goed!
Ik verbaas me er elke keer ook over hoe snel de tijd gaat...de week is alweer voorbij eigenlijk!
Vandaag gaan we mijn verjaardag en die van Noa (4 en 6 december eigenlijk) maar vieren, wie weet zijn we anders te laat...![]()
oYo, waarom een buitenlandse nationaliteit? heb jij de Franse nationaliteit dan ofzo? Of je vriendin?(als ik wat heb gemist: sorry
)
Nou idd, ben benieuwd wat het resultaat zal zijnquote:Op zaterdag 2 december 2006 10:29 schreef oYo het volgende:
[..]
Hier ook nog twee verjaardagen in december, beide eind december (20 en 23), als onze dochter dan er ook nog bijkomt.Dit jaar geen groot verjaarsfeest voor ons.
Ja ik heb de franse nationalaiteit van mijn vader gekregen (moeder is indonesisch).Mijn vriendin heeft nu ook de franse nationaliteit maar komt oorspronkelijk uit het midden-oosten. We leerden elkaar ooit 15 jaar geleden kennen tijdens onze studie in Amsterdam. Zijn dan blijven plakken, hebben nederlands geleerd (praten we ook thuis) enz. Naturaliseren heeft geen zin. EU is 1 geheel met zelfde rechten.
Je hebt wein ig gemist, alleen niemand vroeg er ooit naar. Wij gaan een mooi mixje aflevern. :![]()
Ik ben erg benieuwd naar jullie mixje!!quote:Op zaterdag 2 december 2006 10:29 schreef oYo het volgende:
Hier ook nog twee verjaardagen in december, beide eind december (20 en 23), als onze dochter dan er ook nog bijkomt.Dit jaar geen groot verjaarsfeest voor ons.
Ja ik heb de franse nationalaiteit van mijn vader gekregen (moeder is indonesisch).Mijn vriendin heeft nu ook de franse nationaliteit maar komt oorspronkelijk uit het midden-oosten. We leerden elkaar ooit 15 jaar geleden kennen tijdens onze studie in Amsterdam. Zijn dan blijven plakken, hebben nederlands geleerd (praten we ook thuis) enz. Naturaliseren heeft geen zin. EU is 1 geheel met zelfde rechten.
Je hebt wein ig gemist, alleen niemand vroeg er ooit naar. Wij gaan een mooi mixje aflevern. :![]()
Wij ook hierquote:Op zaterdag 2 december 2006 12:31 schreef Suzanna het volgende:
[..]
Ik ben erg benieuwd naar jullie mixje!!Zal vast een heel mooi kindje worden
ik ben dol op donkere haartjes
...
(edit: Stiekemurd was net ietsje eerder, maar met dezelfde gedachte... grappig! ik had natuurlijk niet ge-f5't )
ik denk dat elke zwangere dit wel herkent.quote:Op zaterdag 2 december 2006 12:33 schreef Beaker het volgende:
Wie herkend dit?
De Zwitsalflesjes staan al klaarquote:Op zaterdag 2 december 2006 12:40 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Wij ook hierHelemaal als ze naar Zwitsal/melkie ruiken
![]()
Enne, nog heul ff he, maak dr maar geen kerstkindje van he![]()
Hahaha, de vorige keer heb ik je vader niet tegengesprokenquote:Op donderdag 30 november 2006 16:31 schreef Neuk het volgende:
[..]
'Tis er met plezier ingekomme en zal der ook wal met plezier weer uut komme'
Dat zei een wijs iemand een tijdje terug en tis niet voor het eerst dat ik em quote, mijn papaen die kan het weten natuurlijk
![]()
zoooo herkenbaar....wat bij mij goed helpt is slapen en eten of eerst eten en dan slapen. Of een soort van tegelijkertijd....Inderdaad goed naar je eigen lichaam luisteren en daar aan toegeven.quote:Op zaterdag 2 december 2006 12:33 schreef Beaker het volgende:
Wie herkend dit?
Ik ben echt zo ontzettend moe dat ik me daardoor niet lekker voelHet liefst zou ik in bed stappen en er niet meer uitkomen! Op mijn werk is het erg druk, zeker nu de kerstperiode eraan komt en nou verwachten ze min of meer dat ik 6 (??) dagen kom werken de komende tijd, maar dat kan ik echt niet
ik wil wel als het zou kunnen .......
Ik slik Gravitamon en eet behoorlijk wat fruit op een dag en ik ga vroeg naar bed, iemand nog tips voor mij?
Ik heb nog wel een tip voor alle misselijken onder ons, jasmijn-thee drinken werkt erg goed![]()
Nu nog een zwangerschapsdingquote:Op zondag 3 december 2006 08:25 schreef kapitein_pannekoek het volgende:
goejesmorgens ! Heb een vraagje : hoe gaan jullie om met het onzekere gevoel? Vragen zoals "gaat het nog wel goed met de baby's etc?" spoken vaak door mijn hoofd. Is dit een zwangerschapsding ?
heb inderdaad as donderdag een echo!quote:Op zondag 3 december 2006 09:15 schreef Stiekemurd het volgende:
*meld*
Nothing on the hand hiero.
K_P: ja het is een zwangerschapsding. Heel ellendig allemaal.... Je hebt toch binnenkort een echo of verwar ik me weer eens?
Suus hoe is het bij jou? Leuke verjaardagen gehad? Alvast gefeliciteerd trouwens
Oh! Oke sorry, dat zal dan wel ja!quote:Op zondag 3 december 2006 17:35 schreef Jelief het volgende:
Vivi, gravitamon is speciaal voor zwangere en borstvoedende vrouwen. Ik denk dat je in de wat bent met Davitamon?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |