Dat zijn we lekkere wedstrijdenquote:Op maandag 20 november 2006 14:43 schreef Jumparound het volgende:
Ik was het zeker niet van plan nee, ik weet van mezelf dat ik zo weer "gewoon" rook
Gister had ik het ook ff moeilijk... zware wedstrijd gehad waarin we met 0-2 achter kwamen en met 5-2 wonnen... Tegen de nr. 2 (wij staan bijna laatste)biertje erbij... peukkie
Bij mij in het team waar ik vorig jaar in zat staken ze zelf sigaretten op in de rustquote:Op maandag 20 november 2006 14:57 schreef Jumparound het volgende:
Netjesdat zijn inderdaad van die pokke gewoonte peuken
helaaspindakaa wedstijden zijn dat
En die derde helft zeker wel? (het na de wedstrijd in de clubkantine volgooien)quote:Op maandag 20 november 2006 15:32 schreef Crafty-FoX het volgende:
[..]
Bij mij in het team waar ik vorig jaar in zat staken ze zelf sigaretten op in de rustik heb daar één keer aan mee gedaan, maar vind dat zo ongewoon om te doen tijdens een wedstrijd dat ik me er later niet meer bij begeven heb! Na de wedstrijd is prima, tijdens vind ik niet bij sport horen! Maar goed, ieder zijn eigen...
Jawel, na de wedstrijd vind ik het prima. Na de wedstrijd rookte ik vaak ook gewoon hoor, maar ik vind het tussen beide helften in niet echt horen. Maar zoals ik al zei: ieder zijn eigen! De derde helft is gewoon na de wedstrijd, wanneer je geen inspanningen meer hoeft te verrichten behalve de bekende polsbeweging voor het naar binnen gieten van het bierquote:Op maandag 20 november 2006 16:06 schreef kless het volgende:
[..]
En die derde helft zeker wel? (het na de wedstrijd in de clubkantine volgooien)
Ik ookquote:
quote:Four weeks, 5 hours, 54 minutes and 29 seconds. 564 cigarettes not smoked, saving ¤ 89,20. Life saved: 1 day, 23 hours, 0 minutes.
Gewoon lekker doorpaffen. Stoppen is klotequote:Op maandag 20 november 2006 19:17 schreef Amun-Ra het volgende:
pokke-irritant eigenlijk....nog maar 3 sigaretten te gaan, en dan houdt het op...heb vrijwel constant de neiging om er weer 1 op te steken
Steek die lui anders even een hart onder de riemquote:Op maandag 20 november 2006 20:00 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Gewoon lekker doorpaffen. Stoppen is klote
Maakte maar een grapjequote:Op maandag 20 november 2006 20:35 schreef Crafty-FoX het volgende:
[..]
Steek die lui anders even een hart onder de riemstoppen is inderdaad klote, maar op den duur ga je wel merken waarvoor je het doet; je conditie, de frisse lucht, je portemonnee ... tjah, het wordt er allemaal beter op
Al wil je stoppen, moet je het eigenlijk ook meteen doen, dat werkt denk ik het beste.quote:Op maandag 20 november 2006 19:17 schreef Amun-Ra het volgende:
pokke-irritant eigenlijk....nog maar 3 sigaretten te gaan, en dan houdt het op...heb vrijwel constant de neiging om er weer 1 op te steken
na verschillende keren er over na te hebben gedacht wat stoppen betreft had ik dat op een maandag nacht bedacht dat ik dat ging doen en de volgende ochtend niet meer gerookt en 2 week nog met vol buidel rond gelopen met het idee van "Stoppen moet ik ook kunnen met dat spull op zak" nu rol ik er zo nu en dan 1 voor de buurman en of papsquote:Op maandag 20 november 2006 23:42 schreef eer-ik het volgende:
[..]
Al wil je stoppen, moet je het eigenlijk ook meteen doen, dat werkt denk ik het beste.
Niet uitstellen zo van: nog dit pakje opmaken en dan schei ik ermee uit.
Ik heb nog 2 weken met 5 peuken op zak gelopen terwijl ik gestopt was (en ben) en uiteindelijk heb ik 2 vrienden van me ermee blij gemaakt toen hun peuken opwaren
DIenen ze ook nog ergens voor
Een meisje uit mijn projectgroep zei vandaag nog dat we als rokers eindelijk eens in de meerderheid waren (er rookt bijna niemand bij ons). We waren met zijn drieen en zij was er nog niet van op de hoogte dat ik niet meer rook. Uiteraard was ik wel zo vriendelijk om ook buiten te gaan staan, ik stelde het zelfs voor.quote:Op dinsdag 21 november 2006 15:43 schreef Amun-Ra het volgende:
valt niet mee hoor, een dag op kantoor met mensen om je heen die allemaal roken, en om de zoveel tijd een rookpauze inlassen.......
vooral tegen etenstijd!!!quote:Op woensdag 22 november 2006 00:28 schreef eer-ik het volgende:
Als je je goed voelt bij je nieuwe leven als niet-roker/ex-roker, waarom dan weer beginnen met roken?
Ik betrapte mezelf er vandaag toen ik mezelf een beetje aan het evalueren was, dat ik de laatste tijd nogal bits uit de hoek kom/nors reageer op van alles en nogwat. Vrij vaak kortaf enzo.
Nou weet ik alleen niet of ik dat altijd al doe, of dat ik dat heb sinds k gestopt ben met roken
Zo hebben wij ook geroken maar als je zelf rookt heb je dat niet door. Die rokerslucht hangt continue om je heen en daar raak je aan gewend. Pas als je niet meer rookt ruik je hoe erg je gestonken hebt al die jaren. Ik neem het mensen die ik ken best kwalijk dat ze nooit gezegd hebben hoe erg ik stonkquote:Op woensdag 22 november 2006 00:33 schreef SpankTheMonkey het volgende:
Ik zat vandaag in de bus en toen kwam er een meisje voor me zitten die ontzettend naar sigarettengeur rook. Nu vraag ik me af of ik dat nu extreem ruik doordat ik gestopt ben. Of dat mensen die nooit hebben gerookt het ook zo sterk ruiken. Ik kan me niet herinneren toen ik nog rookte dat ik andere rokers zo sterk rook. Anderen hier ervaring mee?
quote:Op dinsdag 21 november 2006 21:01 schreef Aventura het volgende:
Ik heb al sinds donderdag 9 november niet meer gerookt. Ik heb niet besloten te stoppen, maar ben gewoon gestopt. Ik bekijk het van dag tot dag. Elke dag niet gerookt is er eentje gewonnen. Ik ben van 15 tot en met 21 november in Rome geweest, en daar geldt een rookverbod in cafe's en restaurants. Ook dat heeft me ontzettend geholpen. Eerlijk gezegd hoop ik dat dat hier in NL ook snel komt. Ook omdat je dan na het uitgaan niet zo gruwelijk stinkt.
Ik denk dat het me nu echt gaat lukken, al was het maar omdat het gewoon moet. Ik heb chronisch hoge bloeddruk en slik daar medicijnen voor. Om dan te roken is waanzin, elke sigaret jaagt de bloeddruk omhoog. Vooralsnog voel ik me erg goed bij mijn nieuwe leven als niet-roker.
Thanks!quote:
Ik heb hetzelfde, de eerste twee a drie weken was ik echt niet vooruit te branden.quote:Op woensdag 15 november 2006 14:01 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Ik vroeg me ook al af of er een verband zou zijn tussen het stoppen met roken en de vermoeidheid die ik de laatste tijd ervaar. Maar ik denk dat ik toch vooral de oorzaak moet zoeken bij het regelmatig in de kroeg zitten tot laat en een paar drukke weken op school.
* freecell doet high5quote:Op donderdag 23 november 2006 10:07 schreef Geniuz_Nerd het volgende:
yess 4 weken gestopt
mag ik een high 5 van iemand![]()
het geeft toch niet om trots te zijn op je stoppen?quote:Op donderdag 23 november 2006 10:02 schreef Anj1n het volgende:
Toen ik ging stoppen dacht ik ook van 'over 3 maanden heb ik zus en zo uitgespaard en koop ik dit en dat als beloning!'
Dat hielp me toen om er voor te gaan. Een soort van troost die ik dacht te verdienen omdat ik het roken ervoor opgaf.
Nu ik eenmaal ben gestopt voel ik die behoefte om mezelf te gaan belonen niet meer. Ik vind het een beetje flauwekul om iets te kopen om het kopen en jezelf zo een goed gevoel te geven.
Wanneer ik iets nodig heb of iets heel graag wil hebben koop ik het maar niet omdat ik iets heb 'verdiend' omdat ik niet meer rook. Ik verdien een beter, gezonder en minder stressvol leven en daarom rook ik niet meer.
Zie jezelf niet als een slachtoffer maar zie jezelf als een overwinnaar die zijn eigen beslissingen maakt en gekozen heeft voor een leven zonder verslaving. Dat verdien je. Fuck die peuken. Opzouten met die rommel. Had ik al jaren eerder moeten doen!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |