Ik zou wel de groene (zo lief!!) en de Mickey willen, de anderen zijn helaas te klein. Hoeveel wil je ervoor hebben? Mijn PM staat aan!quote:Op zaterdag 2 december 2006 11:38 schreef snoopy het volgende:
Ik heb nog een paar rompertjes gevonden:
[afbeelding]
De groene is mt 62/68 (nieuw, maar die kreeg ik gratis bij een blad,dus die mag gratis mee).
Mickey is maat 62/68.
De romper met ster is van de HEMA mt 56.
Number one station is mt 50/56 (nieuw).
De 2 witte badstof rompertjes zijn van de HEMA mt 50/56 (nieuw).
Welke maat?quote:Op donderdag 30 november 2006 19:55 schreef Wennie het volgende:[afbeelding]
[afbeelding][afbeelding]
Ja maar dat soort dingetjes kan je best kopen/overnemen hoor! De tijd zal harder gaan dan je denkt, dus gewoon zeggen tegen Snoopy dat je die groene wilt!quote:Op zaterdag 2 december 2006 11:51 schreef p_iglet het volgende:
Die groene is leuk!!!! (hihihi alleen nog niet bepaald nodig hier de komende tijd)
Ik heb wel belangstelling. Is de kleur zoals op de foto?quote:Op woensdag 29 november 2006 14:10 schreef Luchtbel het volgende:
Iemand die dit jack wil hebben? Maat 98. Jolie heeft het gekregen maar heeft echt genoeg jassen.
Dus hoef er niks voor te hebben verder, het is wel echt een goede jas nog.
[afbeelding]
hihi nee, dat mag ik van mezelf pas als ik zonder een rood hoofd te krijgen door de baby afdeling van de Hema of H&M kan lopen. En dat duurt volgens mij nog wel even, want om dit moment is de stap om iets te kopen wat dan niet is om kado te doen, maar voor mezelf nog HEEEEL groot.quote:Op zondag 3 december 2006 20:03 schreef Anitra het volgende:
[..]
Ja maar dat soort dingetjes kan je best kopen/overnemen hoor! De tijd zal harder gaan dan je denkt, dus gewoon zeggen tegen Snoopy dat je die groene wilt!![]()
quote:Op maandag 4 december 2006 09:19 schreef minoes_ het volgende:
M@x,heb je de volgende kleertjes nog?Zo ja,wat wil je ervoor hebben?
- stoere kabeltrui,mt 74,valt groter.
- blauw/beige spijkerbroek,mt 86.
Groetjes,Minoes![]()
Ik voel me genegeerdquote:Op maandag 4 december 2006 10:20 schreef Wennie het volgende:
Hmm.. wat is pm-en?
Belana, ik mail je. Oh.. ik krijg een foutmeldingKan je mij mailen?
Minoes, ik heb alles nog. Kan je me even mailen?
Ow okequote:Op maandag 4 december 2006 10:43 schreef Wennie het volgende:
Sorry ViviHad er overheen gelezen.
Die overhemd van Esprit is maat 68 en die oranje maat 74.
gemaildquote:Op maandag 4 december 2006 10:20 schreef Wennie het volgende:
Hmm.. wat is pm-en?
Belana, ik mail je. Oh.. ik krijg een foutmeldingKan je mij mailen?
Minoes, ik heb alles nog. Kan je me even mailen?
Heb ze gekocht in een babyzaak misschien de Prenatal.quote:Op woensdag 13 december 2006 21:04 schreef Lishe het volgende:
Omdat dit ook een vraag-naar-kinderspullen topic is... Iemand enig idee waar je beenwarmers voor kinderen kunt kopen nu? Het enige wat ik op marktplaats tegenkom zijn fluoriserende kleurtjes, en die zoek ik niet.
Wat lief! Dat is niet erg! Tnx!!!quote:Op vrijdag 22 december 2006 13:48 schreef bixister het volgende:
ik heb nog veel kleine wantjes liggen ingrid. mag je zo hebben. maar ik kan ze je vandaag niet meer toesturen, morgen op z'n vroegst. dan heb je ze dus pas na de kerst. is dat erg?
ik heb nog blauwe liggen met een koort eraan Ingridquote:Op vrijdag 22 december 2006 13:47 schreef Ingrid19 het volgende:
Heeft er iemand nog wantjes te koop? We hebben ze van de zeeman en wibra, helpen niks. Handjes blijven koud. Verder zijn ze overal uitverkocht.
hmmm laat maar je bent al met bix bezig sorryquote:Op vrijdag 22 december 2006 15:14 schreef Bar_en_Mar het volgende:
[..]
ik heb nog blauwe liggen met een koort eraan Ingrid
het is toch bijna carnavalquote:Op woensdag 27 december 2006 12:07 schreef _evenstar_ het volgende:
Arwen past het wel maar ik vind het foeilelijk![]()
dat heb ik al in huisquote:Op woensdag 27 december 2006 19:57 schreef Flower-Ti-Amo het volgende:
[..]
het is toch bijna carnaval![]()
Gewoon op afbetalingquote:Op vrijdag 29 december 2006 13:41 schreef Ingrid19 het volgende:
Ik ben op zoek naar een skipak, zoiets als dat tijgertje pak. Heeft er iemand 1 in de aanbieding? Of enig idee waar je dat kunt kopen?
Oh, wacht blond... Je kunt alleen maar dwaas lullen.quote:
Ingrid wil je er één voor dit seizoen of het liefst er volgend jaar nog mee doen?quote:Op vrijdag 29 december 2006 13:41 schreef Ingrid19 het volgende:
Ik ben op zoek naar een skipak, zoiets als dat tijgertje pak. Heeft er iemand 1 in de aanbieding? Of enig idee waar je dat kunt kopen?
Oeps. Vergeten. Ze heeft nu maat 74, denk dat maat 80 dan beter is.quote:Op vrijdag 29 december 2006 15:06 schreef Noli. het volgende:
Ingrid, welke maat heeft Kim nu?
Is misschien wel handig om er even bij te vermelden.
Weten de moeders waar ze naar moeten spitten in de kast![]()
Het liefst voor dit seizoen. Zeeman zit hier, maar helaas hebben ze niks. en Wibra op het moment ook niet.quote:Op vrijdag 29 december 2006 14:32 schreef Bar_en_Mar het volgende:
[..]
Ingrid wil je er één voor dit seizoen of het liefst er volgend jaar nog mee doen?
Bij de zeeman heb je er zoiezo te koop voor weinig geld, de wibra verkoopt ze soms ook
Hier kan ik die van Thijs nog niet weg doen heel eerlijk...
Dank je. Ik heb op mp gekeken. Met verzendkosten erbij wordt het erg duur allemaal.quote:Op vrijdag 29 december 2006 17:39 schreef Brighteyes het volgende:
Ingrid, is dit niet iets?
Blauw skipak mt 80
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |