Bleek gisterenavond in Nederland kiest. Hij roept het hardst dat hij de VVD a-sociaal vindt om haar plan de WW in duur fors te verkorten (en jongeren tot 27 niet meer voor bijstand in aanmerking te komen).
Wat blijkt nu: tijdens de keiharde formatieonderhandelingen in 2003 met de PvdA wilde het CDA PERSE een verkorting van de WW tot hooguit 2 jaar!! Hetzelfde CDA vind nu dat de VVD a-sociaal is!
Het is niet de eerste keer dat het CDA "sociaal praat" voor de verkiezingen en "a-sociaal doet" na de verkiezingen met het grootst mogelijk hardvochtig beleid. Had het CDA van te voren aangegeven dat ze hard zouden ingrijpen in de sociale zekerheid? Nou zeker niet in die mate. Het was dus gewoon kiezersbedrog.
Dat is nu precies het beeld wat ik van het CDA heb:
een wolf in schaapkleren. Ze zijn erger dan de VVD, die is wel van te voren duidelijk wat ze willen. Welke CDA-kiezer trapt er dit jaar weer in een huichelachtig CDA van Jan Peter Balkenende?