Ja, maar dat ligt niet aan de tv-gids maar aan dat stomme RTL5 dat op het laatste moment besluit maar 1 aflevering uit te gaan zenden.quote:Op zaterdag 25 november 2006 20:48 schreef Verbal_Kint het volgende:
de tvgidsen (de papieren versies) kloppen volgens mij voor geen meter. tis dus idd 21.30 en maar 1 aflevering.
klopt.quote:Op zaterdag 25 november 2006 21:17 schreef Molline het volgende:
[..]
Ja, maar dat ligt niet aan de tv-gids maar aan dat stomme RTL5 dat op het laatste moment besluit maar 1 aflevering uit te gaan zenden.![]()
Nope.quote:Op zondag 26 november 2006 00:06 schreef Rossdale het volgende:
Aha ok, en aaron was nergens te bekennen dus?
quote:
Denk het wel, we hebben nog een aantal afleveringen te gaan hequote:Ik denk dat de opname die Henderson in handen heeft gekregen niet "de" opname is. Waarom koos Jack nu wel voor Audrey en zette hij niet de achtervolging in op Henderson ?
Er is ook een box van seizoen 1 tm 3, was bij de Mediamarkt 90 euro.quote:Op zondag 26 november 2006 17:26 schreef MrManiak het volgende:
Bedankt!
Trouwens, ik heb vandaag voor maar 35 euro de originele DVD-box van S1 gekocht. Vond ik wel zo leuk, aangezien ik hier ieder seizoen op meerdere gebrandde DVD's heb liggen al eens heb gezien.......... Op naar de volgende seizoenen (indien ook 35 euro)!
Dat stond er twee weken geleden ook al op volgens mij... Ik zag het iig op RTL Text. Kunnen ze er niet iets anders mee bedoelen, want hij heeft in de laatste aflevering ook al zijn betrokkenheid toegegeven, aan Heller.quote:Op zondag 26 november 2006 15:40 schreef thewishmaster het volgende:
Volgens de beschrijving van de aflevering van volgende week geeft Logan zijn betrokkenheid bij de dood van David Palmer dan toe, dus die theorie van verschillende opnames lijkt erg aannemelijk.
In een later seizoen speelt ze beter hoorquote:Op zondag 26 november 2006 21:07 schreef Geqxon het volgende:
Ik heb net even season 01 gekeken, en echt, Sherry Palmer moet dood. Echt, morsdood. Wat een kutwijf
Dus het staat ook leuk in de kast? ... Tsja, zo had ik het nog niet bekeken.quote:Op zondag 26 november 2006 21:05 schreef MrManiak het volgende:
@Pwn_zoon: een 24-box... Tsja, de boxen los staan leuker in de kast naast elkaar.
Neeee. Sherry Palmer is het leukste karakter van de serie. Wat een bitch, echt geweldigquote:Op zondag 26 november 2006 21:07 schreef Geqxon het volgende:
Ik heb net even season 01 gekeken, en echt, Sherry Palmer moet dood. Echt, morsdood. Wat een kutwijf
Ik had het vorig jaar ook een beetje gehad, maar deze serie is weer geweldigquote:Op zondag 26 november 2006 23:40 schreef speknek het volgende:
Wat een aflevering trouwens weer. Na seizoen 4 (die ik eigenlijk gewoon best ruk vond), dacht ik dat de klad in de serie zat, maar dit is het beste seizoen![]()
Lijkt mij waarschijnlijk. En, geheel RTL-style, laten ze die natuurlijk gewoon vervallen.quote:Op maandag 27 november 2006 20:33 schreef MrManiak het volgende:
Of die RTL-kneuzen hebben de einddatum gewoon verkeerd uitgerekend
Haha, ja inderdaad, gewoon de laatste aflevering niet uitzenden...quote:Op dinsdag 28 november 2006 09:41 schreef Verbal het volgende:
[..]
Lijkt mij waarschijnlijk. En, geheel RTL-style, laten ze die natuurlijk gewoon vervallen.
V.
* alvast downloaden gaat...quote:Op dinsdag 28 november 2006 10:31 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
Haha, ja inderdaad, gewoon de laatste aflevering niet uitzenden...![]()
Of 10 minuten voor het einde stopzetten en een herhaling van Dr.Phil starten.quote:Op dinsdag 28 november 2006 10:31 schreef ruud.nl het volgende:
Haha, ja inderdaad, gewoon de laatste aflevering niet uitzenden...![]()
Dr Philquote:Op dinsdag 28 november 2006 10:37 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Of 10 minuten voor het einde stopzetten en een herhaling van Dr.Phil starten.
quote:Op dinsdag 28 november 2006 17:47 schreef PartyAnimal87 het volgende:
My guest of today is Kim Bauer. She claims that her father is putting her in trouble everytime they meet. She blames her father for the death of her mother, and that he put more energy in his work instead of their father-daughter relationship.
degenen die niet te vertrouwen lijken zijn dat juist wel in deze seriequote:Op dinsdag 28 november 2006 20:25 schreef Molline het volgende:
Wat denken we trouwens van die vriend van Kim? Welke rol gaat die nog spelen?
Dat ie niet te vertrouwen is staat voor mij vast.![]()
Als je schotel hebt, geloof ik van welquote:Op woensdag 29 november 2006 13:27 schreef klossie het volgende:
zit in belgie het weekend, zou ik het kunnen ontvangen denk je?
Kun je hier in Nederland commerciële zenders uit België ontvangen?quote:Op woensdag 29 november 2006 13:27 schreef klossie het volgende:
zit in belgie het weekend, zou ik het kunnen ontvangen denk je?
De tijd dat ik in Milaan heb gewoond, daar kon ik via de schotel de RTL commercielen ontvangen en de publieke omroepen niet. De commerciele zenders in Belgie zitten achter de decoder en zijn dus niet te vergelijken met de Nederlandse commerciele zendersquote:Op woensdag 29 november 2006 13:29 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
Kun je hier in Nederland commerciële zenders uit België ontvangen?
Ik denk dat het omgekeerd evenmin het geval zal zijn.![]()
Weer wat geleerd!quote:Op woensdag 29 november 2006 13:35 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
De tijd dat ik in Milaan heb gewoond, daar kon ik via de schotel de RTL commercielen ontvangen en de publieke omroepen niet. De commerciele zenders in Belgie zitten achter de decoder en zijn dus niet te vergelijken met de Nederlandse commerciele zenders![]()
Ik vind serie 1 nog niet goedkoop.quote:Op woensdag 29 november 2006 12:33 schreef PartyAnimal87 het volgende:
Anderhalf jaar nadat Jack Bauer zijn eigen dood in scčne heeft gezet, worden de enige vier mensen die weten dat hij nog in leven is één voor één vermoord.
Chloe niet
Wacht wel een paar maand, dan is ie weer stuk goedkoper
zag bij de mediamarkt seizoen 1 tm 3 in een box voor 99 euroquote:Op woensdag 29 november 2006 14:46 schreef Verbal het volgende:
[..]
Ik vind serie 1 nog niet goedkoop.
V.
Kom op, het is Jack... die is wel wat gewend.quote:Zal Jack geen koude voeten krijgen in dat vliegtuig
Als het goed is hebben we nog 'recht' op 5 afleveringen, alleen zijn er maar 4 nog in de planning volgens de vele mailtjes van RTL...:quote:Op zondag 3 december 2006 00:14 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Vier geloof ik?
quote:Op maandag 20 november 2006 14:18 schreef Xanthe het volgende:
Reactie van rtl op mijn zeer onvriendelijke email ;
Hartelijk dank voor uw e-mail.
Ons programmamanagement heeft besloten dat er van de serie 24 met ingang van 18 november nog maar 1 deel per avond wordt uitgezonden.
Afgelopen zaterdag 18 november is er dus 1 deel uitgezonden in plaats van 2 en dat deel is zondag 19 november herhaald.
Deze programmering blijft zo tot aan het einde van de serie, de laatste aflevering komt dan nu op zaterdag 30 december. Deze laatste aflevering wordt overigens niet herhaald!
Vanzelfsprekend geven wij uw klacht door aan de betreffende afdeling.
Met vriendelijke groet,
RTL Nederland
Publieksvoorlichting.
Weer collectief mailtjes sturenquote:Op zondag 3 december 2006 11:43 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Als het goed is hebben we nog 'recht' op 5 afleveringen, alleen zijn er maar 4 nog in de planning volgens de vele mailtjes van RTL...:
19; 1:00 am - 2:00 am, deze hebben we gisteren gehad
20; 2:00 am - 3:00 am, uitzenddatum: 09-12-'06
21; 3:00 am - 4:00 am, uitzenddatum: 16-12-'06
22; 4:00 am - 5:00 am, uitzenddatum: 23-12-'06
23; 5:00 am - 6:00 am, uitzenddatum: 30-12-'06
24; 6:00 am - 7:00 am, uitzenddatum: ??-??-??
[..]
dinsdags en zondags de HH. bad news dus.quote:Vanaf dinsdag 3 januari wekelijks om 21.30 uur, na CSI: Miami, te zien is bij RTL 5.
dus mss zenden ze eerste 2 weken week van Jan. de laatste ep uit.quote:va.16/1: Mijn Tent Is Top
ik zag de laatste 5 min van een TV-cock en daarna 1 ep.quote:Op zondag 3 december 2006 15:08 schreef speknek het volgende:
Ik zag in de aankondiging dat er gisteren een dubbele aflevering kwam.. Maar het was dus maar een enkele? Vanavond wordt er namelijk maar een herhaald..
Jack zei dat de slagader kennelijk toch niet geraakt was omdat het was gestopt met bloeden.quote:Op zondag 3 december 2006 14:36 schreef Pwn_zoon het volgende:
Overige een beetje raar van Audrey's arm, een slagader geraakt, en daar loopt ze gewoon een uur mee rond
No way dat alleen een knellend riempje dat tegenhoudt.
Nee dus... want ze hebben zelf aangegeven dat de laatste aflevering op 30 december zou zijn...quote:Op zondag 3 december 2006 13:02 schreef SlimShady het volgende:
"Mijn tent is top" wordt in Januari uitgezonden, zag ik.
[..]
dinsdags en zondags de HH. bad news dus.
toen ik het schema wat beter bekeek, zag ik...
[..]
dus mss zenden ze eerste 2 weken week van Jan. de laatste ep uit.
en kunnen we opgelucht ademhalen.
wordt Kim Bauer voor de verandering onze heldinquote:Op zondag 3 december 2006 17:03 schreef -J-D- het volgende:
Net het seizoen op DVD afgekeken.
Natuurlijk ga ik niets verraden.
Ik zeg alleen dat ik hier vannacht nog flink over ga dromen!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
de laatste aflevering kan nooit op 30 december worden uitgezonden. want dan zal aflevering 23 op de buis moeten komen. gisteren is namelijk aflevering 19 uitgezonden en tel daarna maar verder, dan kom je wel tot deze conclussie. waarschijnlijk hebben die amateursquote:Op zondag 3 december 2006 16:43 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Nee dus... want ze hebben zelf aangegeven dat de laatste aflevering op 30 december zou zijn...
Zo wie zo gaf ik dat zelf al aan in een eerdere post...quote:Op zondag 3 december 2006 21:56 schreef juniorL het volgende:
[..]
de laatste aflevering kan nooit op 30 december worden uitgezonden. want dan zal aflevering 23 op de buis moeten komen. gisteren is namelijk aflevering 19 uitgezonden en tel daarna maar verder, dan kom je wel tot deze conclussie. waarschijnlijk hebben die amateursbij rtl een foutje gemaakt. de laatste aflevering moet op 6 januari komen. volgens een gezonde schema. en aangezien het programma 'mijn tent is op' pas vanaf 16 jan. komt lijkt mij dit wel reeel.
dan denk ik dat rtl op zaterdag 13 januari iets anders zal uitzenden. je eerder post had ik idd al gezien, maar ik had het er toch ff ingezet.quote:Op zondag 3 december 2006 22:09 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Zo wie zo gaf ik dat zelf al aan in een eerdere post...
verder klinkt dat wat jij zegt niet erg logisch... dat de laatste aflevering op 6 januari moet zijn omdat het programma 'mijn tent is op' op 16 januari begint... das nie een week, maar anderhalve week later...
Dan zullen ze nog wel 2 herhalingen van The Nanny uitzenden ofzo.quote:Op zondag 3 december 2006 22:23 schreef juniorL het volgende:
[..]
dan denk ik dat rtl op zaterdag 13 januari iets anders zal uitzenden. je eerder post had ik idd al gezien, maar ik had het er toch ff ingezet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |