abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_43659680
quote:
Op zaterdag 18 november 2006 14:31 schreef EchtGaaf het volgende:[b]Joseph Luns Trofee - Meest dogmatisch rechtse user.
PMB_RUG. (doet mij altijd een beetje aan Hans Hillen denken) . Zwaar vastgebeten in zijn rechtse dogmatische opvattingen. Aan de ene kant is dat sterk, hij laat zich niet van zijn standpunten afbrengen en laat zich moeilijk overtuigen dat er ook andere inzichten bestaan. Dat bemoeilijkt helaas nog al eens een socratisch debat met hem en dat soms echt jammer. Echter zijn intelligentie en geweldige kennis over economie maakt hem wel tot een aanwinst hier op Fok! Verschil sterk met hem van mening en daarom aanwinst in het debat. Ik hoop dat ie blijft, maar heeft het te druk met zijn studie helaas.
Ik vind het dus doodeng dat je dit soort denkers veel ziet in de 'top' van het bedrijfsleven en de overheid. Zijn denkbeelden komen overeen met de gemiddelde denkbeelden van de Westerse elite. Minerva-achtige prakijken. Dat enorme dogmatische conservatieve rechtse leunstoeldenken met een flinke dosis arrogantie, ik griezel ervan.
pi_43667957
quote:
Op zaterdag 18 november 2006 16:51 schreef Genverbrander het volgende:

[..]

Ik vind het dus doodeng dat je dit soort denkers veel ziet in de 'top' van het bedrijfsleven en de overheid. Zijn denkbeelden komen overeen met de gemiddelde denkbeelden van de Westerse elite. Minerva-achtige prakijken. Dat enorme dogmatische conservatieve rechtse leunstoeldenken met een flinke dosis arrogantie, ik griezel ervan.
Ik geef een oordeel over hem als het gaat om debaterskwaliteiten. Ik geef hem daarin sterke en tegelijkertijd ook een zwakkere kant weer. Als tegenstander in het debat vind ik hem wel uitdagend, omdat hij zich nogal polair, duidelijk en stevig opstelt. Dat roept al snel reacties op en voor een discussie zeer interessant.....

tja, over de rol van dergelijke denkers in het bedrijfsleven of overheid dit. Het zou voor mij ook niet het type bestuurder zijn die ik in een raad van bestuur zou willen hebben. Te rigide (te persistent) dus. In een raad van bestuur stuit je ook voortdurend op strijdige belangen, waar je een weg in moet kunnen vinden. Je moet een "politieke neus" hebben en meester zijn in het onderhandelen. Het is een kwestie van gunnen en gegund worden. Botweg te zeer op alle standpunten blijven staan en je gelijk afdwingen keert dan al snel tegen je. Het dan is het verdraaid handig als je het spel goed weet te bespelen. Hiervoor is nodig: intelligentie (cognitief maar vooral sociaal), groot inlevingsvermogen, uitstekende communicatieve vaardigheden, overwicht (zeker arrogantie, dominantie kunnen absoluut geen kwaad, maar alles met een zekere mate uiteraard).




[ Bericht 0% gewijzigd door EchtGaaf op 18-11-2006 21:14:11 ]
pi_43669033
Andre Rouvoet Trofee - Beste discussievoerder.
Ik ga voor Argento. Mijn discussies met hem slagen niet altijd, het lukt hem beter mij duidelijk te maken wat hij bedoelt dan mij hem wat ik bedoel, maar toch.
Moet worden aangemerkt dat lekkere discussies natuurlijk ook vaak varen op goede tegenspraak. Ik mis X-Ray, ik waardeer een Tec_Ex (ofzo), en andere goedgebekte rechtse etterbakjes.

Boer Koekoek Trofee - Slechtste discussievoerder.
Er zijn er een aantal, waarmee ik niet eens wens te discussiëren. Die onthou ik slecht. Er zijn er een aantal waarmee moeilijk te discussiëren valt, maar het zou ieder daarvan tekort doen om als 'slechtste' te noemen.

Gerrit Zalm Trofee - User met meeste "dossierkennis".
Freako. Als hij het niet weet, weet zelfs de kiesraad het niet.

Hans van Mierlo Trofee - Beste topicopener.
Ik heb echt geen benul.

Piet Hein Donner Trofee - Beste schrijfstijl.
LXIV. Behoeft geen betoog, en zo wel, zou ik het liever aan hem overlaten.

Erica Terpstra Trofee - De leuke gezellige user die altijd aanwezig is, maar nauwelijks iets inhoudelijks bijdraagt.
Er zijn een aantal gezelligerds, er is niemand die nauwelijks bijdraagt.

Pim Fortuyn Trofee - Wie mis je het meest?
LodewijkNapoleon, Floripas, Multatuli, Lemmeb. Maar die zijn allemaal min of meer vrijwillig weg, niet helemaal weg, en indien nodig weet ik ze wel te vinden. Ponskaart ging me aan het hart.

Marco Pastors Trofee - Beste nieuwkomer.
EchtGaaf. Want die is echt nieuw, geloof ik. Ook aanwinsten: WeirdMickey, K-Billy, dvr, maar volgens mij zijn dat toch oudgedienden. Rachid99 was ook leuk, maar alweer pleite, tezamen met de leugenfabriek helaas. ProblematiQue is er nog te kort, tip voor volgend jaar.


Roel Pieper Trofee - Beste potentiële aanwinst (een Trofee voor iemand die nauwelijks in POL komt, maar bij wie uit de bijdrages in andere fora blijkt dat het een goede aanwinst zou zijn).
DS4. Hij voelde het aankomen, geloof ik.

Prinses Irene Trofee - Beste bomen/allochtonen-knuffelaar.
Mwanatabu. Die knuffelt vast het allerbeste. Niet te zacht, bovendien.

Joop den Uyl Trofee - Meest dogmatisch linkse user.
Oei. Er zijn er veel die op linkse dogma's varen. Ik weet niet wie het meest dogmatisch is.

Joseph Luns Trofee - Meest dogmatisch rechtse user.
MrX1982. Bij gebrek aan onderbouwing vastklampend aan de dogma's.

Joop Glimmerveen Trofee - Grootste xenofoob.

Jan Marijnissen Trofee - User die de meest nutteloze topics opent.
Ach.. die heeft genoeg stemmen.

Femke Halsema trofee - User die het meest moreel verontwaardigd is over elk wissewasje.
Bluesdude.

Tony Blair award - User die de feiten het best kan verdraaien.
Tikorev. Het vereist vaardigheid, Tikorev is goed.

Ayaan Hirsi Ali trofee - User die zich het meest in een onderwerp vastbijt.
HenriOsewoudt. Zal als een van de weinigen deze trofee op waarde weten te schatten.

Ad Melkert Trofee - De zuurste user.
Verbal. Weet je V., zelfs de meerste fokkertjes zijn niet zo rampzalig als jij veronderstelt.

G.J. Schutte Trofee - User die altijd netjes blijft en ook eigenlijk altijd gelijk heeft.
Ik ga mee voor Reya. EWK verdient inderdaad ook een pluim.

Gonny van Oudenallen Trofee - User die graag meepraat maar die helaas het niet helemaal bevat.
Niet aardig, maar ja. Op het lijf geschreven: Martijn77.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
  zaterdag 18 november 2006 @ 21:45:41 #54
96190 PJORourke
Beautiful burnout
pi_43669372
quote:
Op zaterdag 18 november 2006 16:12 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
Tony Blair award - User die de feiten het best kan verdraaien. Iedereen zijn eigen waarheid.PjoRourke
Ik voel me oprecht vereerd.
What are you going to do to me? You go fuck yourself - I say what I want.
- Oriana Fallaci 1929-2006
pi_43669905
quote:
Op zaterdag 18 november 2006 21:45 schreef PJORourke het volgende:

[..]

Ik voel me oprecht vereerd.
Blair is een socialist.
pi_43670108
quote:
Op zaterdag 18 november 2006 21:59 schreef gelly het volgende:

[..]

Blair is een socialist.
Nou... ik heb daar toch een heel ander beeld bij. New Labour is wel erg ver verwijderd van het socialisme.
  zaterdag 18 november 2006 @ 22:11:34 #57
96190 PJORourke
Beautiful burnout
pi_43670341
quote:
Op zaterdag 18 november 2006 21:59 schreef gelly het volgende:
Blair is een socialist.
Blair heeft oog voor de werkelijke situatie in de wereld. Dat hij er in eigen land een zooitje van maakt treft mij natuurlijk niet zo.
What are you going to do to me? You go fuck yourself - I say what I want.
- Oriana Fallaci 1929-2006
  zaterdag 18 november 2006 @ 22:29:24 #58
128380 PatjeDoN
niet aanspreekbaar
pi_43671013
G.J. Schutte Trofee - PatjeDoN
Te lui om zijn avatar te veranderen.
pi_43671559
Andre Rouvoet Trofee - Sigme

Boer Koekoek Trofee - JohnDope

Gerrit Zalm Trofee - Sidekick

Hans van Mierlo Trofee - EchtGaaf

Piet Hein Donner Trofee - Kozzmic (of hoe je het schrijft )

Erica Terpstra Trofee - pderends

Pim Fortuyn Trofee - ..

Marco Pastors Trofee - ..

Roel Pieper Trofee - ..

Prinses Irene Trofee - moussie

Joop den Uyl Trofee - SCH

Joseph Luns Trofee - Napalm

Joop Glimmerveen Trofee - Tikorev

Jan Marijnissen Trofee - yeremy

Femke Halsema trofee - moussie

Tony Blair award - Jack_Persing

Ayaan Hirsi Ali trofee - Jurgen21

Ad Melkert Trofee - Tikorev

G.J. Schutte Trofee - Sigme

Gonny van Oudenallen Trofee - Refragmental
pi_43671658
Hier ga ik ook nog even voor zitten later.
Een wijs man doorziet de valsheid van wat de algemene domheid bewondert.
pi_43673935
quote:
Op zaterdag 18 november 2006 16:45 schreef pingu_ het volgende:
Jan Marijnissen Trofee - FuifDuif
En bedankt hè !

Ik ben van mening dat Dries van Agt eigenlijk in de plaats zou moeten komen voor Donner.
pi_43682481
Andre Rouvoet Trofee - Beste discussievoerder.
tvxld. Ik ben het lang niet altijd met hem eens maar hij kan goed discussiëren. Weet meestal wel vast te houden aan de oorsprong van een discussie zonder af te wijken.

Boer Koekoek Trofee - Slechtste discussievoerder.
Hier zou ik vele users kunnen nomineren maar ik nomineer er een die er met vlag en wimpel boven uitsteekt namelijk SCH. Is in staat om elke discussie om zeep te helpen met persoonlijke aanvallen en belachelijke aantijgingen.

Gerrit Zalm Trofee - User met meeste "dossierkennis".
Freako. Ik zie hem niet zo vaak posten maar als hij post getuigt het wel van kennis.

Hans van Mierlo Trofee - Beste topicopener.
pberends. Wat zou POL voorstellen zonder de threads van pberends.

Piet Hein Donner Trofee - Beste schrijfstijl.
tvxld. Weet met zijn schrijfstijl teksten mooi tot leven te brengen.

Erica Terpstra Trofee - De leuke gezellige user die altijd aanwezig is, maar nauwelijks iets inhoudelijks bijdraagt.
Rock_de_Braziliaan. Lijkt niet te weten dat POL groter is dan de slowchat.

Pim Fortuyn Trofee - Wie mis je het meest?
Rm-rf en Lodewijk Napoleon

Marco Pastors Trofee - Beste nieuwkomer.
Er zijn een hoop nieuwe maar daar zitten vooral veel bagger users bij. Een positieve uitzonderingen daarop zijn corelli en Jurgen21

Roel Pieper Trofee - Beste potentiële aanwinst (een Trofee voor iemand die nauwelijks in POL komt, maar bij wie uit de bijdrages in andere fora blijkt dat het een goede aanwinst zou zijn).
Pracissor. Hij moet weer eens wat vaker in POL komen.

Prinses Irene Trofee - Beste bomen/allochtonen-knuffelaar.
Natuurlijk gaat deze award naar du_ke. Zou het liefst een grote knuffelende wereld willen hebben.

Joop den Uyl Trofee - Meest dogmatisch linkse user.
Ook hier zijn vele namen mogelijk. Maar ik kies voor Genverbrandervanwege zijn blinde geloof in links.

Joseph Luns Trofee - Meest dogmatisch rechtse user.
Finder_elf_Towns. Hetzelfde als bij bovenstaande alleen dan moet links rechts zijn.

Joop Glimmerveen Trofee - Grootste xenofoob.
KirimiBeyaz of hoe je het ook schrijft vanwege zijn angst voor alles niet-islamitisch en zijn extreem-nationalistische Turkse sympathieën. Wel knap voor iemand die in Nederland woont .

Jan Marijnissen Trofee - User die de meest nutteloze topics opent.
yeremy Volgens mij een vrij nieuwe user maar verdient direct deze nominatie. Dat zegt wel wat.

Femke Halsema trofee - User die het meest moreel verontwaardigd is over elk wissewasje.
mariatrepp. Vanwege het feit dat ze voortdurend parallellen ziet met de nazi's. Het lijkt bijna een obsessie.

Tony Blair award - User die de feiten het best kan verdraaien.
EchtGaaf. Wil vooral het kabinet van alles de schuld geven. Erg kortzichtig.

Ayaan Hirsi Ali trofee - User die zich het meest in een onderwerp vastbijt.
Mutant01 zolang het over de islam gaat. Slaat dan vaak volkomen door maar over het algemeen is het best een plezierige user .

Ad Melkert Trofee - De zuurste user.
Zijn manier van posten straalt een dergelijke zuurheid uit dat deze nominatie maar voor een user kan zijn namelijk Verbal.

G.J. Schutte Trofee - User die altijd netjes blijft en ook eigenlijk altijd gelijk heeft.
Apropos. Wordt niet snel boos en weet altijd wel de kern van iets te raken.

Gonny van Oudenallen Trofee - User die graag meepraat maar die helaas het niet helemaal bevat.
JohnDope. Ik hoop nog steeds voor hem dat hij een kloon is van een andere user.
  zondag 19 november 2006 @ 17:30:35 #63
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_43689983
Andre Rouvoet Trofee - Beste discussievoerder.
Sigme. Haar bijdragen zijn altijd relevant en goed onderbouwd. Ook in heftige discussies blijft ze bij de feiten en speelt ze nooit op de man.

Boer Koekoek Trofee - Slechtste discussievoerder.
JohnDope: Ratelt altijd zijn vaste riedel af. Speelt na drie postjes alweer op de man, onderbouwt zelden met argumenten.

Gerrit Zalm Trofee - User met meeste "dossierkennis".
The_General. Tenminste voor de -vaak defensie-gerelateerde- onderwerpen waarvoor hij zich interesseert.

Piet Hein Donner Trofee - Beste schrijfstijl.
Fuifduif. Hoewel ik het vrijwel nooit met hem eens ben, en zijn standpunten an sich soms zelfs abject vind, weet hij deze wel uitstekend te omschrijven.

Erica Terpstra Trofee - De leuke gezellige user die altijd aanwezig is, maar nauwelijks iets inhoudelijks bijdraagt.
PBerends. Heeft humor en relativeringsvermogen, twee machtige politieke wapens die helaas in POL ondergewaardeerd blijven.

Pim Fortuyn Trofee - Wie mis je het meest?
LodewijkNapoleon. Ooit een vaste bezoeker, altijd redelijk in discussies en goed geinformeerd. Waar is hij toch gebleven?

Roel Pieper Trofee - Beste potentiële aanwinst (een Trofee voor iemand die nauwelijks in POL komt, maar bij wie uit de bijdrages in andere fora blijkt dat het een goede aanwinst zou zijn).
Pietverdriet. Komt misschien niet heel erg weinig in POL, zou zijn bijdragen graag vaker zien.

Joseph Luns Trofee - Meest dogmatisch rechtse user.
Stefan_P. Hem heb ik nog nooit van de rechtse leer zien afwijken.

Femke Halsema trofee - User die het meest moreel verontwaardigd is over elk wissewasje.
SCH:

Ayaan Hirsi Ali trofee - User die zich het meest in een onderwerp vastbijt.
HenriOsewoudt: Voor wie het libertarische gedachtengoed het panacee is voor al 's werelds problemen.

G.J. Schutte Trofee - User die altijd netjes blijft en ook eigenlijk altijd gelijk heeft.
Reya: blijft in ieder geval altijd uiterst correct, zelfs wanneer zijn opponent dit niet doet.

Gonny van Oudenallen Trofee - User die graag meepraat maar die helaas het niet helemaal bevat.
TONG80. Zorgt daarnaast ook altijd voor veel vermaak.
The End Times are wild
  woensdag 22 november 2006 @ 10:46:26 #64
3647 B.R.Oekhoest
Taalpotpourrist Berend Rinus
pi_43775140
Ik mis de Geert Wilders Trofee . User in POL met de meeste one-issue topics (of: user met de opmerkelijkste haardracht?)
De moraal zit in een crisis, niemand weet meer wat van wie is.
Mijn broer Tinus zeker niet; de minkukel neemt steeds ongevraagd bezit van mijn FOK!account. Beste vent wel verder, overigens: http://fotoboek.fok.nl/Tinus_O..
pi_43775842
Ik mis de Alexander Pechtold Trofee. User die best zinnige dingen inbrengt, maar geen enkel gehoor vindt of beloning krijgt bij verkiezingen.

Verder ga ik nog even nadenken.
pi_43775875
quote:
Op woensdag 22 november 2006 10:46 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
Ik mis de Geert Wilders Trofee . User in POL met de meeste one-issue topics (of: user met de opmerkelijkste haardracht?)
Dat wordt wel lastig met dat haar. Vereist een hoge mate van helderziendheid.
pi_43776175
Voor allen die trofee's missen: er is wat overleg vooraf geweest, zoals ook in de OP staat. Beter laat dan niet: POL verkiezingen voorkoken

Misschien wordt er volgend jaar aan gedacht te kijken naar de suggesties van dit jaar. Je kan natuurlijk ook eigenhandig een trofee in het leven roepen en iemand voordragen; het gaat alleen niet meetellen voor de verdeling van de trofee's uit de OP van deze topic.

Maar je kán deze verkiezingen natuurlijk aangrijpen om gal te spuwen over een van de geliefde medefokkers, of iemand eens in het zonnetje te zetten. Als je een beetje ontopic blijft hoeft dit topic zich natuurlijk niet te beperken tot een opsomtopic.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
  woensdag 22 november 2006 @ 11:35:11 #68
155006 Aoristus
SPelen is delen
pi_43776254
er is helemaal geen overleg geweest, Sigme
De voorzitter zegt: Laat duizend bloemen bloeien.
Laat duizend balletjes stuiteren.
pi_43776620
quote:
Op woensdag 22 november 2006 11:32 schreef sigme het volgende:
Voor allen die trofee's missen: er is wat overleg vooraf geweest, zoals ook in de OP staat. Beter laat dan niet: POL verkiezingen voorkoken

Misschien wordt er volgend jaar aan gedacht te kijken naar de suggesties van dit jaar. Je kan natuurlijk ook eigenhandig een trofee in het leven roepen en iemand voordragen; het gaat alleen niet meetellen voor de verdeling van de trofee's uit de OP van deze topic.

Maar je kán deze verkiezingen natuurlijk aangrijpen om gal te spuwen over een van de geliefde medefokkers, of iemand eens in het zonnetje te zetten. Als je een beetje ontopic blijft hoeft dit topic zich natuurlijk niet te beperken tot een opsomtopic.
ik heb ook suggesties, maar ik kom daar na de verkiezingen mee. Ik denk dat dit topic veel succesvoller kan. (al heb ik de wijsheid naturlijk niet alleen in pacht).
  zondag 26 november 2006 @ 13:18:59 #70
66825 Reya
Fier Wallon
pi_43901987
De Kamer,

gehoord de beraadslaging,

constaterende, dat dit topic in de index van POL is weggezakt;

overwegende, dat het belangrijk is dat zoveel mogelijk POL-users dit topic lezen en hun stemmen uitbrengen;

overwegende, dat daarvoor dit topic een prominente plaats in POL dien te behouden;

verzoekt dit topic zich in de index omhoog te verplaatsen;

en gaat over tot de orde van de dag.
pi_43902378
Andre Rouvoet Trofee - Beste discussievoerder.
Sigme

Boer Koekoek Trofee - Slechtste discussievoerder.
SCH

Gerrit Zalm Trofee - User met meeste "dossierkennis".
Rm-rf

Hans van Mierlo Trofee - Beste topicopener.

Piet Hein Donner Trofee - Beste schrijfstijl.
Reya

Erica Terpstra Trofee - De leuke gezellige user die altijd aanwezig is, maar nauwelijks iets inhoudelijks bijdraagt.
PBerends

Pim Fortuyn Trofee - Wie mis je het meest?
Floripas, McCarthy, Rm-rf

Marco Pastors Trofee - Beste nieuwkomer.
EchtGaaf, WeirdMicky

Roel Pieper Trofee - Beste potentiële aanwinst (een Trofee voor iemand die nauwelijks in POL komt, maar bij wie uit de bijdrages in andere fora blijkt dat het een goede aanwinst zou zijn).

Prinses Irene Trofee - Beste bomen/allochtonen-knuffelaar.
Kareltje_de_grote

Joop den Uyl Trofee - Meest dogmatisch linkse user.
Knowall

Joseph Luns Trofee - Meest dogmatisch rechtse user.
StefanP

Joop Glimmerveen Trofee - Grootste xenofoob.

Jan Marijnissen Trofee - User die de meest nutteloze topics opent.
jeremy

Femke Halsema trofee - User die het meest moreel verontwaardigd is over elk wissewasje.
EchtGaaf

Tony Blair award - User die de feiten het best kan verdraaien.
du_ke

Ayaan Hirsi Ali trofee - User die zich het meest in een onderwerp vastbijt.

Ad Melkert Trofee - De zuurste user.
Verbal

G.J. Schutte Trofee - User die altijd netjes blijft en ook eigenlijk altijd gelijk heeft.
Sigme

Gonny van Oudenallen Trofee - User die graag meepraat maar die helaas het niet helemaal bevat.
Tong80

[ Bericht 0% gewijzigd door HenriOsewoudt op 26-11-2006 18:33:16 ]
  zondag 26 november 2006 @ 15:29:40 #72
158292 problematiQue
Correspondent ter Plaatse
pi_43906155
Ok ik ga mij er toch maar aan wagen

Andre Rouvoet Trofee - Beste discussievoerder.
Sigme

Boer Koekoek Trofee - Slechtste discussievoerder.
JohnDope

Gerrit Zalm Trofee - User met meeste "dossierkennis".
Freako

Hans van Mierlo Trofee - Beste topicopener.
Sigme

Piet Hein Donner Trofee - Beste schrijfstijl.
Geen Idee

Erica Terpstra Trofee - De leuke gezellige user die altijd aanwezig is, maar nauwelijks iets inhoudelijks bijdraagt.
Tong80

Pim Fortuyn Trofee - Wie mis je het meest?
Geen Idee

Marco Pastors Trofee - Beste nieuwkomer.
Geen Idee

Roel Pieper Trofee - Beste potentiële aanwinst (een Trofee voor iemand die nauwelijks in POL komt, maar bij wie uit de bijdrages in andere fora blijkt dat het een goede aanwinst zou zijn).
Geen Idee, ik kom alleen in POL

Prinses Irene Trofee - Beste bomen/allochtonen-knuffelaar.
TechXP - vind ik overigens iets positiefs

Joop den Uyl Trofee - Meest dogmatisch linkse user.
Geen Idee

Joseph Luns Trofee - Meest dogmatisch rechtse user.
Jurgen21

Joop Glimmerveen Trofee - Grootste xenofoob.
Geen Idee

Jan Marijnissen Trofee - User die de meest nutteloze topics opent.
PJORourke

Femke Halsema trofee - User die het meest moreel verontwaardigd is over elk wissewasje.
Geen Idee

Tony Blair award - User die de feiten het best kan verdraaien.
JohnDope

Ayaan Hirsi Ali trofee - User die zich het meest in een onderwerp vastbijt.
Meki

Ad Melkert Trofee - De zuurste user.
Tikorev

G.J. Schutte Trofee - User die altijd netjes blijft en ook eigenlijk altijd gelijk heeft.
Sigme

Gonny van Oudenallen Trofee - User die graag meepraat maar die helaas het niet helemaal bevat.
FuifDuif
pi_43906305
Daar waar ik vorige keren altijd wel een paar keer genomineerd werd nu geen enkele Wat doe ik verkeerd
pi_43906365
quote:
Op zondag 26 november 2006 15:34 schreef gelly het volgende:
Daar waar ik vorige keren altijd wel een paar keer genomineerd werd nu geen enkele Wat doe ik verkeerd
Niets. Heb jij nooit van "inflatie" gehoord?
  zondag 26 november 2006 @ 15:41:37 #75
10841 Napalm
Brandbarbaar
pi_43906514
quote:
Op zaterdag 18 november 2006 16:12 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
Marco Pastors Trofee - Beste nieuwkomer. Napalm Omdat ie zichzelf is.
Vind ik aardig maar met een regdatum uit 2001 wellicht niet geheel relevant?

Waar blijven de Meki nominaties eigenlijk?
You're a fucking ugly bitch. I want to stab you to death, and then play around with your blood.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')