Nou montana, als je nu nog steeds gaat lopen janken; of je het eens bent of niet, hij geeft nu duidelijkheid en openheid van zaken, wellicht wat te laat. Prima toch? Speelt Seedorf naar behoren is ie er de volgende keer naar alle waarschijnlijk gewoon weer bij.quote:Van Basten hoopt dat 'nette Seedorf' goed speelt
14/11/2006 18:03
'Ik hoop dat hij het goed doet. Dat is goed voor hem en voor ons', keek Marco van Basten uit naar de terugkeer van Clarence Seedorf in het Nederlands elftal. Dinsdagmiddag legde de bondscoach uit waarom hij de middenvelder terughaalde na hem dertig interlands te hebben gepasseerd.
Seedorf mocht zich maandag melden bij Oranje nadat Wesley Sneijder zich had afgemeld voor het oefenduel met Engeland van komende woensdag. Van Basten had vrijdag nog aangeven de 77-voudig international als nummer drie beschouwde op de positie van creatieve middenvelder en dat hij Sneijder en Rafael van der Vaart op die plek hoger inschat. Seedorf was niet nodig: 'Twee is genoeg.'
Toch ontbraken Sneijder en van der Vaart al vaker zonder dat Seedorf werd opgeroepen. 'Toen hebben we andere spelers opgeroepen. Die bewuste jongens hebben niet gebracht wat ze moesten brengen', wees Van Basten onder anderen op Nick Hofs en Theo Janssen.
'Daarom krijgt Clarence nu de kans. We hebben twee maanden geleden voor de uitwedstrijd bij Luxemburg ook al aan hem gedacht. Toen besloten we anders. Nu mag hij wel laten zien dat we niet meer om hem heen kunnen.'
Omdat ook Robin van Persie ontbreekt zal Seedorf woensdag in de basis te starten, aldus Van Basten. 'Ik speel met de gedachten om Van der Vaart een vrije rol op rechts te geven. Op het middenveld ontbreken dus Sneijder en Van der Vaart. Dan is het toch best logisch dat ik Seedorf een kans geef. Ik hoop dat hij het goed doet. Dat is goed voor hem en voor ons. Hij is een aardige, nette jongen.'
Seedorf afrekenen op één wedstrijd vind ik ook onzin.quote:Op dinsdag 14 november 2006 21:20 schreef twi het volgende:
Speelt hij goed, hoop ik dat hij erbij blijft. Speelt hij kut, verdient hij nog wel een keer een kansje op revanche, maar dan lijkt het me duidelijk dat het niet meer dan een rol op het 2e plan wordt. Seedorf blijven selecteren om het Seedorf selecteren is natuurlijk je reinste onzin.
Dat wist ik nietquote:Op dinsdag 14 november 2006 08:06 schreef Robar het volgende:
[..]
Wat?![]()
![]()
Er hebben vaker Belgen in zijn lijstje gestaan.
Hij wordt niet afgerekend op één wedstrijd, hij heeft er immers al 77 gespeeld. Wanneer hij morgen een zaadpot speelt is en blijft hij wat mij betreft een 3e keus zoals Van Basten het blijkbaar ziet.quote:Op dinsdag 14 november 2006 21:30 schreef the_hunter het volgende:
Seedorf afrekenen op één wedstrijd vind ik ook onzin.
Aha op zo'n manier. Nou ja, we zullen het wel zien morgen.quote:Op dinsdag 14 november 2006 21:40 schreef twi het volgende:
[..]
Hij wordt niet afgerekend op één wedstrijd, hij heeft er immers al 77 gespeeld. Wanneer hij morgen een zaadpot speelt is en blijft hij wat mij betreft een 3e keus zoals Van Basten het blijkbaar ziet.
En als hij niet naar behoren speelt? Wordt hij dan afgevallen in de persconferentie en krijgt hij geen kans meer onder San Marco of mag hij ook tientallen wedstrijden aanmodderen, zoals bijvoorbeeld Denny Landzaat?quote:Op dinsdag 14 november 2006 21:03 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Nou montana, als je nu nog steeds gaat lopen janken; of je het eens bent of niet, hij geeft nu duidelijkheid en openheid van zaken, wellicht wat te laat. Prima toch? Speelt Seedorf naar behoren is ie er de volgende keer naar alle waarschijnlijk gewoon weer bij.
Waarom heeft Clarence Seedorf dan geen kans gekregen in al die wedstrijden dat óf Rafael van der Vaart óf Wesley Sneijder er vanwege blessures/zwangerschappen niet bijwaren?quote:Op het middenveld ontbreken dus Sneijder en Van der Vaart. Dan is het toch best logisch dat ik Seedorf een kans geef.
Inderdaad. Hij heeft al veel eerder de gelegenheid gehad om Seedorf een kans te geven. Hij moet wel een heel groot bord voor zijn kop hebben gehad als hij echt dacht dat Hofs en Janssen beter waren. Waarom geeft hij niet gewoon toe dat hij een fout heeft gemaakt door te selecteren op basis van vage vooroordelen over de persoonlijkheid van Seedorf.quote:Op dinsdag 14 november 2006 23:56 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
En als hij niet naar behoren speelt? Wordt hij dan afgevallen in de persconferentie en krijgt hij geen kans meer onder San Marco of mag hij ook tientallen wedstrijden aanmodderen, zoals bijvoorbeeld Denny Landzaat?
Deze quote van de bondscoach vind ik persoonlijk het mooiste:
[..]
Waarom heeft Clarence Seedorf dan geen kans gekregen in al die wedstrijden dat óf Rafael van der Vaart óf Wesley Sneijder er vanwege blessures/zwangerschappen niet bijwaren?
Heel logisch, Marco!
Hij probeert het nu allemaal krampachtig recht te praten, maar het is bijna nooit voorgekomen dat iedereen fit was. Er zijn al meerdere keren situaties ontstaan waarbij het logisch zou zijn geweest Seedorf een kans te geven. Tijdens het WK bijvoorbeeld heeft Van der Vaart ook geen bal geraakt omdat hij nog half geblesseerd was. Dan had je veel meer aan Seedorf gehad. Zeker met zijn ervaring en fysiek had hij iets kunnen toevoegen aan Oranje.quote:Op woensdag 15 november 2006 00:30 schreef LuukBes het volgende:
Dat heeft ie ook uitgelegd bij Talpa of SBS, en had te maken met de volgens hem onomstreden onaantastbare Cocu op links als controleur. Daardoor bleef alleen de positie van rechtshalf over, en daarin moest ie destijds in het rijtje plaatsnemen achter Landzaat, Sneijder, VdV en Bommel (en ook Hofs en weet ik wat allemaal).
Maar goed, het blijft een rammelend verhaal.
quote:Op dinsdag 14 november 2006 23:56 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
[..]
Waarom heeft Clarence Seedorf dan geen kans gekregen in al die wedstrijden dat óf Rafael van der Vaart óf Wesley Sneijder er vanwege blessures/zwangerschappen niet bijwaren?
quote:Toch ontbraken Sneijder en van der Vaart al vaker zonder dat Seedorf werd opgeroepen. 'Toen hebben we andere spelers opgeroepen. Die bewuste jongens hebben niet gebracht wat ze moesten brengen', wees Van Basten onder anderen op Nick Hofs en Theo Janssen.
Dus onze bondscoach dacht serieus dat Nicky Hofs en Theo Janssen beter waren dan Clarence Seedorf op dat moment? Want dan is San Marco simpelweg niet (meer) serieus te nemen.quote:
Die vertrekt toch naar de Spurs?quote:Op woensdag 15 november 2006 13:51 schreef M0NTANA het volgende:
San Marco heeft overigens aangegeven dat Leonardo (NAC) ook op zijn lijstje staat, dus wanneer hij over een Nederlands paspoort beschikt, zal hij wellicht zijn kans krijgen in Oranje.
Tegenwoordig is dus zelfs interesse van Ajax al voldoende voor een selectie!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |