drama queenquote:Op donderdag 23 november 2006 16:56 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[..]
Als je een fan bent van massamoord en honger niet.
Nee, dan kun je beter mensen serieus nemen die angstzaaierij nodig hebben om hun punt te makenquote:Op donderdag 23 november 2006 16:56 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[..]
Als je een fan bent van massamoord en honger niet.
Nou, dan zal ik over recht al helemaal niet beginnenquote:Op donderdag 23 november 2006 16:55 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
[..]
VVD is gematigd rechts, SP is niet gematigd links. appels met peren dus
Geloof me je kunt nog een heel stuk erger links zijn.quote:Op donderdag 23 november 2006 16:55 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
[..]
VVD is gematigd rechts, SP is niet gematigd links. appels met peren dus
Tussen Wilders en de NVU zit ook een groot verschil.quote:Op donderdag 23 november 2006 17:10 schreef Remzz het volgende:
[..]
Geloof me je kunt nog een heel stuk erger links zijn.
quote:Op donderdag 23 november 2006 17:13 schreef Jojo_ut_Grun het volgende:
Bijstand 10 procent omhoog
Die twee punten spreken elkaar dus tegen. Als je de SP wil bashen dmv FUD (Fear, Uncertainty and Doubt) zorg dan in ieder geval dat je een consistent verhaal hebt!quote:tot de bedelstaf veroordelen
Wat me telkens aan Marijnissen op tv opvalt: hij beantwoordt de vragen rechtstreeks. De andere politici zeggen steeds hetzelfde, ze hebben een "boodschap" die ze willen overbrengen en wat ook de vraag was, in hun antwoord moeten ze die boodschap herhalen. Werkt na een tijdje echt op de zenuwen.quote:Op donderdag 23 november 2006 16:21 schreef 2M2 het volgende:
[..]
Ja dat snap ik, maar is de criminaliteit en de integratieproblematiek dan zo erg verandert de laatste 4 jaar dan zo verandert dat ineens iedereen links stemt nu?
Ik blijf erbij dat de politicus met de grootste bek wint...... ongeacht wat hij allemaal uitkraamt....... mensen stemmen op de persoon, en niet op het partij programma....... imo.
Serieus, wat doet dat er nou toe? Ons hele politieke systeem is gebaseerd op dat van de Romeinen, en die keurden slavernij goed! Ook al zon vergelijking die nergens op slaat!quote:Op donderdag 23 november 2006 17:17 schreef freddygonzales het volgende:
Het is jammer dat een partij die z´n oorsprong vindt in het gedachtengoed van Mao en op communistische leest geschoeid is zo groot geworden is. Maar goed....over 4 jaar groeit Wilders door naar 20 zetels omdat een kabinet met SP erin het land echt naar ``den kloten,, geholpen heeft.
Op sommige gebieden wel, ja.quote:Op donderdag 23 november 2006 17:22 schreef jogy het volgende:
VVD is gewoon extreem kapitalistisch, dat is pas eng. Zodra de economie een overhand krijgt op een samenleving waar het onderdeel van uit behoort te maken. Dus ik vind de VVD enger dan de SP eigenlijk. Of wilt iedereen zeggen dat privatisering tot nu toe voordelig is geweest voor de burger?
Welke dan? ik ken eigenlijk alleen maar nadelen voor de burger.quote:
Hij blijft gewoon in de kamer dacht ik, bovendien komt er geen SP in het kabinet.quote:Op donderdag 23 november 2006 17:24 schreef PLAE@ het volgende:
Als je de verhalen door de jaren heen moet geloven is Marijnissen vooral een alleenheerser. Hoe moet dat als ze in het kabinet komen?
Mensen afhankelijk maken van een uitkering is het ergste wat je kunt doenquote:Op donderdag 23 november 2006 17:17 schreef Seneca het volgende:
[..]
[..]
Die twee punten spreken elkaar dus tegen. Als je de SP wil bashen dmv FUD (Fear, Uncertainty and Doubt) zorg dan in ieder geval dat je een consistent verhaal hebt!
Jij ziet de belastingen écht naar de 80% schieten als je een dubbeltje meer dan modaal verdient huh?quote:Op donderdag 23 november 2006 17:32 schreef veejay het volgende:
SP stemmers zijn de calimero's van de samenleving:
Eigenlijk willen ze ook een mooie auto en een mooi huis, maar dat hebben ze niet dus gunnen ze de mensen die het wel hebben ook niet
Onder het motto "solidair zijn" moet iedereen dus maar arm zijn, binnenkort wellicht een film van Borat over het eens zo glorieuze maar nu verpauperde Nederland?
Vind je het gek van iemand di de biografie van Mao sinds 40 jaar op zijn nachtkastje heeft liggen.quote:Op donderdag 23 november 2006 17:24 schreef PLAE@ het volgende:
Als je de verhalen door de jaren heen moet geloven is Marijnissen vooral een alleenheerser.
En dan druk je je nog zacht uit!quote:Op donderdag 23 november 2006 17:39 schreef jogy het volgende:
[..]
VVD stemmers zijn de Paranoïde van de samenleving
Zo, over generaliseren gesprokenquote:Op donderdag 23 november 2006 17:39 schreef jogy het volgende:
[..]
Jij ziet de belastingen écht naar de 80% schieten als je een dubbeltje meer dan modaal verdient huh?
Ohja, dikgedrukt maakt meer indruk.
VVD stemmers zijn de Paranoïde van de samenleving
Ze zien overal economische spoken en zijn bang dat erlke 1/10de procent meer belasting hun portemonnee nog sneller leegzuigt dan een stofzuiger het bij een suikerpot doet.
Hetzelfde kan ik over het socialisme zeggen. Nederland is al min of meer een socialistisch land, het mag alleen nog wat socialer. Als dat je niet bevalt verhuis je maar lekker naar Afrika.quote:Op donderdag 23 november 2006 18:40 schreef Public_NME het volgende:
[..]
Zo, over generaliseren gesproken
Ik vind dat iedereen 'gelijk' maken van de SP maar eng... Kapitalisme is trouwens helemaal niet slecht, je woont immers in de Westerse wereld. Als je niet kapitalistisch bent moet je alles wat je niet nodig hebt maar over maken naar de onderkant v/d samenleving...
Ik ben bang dat de economie de komende tijd nu niet zo snel zal groeien als het onder een rechtse coalitie zou doen, simpelweg omdat dit niet een van SP's speerpunten is.
Inderdaad:quote:Op donderdag 23 november 2006 16:07 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
Het probleem is dat naast de extreem-linkse diehard SP'ers ook een groot deel van salonfahig links dit keer niet op de PvdA heeft gestemd, maar op de SP. Dom dom dom.
Nederland socialistisch?!quote:Op donderdag 23 november 2006 18:53 schreef _RaZoRBlaDe_ het volgende:
[..]
Hetzelfde kan ik over het socialisme zeggen. Nederland is al min of meer een socialistisch land, het mag alleen nog wat socialer. Als dat je niet bevalt verhuis je maar lekker naar Afrika.
Over de economie hoef jij je geen zorgen te maken. Het zal vast wat minder snel groeien dan bij de VVD, maar het blijft groeien. En nu profiteert daar niet alleen de top van, maar iedereen!
Kapitalismequote:Socialisme is een maatschappijvorm gebaseerd op gelijkheid, sociale rechtvaardigheid en solidariteit, of de verzamelnaam voor een verscheidenheid aan politieke en ideologische stromingen die naar een dergelijke maatschappij streven. Kerngedachte binnen deze stromingen is dat het collectief, al dan niet belichaamd door de staat, de hoogste beslissingsbevoegdheid heeft over de verdeling van macht en goederen
Liberalisme:quote:Kapitalisme is een politiek-economisch systeem dat onder andere gekenmerkt wordt door het private bezit van de productiemiddelen (zoals: machines, grond, gebouwen en grondstoffen). Zij die deze middelen bezitten mogen, volgens de kapitalistische visie, ook de vrucht van deze middelen hun eigendom noemen.
ff snel van internet gehaald, maar nu moet het toch wel duidelijk zijn voor je neem ik aan. Nederland is dus meer een mix van kapitalisme en liberalisme. Ik hoef dus nog niet naar Afrika te verhuizenquote:Het liberalisme heeft als uitgangspunt de vrijheid van het individu. Dit betekent dat de overheid zo min mogelijk moet ingrijpen in de economie en het maatschappelijk leven. Het staat op dat punt dan ook vooral tegenover het socialisme.
Hij was leuk huh?quote:Op donderdag 23 november 2006 18:40 schreef Public_NME het volgende:
[..]
Zo, over generaliseren gesproken
Nee, dat is niet eng dat is een aanwijzing waar de politiek iets mee moet dan net als met het feit dat de SP 26 zetels heeftquote:Op donderdag 23 november 2006 19:32 schreef Vassili_Z het volgende:
Weet je pas eng is?
9 zetels voor Geert Wilders
Anne Frank had geen reden om bang te zijn? Is dat wat je wil zeggen? Zowel haar angst als angst voor communisme lijken me beide wel gegrond.quote:Op donderdag 23 november 2006 20:37 schreef tvlxd het volgende:
Is al dat gedoe over hoe eng die communisten wel niet zijn, niet gewoon het rechtse equivalent van Anne Franks dagboekje?
Nou nou nou, met de SP wordt het hier socialer!!quote:Op donderdag 23 november 2006 20:42 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ik werk met alle plezier van de wereld. En heb SP gestemdDat is puur omdat ik wil dat ik het wat socialer wordt in nederland.
Je zegt .. Veel mensen met veel verantwoordelijkheid werken ook veel meer dan de gem. arbeider.
Vind je het GEK !???? Dit is zo verdomde logisch,Wie wil nou niet zn eigen plannen kunnen bedenken en het kunnen uitvoeren!! Dan wordt het ook een stuk leuker om te werken, dat merk ik ook bijmezelf. Alleen heeft niet iedereen daar de capaciteiten voor!
Veel hoogopgeleide zijn je voorgegaan, omdat ze dít Nederland zat zijn.quote:Op donderdag 23 november 2006 20:52 schreef draaijer het volgende:
[..]
Als de SP de meeste zetels zou hebben (ze hebben er nu al veel te veel) dan vertrek ik met mijn schatje en zoontje naar het buitenland.
haha om onze vorige twist nog even af te makenquote:Op donderdag 23 november 2006 20:52 schreef draaijer het volgende:
[..]
Nou nou nou, met de SP wordt het hier socialer!!![]()
Hou toch op. Als de SP de meeste zetels zou hebben (ze hebben er nu al veel te veel) dan vertrek ik met mijn schatje en zoontje naar het buitenland. Wanstaltelijk idee dat je voor je eigen succes moet bloeden na je eigen investering.. Doe normaal .. Dan maken we lekker van NL een dom onderontwikkeld land vol met idioten die niks klaar maken. De ontwikkelde en succesvolle mensen brengen andere landen op hun gebied op hoger niveau![]()
Kom, kom, even in je geheugen graven...quote:Op donderdag 23 november 2006 20:42 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Anne Frank had geen reden om bang te zijn? Is dat wat je wil zeggen? Zowel haar angst als angst voor communisme lijken me beide wel gegrond.
Wat is je hypotheek bedrag die je hebt afgesloten? Zou je nog een soortgelijk huis of groter kopen met de wetenschap dat ze aan de HRA gaan morren?quote:Op donderdag 23 november 2006 20:56 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
haha om onze vorige twist nog even af te maken![]()
Over de HRA .. ik huur zelf niet en heb ook geen goedkope koopwoning. De belasting mag wel omhoog, maar dan voor de mensen met een eigen vermogen van meer dan 5 miljoen euro's. En zoals ik al zei
NIET elke uitkeringstrekker is LUI! .. zo is niet elke moslim een terrorist en niet elke marokaan een reljongere! <- met het laaste ben ik het helemaal eens en heb ik totaal geen problemen mee
Dat kan toch niet de bedoeling zijn. Of heb ik de strategische sessie van Den-Haag gemistquote:Op donderdag 23 november 2006 20:56 schreef AminBen het volgende:
[..]
Veel hoogopgeleide zijn je voorgegaan, omdat ze dít Nederland zat zijn.
Nederland staat nu aan de rand van de afgrond volgens mij.quote:Op donderdag 23 november 2006 16:07 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
Ja dus. Dt is wel eng. Vinden de buitenlandse media trouwens ook. Het probleem is dat naast de extreem-linkse diehard SP'ers ook een groot deel van salonfahig links dit keer niet op de PvdA heeft gestemd, maar op de SP. Dom dom dom.
Nederland staat aan de rand van de afgrond als de SP in de regering komt. De drie K's Kennis, Kapitaal en Kwaliteit zal wegvluchten, pauperige handjesophouders zullen er over blijven. Veel plezier mense.
Hoog, en in de wetenschap dat ze aan de HRA gaan morrelen betekent eigenlijk maar 2 opties. Of verhuizen, of accepteren dat je meer geld kwijt bent. Ik accepteer ( iig ) komende jaren nog het 2e. Mits de aandelenbeurs niet crasht, amerika niet de afgrond in zinkt. Anders wordt het heel snel verhuizenquote:Op donderdag 23 november 2006 20:59 schreef draaijer het volgende:
[..]
Wat is je hypotheek bedrag die je hebt afgesloten? Zou je nog een soortgelijk huis of groter kopen met de wetenschap dat ze aan de HRA gaan morren?
Waarom moet je luxe gesubsidieerd worden?quote:Op donderdag 23 november 2006 20:59 schreef draaijer het volgende:
Wat is je hypotheek bedrag die je hebt afgesloten? Zou je nog een soortgelijk huis of groter kopen met de wetenschap dat ze aan de HRA gaan morren?
Anders zou ik nog in een huisje onder de 350k wonen.quote:Op donderdag 23 november 2006 21:09 schreef Colnago het volgende:
[..]
Waarom moet je luxe gesubsidieerd worden?
Het is toch heel raar dat men geen belasting hoeft te betalen over de rente van een hypotheek?
Waarom zou dat alleen voor een hypotheek moeten gelden als dat zo'n goed systeem zou zijn en waarom niet voor alle leningen?
Ik heb twee mogelijke verklaringen.
Of de bouwwereld moet er beter van worden.
Of de mensen moeten een loden last meedragen om op die manier weerloos te zijn tegen ingrepen in arbeidsrechten en loonontwikkelingen.
De oorspronkelijke gedachte achter de HRA is het stimuleren van eigen-woning bezit.quote:Op donderdag 23 november 2006 21:09 schreef Colnago het volgende:
Waarom moet je luxe gesubsidieerd worden?
Besef jij wel hoe je in de tang zit (net als vele anderen)?quote:Op donderdag 23 november 2006 21:11 schreef draaijer het volgende:
[..]
Anders zou ik nog in een huisje onder de 350k wonen.
Wie is daar nou tegen.quote:Op donderdag 23 november 2006 21:14 schreef SjonLok het volgende:
[..]
De oorspronkelijke gedachte achter de HRA is het stimuleren van eigen-woning bezit.
Dat wilde de overheid stimuleren omdat koopwoningen bijvoorbeeld beter onderhouden worden dan huurwoningen. Daarmee ga je dus indirect de verloederingen van wijken tegen.
Misschien waren ze meer in beeld omdat ze ook daadwerkelijk iets te melden hadden. Of op z'n minst een redenering kunnen opbouwen.quote:Op donderdag 23 november 2006 16:23 schreef 2M2 het volgende:
[..]
het slotdebat op TV had Balkenende "gewonnen" omdat hij het meest aan het woord was....... balkenenda was genoeg/veel in beeld....... Bos en Rutten niet......... marijnissen weer wel........
see the pattern?
Wat is daar beter dan hier, buiten het feit dat nagenoeg alles duurder is?quote:Op donderdag 23 november 2006 21:15 schreef Roellio het volgende:
In scandinavië is al decennia een grotendeels linkse regering. Het is daar stukken beter geregeld dan hier.
dit valt reuze mee ?quote:Op donderdag 23 november 2006 21:16 schreef Colnago het volgende:
[..]
Besef jij wel hoe je in de tang zit (net als vele anderen)?
Het is toch een angstige gedachte dat je bang moet zijn als je geen subsidie meer krijgt omdat je dan compleet aan de grond kan komen te zitten?
Volgens mij is dit opzet geweest en dat is heel eng.
quote:Op donderdag 23 november 2006 21:17 schreef Lkw het volgende:
Marijnissens maoïstische alleenheerschappij binnen de partij
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |