quote:
Iddquote:
Ja, maar ik kreeg de tip dat er een x-factor forumdeel was. Dus ik zet hem hier ook ff neer. Ze is ook zooo lief!quote:
Ik vond Lotus leukerquote:Op zaterdag 28 oktober 2006 21:26 schreef RoOoYtJuH het volgende:
Oh je bent de zelfde
Maare, deze meisje zijn ook sexy
rot op, dwaas.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 21:29 schreef veldmuis het volgende:
HAHAHA PEDO
Het had je dochter kunnen zijn, vuilakquote:Op zaterdag 28 oktober 2006 21:30 schreef leolinedance het volgende:
[..]
rot op, dwaas.
Het is gewoon een schattig meisje
22 knaap. Het blijft een schattig meisje. Dat jij zogenaamd alleen maar meisjes/vrouwen van je eigen leeftijd er leuk/schattig uit vind zien is niet mijn probleem. Ik ben gewoon een gezonde jongeman.quote:
Ja, als ik op mijn 6e een chickie had geneukt ofzoquote:Op zaterdag 28 oktober 2006 21:31 schreef veldmuis het volgende:
[..]
Het had je dochter kunnen zijn, vuilak!
mag ik eens vragen !?quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 21:31 schreef veldmuis het volgende:
[..]
Het had je dochter kunnen zijn, vuilak!
Daar voel je niks van.quote:
Nee, ik ben een schipper. Die drijven ook.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 21:46 schreef Pearly het volgende:
[..]
mag ik eens vragen !?
Je ben vertegenwoordiger van beroep?
quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 21:58 schreef veldmuis het volgende:
[..]
Nee, ik ben een schipper. Die drijven ook.
quote:
quote:
Alles audities staan al online als het goed is.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 21:39 schreef Fir3fly het volgende:
Nope. Haar auditie staat ook nog niet op de site.
Het is dus niet goed. Je kunt het zelf checken.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 22:04 schreef RoOoYtJuH het volgende:
[..]
Alles audities staan al online als het goed is.
Alle audities online te zien, gratis!quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 22:05 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Het is dus niet goed. Je kunt het zelf checken.
zonde...quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 22:08 schreef Martijntj het volgende:
Da's het stomme. Ze staat onder Lotus helemaal niet in deelnemerslijst op die site. Zoek maar eens op % als voornaam, dan zie je hele lijst.
Ik val op wat oudere meisjes dan jou blijkbaarquote:Op zaterdag 28 oktober 2006 22:13 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Bij lange na niet zo leuk als Lotus![]()
heeft niks met leeftijd temaken hoorquote:Op zaterdag 28 oktober 2006 22:15 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Ik val op wat oudere meisjes dan jou blijkbaar![]()
en ik, en ik?????????????????quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 22:13 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Bij lange na niet zo leuk als Lotus![]()
Zijn nog niet te vindenquote:Op zaterdag 28 oktober 2006 22:20 schreef znarch het volgende:
Post eens een foto dan !
En die gaan ook door de Rode Zee. En de Dode Zee.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 21:58 schreef veldmuis het volgende:
[..]
Nee, ik ben een schipper. Die drijven ook.
Die ziet er ook echt 15-jaar uitquote:
Dat verklaart het een en anderquote:
Fatimaquote:
Mijn schoonpa heeft een S60 T5 gekocht vandaagquote:
Doe eens op IRC of zulks sturen.quote:
Op de sitequote:Op zaterdag 28 oktober 2006 22:47 schreef --Christiaan-- het volgende:
Leuk meisje, het filmpje is nog niet te zien?
Er zijn GEEN voornamen gevonden waarin Lotus voorkomt.quote:
http://www.rtl.nl/(/shows(...)eo/auditie_lotus.xmlquote:Op zaterdag 28 oktober 2006 22:57 schreef --Christiaan-- het volgende:
[..]
Er zijn GEEN voornamen gevonden waarin Lotus voorkomt.
Gast, jij bent van 83. Dat maakt jou 23 (of dat moet je nog worden, maar kans is groot dat je 23 bent).quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 22:04 schreef leolinedance het volgende:
Wanneer komt ronde 2 op tv? ik wil haar weer zien...
Dat maak ik zelf wel uit, ik vind het triest.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 23:05 schreef Tha_Erik het volgende:
Stel je niet zo aan zeg.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |