githa wat heerlijk om te horen enne 4,5 kilo in 2,5 week. Woh... I'm impressed.quote:Op woensdag 6 december 2006 12:00 schreef Githa het volgende:
Ik voel me vandaag goed! en dat mag/moet hier dan ook een keer vermeld worden
Eindelijk goed nieuws voor Jordy waardoor we weer een beetje richting eindstreep kunnen kijken.
Mijn mannetje is een vrolijk en lief kereltje en ik kan me eigenlijk niks beters wensen![]()
en en en, er is binnen 2,5 week 4,5 kilo afmooi begin van nog een hele boel.....
Kijk aan! Mooi!quote:Op woensdag 6 december 2006 12:00 schreef Githa het volgende:
Mijn mannetje is een vrolijk en lief kereltje en ik kan me eigenlijk niks beters wensen![]()
*jubeljubel...quote:Op dinsdag 5 december 2006 22:07 schreef cattie het volgende:
Oeps, da's nog erger qua incontinentie... Sterkte!![]()
Ik ben eens gecuretteerd na een miskraam en 6 maanden daarna was ik nog steeds niet ongesteld. Huisarts wilde me niet helpen, naar zijnmening was ik nog jong zat en had ik nog alle tijd van de wereld om zwanger te owrden. Toen heb ik de gyn gebeld die de curretage heeft gedaan en daar een kuurtje primolut om een bloeding op te wekken, en een kuur clomid om een eispriong mee te krijgen gehad en binnen een maand was ik zwanger van nu mijn jongstequote:Op donderdag 7 december 2006 10:53 schreef Luchtbel het volgende:
PMik hoop dat het snel wat beter met je gaat. Klinkt niet zo leuk allemaal.
Even een vraag aan de mensen die ooit een curretage hebben gehad. Hoelang duurde het voordat je weer ongesteld werd? En tot hoever daarna is het nog 'normaal' om dat niet te zijn geweest?
Ja ruim twee maanden nu. Begin november werd ik er al nerveus van. Maar nu zijn is het al weer een maand verder. Werd je niet gek? Zes maanden lang niet? Overal lees ik mensen na een maand, na vijf/zes weken....quote:Op donderdag 7 december 2006 11:07 schreef Maneki.Neko het volgende:
[..]
Ik ben eens gecuretteerd na een miskraam en 6 maanden daarna was ik nog steeds niet ongesteld. Huisarts wilde me niet helpen, naar zijnmening was ik nog jong zat en had ik nog alle tijd van de wereld om zwanger te owrden. Toen heb ik de gyn gebeld die de curretage heeft gedaan en daar een kuurtje primolut om een bloeding op te wekken, en een kuur clomid om een eispriong mee te krijgen gehad en binnen een maand was ik zwanger van nu mijn jongste
Hoe lang is het nu voor jou? Ook al een tijdje toch?
Werk je op een basisschool? Misschien zijn er dan wat oudere kinderen die graag even willen smeren? Ik weet niet of die beschuitjes goed blijven, maar da's misschien ook een oplossing.quote:Op donderdag 7 december 2006 12:03 schreef ik80 het volgende:
Nog een vraag, ik blijf bezig vandaag!
Ik ga straks met Lotte naar mijn werk (school) om haar aan mijn klasje te laten zien.
Natuurlijk krijgen ze beschuit met muisjes, maar hoelang blijft dat lekker?
Als ik het nu maak, is het dan nog niet zacht rond 2 uur?
Anders moet ik het ter plekke smeren en dat zie ik niet zitten...
Niet eng, later meer, thies huilt!quote:Op donderdag 7 december 2006 12:23 schreef Sugar het volgende:
Moonah, mijn psych had het vanmorgen ook over haptotherapie. Ik vind het eng en weet het allemaal niet. Wat zijn jouw ervaringen?
Je doet het voor Jolie! Dat mooie, lieve meisje. Je bent haar moeder en voor haar ben je alles. Daar doe je het voor!quote:Op donderdag 7 december 2006 12:29 schreef Luchtbel het volgende:
En dan denk ik weer, waarom doe ik het nog?
Voor mij was de haptotherapie een opluchting eindelijk kon ik weer eens ontspannen.quote:Op donderdag 7 december 2006 12:23 schreef Sugar het volgende:
Moonah, mijn psych had het vanmorgen ook over haptotherapie. Ik vind het eng en weet het allemaal niet. Wat zijn jouw ervaringen?
Wat ontzettend herkenbaar, waarom doe ik het nog....quote:Op donderdag 7 december 2006 12:29 schreef Luchtbel het volgende:
En dan denk ik weer, waarom doe ik het nog?
Ga bellen inderdaad. Dat je er aktief mee bezig bent kan misschien al een deel van je innerlijke boosheid weg krijgen. Want dan ben je aktief bezig met zoeken naar een oplossing en zet je je boosheid om in iets bruikbaars; strijdkracht. Wellicht kun je snel terecht bij de gyn en zet je de hele molen weer in beweging. Stilstaan en afwachten suckt.quote:Op donderdag 7 december 2006 12:29 schreef Luchtbel het volgende:
Misschien dat het anders kan worden als die lichamelijke dingen weg zijn, dus misschien moet ik inderdaad bellen daarover. Maneki, ik herken daar heel veel in. Dat ik gewoon vaak echt niet meer wil, maar dan is daar Jolie. Maar ja aan de andere kant denk ik dan weer, meisje wat moet jij toch bij mij?
Suiker misschien dit topic (http://forum.fok.nl/topic/548983) even lezen. Deed ik ook toen ik er aan begon.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |