Er WAS geen ergenis van de buurtbewoners. Ik weet wel dat inwoners in de zweth geergerd werden toen er opeens een beweegbaar opstakel voor hun deur in de weg werd gegraven waardoor er nu rijen auto's uren voor hun deur staan.quote:Op zondag 17 december 2006 17:54 schreef gelly het volgende:
[..]
Dit soort obstakels zijn gewoon goedkoper dan een flitspaal. Ik kan me de ergernis van buurtbewoners wel voorstellen, het komt de verkeersveiligheid ook niet ten goede al dat sluipverkeer. Sja, als je gewoon niet 20 seconden kan wachten moet je gewoon door rood rijden, heb je wel de kans dat je auto total-loss is. Eigen risico lijkt me.
hoe ziet het er uitquote:Op vrijdag 24 november 2006 12:19 schreef Matness het volgende:
[..]
het was dan ook wel sarcastsich bedoeld.
natuurlijk is het te belachelijk voor woorden dat dit gebeurt.
een kutsysteem, levens gevaarlijk.
en al helemaal lullig als je verdwaald bent, en per abuis erin rijdt.
Of je kijkt 't filmpje even: http://217.115.205.15/2.htmquote:Op zondag 17 december 2006 20:08 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
hoe ziet het er uitis het een paal die de grond uit schiet of is het een schans
![]()
Welke debiel heeft dan opdracht gegeven die poller daar in te graven?quote:Op zondag 17 december 2006 19:56 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Er WAS geen ergenis van de buurtbewoners. Ik weet wel dat inwoners in de zweth geergerd werden toen er opeens een beweegbaar opstakel voor hun deur in de weg werd gegraven waardoor er nu rijen auto's uren voor hun deur staan.
De alwetende overheid.quote:Op zondag 17 december 2006 21:08 schreef Duvel het volgende:
[..]
Welke debiel heeft dan opdracht gegeven die poller daar in te graven?
Aan de andere kant: met sneeuw heb ik weleens gezien dat daar in elk geval niet werd gestrooid. Dat is dikke pret als sluiproute...quote:Op zondag 17 december 2006 21:18 schreef Swetsenegger het volgende:
Overigens is de poller in de sluiproute direkt naast de a-13 (Rijksstraatweg) helemaal belachelijk. De enige bebouwing die daaraan ligt is een manage. Daar had dus niémand last van sluipverkeer
maak daar maar 7km van, meer is het namelijk niet.quote:Op zondag 17 december 2006 19:56 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Er WAS geen ergenis van de buurtbewoners. Ik weet wel dat inwoners in de zweth geergerd werden toen er opeens een beweegbaar opstakel voor hun deur in de weg werd gegraven waardoor er nu rijen auto's uren voor hun deur staan.
Daarnaast is dit het gevolg bestrijden in plaats van de oorzaak. DAAR gaat het al mis. Dat er 50 jaar lang geluld wordt over een stukkie rijksweg van 15 kilometer.
Het gaat niet zo zeer om het door rood rijden.. Het hele concept van die dingen (en vele andere maatregelen) draait om 1 ding: Treiteren van automobilisten. DAT is de foutquote:Op zondag 17 december 2006 17:18 schreef gelly het volgende:
[..]
Je kan ook gewoon niet door rood rijden, dat lijkt me de makkelijkste en meest reeele oplossing. Je ziet op de filmpjes dat er gewoon extra gas gegeven wordt om er toch nog langs te kunnen. 20 Seconden wachten lijkt me wat verstandiger.
Jank lekker verder.....quote:Op woensdag 20 december 2006 14:56 schreef LoggedIn het volgende:
[..]
Het gaat niet zo zeer om het door rood rijden.. Het hele concept van die dingen (en vele andere maatregelen) draait om 1 ding: Treiteren van automobilisten. DAT is de fout
En dat heeft dan een Duits automerk als avatarquote:Op woensdag 20 december 2006 14:57 schreef Richboy het volgende:
[..]
Jank lekker verder.....
Die dingen staan er met een reden, en als men niet door rood rijdt, werkt het nog ook.
Moet je nederlands kunnen om een ROOD verkeerslicht te begrijpen?quote:Op woensdag 20 december 2006 15:31 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
Zoiets kan echt alleen maar in Nederland. Welke geflipte mislukte sociaal-geograaf met een Melkertbaan heeft in godsnaam zoiets levensgevaarlijks bedacht dat zijn doel totaal voorbij schiet, en bovendien relatief kostbaar is.
En dan niet bedenken dat er ook mensen rondrijden die geen Nederlands kunnen.
Als dan de consequentie is dat je auto gelijk total loss is en de gezondheid en veiligheid van mensen direct in gevaar wordt gebracht, als je alleen maar door rood rijdt, zijn we wel heel raar bezig.quote:Op woensdag 20 december 2006 15:37 schreef Richboy het volgende:
[..]
Moet je nederlands kunnen om een ROOD verkeerslicht te begrijpen?
Je brengt je eigen veiligheid altijd in gevaar wanneer je door ROOD rijdt......quote:Op woensdag 20 december 2006 15:59 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
[..]
Als dan de consequentie is dat je auto gelijk total loss is en de gezondheid en veligheid van mensen direct in gevaar wordt gebracht, als je alleen door rood rijdt, zijn we wel heel raar bezig.
Die vergelijking van fout parkeren en een zeecontainer droppen is wel illustratief. Je hebt toch ook geen mechanisme in je PC zitten die een stroomstoot van 220 V afgeeft als je illegaal aan het downloaden slaat?
quote:Op woensdag 20 december 2006 16:01 schreef Richboy het volgende:
Je brengt je eigen veiligheid altijd in gevaar wanneer je door ROOD rijdt......
Oh. da's een mooie reden om dan maar gelijk intelligente mijnen te leggen bij die stoplichten.quote:Op woensdag 20 december 2006 16:01 schreef Richboy het volgende:
[..]
Je brengt je eigen veiligheid altijd in gevaar wanneer je door ROOD rijdt......
Ja, dus als je om drie uur 's nachts op een verlaten kruispunt door rood rijd ben je ook le-vens-gevaarlijk bezig.quote:Op woensdag 20 december 2006 16:01 schreef Richboy het volgende:
[..]
Je brengt je eigen veiligheid altijd in gevaar wanneer je door ROOD rijdt......
Ja, Einstein, die weg langs de A13 is nogal onbewoond, maar wegen leiden meestel ergens heen.quote:Op zondag 17 december 2006 21:18 schreef Swetsenegger het volgende:
Overigens is de poller in de sluiproute direkt naast de a-13 (Rijksstraatweg) helemaal belachelijk. De enige bebouwing die daaraan ligt is een manage. Daar had dus niémand last van sluipverkeer
je bent dus ook voor lijfstraffen?quote:Op woensdag 20 december 2006 15:37 schreef du_ke het volgende:
Als je in Nederland wilt rondrijden dan moet je ook de verkeersregels hier kennen en snappen dat rood stoppen is.
In ieder geval een stuk onnodiger.quote:Op woensdag 20 december 2006 16:22 schreef du_ke het volgende:
Is zo'n poller veel gevaarlijker dan een gewoon druk kruispunt als er een vrachtwagen achterop komt denderen?
Wat een achterlijke vergelijkingquote:Op woensdag 20 december 2006 16:27 schreef Cristian Dior het volgende:
[..]
je bent dus ook voor lijfstraffen?
bv een dief een hand afhakken zou ook wel een leuke straf zijn, die dieven moeten niet janken, want stelen is tegen de regels.
waarom achterlijk ...quote:Op woensdag 20 december 2006 16:28 schreef du_ke het volgende:
[..]
Wat een achterlijke vergelijking.
Weet niet hoor. Denk dat die kinderen veiliger zijn bij mensen die gewoon relaxed onderweg zijn naar hun werk, dan bij zwaar opgefokte, geïrriteerde en gefrustreerde weggebruikers die nou 'gvd' weleens ff door willen rijden nadat ze door zon onzinnig ding moesten.quote:Op woensdag 20 december 2006 16:25 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Ik kan me voorstellen dat degenen die dat ding voor hun huis hebben, niet zo blij zijn. De rest van de straat denk ik wel, als ze kinderen hebben.
A ja, dus dat is de reden.quote:Op woensdag 20 december 2006 16:20 schreef Kiegie het volgende:
[..]
Ja, Einstein, die weg langs de A13 is nogal onbewoond, maar wegen leiden meestel ergens heen.
Deze weg leidt naar een woonwijk in Delft, waar dus al het sluipverkeer in terecht kwam.
ALS het sneeuwt, (bovendien is ijzel ook genoeg) en nee ik glij niet vaak door, maar zie het vaak genoeg gebeuren bij andere mensen bijdehandje. Het is een kutsysteem dat verboden zou moeten worden, sowieso blokkeert het de weg, zorgt het voor meer frustratie en agressie en daarnaast ook nog eens schade.quote:Op woensdag 20 december 2006 17:11 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Right, het sneeuwt wekeljks...als jij zo vaak doorglijd moet je gewoon op remles.
Zou dat echt het geval zijn? Kan me niet voorstellen dat zoiets vaker dan 1 of 2 keer gebeurd is. Over het algemeen wordt er in Nederland erg snel en efficient gestrooid.quote:Op woensdag 20 december 2006 17:00 schreef Mutant01 het volgende:
Omg wat een kutsysteem. Als het sneeuwt en je glijd door rood heen vanwege de gladheid, (gebeurd HEEL erg vaak op de Nederlandse wegen, ook bij lage snelheden), wor je ook nog eens in de lucht geschoten.
Die 1 of 2 keer veroorzaakt al een verkeerschaos van hier tot tokio, laat staan de materiele schade aan de voertuigen. Het is gewoon disproportioneel, plaats dan een flitser ofzo.quote:Op woensdag 20 december 2006 17:39 schreef du_ke het volgende:
[..]
Zou dat echt het geval zijn? Kan me niet voorstellen dat zoiets vaker dan 1 of 2 keer gebeurd is. Over het algemeen wordt er in Nederland erg snel en efficient gestrooid.
Als het al 1 of 2 keer is door de sneeuw. Het lijkt mij veel meer een zaak van niet opletten en niet kunnen lezen.quote:Op woensdag 20 december 2006 17:47 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Die 1 of 2 keer veroorzaakt al een verkeerschaos van hier tot tokio, laat staan de materiele schade aan de voertuigen. Het is gewoon disproportioneel, plaats dan een flitser ofzo.
Die verkeerschaos ligt niet aan de weg, maar aan de debielen die hun rijgedrag niet aanpassen aan de weersomstandigheden.quote:Op woensdag 20 december 2006 17:47 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Die 1 of 2 keer veroorzaakt al een verkeerschaos van hier tot tokio, laat staan de materiele schade aan de voertuigen. Het is gewoon disproportioneel, plaats dan een flitser ofzo.
Als je weet hoe ik dan door groen knal: Jaquote:Op woensdag 20 december 2006 16:16 schreef gronk het volgende:
[..]
Ja, dus als je om drie uur 's nachts op een verlaten kruispunt door rood rijd ben je ook le-vens-gevaarlijk bezig.
Leg eens even uit waarom snelheidsovertredingen wel OK zijn en door rood rijden nietquote:Op woensdag 20 december 2006 21:17 schreef Richboy het volgende:
[..]
Als je weet hoe ik dan door groen knal: Ja
Nee, aan Rotterdamse zijde komt de weg uit in het pittoreske Overschie, waar mensen wonen.quote:Op woensdag 20 december 2006 16:40 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
A ja, dus dat is de reden.
En de rotterdamse weg dan? Die komt aan beide kanten op een industriegebied uit.
als men ipv zo`n lanceerinrichting gewoon een flitsapperaat neerzet bij die stoplichten, dan word zo`n sluiproute vanzelf een stuk rustiger en kost het alleen maar een bon vanwege door rood rijdenquote:Op woensdag 20 december 2006 14:57 schreef Richboy het volgende:
[..]
Jank lekker verder.....
Die dingen staan er met een reden, en als men niet door rood rijdt, werkt het nog ook.
Ik ben trouwens benieuwd hoe hoog je scoort op de F-schaalquote:Op donderdag 21 december 2006 10:31 schreef rashudo het volgende:
Mensen moeten eens beseffen dat asocialiteit de samenleving naar de ondergang leid. blind vasthouden aan 'regels zijn regels' een geasfalteerde weg is naar de vernietigingskampen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |