Misschien doo de drukte, vanmiddag ging het hier vrij snel.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 21:51 schreef Knipoogje het volgende:
Elke auditie retelang wachten tot de license acquisitie gelukt is... nee dank je
Zonde dat wel...als je er nou lekker snel doorheen kan browsen
Hier hetzelfde probleem, heb XP en ook de laatste reguliere Mediaspeler (versie 10) dus snap niet waarom dat niet geaccepteerd wordtquote:Op zaterdag 28 oktober 2006 22:05 schreef Knipoogje het volgende:
Die license ophalen lukt niet eens. Gaat ie gillen over het feit dat mijn pc niet voldoet. Ik heb XP nodig en de nieuwste Windows mediaplayer. Dus ik de nieuwste downloaden en upgraden naar laatste licenties. Vind hij nog niet goed... moet Ik WMP 11 beta gebruiken ofzo
Kan je zo aanmaken hoor, kost geen moeitequote:Op zaterdag 28 oktober 2006 22:12 schreef Fir3fly het volgende:
Je moet dus een mediapaspoort hebben. Heeft iemand die?
Hetzelfde hier.. en het is ook nog eens f*kking sloom en sommige dingen worden niet geladen.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 22:14 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Kan je zo aanmaken hoor, kost geen moeiteMaar het kost wel moeite om de audities te bekijken omdat hij gaat zeuren dat je de laatste Mediaspeler moet hebben en XP, ik heb beide en nog geen toegang
quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |