Wat is daar mis mee? Met haar redevoeringen bedoel ik?quote:Op vrijdag 10 november 2006 09:46 schreef mr.vulcano het volgende:
Ik betuig steun aan GroenLinksers die elke keer naar Femke moeten luisteren. Respect daarvoor.
Waarom?quote:Op vrijdag 10 november 2006 09:43 schreef FuifDuif het volgende:
Betuig hier steun aan GroenLinks en motiveer je steunbetuiging.
Qua sociale babbelvoering slaat ze nog geen deuk in een pakje boterquote:Op vrijdag 10 november 2006 09:47 schreef FuifDuif het volgende:
[..]
Wat is daar mis mee? Met haar redevoeringen bedoel ik?
Ik ben geen GroenLinks stemmer, maar ik open dit topic voor diegenen die dat wel zijnquote:Op vrijdag 10 november 2006 09:46 schreef Reya het volgende:
TS begint.
Dat komt omdat ze geen vrouw van het gewone volk is. Je moet iets meer moeite doen om haar gedachtegoed te doorgronden. Maar dat is helemaal niet erg. Daar wordt een mens wijs van.quote:Op vrijdag 10 november 2006 09:55 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Qua sociale babbelvoering slaat ze nog geen deuk in een pakje boter
En de meerwaarde is?quote:Op vrijdag 10 november 2006 09:55 schreef FuifDuif het volgende:
[..]
Ik ben geen GroenLinks stemmer, maar ik open dit topic voor diegenen die dat wel zijn.
Ze moet haar tanden eens van elkaar halen als ze praat.quote:Op vrijdag 10 november 2006 09:47 schreef FuifDuif het volgende:
[..]
Wat is daar mis mee? Met haar redevoeringen bedoel ik?
in je dreaumenquote:Op vrijdag 10 november 2006 09:56 schreef Vhiper het volgende:
Ik ben ook geen GL stemmer, maar ik wens ze hierbij het beste toe. Op naar een PvdA/SP/GL kabinet!![]()
Dat is voor iedereen persoonlijk. Ik kan het mij voorstellen dat sommigen hier hoop uit putten bijvoorbeeld.quote:
gewone volkquote:Op vrijdag 10 november 2006 09:56 schreef FuifDuif het volgende:
[..]
Dat komt omdat ze geen vrouw van het gewone volk is. Je moet iets meer moeite doen om haar gedachtegoed te doorgronden. Maar dat is helemaal niet erg. Daar wordt een mens wijs van.
Wellicht kun je ook wat zeggen over de inhoud van haar redevoeringen, ipv je argumenten op haar persoon richtenquote:Op vrijdag 10 november 2006 09:59 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ze moet haar tanden eens van elkaar halen als ze praat.
Pas heb ik haar bij NOVA in debat met Verdonk gezien. Wat een zelfgenoegzaamheid en arrogantie zeg! En telkens dat minne glimlachje op haar mond wanneer Verdonk iets zei. Zo van, nou jij hebt het ook helemaal niet begrepen.
Het eerste wat Halsema zou doen wanneer ze de macht zou hebben is zichzelf kronen tot koningin.
Nou nou, ik zou zeggen lees haar boek De Linkse Lente. Daar wordt behoorlijk wat in afgekraakt hoor. En niet alleen partijen in het algemeen, maar ook individuen.quote:Op vrijdag 10 november 2006 09:58 schreef Mutsaers__78 het volgende:
Intelligent mens, zegt in mijn ogen goede dingen en tot nu toe heb ik haar, i.t.t. alle andere partijen, nog maar heel weinig andere partijen horen afkraken.
Nou, dat heeft ze dan mooi voor elkaar he. Jaloers?quote:Op vrijdag 10 november 2006 10:00 schreef MikeyMo het volgende:
[..]
gewone volk
femke zit er flink warmer bij dan het gewone volk
Elk kamerlid heeft het financieel een stuk beter dan de gemiddelde Nederlander, dus dat is dan een verwijt dat alle zittende politici treft.quote:Op vrijdag 10 november 2006 10:00 schreef MikeyMo het volgende:
[..]
gewone volk
femke zit er flink warmer bij dan het gewone volk
Vind je het gek? Dat populisme van rechts komt ook mij de strot uit. Het heeft geen zin om fatsoenlijk met populisten in discussie te treden. Die zijn namelijk niet geïnteresseerd in hoe de vork in de steel zit en om vervolgens de problemen goed aan te pakken. Die zijn enkel geïnteresseerd in macht. Ik geef haar groot gelijk dat ze die populisten wat neerbuigend behandeld.quote:Op vrijdag 10 november 2006 09:59 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ze moet haar tanden eens van elkaar halen als ze praat.
Pas heb ik haar bij NOVA in debat met Verdonk gezien. Wat een zelfgenoegzaamheid en arrogantie zeg! En telkens dat minne glimlachje op haar mond wanneer Verdonk iets zei. Zo van, nou jij hebt het ook helemaal niet begrepen.
Ze is tegen de monarchie.quote:Op vrijdag 10 november 2006 09:59 schreef LXIV het volgende:
Het eerste wat Halsema zou doen wanneer ze de macht zou hebben is zichzelf kronen tot koningin.
Ik doel op de verkiezingen; ik merk er i.i.g. zeer weinig van bij GL.quote:Op vrijdag 10 november 2006 10:00 schreef FuifDuif het volgende:
Nou nou, ik zou zeggen lees haar boek De Linkse Lente. Daar wordt behoorlijk wat in afgekraakt hoor. En niet alleen partijen in het algemeen, maar ook individuen.
Ze heeft haar boek speciaal voor deze verkiezingen geschreven dus in die zin kun je wel stellen dat ze andere partijen en mensen aanvalt in het kader van de huidige verkiezingsstrijd. Ook geeft ze volgens mij in discussies en interviews regelmatig een aantal steken onder water in de richting van met name Balkenende.quote:Op vrijdag 10 november 2006 10:03 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Ik doel op de verkiezingen; ik merk er i.i.g. zeer weinig van bij GL.
Maar daar kan ik best compleet naastzitten omdat ik ook niet alles volg
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |