Daar ging ze toch nog voor in hoger beroep dacht ik?quote:Op vrijdag 3 november 2006 11:55 schreef yeremy het volgende:
Gister hoorde we dat die andere Imam niet uitgezet had mogen worden.
En da's jammer.quote:Deze kan noggenees uitgezet worden
Verdonk heeft gezegd dat ze de verblijfsstatus van de man ging onderzoeken. Het blijkt dus dat hij een Nederlands paspoort heeft, en daardoor sowieso niet Nederland uit te zetten is. Ik heb het niet zo op Verdonk, maar ik vind niet dat ze daarom gefaald heeft.quote:Op vrijdag 3 november 2006 11:55 schreef yeremy het volgende:
Verdonk Faalt weer .De minister wist dit niet,’’ zei woordvoerder van Verdonk
Nee vind ik niet.quote:Op vrijdag 3 november 2006 11:59 schreef Gia het volgende:
[..]
Daar ging ze toch nog voor in hoger beroep dacht ik?
[..]
En da's jammer.
Noggenees?quote:Op vrijdag 3 november 2006 11:55 schreef yeremy het volgende:
Verdonk Faalt weer .De minister wist dit niet,’’ zei woordvoerder van Verdonk
Gister hoorde we dat die andere Imam niet uitgezet had mogen worden.
Deze kan noggenees uitgezet worden
De minister wist dit niet,’’ zei woordvoerder van Verdonkquote:Op vrijdag 3 november 2006 12:08 schreef Kozzmic het volgende:
[..]
Verdonk heeft gezegd dat ze de verblijfsstatus van de man ging onderzoeken. Het blijkt dus dat hij een Nederlands paspoort heeft, en daardoor sowieso niet Nederland uit te zetten is. Ik heb het niet zo op Verdonk, maar ik vind niet dat ze daarom gefaald heeft.
Wie is rossemoller?quote:Op vrijdag 3 november 2006 12:09 schreef yeremy het volgende:
[..]
Nee vind ik niet.
Zijn uitspraken waren minder schokkend dan die van Theo van Gogh.
(ik hoop dat de kankercellen in je kop een tumor veroorzaken en dat je word dood gereden door een Tram (gericht tegen rossemoller)
Ik gun ze dat eerder op het Binnenhof en binnen het Europese Parlement tot aan de Portier!quote:Op vrijdag 3 november 2006 12:06 schreef Disorder het volgende:
Als hij niet weg mag is hopen dat hij kanker krijgt nog het enige wat we kunnen doen.
Die krullenkop van groenlinks (zat ie vroeger)quote:
Dacht dat wij zo trots waren op de vrijheids van menings uiting het recht om te beledigen en te provoceren (zie van Gogh zie Ayaan zie de Spotprenten zie het Islam gebash)quote:Op vrijdag 3 november 2006 12:10 schreef SuperWeber het volgende:
Dit is toch eik te schunnig voor woorden, deze man kreeg tijdens golfoorlog 1 een preekverbod wegens radicale uitlatingen, komt ie dat vervolgens hier in Nederland vrolijk verder doen.
En wat doen wij, wij geven hem er een Nederlands paspoort bij cadeau
Ja, okay, maar jij spoort niet.quote:Op vrijdag 3 november 2006 12:10 schreef JohnDope het volgende:
Ik gun ze dat eerder op het Binnenhof en binnen het Europese Parlement tot aan de Portier!
Ik hang de vlag uit dan!
Toch is er wel degelijk een verschil, van Gogh deed deze uitspraken voor zichzelf. Die imam preekt!!quote:Op vrijdag 3 november 2006 12:09 schreef yeremy het volgende:
[..]
Nee vind ik niet.
Zijn uitspraken waren minder schokkend dan die van Theo van Gogh.
(ik hoop dat de kankercellen in je kop een tumor veroorzaken en dat je word dood gereden door een Tram (gericht tegen rossemoller)
omdat?quote:
Als jij het verschil niet ziet tussen doodverwensingen en het bespotten van een of ander muf oud sprookjesboek zie ik het somber voor je in.quote:Op vrijdag 3 november 2006 12:13 schreef yeremy het volgende:
Dacht dat wij zo trots waren op de vrijheids van menings uiting het recht om te beledigen en te provoceren (zie van Gogh zie Ayaan zie de Spotprenten zie het Islam gebash)
Maar als de moslims dat doen dan mag het niet.
Rare gasten die autochtonen
Ik zou zeggen, niemand weerhoudt je ervan alvast naar een Arabische heilstaat te gaan hoorquote:Op vrijdag 3 november 2006 12:00 schreef JohnDope het volgende:
in Arabische Laden wordt dat volk onmogelijk gemaakt.
Maar hier in nederland worden ze warm onthaald door de BlankePolitiekCorrecteElite met Thee en Hasjies.
Ik zou zeggen Al Qaeda komt u er maar in, ik ben er klaar mee, laat de BlankePolitiekCorrecteElite maar een poepertje ruiken![]()
Van Gogh predikte ook, in een column. Alleen deed die een andere uitstpraak dan die die jeremy maar blijft herhalen. Maar jeremy kan niet zo goed schrijven, en iets knippen & plakken is 'm blijkbaar ook te moeilijk.quote:Op vrijdag 3 november 2006 12:13 schreef SuperWeber het volgende:
[..]
Toch is er wel degelijk een verschil, van Gogh deed deze uitspraken voor zichzelf. Die imam preekt!!
Voor de contekst: http://www.theovangogh.nl/sylvia.htmlquote:Waar 't om gaat is dat niet Tara [Singh Varma] kanker krijgt maar Sylvia [Millecam], dat niet Rosenmöller en Van Boxtel worden afgebrand en met hoon overladen weggestuurd, dat het lot van mensen wreed want redeloos is en dat ik meer sympathie heb voor een getikte fabulante dan voor een miljonair die in zijn jonge jaren bij wijze van hobby stakingen in de haven leidde. Als iemand kanker verdient is 't Paul Rosenmöller, de hopman van politiekcorrect Nederland; mogen de cellen in zijn hoofd zich tot een juichende tumor vormen, en laat ons dan beluisteren of er enig verschil is in meneers gekwebbel vergeleken met wat er uit kwam voor die Blijde Boodschap.
Laat ons pissen op zijn graf.
Oplichter.
Ach hetzelfde Geld voor die gasten die de hele tijd over moslims en allochtonen blijven zeiken.quote:Op vrijdag 3 november 2006 12:24 schreef milagro het volgende:
Die Sandaal mag van mij best blijven , hoor, onder de voorwaarde dat hij na ruim tien jaar in Nederland nu eindelijk eens Nederlands leert...... oh, en zijn vrouwtje af en toe naar buiten laat, dat zou ook fijn zijn
Dát zouden ze nu eens moeten aanpakken, dat preken, nu ja, dat tieren en razen in het Arabisch.
Ik weet niet of je je het realiseert, Fawaz, maar je woont in Nederland, al jaaaaaaaaaaaaren, en al kom je , ondanks dat je tussen de Nederlands sprekenden woont, amper in aanraking met autochtonen, je eigen kinderen hebben die taal als eerste taal, alleen al daarom zou het aardig zijn je daar eens in te verdiepen, kun je ms eens wat tijd steken in het helpen bij het huiswerk, of ms eens op een ouderavond verschijnen of zo ipv het verzinnen van verwensingen voor ongelovigen en ongehoorzame vrouwen.
Ik snap zo niet wat zo iemand hier doet, hè.
HIj verafschuwt de Westerse levensstijl, maar stelt zijn zonen, door hier te wonen er dagelijks aan bloot.
Zijn vrouw niet, want die komt niet buiten zonder escorte, en mag ook zonder zijn toestemming of in zijn afwezigheid geen bezoek ontvangen, dus dat zit wel goed, qua Westerse beinvloeding.
Uitspraak blijft hetzelfde.quote:Op vrijdag 3 november 2006 12:33 schreef SuperWeber het volgende:
Toch blijf ik het een flink verschil vinden, een column, of het woord van Allah preken en er dan bij vertellen dat je mensen dood wenst...
Een geloof is iets wat door vele mensen wordt aangehangen, een column lees je en doe je in mijn optiek veel minder mee...
Ik denk dat het verschil te verwaarlozen is. Er zijn een hoop mensen die bij de woorden van van Gogh dachten "en zo is 't!". Wat dat betreft is er weinig verschil tussen een imam die 'zijn waarheid' vertelt en van gogh die dat doet. Hoewel mensen de woorden van de imam misschien wat serieuzer zullen nemen. Je hebt wel een punt, maar het komt niet zo vreselijk nauw denk ik.quote:Op vrijdag 3 november 2006 12:33 schreef SuperWeber het volgende:
Toch blijf ik het een flink verschil vinden, een column, of het woord van Allah preken en er dan bij vertellen dat je mensen dood wenst...
Een geloof is iets wat door vele mensen wordt aangehangen, een column lees je en doe je in mijn optiek veel minder mee...
quote:Op vrijdag 3 november 2006 12:32 schreef Oosthoek het volgende:
Kan iemand de betreffende uitspraken uit de preek hier neerzetten? Volgens mij heeft niemand die gelezen namelijk![]()
quote:Ik richt mij tot de Nederlandse inlichtingendienst die officieel een aantal islamitische centra onder zeer streng toezicht heeft gesteld uit angst voor terrorisme natuurlijk, moslimterroristen wel te verstaan, en zeg: dit zijn de ware terroristen! Ayan Hirshi Ali en Van Gogh zijn de echte vijanden van Nederland. Zij veroorzaken de confrontatie tussen moslims en niet moslims. Zij activeren de woede bij moslimjongeren, ja zelf bij hun bejaarden. Er zal hieraan halte geroepoen moeten worden. Hun tongen, pennen en misdaden moeten in toom worden gehouden. Zij moeten ontmaskerd worden. Er zullen brieven op een rationele en gematigde wijze aan de VVD geschreven moeten worden.
[..]
O God hier zijn Ayan Hirshi Ali e Van Gogh (Biddend publiek zegt Amen)
U zult ze belasten met Uw woede en verachting (Biddend publiek zegt Amen)
O God, bezorg van Gogh een ziekte die door alle bewoners van de aarde niet in staat zullen zijn om te genezen (Biddend publiek zegt Amen)
Hij zou daardoor tevergeefs naar de dood verlangen en treft het niet
O God, bezorg Van Gogh een ellende, waarbij hij naar de dood verlangt en het niet treft
O God, bezorg Van Gogh een ellende, waarbij hij naar de dood verlangt en het niet treft (Biddend publiek zegt Amen)
O God, verblind het zicht van Ayan Hirshi Ali zoals u haar hart hebt verblind
O God, verblind haar zicht
O God bezorg haar hersens een kanker (Biddend publiek zegt Amen)
O God, bezorg haar een tongkanker
http://extra.volkskrant.nl/bijlagen/preekFawaz.pdf
Hoho, dat was een héél andere situatie dan jij nu schetst. Dat mag je absoluut niet vergelijken met deze situatie.quote:Op vrijdag 3 november 2006 12:36 schreef yeremy het volgende:
We hebben het gezien met die Hollandse Imam die Wilders Kanker of een Tumor toewenste op TV.
Dat mag.
Het is eigenlijk een veel beter gebruik om zo iemand een column te geven..quote:Op vrijdag 3 november 2006 12:24 schreef milagro het volgende:
Die Sandaal mag van mij best blijven , hoor, onder de voorwaarde dat hij na ruim tien jaar in Nederland nu eindelijk eens Nederlands leert...... oh, en zijn vrouwtje af en toe naar buiten laat, dat zou ook fijn zijn
Dát zouden ze nu eens moeten aanpakken, dat preken, nu ja, dat tieren en razen in het Arabisch.
Als de multiculturele samenleving betekent dat imams in de taal van hun vaderland oproepen tot haat tegen Nederland, dan hoeft die multiculturele samenleving voor mij niet zo. Ik denk echter dat je prima dit soort uitwassen kunt aanpakken en ook de fundamenten van een multiculturele samenleving in stand kan houden.quote:Op vrijdag 3 november 2006 12:34 schreef yeremy het volgende:
[..]
Als onze Multi Culturele samenleving je niet bevalt Rot je Toch Lekker Op.
Hahah waar maken wij ons in hemelsnaam druk om? Die man zet duidelijk tot niets aan. Op welke grond wil je hem dan veroordelenquote:
nou, nee, schat, subtiel verschil.quote:Op vrijdag 3 november 2006 12:34 schreef yeremy het volgende:
[..]
Ach hetzelfde Geld voor die gasten die de hele tijd over moslims en allochtonen blijven zeiken.
Als onze Multi Culturele samenleving je niet bevalt Rot je Toch Lekker Op.
Dit soort uitwassen? Als hij nou opgeroepen had om ze te vermoorden, dan snap ik dat het strafbaar is ja. Hij predikt alleen tot god en vraagt hem om hen de mond te snoeren. Ik kan dat ook wel doen met betrekking tot Wilders of dat wijf van Partij voor de dieren (die naar mijn mening alleen maar poep praten), ben ik dan ook strafbaar? Dacht het niet.quote:Op vrijdag 3 november 2006 12:42 schreef Kozzmic het volgende:
[..]
Als de multiculturele samenleving betekent dat imams in de taal van hun vaderland oproepen tot haat tegen Nederland, dan hoeft die multiculturele samenleving voor mij niet zo. Ik denk echter dat je prima dit soort uitwassen kunt aanpakken en ook de fundamenten van een multiculturele samenleving in stand kan houden.
Amen.quote:Op vrijdag 3 november 2006 12:46 schreef milagro het volgende:
[..]
nou, nee, schat, subtiel verschil.
Ik stoor me niet aan Westerse normen, dit IS het Westen ook nog eens, ik ben hier geboren en getogen en zo ook mijn ouders en hun ouders.
Ik stoor me slechts aan hen die die normen verwerpen, maar wel de keuze gemaakt hebben om HIER naar toe te komen, vervolgens steen en been klagen over de normen en waarden van het land waar ze vrijwillig naar toegekomen zijn, en verwensingen naar het hoofd gooien van iedere vrouw of man die zich volkomen normaal naar Westerse normen gedraagt.
Als ik naar Spanje verhuis, dan tref ik daar Spanjaarden, met Spaanse normen en waarden, dan pas ik me dus voor een aanzienlijk deel aan, en ga niet de eisende gastheer uithangen terwijl ik zelf IN EERSTE instantie als gast daar binnen kwam, en die status alleen verlies door niet als een bezetene te gaan schoppen tegen de normen, waarden en wetten van het land, dan is het aan MIJ op op te rotten, en niet aan de Spanjaarden die daar geboren, getogen zijn.
Fawaz spuugt op Westerse normen, openlijk, hij predikt het zelfs, een aanzienlijk deel vd Marokkaanse Nederlanders spuugt er ook op , en aangezien die Westerse normen niet weggaan, voor een deel in de wet vast liggen ook, zul jij je toch echt moeten aanpassen en niet de mensen die er totaal geen problemen mee hebben.
Kun je je blijvend niet vinden in die Westerse normen, dan kun je beter gaan wonen waar men jouw opvattingen deelt, en je je niet dagelijks omringd weet met zondaars en ongelovigen.
Tja als je dat vanuit een religie doet mag je alles zeggen. Dat is het puntje min hier. Discriminatie mag. Mits je dat doet vanuit een religieuze geloofsovertuiging. Gaat ook op voor de GSP bijvoorbeeld de extreme christenen.quote:Op vrijdag 3 november 2006 12:48 schreef Oosthoek het volgende:
[..]
Dit soort uitwassen? Als hij nou opgeroepen had om ze te vermoorden, dan snap ik dat het strafbaar is ja. Hij predikt alleen tot god en vraagt hem om hen de mond te snoeren. Ik kan dat ook wel doen met betrekking tot Wilders of dat wijf van Partij voor de dieren (die naar mijn mening alleen maar poep praten), ben ik dan ook strafbaar? Dacht het niet.
Het wordt anders als hij tot god bidt om hen een wapen te verschaffen zodat ZIJ ZELF van gogh en hirsi ali de mond kunnen snoeren. Dan gaan al die figuren in de zaal denken dat ze onder gods naam handelen.
Zei Theo zijn uitspraken dan vanuit een religie.quote:Op vrijdag 3 november 2006 12:52 schreef Megumi het volgende:
[..]
Tja als je dat vanuit een religie doet mag je alles zeggen. Dat is het puntje min hier. Discriminatie mag. Mits je dat doet vanuit een religieuze geloofsovertuiging. Gaat ook op voor de GSP bijvoorbeeld de extreme christenen.
Van Gogh was niet religieus hoor. Columnisten mogen ook echt werkelijk álles. Ik weet niet of je ooit de column van Koelman heb gelezen met Gretta Duisenberg er in (http://www.koelman.com/columns/archief/2003/10/menselijk_schil.html), maar dat gaat naar mijn mening echt veel en veel te ver. Toch is hij vrijgesproken door het hof.quote:Op vrijdag 3 november 2006 12:52 schreef Megumi het volgende:
[..]
Tja als je dat vanuit een religie doet mag je alles zeggen. Dat is het puntje min hier. Discriminatie mag. Mits je dat doet vanuit een religieuze geloofsovertuiging. Gaat ook op voor de GSP bijvoorbeeld de extreme christenen.
Lul toch niet zo raar zeg. De uitspraken van Van Gogh waren tig keer erger.quote:Op vrijdag 3 november 2006 12:52 schreef Megumi het volgende:
[..]
Tja als je dat vanuit een religie doet mag je alles zeggen. Dat is het puntje min hier. Discriminatie mag. Mits je dat doet vanuit een religieuze geloofsovertuiging. Gaat ook op voor de GSP bijvoorbeeld de extreme christenen.
Heb je de quotes van de columns van Van Gogh gelezen ja of nee? Wat je hier dus zegt is bullshit.quote:Op vrijdag 3 november 2006 12:58 schreef Megumi het volgende:
Als ik zeg alle joden dood ben ik als niet religeus fout. Doe ik dat als christen of moslim dan wordt er wel gefronds maar kunnen ze me wettelijk niks maken want dat is nou eenmaal religie. Religie zoals christenen en moslims het zien is gelofen in een god een waarheid. Een juistheid. En de rest dat zijn varkens. Dat is in mijn ogen het probleem.
Nou nee, toch niet. Van Gogh heeft ook vol overgave joden beledigd, tot op het bot. Is 'ie ook wel eens voor voor de rechter gesleept, maar niet veroordeeld.quote:Op vrijdag 3 november 2006 12:32 schreef Oosthoek het volgende:
Ik ben absoluut geen voorstander van religie, maar wél van de vrijheid van meningsuiting. Naar mijn mening is van gogh daarbij regelmatig tot vaak over de schreef gegaan, maar omdat het 'toch maar' de islam was waar hij tegenaan schopte was dat niet zo erg. Toch?
Och. De taalbeheersing van geboren Nederlanders schiet ook vaak evident te kortquote:Maar een Islamiet die zijn religie verdedigd, joh, foei!
Het ljikt me trouwens wel evident dat hij eindelijk eens meer Nederlands leert dan 'twaj friet meht'.
Hoe zo. Op het conto van extreme moslims en de christenen te samen staan miljoenen doden. Theo heeft dat nooit gedaan. Hij heeft nooit een mens vermoord.quote:Op vrijdag 3 november 2006 12:56 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Lul toch niet zo raar zeg. De uitspraken van Van Gogh waren tig keer erger.
Ja en westerse cultuur is vrij om te doen wat je wil.quote:Op vrijdag 3 november 2006 12:46 schreef milagro het volgende:
[..]
nou, nee, schat, subtiel verschil.
Ik stoor me niet aan Westerse normen, dit IS het Westen ook nog eens, ik ben hier geboren en getogen en zo ook mijn ouders en hun ouders.
Ik stoor me slechts aan hen die die normen verwerpen, maar wel de keuze gemaakt hebben om HIER naar toe te komen, vervolgens steen en been klagen over de normen en waarden van het land waar ze vrijwillig naar toegekomen zijn, en verwensingen naar het hoofd gooien van iedere vrouw of man die zich volkomen normaal naar Westerse normen gedraagt.
Als ik naar Spanje verhuis, dan tref ik daar Spanjaarden, met Spaanse normen en waarden, dan pas ik me dus voor een aanzienlijk deel aan, en ga niet de eisende gastheer uithangen terwijl ik zelf IN EERSTE instantie als gast daar binnen kwam, en die status alleen verlies door niet als een bezetene te gaan schoppen tegen de normen, waarden en wetten van het land, dan is het aan MIJ op op te rotten, en niet aan de Spanjaarden die daar geboren, getogen zijn.
Fawaz spuugt op Westerse normen, openlijk, hij predikt het zelfs, een aanzienlijk deel vd Marokkaanse Nederlanders spuugt er ook op , en aangezien die Westerse normen niet weggaan, voor een deel in de wet vast liggen ook, zul jij je toch echt moeten aanpassen en niet de mensen die er totaal geen problemen mee hebben.
Kun je je blijvend niet vinden in die Westerse normen, dan kun je beter gaan wonen waar men jouw opvattingen deelt, en je je niet dagelijks omringd weet met zondaars en ongelovigen.
Columnisten mogen dat ook gerust hoor, dat behoort zoals ik hier boven ook al beschrijf tot dezelfde uitzonderingsgroep als religieuzen. Beiden fout als je het mij vraagt. Er zit een grens aan de vrijheid van meningsuiting, en die ligt dáár.quote:Op vrijdag 3 november 2006 12:58 schreef Megumi het volgende:
Als ik zeg alle joden dood ben ik als niet religeus fout. Doe ik dat als christen of moslim dan wordt er wel gefronds maar kunnen ze me wettelijk niks maken want dat is nou eenmaal religie. Religie zoals christenen en moslims het zien is gelofen in een god een waarheid. Een juistheid. En de rest dat zijn varkens. Dat is in mijn ogen het probleem.
Mijn god megumi, je springt van hot naar her. We hebben het niet over moorden, want dat is altijd strafbaar, of je Jood, moslim, christen of atheist bent, dat mag niet.quote:Op vrijdag 3 november 2006 13:00 schreef Megumi het volgende:
[..]
Hoe zo. Op het conto van extreme moslims en de christenen te samen staan miljoenen doden. Theo heeft dat nooit gedaan. Hij heeft nooit een mens vermoord.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |