abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 26 november 2006 @ 12:38:33 #201
24188 Belana
kloon van belana
pi_43900768
nee, dat snap ik volkomen
Maar met Arwen komt het ook wel goed hoor, duurt alleen ff wat langer
stormy waters...
sailin'
  zondag 26 november 2006 @ 12:42:39 #202
108648 cattie
lieve moeder
pi_43900869
Wat lees ik hier voor goede berichten allemaal!?!
Wat fijn dat het beter gaat met Storm.
Wat goed dat Ezra al omdraait!
Gelukkig gaat het beter met Mika.
Hopelijk gaat het met Iris ook al weer beter.

Met Ive gaat het ook prima, hij heeft al een paar dagen geen last meer van zijn buikje. Misschien is het dus toch de koemelk, of is het toeval. Over een weekje ofzo ga ik het wel even testen.

Wat betreft fruithapjes: ik denk dat het heel verschillend is per kind. Ik heb niet het idee dat Ive er al behoefte aan heeft. En dat is maar goed ook, want ik wil er pas aan beginnen als zijn darmpjes een tijdje achter elkaar geen problemen hebben gegeven. Hopelijk is dat als hij een maand of 6 is.
  zondag 26 november 2006 @ 12:44:13 #203
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_43900913
Ik hoop het, maar ben er bang voor dat het nog wel even duren gaat omdat de fles ook nog steeds niet goed gaat , maar das volgens mij meer de reflux..

moets aan het bvmaffie topic denken en ben ik geen BV maffia mama maar een KMA maffia mama
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_43901942
Wij hebben hier ook eerst rijstebloem geprobeerd met een lepeltje. Maar daar ging ie heel erg van spugen op een gegeven moment.
Ik wilde eigenlijk ook geen fruithapje gaan geven maar met 6 maand meteen Rapleyen. Maar ja soms loopt het anders dan je wilt. Maar als Mika er last van had gehad was ik er ook meteen mee gestopt en hadden we iets anders moeten verzinnen omdat ie te weinig binnenkreeg en dus ook te weinig plaste.
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
  zondag 26 november 2006 @ 13:52:18 #205
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_43903063
quote:
Op zondag 26 november 2006 13:17 schreef MeNicole het volgende:
Wij hebben hier ook eerst rijstebloem geprobeerd met een lepeltje. Maar daar ging ie heel erg van spugen op een gegeven moment.
Ik wilde eigenlijk ook geen fruithapje gaan geven maar met 6 maand meteen Rapleyen. Maar ja soms loopt het anders dan je wilt. Maar als Mika er last van had gehad was ik er ook meteen mee gestopt en hadden we iets anders moeten verzinnen omdat ie te weinig binnenkreeg en dus ook te weinig plaste.
als je de vannille variant had dan zou ik wel uitkijken met vanille producten gewoon voor de zeekrheid enzo
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_43910995
quote:
Op zondag 26 november 2006 13:52 schreef _evenstar_ het volgende:

[..]

als je de vannille variant had dan zou ik wel uitkijken met vanille producten gewoon voor de zeekrheid enzo
Ja het was de vanille variant. Maar das een goed idee. Ff in de gaten houden
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
pi_43912457
quote:
Op zondag 26 november 2006 10:54 schreef Sugar het volgende:
Ik moet hier nog vertellen dat het met Storm zoveel beter gaat.
Lacht veel, is duidelijk in wat hij wil en nodig heeft en ik voel me vertrouwder met hem. Heel erg fijn en dat had ik jullie al veel te lang niet laten weten.
Heel fijn
Variety is the spice of life
  Jubileum moderator zondag 26 november 2006 @ 19:39:32 #208
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_43913279
quote:
Op zondag 26 november 2006 11:22 schreef MeNicole het volgende:
Bleh lees ik net op google dat het rs virus besmettelijk is. Ons kleine nichtje van 2 maand ligt al een hele tijd in het ziekenhuis ivm KMA. Nu kregen we gister te horen dat ze ook nog het rs virus te pakken heeft. Heel vervelend allemaal en nu moet ik Mika dus goed in de gaten houden want we zijn er van de week op visite geweest met hem erbij hopelijk gaat het hem voorbij. Kunnen we er echt niet bij gbruiken
RS heerst alle maanden dat de R in de maand is. RS openbaart zich bij volwassenen en kinderen als een stevige verkoudheid met een hoest, bij babietjes en kleine kindjes kan het wat gevaarlijker worden. KAN maar hoeft dus niet.
Mika kan het overal oplopen, hoewel ziekenhuizen in deze maanden een wat grotere bron van besmetting zijn.
RS kan redelijk vervelend verlopen, aan de andere kant fietsen andere babietjes er weer gewoon doorheen.

ik moet wel eerlijk zeggen dat ik de type hoest herken inmiddels (Eva heeft het aantoonbaar 3 keer gehad) Ik liep met Jeroen door het winkelcentrum, hoorde een paar kindjes hoesten en we keken elkaar gelijk geschrokken aan. Traumaatje dus
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
  zondag 26 november 2006 @ 23:14:58 #209
19376 LadyS
Help Liam --> SMA2
pi_43917076
quote:
Op zondag 26 november 2006 09:35 schreef Belana het volgende:
gelukkig dat het wat beter lijkt te gaan ladyS, zo eng vind ik dat bij die kleintjes.

Je had ezra moeten zien, hij deed het zo handig, alsof ie het al jaren doet eerst zijn ene schouder naar achteren en vervolgens trok ie zijn knie omhoog en zwaaide dat been over de andere.
En uiteraard zetten ze je weer voor aap.... ze draaide zicht vandaag gewoon 2x van rug naar buik
En ze is gelukkig helemaal zichzelf weer Niet spugen, lekker kleurtje op de wangen en goeie plasluiers

Sugar, fijn om te lezen dat het zo goed met Storm gaat!
Help, deel en doneer! Steun Liam in de strijd tegen SMA2! De tijd dringt!
https://steunliamtegensma2.nl/doneer/
pi_43920912
Met Merel gaat het ook iets beter. Nog steeds erg afwisselend maar meestal gaat het goed. Ze drinkt alleen niet zo heel erg goed meer , misschien door de smaak van nutrimigen? Slapen doet ze weer beter dan ooit. Ze krijgt rond 23 uur haar laatste voeding en slaapt sinds een paar dagen tot ongeveer 8 uur. Heerlijk ook voor mezelf want ik heb in die dagen toch wel wat kunnen bij tanken.
Alleen gisteren bleef ze maar huilen , rood aangelopen en vervolgens half verslikken in het gehuil. Uit eindelijk viel ze een beetje in slaap , helemaal bezweet van de inspanning. Erg vervelend was het wel dat ze juist huilde in het ziekenhuis , waar we op bezoek wilden bij mijn vriendin. Ik ben dus niet de afdeling op gegaan maar blijven wachten op de trap tot ze rustig was.
pi_43921947
Het gaat beter/goed met Storm, Iris, Mika en Merel

Hier ook alles goed. Eva heeft mij alleen aangestoken met haar verkoudheid en weetiknietwatnogmeer, dus ik ben brak. .
Vandaag naar het consultatiebureau geweest, voor de 1e prikjes. Rot hoor. Het ergste vond ik nog dat ik haar beentjes vast moest houden, zodat ze ze niet terug zou trekken. Maar Eva deed het goed, even huilen, maar ze was ook zo weer getroost. En verder is ze nu 4890 gr, dat is 850 meer dan vorige maand, en 59 cm, 4 cm gegroeid. Alles gaat gewoon goed...
Eva
  maandag 27 november 2006 @ 10:41:52 #212
108648 cattie
lieve moeder
pi_43922927
Wat groeit Eva goed! En die prikjes zijn niet leuk nee... Heeft Eva er last van?
En Iris ook al aan het omrollen! Heeft Ezra trouwens nog vaker gerold? Ive deed het de eerste dagen dat hij het in de gaten had continu en nu bijna niet meer. Een paar dagen geleden lag hij in de box, draaide zich om en ik was net te laat om te voorkomen dat hij met zijn hoofdje tegen de spijlen aan kwam. Dat was even schrikken!
Xanthe, wat fijn dat het iets beter gaat met Merel!
pi_43924465
Ik weet het nog niet. Na het CB bezoek heb ik haar in bed gelegd en heeft ze geslapen. Ze wordt nu pas een beetje wakker, dus ik ga zo haar beentjes wel even checken. Ze lijkt heel rustig, ik denk dat zij de extra-veel-slapen-bijwerking heeft

ik bedacht laatst trouwens nog: ik heb Inky05 al een poos niet gezien? Moeder van stuiterkindje Ryan...

[ Bericht 17% gewijzigd door linda856763 op 27-11-2006 11:56:43 ]
Eva
  maandag 27 november 2006 @ 13:20:06 #214
11682 Moonah
Jolie femme
pi_43926817
quote:
Op woensdag 22 november 2006 18:43 schreef Bass-Miss het volgende:
Moonah? Thies was ook zo een snelle groeier, he? Nog steeds of is dat ergens gestopt?
Yup. Bij 5 weken naar het CB. Hoofdomtrek 42 cm, en gewicht 5,5 kg. Maar Fons spant de kroon denk ik hoor!
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dč ôk wir.
  maandag 27 november 2006 @ 13:20:55 #215
11682 Moonah
Jolie femme
pi_43926836
En wat fijn Sugar dat je Storm beter aanvoelt/leert kennen.
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dč ôk wir.
pi_43927025
Evenstar? Heb jij heel toevallig dat boekje al waar alles in staat wat een KMA kindje mag eten zodat je in de winkels niet alles op de etiketjes hoeft op te zoeken?
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
  maandag 27 november 2006 @ 14:08:55 #217
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_43928165
quote:
Op maandag 27 november 2006 13:28 schreef MeNicole het volgende:
Evenstar? Heb jij heel toevallig dat boekje al waar alles in staat wat een KMA kindje mag eten zodat je in de winkels niet alles op de etiketjes hoeft op te zoeken?
www.babyallergie.nl is een site waar je dezelfde informatie vind die ook in dietiste boekjes staan.
Helaas ben je bij kma gebonden aan etiketjes lezen
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_43928218
quote:
Op maandag 27 november 2006 13:20 schreef Moonah het volgende:

[..]

Yup. Bij 5 weken naar het CB. Hoofdomtrek 42 cm, en gewicht 5,5 kg. Maar Fons spant de kroon denk ik hoor!
. En ik vind Eva al zo groot, met haar bijna 5 kilo en hoofdomtrek 39 cm. En zij is twee maanden!
Eva
pi_43928232
quote:
Op maandag 27 november 2006 14:08 schreef _evenstar_ het volgende:

[..]

www.babyallergie.nl is een site waar je dezelfde informatie vind die ook in dietiste boekjes staan.
Helaas ben je bij kma gebonden aan etiketjes lezen
Nee nu dus niet meer. Daarom vraag ik ook even. Mijn kleine nichtje heeft ook KMA en nu heeft mijn zwager via internet een nieuw boekje gevonden. Daarin staat alles wat je kindje wel mag en waar je dat kan kopen. Staan gewoon product namen enzo bij. Ik zal als ik hem spreek wel eens naar die site vragen Misschien heb je er iets aan om het wat makkelijker te maken.
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
  maandag 27 november 2006 @ 14:12:26 #220
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_43928274
quote:
Op maandag 27 november 2006 14:11 schreef MeNicole het volgende:

[..]

Nee nu dus niet meer. Daarom vraag ik ook even. Mijn kleine nichtje heeft ook KMA en nu heeft mijn zwager via internet een nieuw boekje gevonden. Daarin staat alles wat je kindje wel mag en waar je dat kan kopen. Staan gewoon product namen enzo bij. Ik zal als ik hem spreek wel eens naar die site vragen Misschien heb je er iets aan om het wat makkelijker te maken.
hmm ff googlen gaat, van google wortd ik niets wijzer over het boekje wara je op doelt denk ik..

[ Bericht 9% gewijzigd door _evenstar_ op 27-11-2006 14:33:39 ]
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_43929239
MeNicole, je kan via het voedingscentrum een voedingsmiddelen lijst aanvragen.
Die hebben ze met een heleboel voedingsmiddelen.
Daar staan dan alle producten, incl merknaam op die vrij zijn van dat product.
Er is er dus ook 1 voor koemelk en lactose.

http://www.voedingscentru(...)heid+en+allergie.htm
  maandag 27 november 2006 @ 14:47:22 #222
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_43929337
Hmm maar aangezien wij de introductie allemaal via het zkh moeten gaan doen, en het een combinatie van allerlei dingen is zal ik er weinig aan hebben nog.
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_43929381
quote:
Op maandag 27 november 2006 14:47 schreef _evenstar_ het volgende:
Hmm maar aangezien wij de introductie allemaal via het zkh moeten gaan doen, en het een combinatie van allerlei dingen is zal ik er weinig aan hebben nog.
Ik heb je een mailtje gestuurd.
Mijn schoonzus en zwanger hebben deze site ook van de kinderarts gekregen. Maar kijk maar ff.
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
  maandag 27 november 2006 @ 14:49:46 #224
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_43929414
quote:
Op maandag 27 november 2006 14:48 schreef MeNicole het volgende:

[..]

Ik heb je een mailtje gestuurd.
Mijn schoonzus en zwanger hebben deze site ook van de kinderarts gekregen. Maar kijk maar ff.
das die lijst van p-iglet daar heb ik nu nog niets aan
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_43929480
quote:
Op maandag 27 november 2006 14:49 schreef _evenstar_ het volgende:

[..]

das die lijst van p-iglet daar heb ik nu nog niets aan
Nee tis wel anders hoor. Dat wat ik bedoel is echt een boek.
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
pi_43929520
die lijst van het voedingscentrum is een boek
het staat hier ivm mijn eigen koemelkallergie ook in de kast
ongeveer een centimeter dik is het denk ik.
pi_43929584
quote:
Op maandag 27 november 2006 14:54 schreef p_iglet het volgende:
die lijst van het voedingscentrum is een boek
het staat hier ivm mijn eigen koemelkallergie ook in de kast
ongeveer een centimeter dik is het denk ik.
Oh ok dan is het dezelfde. Ik dacht dat dat een brochure was.
Dan heb ik niks gezegd. Jammer was te proberen
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
  maandag 27 november 2006 @ 15:15:49 #228
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_43930082
dan ben ik 3 keer 16,50 kwijt ofzo nou voor dat geld lees ik wel etiketjes hoor:P
, sowieso na dat ik een keer blindelings potje heb gegeven waarin achteraf ei zat heb ik gezworen altijd etiketjes te kijken. Zo;n boek zal vast heel handig zijn, maar nu nog niet denk ik
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_43930246
quote:
Op maandag 27 november 2006 13:20 schreef Moonah het volgende:

[..]

Yup. Bij 5 weken naar het CB. Hoofdomtrek 42 cm, en gewicht 5,5 kg. Maar Fons spant de kroon denk ik hoor!
Ja, zijn hoofd weet ik niet,maar bij vijf weken 6,200 kilo. Hij mag wel ff stoppen met groeien nu.
pi_43930250
evenstar, je hoeft geen aparte, ze maken ook combi lijsten,
dus waar bijvoorbeeld en geen melk, en geen ei, en geen wortel in zit, ik noem maar wat geks
Dan betaal je ook maar 1 keer.

Maar ik gebruik hem inderdaad ook zelden, alleen als ik van een bepaalde categorie voedingsmiddelen er echt niet meer uit kom. meestal lees ik ook gewoon etiketjes
  maandag 27 november 2006 @ 15:24:52 #231
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_43930322
quote:
Op maandag 27 november 2006 15:22 schreef p_iglet het volgende:
evenstar, je hoeft geen aparte, ze maken ook combi lijsten,
dus waar bijvoorbeeld en geen melk, en geen ei, en geen wortel in zit, ik noem maar wat geks
Dan betaal je ook maar 1 keer.

Maar ik gebruik hem inderdaad ook zelden, alleen als ik van een bepaalde categorie voedingsmiddelen er echt niet meer uit kom. meestal lees ik ook gewoon etiketjes
dat zag ik later pas, maar omdat arwen bewezen kma en eiwtten allergie heetf en onbewezen gluten allergie heeft las ik dat als 3
Anyways aangezien ze zoveel niet kon verdragen en wij dus nog de provocatie weer moeten gaan doen ( slik ) is het nog niet zinvol.
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_43937817
Wat een zielige zieke kindjes allemaal.

En fruithapjes... wat klinkt dat nog ver weg.

Anna is alleen een beetje verkouden geweest, verder heeft ze gelukkig nog niks gehad.
Net wilde ik haar voor de eerste keer in een slaapzak leggen. Daar slaapt ze op het kdv ook in en ze kruipt nu wel erg ver omhoog. Ik had de slaapzak gewassen en dus net van de lijn gehaald en vast op ons bed gelegd, zodat ik hem niet zou vergeten. Wil ik hem net pakken, ligt de kat erop de slapen. Die neemt slaapzak wel erg letterlijk.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
pi_43940661
Die slaapzak is in elk geval alvast goedgekeurd YPPY Nou nog door Anna.

Hier mogen we komend weekend aan de fruithapjes.
Ik snap het trouwens niet helemaal. Als ik de voedingsfolder van het CB lees dan staat erin dat je dingen 2 of 3 dagen moet geven voor aan het volgende te beginnen, maar ook dat ze bij 7 maanden al zowat een hele warme maaltijd eten. Hoe kan je in een maand zoveel dingen uittesten dat je een beetje afwisselende maaltijden kan geven bij 7 maanden? Zeker weer CB-logica?
Nouja, we beginnen in elk geval maar met bananenprut, eens kijken wat Finn ervan vindt (en of ie z'n lepeltje er zowat bij opeet zoals bij de viatmine D
  maandag 27 november 2006 @ 21:35:08 #234
19376 LadyS
Help Liam --> SMA2
pi_43943844
Iris krijgt met kerst haar 1e hapje dan is ze 6 maanden en 2 dagen
ooo, wat klinkt dat oud
Help, deel en doneer! Steun Liam in de strijd tegen SMA2! De tijd dringt!
https://steunliamtegensma2.nl/doneer/
  maandag 27 november 2006 @ 21:39:50 #235
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_43944117
Tamea, die 3 dagen is eigenlijk alleen nodig wanneer kinderen allergiegevoelig zijn.
Engaging Infinite Improbability Drive..
  maandag 27 november 2006 @ 21:42:33 #236
4177 Jojogirl
Curves in all the right places
pi_43944257
Hoe bepaal je of je kindje dat is Evenstar? Is dat door te kijken of hij/zij reageert op wat de moeder eet op drinkt in geval van borstvoeding, of door te kijken of de ouders allergisch zijn voor iets?
  maandag 27 november 2006 @ 21:46:42 #237
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_43944485
quote:
Op maandag 27 november 2006 21:42 schreef Jojogirl het volgende:
Hoe bepaal je of je kindje dat is Evenstar? Is dat door te kijken of hij/zij reageert op wat de moeder eet op drinkt in geval van borstvoeding, of door te kijken of de ouders allergisch zijn voor iets?
Als een van beide ouders of beide ouders een allergie hebben. dan is de kans zeer groot dat je kindje ook een allergie ontwikkelt, hoeft niet zo hoor.
En als bij bijv. het geven van borstvoeding wanneer de moeder koemelk/eiwitproducten oid wat sterk allergeen is de baby anders reageert wanneer dat de moeder de producten niet gebruikt.
vandaar ook het advies wanneer BV> door omstandigheden niet mogelijk is dan direct te starten met hypoallergene voeding.
Omdat allergie-en vaak in de eerste 6 maandern ontstaan door triggering.
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_43945432
Jojogirl, dat was ik dus ook

Hubbie en ik hebben allebei wel allergieën, maar geen voedselallergiën en Finn lijkt ook niet te reageren op wat ik eet, dus ik denk dat we wel safe zitten dan.
pi_43950939
quote:
Op maandag 27 november 2006 15:21 schreef Bass-Miss het volgende:

[..]

Ja, zijn hoofd weet ik niet,maar bij vijf weken 6,200 kilo. Hij mag wel ff stoppen met groeien nu.
Fons is net weer gemeten en het is Thies zijn hoofd die de kroon spant.
Fons het zijne is maar 39,5.
Verder is hij 61 cm lang en weegt 6,500. Een reusje voor zijn zes weken dus.
  dinsdag 28 november 2006 @ 01:10:53 #240
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_43951332
quote:
Op maandag 27 november 2006 22:04 schreef Tamea het volgende:
Jojogirl, dat was ik dus ook

Hubbie en ik hebben allebei wel allergieën, maar geen voedselallergiën en Finn lijkt ook niet te reageren op wat ik eet, dus ik denk dat we wel safe zitten dan.
als je huidallergie/as,matische allergie hebt geldt dat verhaaltje ook als je wilt kan ik je wel een lijstje pm-en met hoe je dan het beste kan introduceren

ik heb wel wat voedingsintolleranties zelf ( ui en wat familie daarvan is) en asmatische allergie en mijn man huidallergie. is ergens zo'n berekeningtabel hoeveel kans je kindje dan heetf op allergie en of het dan nodig is.
Engaging Infinite Improbability Drive..
  dinsdag 28 november 2006 @ 09:17:55 #241
11682 Moonah
Jolie femme
pi_43953510
quote:
Op dinsdag 28 november 2006 00:39 schreef Bass-Miss het volgende:

[..]

Fons is net weer gemeten en het is Thies zijn hoofd die de kroon spant.
Veel hersenen he....
quote:
Fons het zijne is maar 39,5.
Verder is hij 61 cm lang en weegt 6,500. Een reusje voor zijn zes weken dus.
Woei!
Kun jij hem nog goed tillen? Ik heb echt zo'n last van mijn polsen bij het aanleggen. Omdat hij zo zwaar is denk ik....

Oh, en diegenen die ze geplaatst hebben, bedankt voor de linkjes over samen slapen. Mooie visies staan daarbij.
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dč ôk wir.
pi_43957030
quote:
Op dinsdag 28 november 2006 09:17 schreef Moonah het volgende:


Woei!
Kun jij hem nog goed tillen? Ik heb echt zo'n last van mijn polsen bij het aanleggen. Omdat hij zo zwaar is denk ik....
Soms is het ff zoeken, maar hij steunt eigenlijk op mijn been tijdens het drinken. Dus dat valt wel mee.
  dinsdag 28 november 2006 @ 12:39:43 #243
24188 Belana
kloon van belana
pi_43957815
Nick gaat zo met ezra naar het cb, weer prikjes en meten en wegen enzo, ben benieuwd.
stormy waters...
sailin'
pi_43957849
ahww prikjes.. Hou je taai Ezra!
♥ ♥ Jij een beetje van mij, ik een beetje van jou. ♥ ♥
  dinsdag 28 november 2006 @ 12:50:32 #245
144006 chacama
Ondernemend!
pi_43958101
Ik zal zo ook eens de links over het samen slapen gaan lezen, want Maud op mijn borst of naast me, zorgt voor mij voor weinig nachtrust. En zij heeft er behoorlijk behoefte aan... Manlief is het hier niet echt mee eens, maar goed. Een huilende baby is ook geen optie...
  dinsdag 28 november 2006 @ 12:55:29 #246
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_43958224
Waarom begint iedereen eigenlijk met fruithapjes?
Ik begin nl. net als met Léon destijds eerst met groentehapjes. Fruithapje lusten ze wel, lekker zoet en bekend. Groentehap is wat meer wennen en dus moeilijker te geven na het wennen aan de fruithap dan andersom.
Als je niet lacht, ben je dood.
  dinsdag 28 november 2006 @ 12:56:45 #247
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_43958252
ezra aan de prik, zo zielig altijd. arwen krijgt er volgens mij in december ook weer een
Engaging Infinite Improbability Drive..
  dinsdag 28 november 2006 @ 12:59:34 #248
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_43958337
dutchie dat verhaal gaat niet op over zoet en alles kindjes die bijv allergene melk e.d. krijgen zijn dus niet egwend aan zoet.
De dietiste hier zij dat het niets uitmaakt waar je mee begint als het maar in het nummer 1 lijstje zit:

Broccoli
Bloemkool
Wortel/Peen
Peer (Wordt bij sommige kinderen niet goed verdragen)
Abrikoos vers of gedroogde ongezwavelde abrikoos
Rijstebloem. Nutrix m.u.v. vanillesmaak. Instant-rijstemeel (Biobom Baby, Johannusmolen).
Rijstwafel


practisch allemaal zoet of smaakloos
Engaging Infinite Improbability Drive..
  dinsdag 28 november 2006 @ 13:03:36 #249
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_43958473
Agha! Weer wat geleerd.
Als je niet lacht, ben je dood.
pi_43958518
quote:
Op dinsdag 28 november 2006 12:55 schreef dutchie het volgende:
Waarom begint iedereen eigenlijk met fruithapjes?
Ik begin nl. net als met Léon destijds eerst met groentehapjes. Fruithapje lusten ze wel, lekker zoet en bekend. Groentehap is wat meer wennen en dus moeilijker te geven na het wennen aan de fruithap dan andersom.
Klinkt erg logisch! Merlijn heeft ook meer moeite met groente. Dit zou een verklaring kunnen zijn
Maar het kan ook aan mijn kookkunst liggen
♥ ♥ Jij een beetje van mij, ik een beetje van jou. ♥ ♥
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')