Squid and the Whale was idd ook heel goed.quote:Op woensdag 8 november 2006 16:59 schreef Morrigun99 het volgende:
[..]
Staat in mijn top 3. Heeeeerlijke film die door veel te veel mensen verkeerd begrepen wordt. Maar dat is een beetje het geval met alle Anderson films.
Maar als je Wes Anderson goed vindt, moet je ZEKER The Squid and the Whale checken. Regisseur Noah Baumbach heeft meegeschreven aan The Life Aquatic en vervolgens deze film zelf geregisseerd. Ok, hij had misschien meer zijn eigen stijl mogen gebruiken, maar dat neemt niet weg dat deze (totaal over het hoofd geziene) film een van de beste films van 2005 is wat mij betreft.
Het is net als andere Wes Anderson films of bv. Napoleon Dynamite echt zo'n love-or-hate film. Of je vindt het sfeertje dat die films uitstralen geweldig of je vindt er geen ene reet aan.quote:Op woensdag 8 november 2006 17:13 schreef JelleS het volgende:
The Royal Tenenbaums is idd geweldig, word altijd zo moe van de mensen die hem afzeiken.
Nee. En als ik de trailer en plot bekijk, lijkt die me ook veel minder interessant dan Shortbus.quote:Shortbus lijkt me echter weinig aan. Heb je Hedwig and the Angry Inch gezien Lonewolf? Die heb ik zelfs na een uur afgezet, doe ik normaal nooit. Laatst 2 films met expliciete seks gezien, A Hole in My Heart en Blue Movie, en daar werd ik niet echt vrolijk van.
Dan moet je Linda, linda, linda ook proberen. Zelfde soort film, maar nog net iets leuker en beter imo.quote:Op woensdag 8 november 2006 17:49 schreef Sokolsky het volgende:
Verder vreesde ik al dat het eerste deel van Kozure Okami niet mijn ding was, en dat bleek te kloppen. Wel een paar aardige scènes, maar die bloedfonteintjes en dat gezeul met die baby... nee. Swing Girls vond ik iets leuker. Kwalitatief niet hoogstaand, maar het weet de cliché's te omzeilen en is gewoon vermakelijk.
Dat is ook. Maar ook het feit dat de film verkocht wordt als zijnde comedy mét zo'n sterrencast, schept natuurlijk bij veel publiek heel andere verwachtingen. Ik dacht eerst ook dat het om een flauwe Stiller flick zou gaan, maar Wes Andersons films zijn moeilijk in één hokje te stoppen. Met als gevolg dat veel mensen met totaal verkeerde verwachtingen zijn films gaan kijken. Jammer, want dan is men niet echt in staat zijn werk objectief te beoordelen.quote:Op woensdag 8 november 2006 17:22 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
Het is net als andere Wes Anderson films of bv. Napoleon Dynamite echt zo'n love-or-hate film. Of je vindt het sfeertje dat die films uitstralen geweldig of je vindt er geen ene reet aan.
[..]
Gezakt naar #131.quote:Op woensdag 8 november 2006 08:51 schreef hornage het volgende:
#119 Borat!: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan
Benieuwd wat je dan van Det Sjunde inseglet vindt.quote:Op donderdag 9 november 2006 01:12 schreef Falco het volgende:
Soms dacht ik "bweuh, wat een pretentieus geneuzel", maar dat is toch wel erg gemakkelijk kort-door-de-bocht om te zeggen. Duidelijkere films liggen me over het algemeen beter en dit wist me niet altijd voor de volle 100% te boeien.
Hey, die heb ik net ook gezienquote:Op donderdag 9 november 2006 01:32 schreef Nepthys het volgende:
In Cold Blood (1967)
De verfilming van Truman Capote's gelijknamige boek vertelt het verhaal van twee criminelen die in 1959 na een tip van een medegevangene een rijke boer proberen te beroven. Wanneer de roof min of meer mislukt zien ze zich genoodzaakt om de vier aanwezige gezinsleden te vermoorden, een daad waar met grote afschuw op wordt gereageerd. Al stelend en frauderend reizen ze naar Mexico, om vervolgens weer terug naar de VS te keren, waar ze worden opgepakt en uiteindelijk veroordeeld worden tot de doodstraf. Deze feiten resulteren in een erg boeiende film, waarin veel aandacht wordt besteed aan de achtergronden van de zaak en de tegengestelde karakters van de hoofdpersonen. Opvallend vond ik dat de eigenlijke moorden pas tegen het einde in beeld komen, waardoor een flink deel van de film overkomt als een toffe roadmovie, die soms zelfs nog sympathie weet op te wekken, terwijl het toch eindigt met twee moordenaars die na het begaan van een hoop gruwelijkheden terecht in de gevangenis zitten. Deze film is pas de IMDB top 250 ingeslopen op nummer 250 en wat mij betreft hoort hij ook zeker in de lijst.![]()
cijfer: 8, IMDB: 8.2
In dat geval (als je toch bezig bent) raad ik je aan om ook het boek zelf eens te lezen.quote:Op donderdag 9 november 2006 01:32 schreef Nepthys het volgende:
Ik had de smaak wel te pakken en besloot om meteen na In Cold Blood ook maar de Oscarwinnende biopic over dhr. Capote zelf eens te bekijken.
Ben ik ook van planquote:Op donderdag 9 november 2006 12:18 schreef Sasandra het volgende:
[..]
In dat geval (als je toch bezig bent) raad ik je aan om ook het boek zelf eens te lezen.![]()
Dat dacht ik vanmiddag ook een keer (Kamikaze Girls) en nu weer (Happiness of the Katakuris)...quote:Op vrijdag 10 november 2006 01:08 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Om met de memorabele woorden van de heer Obelix te spreken: "Rare jongens, die Japanners."
quote:Op vrijdag 10 november 2006 03:24 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Leonard Cohen: I'm Your Man
Muzikaal eerbetoon aan Leonard Cohen, de Canadees-Joodse singer/songwriter. Centraal staat een tribute-concert in Sydney, waar een aantal artiesten, waaronder Nick Cave, Jarvis Cocker en Rufus Wainwright, nummers van Cohen uitvoerden. De vertoonde songs vormen de basis voor een aantal, soms intieme, openbaringen van Cohen zelf. Hoogtepunt van de film is een uitvoering van Tower of Song, waarbij U2 is ingezet als begeleidingsband. Bono als achtergrondzanger, gekker moet het niet worden.
quote:Op vrijdag 10 november 2006 17:44 schreef SaintOfKillers het volgende:
The Black Dahlia
Er zijn wel meer dingen mis met de film (de ridicule ontknoping), Eckhart en Scarlett zijn vrij matig/kleurloos, alleen Swank kon me een beetje boeien, het zijn uiteindelijk de nuances van Josh Hartnett die een hoogtepunt vormen. Ik demonstreer:
[afbeelding] Josh Hartnett
"boos".
[afbeelding] Josh Hartnett
"verward".
[afbeelding] Josh Hartnett
"opgewonden".
[afbeelding] Josh Hartnett
"bang".
[afbeelding] Josh Hartnett
"uitgeput".
omg.quote:Op zaterdag 11 november 2006 02:43 schreef LudoSanders het volgende:
Seizoen 1 t/m 10 van GTST!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |