Wacht even... Er zijn 2 militairen welke hun superieuren hebben verteld wat ze gezien hebben.. Ze krijgen van hun superieuren de opdracht te zwijgen. Dus, hun superieuren weten wie het zijn. Waarom willen ze dan in godsnaam anoniem blijven als bij de mensen die achter dit 'complot' zouden zitten al lang bekend is wie het zijn ??quote:Op vrijdag 3 november 2006 13:56 schreef Munitieramp het volgende:
Het heeft er alle schijn van dat een deel van die AP-23 voorraad bij SE Fireworks is ondergebracht: twee militairen, die vlak na de plof op het rampterrein zijn geweest, zouden daar militaire ontstekingsmechanismen hebben zien liggen. Zij rapporteerden dit aan hun superieuren, en werden tot hun verbazing onmiddellijk weggestuurd met de instructie om over hun vondst te zwijgen. In de weken na de ramp zouden zij diverse keren anoniem met de dood zijn bedreigd. Zij wensen dan ook zelf anoniem te blijven, uit vrees voor hun leven.
je haalt me de woorden uit de mondquote:Op vrijdag 3 november 2006 14:01 schreef ChOas het volgende:
[..]
Wacht even... Er zijn 2 militairen welke hun superieuren hebben verteld wat ze gezien hebben.. Ze krijgen van hun superieuren de opdracht te zwijgen. Dus, hun superieuren weten wie het zijn. Waarom willen ze dan in godsnaam anoniem blijven als bij de mensen die achter dit 'complot' zouden zitten al lang bekend is wie het zijn ??
Wat een onzin zeg...
Als je het over onzin hebt moet je dit nog maar eens lezen.quote:Op donderdag 2 november 2006 18:23 schreef Munitieramp het volgende:
Ik had het de hele tijd over de docu en nu verplaatst @erik84 de discussie naar Truth
voor paranormale en bovennatuurlijke verschijnselen en hypnose.
De politie (tolteam) dat onderzoek deed naar de daders heeft een getuige onder hypnose gebracht,
en op basis daarvan een compusitietekening gemaakt.
Een brandweerman zag een zombie, het was Bert.
Bron Tubantia
Een agent zag zwevende mannen in witte pakken.
Bron het boek van Bollen.
Waarom het SIPRI wel en de overheid en alles niet?quote:
quote:Op zaterdag 4 november 2006 07:50 schreef Troel het volgende:
[..]
Waarom het SIPRI wel en de overheid en alles niet?
Maar hier gaat het over paranormale zaken,quote:Op donderdag 2 november 2006 18:23 schreef Munitieramp het volgende:
.
De politie (tolteam) dat onderzoek deed naar de daders heeft een getuige onder hypnose gebracht,
en op basis daarvan een compusitietekening gemaakt.
Een brandweerman zag een zombie, het was Bert.
Bron Tubantia
Een agent zag zwevende mannen in witte pakken.
Bron het boek van Bollen.
Vind ik heel aannemelijk klinken. Moet wel zeggen dat de overheid dit prima verborgen houd.quote:Op vrijdag 3 november 2006 13:56 schreef Munitieramp het volgende:
Bron: http://www.klokkenluideronline.nl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=232&mode=thread&order=0&thold=0
Dus er zijn bijna 175.000 Nederlandse AP23 landmijnen spoorloos volgens SIPRI.
Het SIPRI is heel betrouwbaar.
je maakt jezelf steeds ongeloofwaardigerquote:Op zaterdag 4 november 2006 17:04 schreef Munitieramp het volgende:
[..]
Maar hier gaat het over paranormale zaken,
dus wat vinden de helderzienden en spokenjagers van bovenstaande betrouwbare getuigen.
Misschien heeft 1 van de paranormale lezers hier een visioen waar de politie iets mee kan,
of wil iemand zich onder hypnose laten brengen om een dader aan te wijzen dan moet je contact opnemen met het tolteam dat met hypnose onderzoek doet naar wie het gedaan heeft.
De politie en de brandweer zijn het bovennatuurlijke binnengestapt en dat zijn toch hele betrouwbare mensen volgens sommige mensen met oogkleppen op.
Dat is echt een onderwerp voor truth.
Beste Munitieramp, ik heb dit topic niet verplaatst, al zou ik het willen, ik kan dat nietquote:Op maandag 6 november 2006 13:21 schreef Munitieramp het volgende:
@Erik omdat jij de topic naar Truth hebt verplaatst
bericht ik nu over de bovennatuurlijke zaken waarover de Enschedeese brandweer en politie hebben verteld in boeken en of dagbladen, dat hoort toch bij het paranormale waar truth voor bedoeld is deze mensen van de brandweer en politie zijn toch heel betrouwbaar ook al doen ze aan valsheid in geschrifte en meineed. En als de ambtenaren verklaren over spoken en sombies moet dat toch ook waar zijn voor Erik want Erik geloofd ook alle leugens van de brandweer en politie waarom dan dit niet.
Ik ontken ook nergens dat er fouten gemaakt kunnen zijn.quote:Nederland is het enigste land ter wereld waar vuurwerk met water wordt geblust,
de rest van de wereld weet dat water een vuurwerkbrand verergerd,
na de ramp is de nederlandse brandweer verplicht vuurwerkbranden met water te blussen.
Alle vuurwerkbunkers hebben nu een sprenklerinstalatie het is wachten op een volgende ramp.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |