Eigenlijk zouden er voor een "ontwikkelingsland" qua cricket als Nederland wat uitzonderingen gemaakt moeten worden om de sport hier wat populairder te maken. Gratis beelden voor de NOS, gratis streams...quote:Op dinsdag 6 maart 2007 15:55 schreef kweek89 het volgende:
hij is nog jong!
iemand een stream?! illegaal whatever...(mods komen hier toch nauwlijks)
quote:Geachte heer
Dank u voor uw e-mail. De NOS zendt samenvattingen uit van de wedstrijden van
het Nederlands team tegen Zuid-Afrika en Schotland.
Met vriendelijke groet,
N. Kosterman
NOS Publieksvoorlichting
Grappig dat hij ook nog Erik van Muiswinkel aanhaaltquote:Op woensdag 7 maart 2007 11:47 schreef Dwersdriever het volgende:
De Financial Times heeft een groot verhaal over het Nederlandse cricket. Geschreven door Simon Kuper, die ook veel voor Hard Gras schrijft. Hij is een Engelstalige journalist die in Nederland is opgegroeid.
http://www.ft.com/cms/s/bce4de52-cb20-11db-b436-000b5df10621.html
En een fijne sneer naar Luuk van Troost :-) 'Geen goede cricketer en sociaal niet erg vaardig'quote:Op woensdag 7 maart 2007 14:30 schreef ScudRaket het volgende:
[..]
Grappig dat hij ook nog Erik van Muiswinkel aanhaalt
Van Muiswinkel dus die cabaretier en wie zou dan die hockeyer zijn?quote:Op woensdag 7 maart 2007 14:30 schreef ScudRaket het volgende:
[..]
Grappig dat hij ook nog Erik van Muiswinkel aanhaalt
Ik vind deze stukjes eigenlijk veel grappiger:quote:Op woensdag 7 maart 2007 15:48 schreef Dwersdriever het volgende:
[..]
En een fijne sneer naar Luuk van Troost :-) 'Geen goede cricketer en sociaal niet erg vaardig'
quote:It (cricket) didn’t land on propitious soil. The Dutch summer is even shorter here than the English one, and Dutch clay is so soggy that cricket here can only be played on matting wickets or Astroturf. This means that even 14-year-olds can bounce balls at your head. At the most pathetic levels of Dutch cricket, many batsmen wear helmets.(FT)
quote:And increasingly since about 1990, Dutch cricket has been played by poor Asian immigrants. When these dockworkers and cleaners meet Hague bankers, both sides presume (often correctly) that the other is cheating.(FT)
Geen idee, ik weet wel dat Cédric van der Gun (die voetballer) uit een Haags cricketgezin komt.quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:44 schreef kassenbouwer het volgende:
[..]
Van Muiswinkel dus die cabaretier en wie zou dan die hockeyer zijn?
die 2e quote is wel heel erg waar overginsquote:Op woensdag 7 maart 2007 16:46 schreef ScudRaket het volgende:
[..]
Ik vind deze stukjes eigenlijk veel grappiger:
[..]
[..]
Zou Eurosport het heel misschien niet uitzenden? Ik vind het wel jammer dat het niet mogelijk is om hier straks live wedstrijden van Nederland te zien. Dan maar hopen dat er straks ergens een stream beschikbaar is.quote:Op woensdag 7 maart 2007 16:42 schreef ScudRaket het volgende:
Alleen de wedstrijd tegen Australië zenden ze dan weer niet uit
Zal wel met geld te maken hebben. Wedstrijden tegen de Aussies zullen wel flink duurder zijn dan tegen de andere 2.
No tengo Sky Sportsquote:Op vrijdag 6 juli 2007 23:22 schreef dwerg het volgende:
Zijn er nog mensen die de Twenty20 wedstrijden volgen op Sky Sports?
Ik pik weleens een wedstrijdje mee, maar er zijn zoveel andere sporten dat ik het niet heel intensief volg.quote:Op vrijdag 6 juli 2007 23:22 schreef dwerg het volgende:
Zijn er nog mensen die de Twenty20 wedstrijden volgen op Sky Sports?
Ik ben er heel eerlijk in, ik vind Twenty20 buitengewoon leuk om naar te kijken. Gewoon twee, drie uur entertainment. Dat enorme shot van Marlon Samuels op de Oval vorige week was verbazingwekkend, die raakte bijna de flats aan de andere kant van de straat. Volgens mij is het shot hier snel even te zien.quote:Op zaterdag 7 juli 2007 10:35 schreef Piet_Veerman het volgende:
5 overs.
Maar ik kan me inderdaad goed voorstellen dat de traditionele cricketliefhebber er weinig van moet hebben met zoveel show. Ik denk echter wel dat het een goede manier is om cricket te promoten, om meer mensen warm te maken voor cricket. Zo'n Twenty20 wedstrijd kijkt natuurlijk lekker weg. Voor mensen die nog nooit cricket hebben gezien valt het niet mee om een hele Test of 50 overs uit te zitten denk ik.
Ik ging zondag uit voor 0quote:Op woensdag 11 juli 2007 13:26 schreef kassenbouwer het volgende:
Sinds een aantal weken ben ik nu aan het cricketen. Geen ervaring van tevoren ofzo.
Zaterdag batte ik voor de tweede keer en ik scoorde mijn eerste run ooit
Ging uit met run out, terwijl een ander aan het batten was. Zaterdag maar weer opnieuw proberen.
*kwak**kwak*quote:
Waar kijk jij samenvattingen daarvan? Of lees jij het alleen?quote:Op woensdag 11 juli 2007 21:26 schreef dwerg het volgende:
Hmm, Nederland doet het niet echt geweldig bij het vierlandentoernooi in Belfast. Nadat ze eerst klop kregen van de West Indies (NL 80 all out, en WI 82 voor 0 in 14.3 overs) hebben ze nu met één run verloren van Ierland. De Ieren hadden na 50 overs 210 runs voor 9 wickets, Nederland had 7 runs nodig van de laatste over, en ze wisten er maar 6 te scoren: 209 voor 6 na 50.
bij welke club zit je dan? Ik heb sky gezien bij bloemendaal en Accquote:Op woensdag 11 juli 2007 21:40 schreef dwerg het volgende:
Oh, dit soort dingen lees ik op de site van de BBC. In het clubhuis hebben we wel Sky Sports, maar daar heb ik (afgezien van het WK) nog geen Nederlands elftal gezien. Wel een paar Twenty20 wedstrijden.
Dwerg speelt voor de club die zojuist van de mijne heeft verlorenquote:
Oei dat is een lastige, maar ik zou buiten het regenseizoen blijven.quote:Op donderdag 6 september 2007 10:25 schreef Liejannuh het volgende:
Ik wil een cricketwedstrijd gaan bekijken in India.
Wanneer loopt daar het seizoen en waar kan ik dat het beste doen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |