Nee, geen nieuwe straaljagers kopen is de goedkoopste oplossing.quote:Op maandag 20 november 2006 12:41 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
weer mensen die praten over dingen waar ze geen verstand van hebben![]()
de jsf is de goedkoopste oplossing![]()
Ook voor jou:quote:Op maandag 20 november 2006 13:43 schreef Patrick_Kluivert. het volgende:
[..]
Ah, de Amerikanen hebben het alleen gedaan?
Volgens mij was Rusland net even wat belangrijker en zonder de Canadezen was Amerika ook niet ver gekomen.
Sowieso is een situatie als toen nu niet meer mogelijk..
Als de Canadezen, Polen, Amerikanen, Russen....................quote:Op maandag 20 november 2006 12:27 schreef onemangang het volgende:
Een leger dient om Nederland te verdedigen.
Nee, de wereld is veranderd. We hebben nu de EUROPESE GEMEENSCHAP die de vrede in Europa behoudt. Problemen worden voortaan aan de tafel opgelost in plaats van met militaire middelen. Jouw argument goldt wellicht wel in 1938 maar nu niet meer. Even je eigen wereldvisie updaten a.u.b.: Europa is uitesrt succesvol, het ziet er niet uit dat er tussen de lidstaten ooit nog oorlog zal uitbreken. Daar moeten we een conclusie uit trekken: het leger heeft zijn functie verloren.quote:Op maandag 20 november 2006 13:49 schreef more het volgende:
[..]
Ook voor jou:
Bij mijn (groot)ouders waren het wel de Amerikanen, maar dat is het punt ook niet:
[..]
Als de Canadezen, Polen, Amerikanen, Russen....................
Kun je niet lezen? Ik heb het over andere wereldburgers, in Afghanistan, Irak, Sudan e.d. en straks misschien ook nog in Syrië, Iran, Noord-Korea e.d. die mensen willen ook graag democratie en vrede, en daar kunnen de westerse legers voor zorgen. Of ben jij zo'n egotripper die alleen aan zich zelf denkt?quote:Op maandag 20 november 2006 13:57 schreef onemangang het volgende:
[..]
Nee, de wereld is veranderd. We hebben nu de EUROPESE GEMEENSCHAP die de vrede in Europa behoudt. Problemen worden voortaan aan de tafel opgelost in plaats van met militaire middelen. Jouw argument goldt wellicht wel in 1938 maar nu niet meer. Even je eigen wereldvisie updaten a.u.b.: Europa is uitesrt succesvol, het ziet er niet uit dat er tussen de lidstaten ooit nog oorlog zal uitbreken. Daar moeten we een conclusie uit trekken: het leger heeft zijn functie verloren.
Integendeel, de methodes om daar vrede te brengen, daarover verschillen we slechts van mening. Democratie kan je niet door militaire middelen van een buitenlandse macht afdwingen, het volk moet dat zelf willen en doen. Vergelijk landen als Roemenië, OekraIne of Polen (vreedzame overgangen naar democratie) maar eens met landen als Irak of Vietnam... Welke methode is op de lange termijn succesvol gebleken?quote:Op maandag 20 november 2006 14:01 schreef more het volgende:
[..]
Kun je niet lezen? Ik heb het over andere wereldburgers, in Afghanistan, Irak, Sudan e.d. en straks misschien ook nog in Syrië, Iran, Noord-Korea e.d. die mensen willen ook graag democratie en vrede, en daar kunnen de westerse legers voor zorgen. Of ben jij zo'n egotripper die alleen aan zich zelf denkt?
Ik werd vanmorgen ook nat onder de douche, en ons zoontje van 10 maanden oud heeft ons de hele nacht wakker gehouden met zijn "herrie".quote:Op maandag 20 november 2006 14:05 schreef PLAE@ het volgende:
Ik heb een misschien wel domme en late vraag, maar heeft dat natspuiten, wakker houden, herrie, fel licht etc nou wel of niet plaatsgevonden.
Men zegt dat er niks strafbaars heeft plaatsgevonden...maar dat is weer een heel ander verhaal lijkt mij. (ik weet niet wat wel en niet mag bij t leger).
West Europa, Zuid Korea en Japan zijn voorbeelden waar het goed gelukt is. En soms kan een regime zo wreed zijn tegen de eigen burgers dat je de plicht hebt om militair in te grijpen.quote:Op maandag 20 november 2006 14:14 schreef onemangang het volgende:
[..]
Integendeel, de methodes om daar vrede te brengen, daarover verschillen we slechts van mening. Democratie kan je niet door militaire middelen van een buitenlandse macht afdwingen, het volk moet dat zelf willen en doen. Vergelijk landen als Roemenië, OekraIne of Polen (vreedzame overgangen naar democratie) maar eens met landen als Irak of Vietnam... Welke methode is op de lange termijn succesvol gebleken?
zoals hierboven al aangegeven kost dat nog meer.quote:Op maandag 20 november 2006 13:44 schreef Patrick_Kluivert. het volgende:
[..]
Nee, geen nieuwe straaljagers kopen is de goedkoopste oplossing.
Dus houd dan helemaal je bek als je niet weet wat een ander bedoelt.
De EU deed dat ookzo prima in voormalig Joegoslavie waarna ze op haar knieen de VS om hulp moest smeken..quote:Op maandag 20 november 2006 13:57 schreef onemangang het volgende:
Nee, de wereld is veranderd. We hebben nu de EUROPESE GEMEENSCHAP die de vrede in Europa behoudt.
En tussen leden en niet-leden?quote:Op maandag 20 november 2006 13:57 schreef onemangang het volgende:
Problemen worden voortaan aan de tafel opgelost in plaats van met militaire middelen. Jouw argument goldt wellicht wel in 1938 maar nu niet meer. Even je eigen wereldvisie updaten a.u.b.: Europa is uitesrt succesvol, het ziet er niet uit dat er tussen de lidstaten ooit nog oorlog zal uitbreken.
Ze hebben het anders verdacht druk voor een clubje dat functieloos zou zijn..quote:Op maandag 20 november 2006 13:57 schreef onemangang het volgende:
Daar moeten we een conclusie uit trekken: het leger heeft zijn functie verloren.
hij heeft toch gelijk nog voordat er een onderzoek was ingesteld al kreten als marteling en doofpot gaan roepen dat getuigd niet echt van veel respect voor de krijgsmacht.quote:Op maandag 20 november 2006 14:14 schreef du_ke het volgende:
Wat een gehuil zeg. In plaats van gewoon aan te dringen op een goed onderzoek gelijk weer iedereen van vanalles de schuld geven
.
Ik stel een normale vraag en dan kom je met zo'n foxnews antwoordquote:Op maandag 20 november 2006 14:15 schreef more het volgende:
[..]
Ik werd vanmorgen ook nat onder de douche, en ons zoontje van 10 maanden oud heeft ons de hele nacht wakker gehouden met zijn "herrie".
dat eerste klopt niet helemaal nze moesten wel op de knieen ja maar dat was om de VS tegen te houden niet meteen alles plat te gooien.quote:Op maandag 20 november 2006 14:20 schreef Napalm het volgende:
[..]
De EU deed dat ookzo prima in voormalig Joegoslavie waarna ze op haar knieen de VS om hulp moest smeken..![]()
[..]
En tussen leden en niet-leden?
Overigens had Engeland in Noord-Ierland toch een halve burgeroorlog terwijl ze lid was van de EU..
[..]
Ze hebben het anders verdacht druk voor een clubje dat functieloos zou zijn..
Nee, eh ja toch nee want dat is niet goed voor de VVDquote:Op maandag 20 november 2006 14:25 schreef PLAE@ het volgende:
ZIjn die gevangenen nou natgespoten, bewust wakker gehouden met herrie etc
ja of nee?
Kom nu toch zeg. Dat Powell loog was voor ieder weldenkend mens duidelijk nog voordat hij had gesproken voor de Veiligheidsraad. Wouter die meeliep op de Dam en vervolgens zeggen 'ik moest even boodschappen doen, stond ik ineens in een demonstratie'. De PvdA heeft zich net zo goed en even zo diep laten nemen door Tony en Boes. Met de ogen open.quote:Op maandag 20 november 2006 12:22 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Die gasten Elsevier hebben geen idee waar ze het over hebben. De PvdA steunde de missie op basis van leugens van Powell en waarvan onze regering nog steeds geen afstand hebben genomen (waar zijn de koppen die hadden moeten rollen?)... we hebben daar redelijk werk afgeleverd, maar als het een bloedbad was geworden dan waren ze mooi medeschuldig geweest...
Je zei 'Onze jongens', Ik krijg nu helemaal een warm gevoel van binnenquote:Op maandag 20 november 2006 12:00 schreef Napalm het volgende:
[..]
Berlijn heeft gelijk.
Deze hypocriete kwallen lopen voorop met het afgeven op onze jongens.![]()
Laat wel heel duidelijk zien wie je vrienden zijn zo`n situatie..
Precies. Links wilde goedkoop scoren over de ruggen van onze militairenquote:Op maandag 20 november 2006 14:21 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
hij heeft toch gelijk nog voordat er een onderzoek was ingesteld al kreten als marteling en doofpot gaan roepen dat getuigd niet echt van veel respect voor de krijgsmacht.
Was voormalig Joegoslavië lid van de Europese Gemeenschap? Nee. Waarom niet? Omdat hun politiek gebaseerd was op militaire onderdrukking, niet op overleg. Zodra die staten lid worden kunnen ze langdurige vrede verwachten... Waar ligt dat aan denk je?quote:Op maandag 20 november 2006 14:20 schreef Napalm het volgende:
[..]
De EU deed dat ookzo prima in voormalig Joegoslavie waarna ze op haar knieen de VS om hulp moest smeken..![]()
Welke is beeindigd met behulp van veel diplomatie en overleg, niet door middel van militair ingrijpen. Is niet zo spectaculair en daardoor minder zichtbaar, maar het heeft wel geholpen zonder al te veel slachtoffers.quote:En tussen leden en niet-leden?
Overigens had Engeland in Noord-Ierland toch een halve burgeroorlog terwijl ze lid was van de EU..
Aan de andere kant alles geheel goedpraten en doen alsof er echt helemaal niets aan de hand was is ook wat naïef.quote:Op maandag 20 november 2006 14:21 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
hij heeft toch gelijk nog voordat er een onderzoek was ingesteld al kreten als marteling en doofpot gaan roepen dat getuigd niet echt van veel respect voor de krijgsmacht.
Inderdaad dat is waar het hier omgaat.quote:Op maandag 20 november 2006 14:21 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
hij heeft toch gelijk nog voordat er een onderzoek was ingesteld al kreten als marteling en doofpot gaan roepen dat getuigd niet echt van veel respect voor de krijgsmacht.
Wat een immens trieste vergelijking zeg, echt.quote:Op maandag 20 november 2006 14:15 schreef more het volgende:
[..]
Ik werd vanmorgen ook nat onder de douche, en ons zoontje van 10 maanden oud heeft ons de hele nacht wakker gehouden met zijn "herrie".
Wat een onzin.quote:Op maandag 20 november 2006 14:18 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
zoals hierboven al aangegeven kost dat nog meer.
dus ik blijf er bij zeg niets als je er niets van af weet
Dat klopt. Zo blijft het punt staan dat er ondervraagd is. Wellicht met een goede reden, maar dat was tegen de afspraken. Dan kun je je natuurlijk afvragen of dat domme afspraken waren. Maar de reactie van Halsema en Bos was duidelijk een stap te ver en vooral te vroeg.quote:Op maandag 20 november 2006 14:30 schreef du_ke het volgende:
[..]
Aan de andere kant alles geheel goedpraten en doen alsof er echt helemaal niets aan de hand was is ook wat naïef.
Het is niet voor niets dat er al een onderzoek is geweest.
Niets zo terroriserend als een jankende baby.quote:Op maandag 20 november 2006 14:32 schreef Patrick_Kluivert. het volgende:
[..]
Wat een immens trieste vergelijking zeg, echt.
Stond er ook een brandslang op je? En het gejank van een jankbaby is wel wat anders.
Maar welke naam wordt nu vergooid???quote:
quote:Op maandag 20 november 2006 14:41 schreef kriele het volgende:
- Dat ze bij echte conflicten nooit thuisgeven?
Nee, de goede naam heeft defensie zelf wel te grabbel gegooid. Daar is de politiek niet bij nodig.
Srebenica(schrijf het vast niet goed). De plaatselijke bevolking werd neergemaaid en het leger keek enkel toe.quote:
Groot deel is al weg of staat stil om gekanabiliseerd te worden voor de onderdelen.quote:Op maandag 20 november 2006 14:33 schreef Patrick_Kluivert. het volgende:
Wat een onzin.
Je kan een deel wegdoen en een deel opknappen.
Grappig dat je dat zelf aandraagt; de politiek maakte namelijk uit dat het leger niet mocht terugschieten.quote:Op maandag 20 november 2006 14:46 schreef kriele het volgende:
[..]
Srebenica(schrijf het vast niet goed). De plaatselijke bevolking werd neergemaaid en het leger keek enkel toe.
Bovendien nam Kok de verantwoordelijkheid daarover nam en liet het kabinet vallen...quote:Op maandag 20 november 2006 14:46 schreef kriele het volgende:
[..]
Srebenica(schrijf het vast niet goed). De plaatselijke bevolking werd neergemaaid en het leger keek enkel toe.
Ik had niet anders verwacht dan dat je met deze onzin zou komenquote:Op maandag 20 november 2006 14:46 schreef kriele het volgende:
[..]
Srebenica(schrijf het vast niet goed). De plaatselijke bevolking werd neergemaaid en het leger keek enkel toe.
Pas na 3 jaar toen de verkiezingen al vaststonden.quote:Op maandag 20 november 2006 14:52 schreef onemangang het volgende:
[..]
Bovendien nam Kok de verantwoordelijkheid daarover nam en liet het kabinet vallen...
klopt en uit dat onderzoek bleek dat er niets strafbaar gebeurd is.quote:Op maandag 20 november 2006 14:30 schreef du_ke het volgende:
[..]
Aan de andere kant alles geheel goedpraten en doen alsof er echt helemaal niets aan de hand was is ook wat naïef.
Het is niet voor niets dat er al een onderzoek is geweest.
ja maar dat wordt even zoeken een mooi tabbelletje van het cpb met aanschafkosten en onderhoudskosten etc.quote:Op maandag 20 november 2006 14:33 schreef Patrick_Kluivert. het volgende:
[..]
Wat een onzin.
Je kan een deel wegdoen en een deel opknappen.
Maar serieus, heb je ook een bron dat het duurder is?.
idd de NL militairen hadden als ze het zelf wilden alles en iedereen neer geschoten.quote:Op maandag 20 november 2006 14:52 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Grappig dat je dat zelf aandraagt; de politiek maakte namelijk uit dat het leger niet mocht terugschieten.
Net als de Noren die ze GUNprofor noemden.. Daar heb je geen massaslachting.quote:Op maandag 20 november 2006 15:11 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
idd de NL militairen hadden als ze het zelf wilden alles en iedereen neer geschoten.
en tanks idd het lag niet aan het leger (maar zoals zo vaak in conflicten) aan de politiek die wel wist wat ons leger nodig had.quote:Op maandag 20 november 2006 15:14 schreef Napalm het volgende:
[..]
Net als de Noren die ze GUNprofor noemden.. Daar heb je geen massaslachting.
Maarja, de Noren mochten van hun politiek wel serieuzere wapens als mortieren meenemen ipv onze klpappertjes pistolen.
Oh en dat moet zomaar kunnenquote:Op maandag 20 november 2006 15:07 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
ze hadden hun mandaat overschreden niet gemarteld.
Dat is zo vervelend als de politiek dat bepaaldquote:Op maandag 20 november 2006 14:41 schreef kriele het volgende:
[..]
Maar welke naam wordt nu vergooid???
- Dat het nederlandse leger het meeste kunnen zuipen?
- Dat het de grootste angshazen zijn?
- Dat ze bij echte conflicten nooit thuisgeven?
- Nooit de bevoegdheid hebben om echt deel te nemen??
Nee, je geeft net de politiek al de schuld, dus is het niet de schuld van defensie zelf.. toch?quote:Nee, de goede naam heeft defensie zelf wel te grabbel gegooid. Daar is de politiek niet bij nodig.
nee daarom is er ook een onderzoek geweest maar er is een groot verschil tussen marteling en verhoren.quote:
Als Kamp z'n werk had gedaan dan had hij meteen met het rapport kunnen wapperen waarin staat dat alles volgens de regels is verlopen.quote:Op maandag 20 november 2006 12:00 schreef Napalm het volgende:
[..]
Berlijn heeft gelijk.
Deze hypocriete kwallen lopen voorop met het afgeven op onze jongens.![]()
Laat wel heel duidelijk zien wie je vrienden zijn zo`n situatie..
Zover ik weet was gevangenen verhoren (met ongepaste verhoormethoden) geen onderdeel van het mandaat. Alleen daarom al is het een kwalijke zaak. We kwamen daar om de plaatselijke bevolking te helpen en aan heropbouw doen, op die grond zijn er troepen gestuurd.quote:Op maandag 20 november 2006 15:59 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
nee daarom is er ook een onderzoek geweest maar er is een groot verschil tussen marteling en verhoren.
dat maakt niet uit het gaat over het opblazen van de zaak tot martelingquote:Op maandag 20 november 2006 16:03 schreef gelly het volgende:
[..]
Zover ik weet was gevangenen verhoren (met ongepaste verhoormethoden) geen onderdeel van het mandaat. Alleen daarom al is het een kwalijke zaak. We kwamen daar om de plaatselijke bevolking te helpen en aan heropbouw doen, op die grond zijn er troepen gestuurd.
Dat rapport ligt bij het OM, en die zijn onafhankelijk, dus kan de minister van Defensie dat niet zomaar uit een la trekken.quote:Op maandag 20 november 2006 16:02 schreef Colnago het volgende:
[..]
Als Kamp z'n werk had gedaan dan had hij meteen met het rapport kunnen wapperen waarin staat dat alles volgens de regels is verlopen.
Nu heeft Kamp geen rapport en Kamp kan niet met zekerheid zeggen of alles volgens de regels is gegaan.
En alles is begonnen met een bataljonscommandant die aan de bel trok dus alles is in handen van de minister en defensie om aan te tonen dat alles volgens de regels is gegaan en nu is er eerst een onderzoek nodig om dat te kunnen constateren.
En dan geven ze links de schuld...........![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |