Er is echt al drie keer beloofd dat een EP uitlegde waarom Locke in een rolstoel zat. Dat zijn ze uiteraard nooit nagekomenquote:Op vrijdag 3 november 2006 17:00 schreef Plastic_Power het volgende:
[..]
In het kort: Het is me te langdradig. Ik heb het idee dat de schrijvers wel weten waar het verhaal heengaat, maar dat ze het onnodig lang oprekken. Ook vind ik het irritant dat er meer vragen worden opgeroepen dan beantwoord.
Ah tof dat moet ik kijken danquote:Op vrijdag 3 november 2006 17:49 schreef Suerte het volgende:
Conan O'Brien
dat is de zwarte rook van vorig seizoen, daar zijn beelden uit Eko's flashback van vorig seizoen te zien.quote:Op vrijdag 3 november 2006 13:04 schreef Neoktheone het volgende:
[..]
Creepy... Je ziet allemaal flitsen van mensen en zo... (of zie ik dat nu verkeerd?)
Dat was Libby, zij gaf de boot aan Desmond, zodat hij mee kon doen aan de zeilwedstrijdquote:Op vrijdag 3 november 2006 20:27 schreef octopussy het volgende:
Juliet is toch ook de vrouw die de zeilboot aan Desmond gaf omdat hij de wereld over wilde zeilen? Zij heeft toch toen ook een zoekactie opgestart (met die andere gozers op antarctica ofzo (heeft dat iets met die ijsberen te maken trouwens?)) naar haar man (Ben?). Ik kan me nog vaag iets dergelijks herinneren.
Ik denk dat de benzine gewoon op was.quote:Op vrijdag 3 november 2006 20:45 schreef Suerte het volgende:
Misschien is deze vraag al beantwoord, maar hoe is het vliegtuigje van Mr. Eko's broer neergestort?Was er toen ook system failure?
Dat zou goed kunnen idd. Dat het vliegtuig dat de voedsel dropt bij de hatch even doorvliegt en bij de Others eten, wat literatuur en videobanden van belangrijke gebeurtenissen dropt.quote:Op vrijdag 3 november 2006 20:27 schreef octopussy het volgende:
Trouwens: is het wel echt zo dat de others contact hebben met de buitenwereld? Het lijkt me eerder dat ze een tijd geleden contact zijn kwijtgeraakt aangezien ze geen nieuwe spullen krijgen blijkbaar (kapotte crashkart, verouderde apparatuur). Dat ze wel tv kunnen kijken, kan misschien een 1 way communicatie zijn..
Misschien is het alleen met een radar niet zichtbaar, maar met het blote oog wel.quote:Op vrijdag 3 november 2006 20:51 schreef Jump het volgende:
Neerstorten op een eiland dat van buitenaf niet zichtbaar was, tenzij timer afgelopen is ofzo?
Oja, Libbyquote:Op vrijdag 3 november 2006 20:43 schreef Suerte het volgende:
[..]
Dat was Libby, zij gaf de boot aan Desmond, zodat hij mee kon doen aan de zeilwedstrijd![]()
Penelope, de (ex)vriendin van Desmond heeft de zoekactie gestart![]()
belangrijkere vraag die ook met deze ep niet beantwoord is... hoe komt een klein vliegtuigje met een max bereik van pak hem beet 2500 km, aan de andere kant van de wereld terecht, en niet in Nigeria?quote:Op vrijdag 3 november 2006 20:51 schreef Jump het volgende:
Neerstorten op een eiland dat van buitenaf niet zichtbaar was, tenzij timer afgelopen is ofzo?
Nee, Libby was al dood toen Desmond terugkwamquote:Op vrijdag 3 november 2006 21:46 schreef octopussy het volgende:
[..]
Oja, Libbyeven vergeten (maar zij heeft Desmond blijkbaar nooit gezien op het eiland?)
De dames lijken ook best op elkaar vind ik (Penelope, Juliet, Sarah en Libby)
EDIT: Waar heb je dat gelezen/gezien? Ik kan er namelijk niets van terugvinden. Volgens mij bronnen komen maandag Hugh Laurie en America Ferrara. De Cheetah Girls zijn de musical guest als afsluiter (al poets ik meestal m'n tanden als Conan de musical guest aankondigdquote:Op vrijdag 3 november 2006 17:49 schreef Suerte het volgende:
Voor degenen die Conan O'Brien kijken: maandag is Hurley te gast![]()
Die gasten komen bij Jay Lenoquote:Op vrijdag 3 november 2006 22:46 schreef Miguel het volgende:
[..]
EDIT: Waar heb je dat gelezen/gezien? Ik kan er namelijk niets van terugvinden. Volgens mij bronnen komen maandag Hugh Laurie en America Ferrara. De Cheetah Girls zijn de musical guest als afsluiter (al poets ik meestal m'n tanden als Conan de musical guest aankondigd)
quote:Op vrijdag 3 november 2006 16:08 schreef Plastic_Power het volgende:
[..]
Het is te hopen. De eerste 5 afleveringen van dit seizoen zijn teleurstellend, wat mij betreft.
quote:Op vrijdag 3 november 2006 23:20 schreef Linc_The_Sink het volgende:
[..]
Ga As the World Turns kijken ofzo
![]()
LTS staat bekend om zijn tolerante houding jegens andersdenkenden.quote:
Ben blij dat 'ie dood is. Irritante religieuze mongool.quote:Op zaterdag 4 november 2006 00:11 schreef nubie het volgende:
Mr Eko![]()
![]()
![]()
Je merkt pas dat iemand cool is als ie dood is![]()
Eensch. De hele aflevering zat ik me al te irriteren aan die saaie flashbacks..quote:Op zaterdag 4 november 2006 00:15 schreef Merkie het volgende:
[..]
Ben blij dat 'ie dood is. Irritante religieuze mongool.
Ook als Charlie?quote:Op zaterdag 4 november 2006 00:28 schreef Symer het volgende:
Schijnt trouwens dat Eko (Adewale) onhandelbaar was op de set, hij weigerde scènes te filmen, eiste dat stukken herschreven werden en dat z'n contract beëindigd werd![]()
Ik zou juist alles ervoor over hebben om bij zo'n succesvolle serie te blijven.
Is volgens mij wel beantwoord destijds. Kan me herinneren dat zij met die heroine-mariabeeldjes naar India of Indonesie ofzo vlogen, daar hadden ze over toen. Is alleen nu niet herhaald dat stuk.quote:Op vrijdag 3 november 2006 21:48 schreef greatgonzo het volgende:
[..]
belangrijkere vraag die ook met deze ep niet beantwoord is... hoe komt een klein vliegtuigje met een max bereik van pak hem beet 2500 km, aan de andere kant van de wereld terecht, en niet in Nigeria?
Juist. Gezeik altijd. En anders kijk je niet toch.quote:Op zaterdag 4 november 2006 00:49 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
[..]
Is volgens mij wel beantwoord destijds. Kan me herinneren dat zij met die heroine-mariabeeldjes naar India of Indonesie ofzo vlogen, daar hadden ze over toen. Is alleen nu niet herhaald dat stuk.
En verderest analyseren jullie teveel. Als je gaat beredeneren dat een bepaalde gebeurtenis erin is geschreven in het script om het de schrijvers makkelijk te maken ben je onderhand meer bezig als filmproducent te kijken i.p.v. van de serie te genieten en gewoon te kijken.
Ik snap ook niet de kritiek over langdradigheid, gebeurt juist een hoop, er zijn al heel wat meer afleveringnen geweest waar het rustiger aan gaat vorige seasons. Ik hoef geen 1001 antwoorden rush-rush in een paar episodes, kreeg je ook nooit bij X files waar het mondjesmaat ging, en dat scoorde ook als de neten.
Het mysterieuze en de steeds nieuwe vragen is juist het mooie aan deze serie, acteerwerk en script zitten gewoon nog goed inelkaar op af en toe een enkel ding na. Van mij mag het nog een tijdje zo doorgaan i.p.v. alles snel af te ronden, enige waar ik van baal is de lange pauzes.
quote:Op zaterdag 4 november 2006 01:25 schreef skiczukie het volgende:
Voor de mensen die Heroes nog niet kijken; zeker een aanradertje.
Helemaal mee eens. Niet zeiken over dat er steeds meer vragen bijkomen, daar draait de hele serie om, mensenquote:Op zaterdag 4 november 2006 00:49 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
[..]
Het mysterieuze en de steeds nieuwe vragen is juist het mooie aan deze serie, acteerwerk en script zitten gewoon nog goed inelkaar op af en toe een enkel ding na. Van mij mag het nog een tijdje zo doorgaan i.p.v. alles snel af te ronden, enige waar ik van baal is de lange pauzes.
dank je voor de tipquote:Op zaterdag 4 november 2006 01:25 schreef skiczukie het volgende:
Voor de mensen die Heroes nog niet kijken; zeker een aanradertje.
Ok, bedankt! Ik heb maar meteen even een PMmetje gestuurd naar degene die erover gaat op ons Conan forum (quote:Op vrijdag 3 november 2006 23:13 schreef Suerte het volgende:
Die gasten komen bij Jay LenoIs ook leuk hoor.
Ik las het op Lostpedia, maar heb het nog even gecheckt op de site van NBC, en Hurley is er maandag![]()
http://www.nbc.com/Schedule/
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |