Bijna.quote:Op donderdag 9 november 2006 23:03 schreef Lienekien het volgende:
Ene Adne?
Arne Jacobsenquote:Op donderdag 9 november 2006 22:57 schreef wyccie het volgende:
Ik heb niks met musicals.
Ik ga Soempie even lokken.
Wie ontwerp de vlinderstoel?
Nembrionic +1quote:Op donderdag 9 november 2006 23:34 schreef Nembrionic het volgende:
De Zweedse kok van de muppets
Wat voor vis?quote:Op donderdag 9 november 2006 23:45 schreef RoofingBurner het volgende:
Een soort vis.
quote:Op donderdag 9 november 2006 23:47 schreef RoofingBurner het volgende:
Nou een klein vissie, beetje formaat baars.
't is toch een klein vissie, zo'n beestje die door het slijk kruipt met van die uitpuilende ogen?quote:
Ja..maar als ik vraag wat voor vis en je antwoord met "een kleine vis" dan is dat natuurlijk best wel sufquote:Op donderdag 9 november 2006 23:49 schreef RoofingBurner het volgende:
[..]
't is toch een klein vissie, zo'n beestje die door het slijk kruipt met van die uitpuilende ogen?![]()
Huh? Ja, walvissen ja. Maar dat is de vraag niet.quote:Op donderdag 9 november 2006 23:56 schreef Gatalin het volgende:
Ze hebben een spuitgat
Ik denk, ik noem iets aparts op wat die vis ook heeft. Maar het gaat er dus meer om wat hij kan?quote:Op donderdag 9 november 2006 23:56 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Huh? Ja, walvissen ja. Maar dat is de vraag niet.
quote:Op donderdag 9 november 2006 23:57 schreef Gatalin het volgende:
[..]
Ik denk, ik noem iets aparts op wat die vis ook heeft. Maar het gaat er dus meer om wat hij kan?
quote:Op donderdag 9 november 2006 23:59 schreef erkel het volgende:
slijkspringer is een visje die blijft achter op het strand tijdens eb en vangt dan zijn prooien en als het weer vloed wordt verdwijnt ie weer in zee of hij springt weer terug in zee
zo HČHČquote:Op vrijdag 10 november 2006 00:01 schreef erkel het volgende:
hij heeft amfibische trekjes?
Nee, daar lag het niet aan.quote:
Ben nog ff aan het leren voor tentamen van morgen, dus daarom reageerde ik niet zo snelquote:Op vrijdag 10 november 2006 00:19 schreef Nembrionic het volgende:
Marokkanen.
quote:Op vrijdag 10 november 2006 00:34 schreef Nembrionic het volgende:
Ik ga ook ff aan de slag eigenlijk. Sorry Mark!
ik vond Turbo altijd erg gaafquote:Op vrijdag 10 november 2006 09:49 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Wegens weinig inspiratie:
Hoe heet de butler van Dagobert McDuck in Duck Tales?
Born to be Wildquote:
Nee, maar wel het goede dierquote:Op vrijdag 10 november 2006 10:32 schreef RoofingBurner het volgende:
Van Wolfschot?
Bijna goed, je zit er heel dicht bijquote:Op vrijdag 10 november 2006 10:38 schreef boem-dikkie het volgende:
stoerewolf ?
Van Stoetewolf it is!quote:Op vrijdag 10 november 2006 10:42 schreef Yurithemaster het volgende:
Stoetewolf?
Jeejquote:Op vrijdag 10 november 2006 10:43 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Van Stoetewolf it is!
Yurithemaster +1
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |