nee, ik ga een ban voor je aanvragenquote:Op zondag 19 november 2006 22:00 schreef LXIV het volgende:
Wanneer rechtse users ook mogen antwoorden:
K.. Ik had het kunnen weten.quote:Op zondag 19 november 2006 22:01 schreef Corelli het volgende:
[..]
nee, ik ga een ban voor je aanvragen
Het is nogal lachwekkend en ik vind het nogal van dwaasheid getuigen wanneer je dergelijke vragen uberhaupt nog vraagt, aangezien het subjectivisme in je post ervan afdruipt.quote:Op zondag 19 november 2006 21:57 schreef Corelli het volgende:
Ik had een vraag aan fokkers die symphatiseerden met het linkse gedachtegoed.
De partijen die jullie aanhangen vinden altijd dat mensen beschermd moeten worden tegen de vrije markt. In het bijzonder tegen mensen met een relatief laag inkomen. Maar hoe kan de vrije markt mensen met een relatief laag inkomen aanvallen of beschadigen? Welk waad of onrecht doet de vrije markt mensen aan?
Maakt jullie gedachtegoed hier geen denkfout? het zou niet de eerste keer zijn![]()
Bepaalde zaken zijn zo belangrijk dat ze ten alle tijde voor iedereen beschikbaar moeten zijn. Bijvoorbeeld nutsvoorzieningen.quote:Op zondag 19 november 2006 21:57 schreef Corelli het volgende:
Ik had een vraag aan fokkers die symphatiseerden met het linkse gedachtegoed.
De partijen die jullie aanhangen vinden altijd dat mensen beschermd moeten worden tegen de vrije markt. In het bijzonder tegen mensen met een relatief laag inkomen. Maar hoe kan de vrije markt mensen met een relatief laag inkomen aanvallen of beschadigen? Welk kwaad of onrecht doet de vrije markt mensen aan?
Maakt jullie gedachtegoed hier geen denkfout? het zou niet de eerste keer zijn![]()
De markt werkt nergens perfect dus een verstoring meer of minder maakt ook niet echt uit.quote:Op zondag 19 november 2006 22:15 schreef Martijn_77 het volgende:
Moet de overheid de economie gaan reguleren en de markt werking gaan verstoren?
Ach, er worden moorden gepleegd, dus een moord meer of minder maakt ook niet echt uit.quote:Op zondag 19 november 2006 23:20 schreef du_ke het volgende:
[..]
De markt werkt nergens perfect dus een verstoring meer of minder maakt ook niet echt uit.
Juist door een overheid die deze mensen beschermd leren ze het nooit en zullen ze in de toekomst gewoon dezelfde fout maken. Kortom ze blijven minder intelligent en kwetsbaar.quote:Op zondag 19 november 2006 22:17 schreef sjakie007 het volgende:
Om maar even een voorbeeld te geven van die leeninstellingen, lenen voor een nieuwe tv enz, geen enkel mens met enig benul zou dat doen. Dan doe je het maar even met een oude tv. Meestal zijn de iets minder intelligente mensen degenen die lenen en daardoor in de problemen raken.
Moord is iets dat bestaat. De perfecte markt bestaat nietquote:Op zondag 19 november 2006 23:23 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Ach, er worden moorden gepleegd, dus een moord meer of minder maakt ook niet echt uit.
Belabberde redering.
De zekerheid niet vermoord te worden bestaat ook niet.quote:Op zondag 19 november 2006 23:26 schreef du_ke het volgende:
[..]
Moord is iets dat bestaat. De perfecte markt bestaat niet.
Klopt maar naar mijn idee is het niet erg wanneer een markt verstoort wordt voor een hoger doel (de samenleving)quote:Op zondag 19 november 2006 23:27 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
De zekerheid niet vermoord te worden bestaat ook niet.
Dat klinkt vrij eng. Een hoger doel.quote:Op zondag 19 november 2006 23:28 schreef du_ke het volgende:
Klopt maar naar mijn idee is het niet erg wanneer een markt verstoort wordt voor een hoger doel (de samenleving)
Dan zou het wel moeten kloppen dat de samenleving ermee gediend is. Dat is waar ik mijn vraagtekens bij zet.quote:Op zondag 19 november 2006 23:28 schreef du_ke het volgende:
[..]
Klopt maar naar mijn idee is het niet erg wanneer een markt verstoort wordt voor een hoger doel (de samenleving)
Ik wil niet denigrerend overkomen, maar je hebt gewoon mensen die niet in staat zijn zich te beschermen, ik schaar hier ook de bejaarde medemens enigzins onder, vooral degenen waarvoor het allemaal te snel gaat. Bijvoorbeeld een bejaarde vrouw die via de telefoon een internet aanbieding aangesmeert krijgt terwijl ze uberhaupt geen pc heeft.quote:Op zondag 19 november 2006 23:26 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Juist door een overheid die deze mensen beschermd leren ze het nooit en zullen ze in de toekomst gewoon dezelfde fout maken. Kortom ze blijven minder intelligent en kwetsbaar.
Ik vind het een goede zaak dat iedereen die er de cappaciteiten voor heeft hoog onderwijs kan genieten. Of dat niemand gedwongen op straat hoeft te leven, er zorg is voor iedereen die dat nodig heeft, dat er water van een zeer hoge kwaliteit uit de kraan komt, dat er wegen zijn.quote:Op zondag 19 november 2006 23:31 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Dan zou het wel moeten kloppen dat de samenleving ermee gediend is. Dat is waar ik mijn vraagtekens bij zet.
Maar dan wil je dus een overheid die de rol van een ouder opzich neemt waarbij de burger een kind is. Uiteindelijk moet je kinderen en in dit geval burgers hun eigen weg laten gaan zodat ze van fouten kunnen leren.quote:Op zondag 19 november 2006 23:32 schreef sjakie007 het volgende:
Ik wil niet denigrerend overkomen, maar je hebt gewoon mensen die niet in staat zijn zich te beschermen, ik schaar hier ook de bejaarde medemens enigzins onder, vooral degenen waarvoor het allemaal te snel gaat. Bijvoorbeeld een bejaarde vrouw die via de telefoon een internet aanbieding aangesmeert krijgt terwijl ze uberhaupt geen pc heeft.
En het zou zo moeten zijn dat zo'n fout niet mogelijk zou moeten zijn, vooral aanbiedingen via de telefoon niet, die kunnen sommige groepen nogal overrompelen of overhalen om het te doen. Er zijn nogal wat mensen die ver gaan om hun waar te verkopen.
Dat vind ik ook goede zaken.quote:Op zondag 19 november 2006 23:36 schreef du_ke het volgende:
[..]
Ik vind het een goede zaak dat iedereen die er de cappaciteiten voor heeft hoog onderwijs kan genieten. Of dat niemand gedwongen op straat hoeft te leven, er zorg is voor iedereen die dat nodig heeft, dat er water van een zeer hoge kwaliteit uit de kraan komt, dat er wegen zijn.
Tja het belang van een land is soms anders dan dat van een individu.quote:Op zondag 19 november 2006 23:28 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Dat klinkt vrij eng. Een hoger doel.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |