Lang geleden, in een universum ver, heel ver weg. Was er een heel laende (zo heette een land toen) bezet door soldaten van Caesar. Héél het land? Nee een kleine nederzetting bleef moedig weerstand bieden aan de overweldigers en maakte het leven van de Romeinen in de omringende legerplaatsen bepaald niet gemakkelijk. In dat dorp was er eens een Sack. Die die vond het nodig om het volgende op Fok te posten:
quote:
Waarop ons aller muziekmodje Nipeng antwoorde:
quote:
quote:
Sack zei toen:
quote:
Er verstreken een aantal minuten en Nipeng werd ongeduldig en zei toen:
quote:
Tussen het zuipen door zei Sack toen:
quote:
Toen sprak Nipeng een waarheid als een koe:
quote:
Dat vond Sack ook:
quote:
Toen had Sack z'n spare ribbetjes opgegeten. En toen ging het hij het topic maken wat je net geopend hebt.
Met natuurlijk een fatsoenlijke OP die vanaf hier doorgaat met het formele en informatieve gedeelte:
DEFTONES![]()
Deftones dus. De band van: Chino Moreno (schreeuwen, gillen en gitaar), Stephen Carpenter (gitaar), Abe Cunningham (drums), Chi Cheng (bas) and Frank Delgado (dj-achtige dingen/keyboards). Samen met bands als Korn en Lynyrd Skynyrd worden zij gezien als de grondleggers van de zogenaamde Nu-Metal. Je weet wel, van Limp Bizkit enzo. Deftones zijn echter wel geniaal. Maar goed, echte metalheads moeten het natuurlijk gewoon kut vinden, want die moeten alles wat niet true genoeg is altijd kut vinden. Ookal is het stiekem briljant. Dat doen metalheads al jaren. Wat voorbeelden:
1243:
quote:
"Mozart heavy? Hahaha, Bach. Dat is pas hard."
1931:
quote:
"Jazz? Wat is dat? Iron Maiden dat is pas stoer."
1945:
quote:
"Beatles: dat is voor gillende wijven. Ben jij nou een vent? Oh wacht, je bent echt een vrouw
![]()
"
1976:
quote:
"Elton John? Wat is dat nou voor een nicht man? Rob Halford is veel stoerder. Dat is tenminste een echte vent."
1984:
quote:
"Rob Halford? Dat is een homo man. Iron Maiden, die zijn stoer, check die spandexbroeken. Echte Black Metal man. En wie zijn Venom nou weer? Dat klinkt ook alsof het mietjes zijn."
1999:
quote:
"Weet je wat ik nou heb ontdekt?: Slipknot, echt vet man."
2000:
quote:
"Slipknot. Die zijn echt nep met die maskers man."
2006:
quote:
"Vroeger was alles beter. Behalve de vrouwen."
Oftewel: daarom is het niet cool voor een metalhead om Deftones cool te vinden. Gelukkig ben ik inmiddels 26 en durf ik eindelijk uit de kast te komen.
Maar goed: Wat hebben de Deftones dan allemaal al wel niet gedaan? Nou dit dus:
1995: Adrenaline
1997: Around the Fur
2000: White Pony
![]()
2003: Deftones
En nu dus het nieuwe album Saturday Night Wrist. Daar kan ik zelf niets over zeggen. Want die
honden mensen van CD-Wow schieten niet op. Maar verder is het album goed ontvangen. Getuige de volgende lovende kritieken van vooraanstaande muziekmensen:
John Lennon:
quote:
"Dit is duidelijk een stap richting wereldvrede. Dat doe ik ze niet na met m'n zweverige hippie-shit. Tevens wil ik van de gelegenheid gebruik maken om Chino uit te nodigen op een hippie-orgie bij Yoko thuis. Dat buikje vind ik schattig. Val je ook op mannen?"
Dimebag Darryl:
quote:
"Eindelijk weer eens een echte vette metalplaat. Een klassieker. Bijna net zo goed als "Projects in the Jungle".
Jan-Peter Balkenende:
quote:
"Vette Shizzle"
Meatloaf:
quote:
"Ik heb heel dat album nog niet gehoord. Maar dankzij Chino ben ik niet meer de vetste uit de industrie. Waarvan akte."
Tropical Danny:
quote:
"Toppertje"
Guillermo:
quote:
"Toppertje"
Verder ook binnenkort live te bewonderen. In 013 en Paradiso. Data zoek je zelf maar op:
www.013web.nl en
www.paradiso.nl. Kaartjes zijn iets van 30 euro ofzo.
Oh, en vergeet vooral ook niet om dit topic te checken:
Het supergrote Beki Onslow-topic Deel 1
Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.