quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 13:59 schreef Komakie het volgende:
[..]
Ja kutzooi, sta je eerst een kwartier te wachten, komt er zo'n rooie reus en die kaapt je voedsel weg...
Dude...quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 14:07 schreef Rnej het volgende:
[..]
ahh let niet op komakie, ik ben gecertificeerd en wel...![]()
het verschil betekent dat je gevorderden les mag gevenquote:Op vrijdag 27 oktober 2006 14:09 schreef Komakie het volgende:
[..]
Dude...
Ik ben hoger gecertificeerd dan jij.
Sterker nog, ik weet niet of je bij de uitleg heb gezeten, maar ik sta boven jou in de voedselketen bij de snowboardschool
En ik heb veel ervaring met het lesgeven in beginnersquote:Op vrijdag 27 oktober 2006 14:14 schreef Rnej het volgende:
[..]
het verschil betekent dat je gevorderden les mag geven
zorg ik er wel voor dat ze gevorderd is, mag jij t overnemen
schattig hoorquote:btw.. die foto is naar
ik snowboardde toen net 2 weken man!
...
2e van rechts... 3e dag anwarter met mijn klasje(rode jas met geruite helm dus)
[afbeelding]
Ik zie trouwens maar bar weinig dames in je groep...quote:
3 ..quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 16:09 schreef Komakie het volgende:
[..]
Ik zie trouwens maar bar weinig dames in je groep...
Nee dat is dan ook wel weer zoquote:Op vrijdag 27 oktober 2006 16:11 schreef Rnej het volgende:
[..]
3 ..
geloof dat er in totaal nog geen 10 dames waren op 40 mensen in totaal dus zo slecht is t nou ook weer niet opgedeeld hoor
denk dat het er meer om ging dat koma en ik mekaar aan t opnaaien warenquote:Op vrijdag 27 oktober 2006 17:06 schreef Basje_B het volgende:
Tering jongens.
Verschijnt een dame die niet bang is om te vallen en het aantal post schiet sneller omhoog dan een lancering van en spaceshuttel.
snap ik.quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 18:06 schreef Rnej het volgende:
[..]
denk dat het er meer om ging dat koma en ik mekaar aan t opnaaien waren
veel tevaak als je t mij vraagtquote:Op vrijdag 27 oktober 2006 18:22 schreef Steven184 het volgende:
Die foto van solden hebben we nu wel heel vaak gezien he
je kan nu weer op zoek naar nieuwe hoogtepuntenquote:
volgende fotos worden van L2A backcountry (zonder restaurant op de achtergrond.. wees maar niet bang ...)quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 19:27 schreef Steven184 het volgende:
[..]
je kan nu weer op zoek naar nieuwe hoogtepunten![]()
weet ikquote:
Jib je nog wel eens?quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 19:57 schreef Rnej het volgende:
[..]
mag ook wel, ik weet dat ik toen een kneusje was
zolang jullie de skills maar erkennen als ik wel vette fotos post
film om 1 keer te kijken en dan weer wissen.quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 12:35 schreef Komakie het volgende:
btw, ik zag van van de week "Jibbing with Jeremy Jones".
JJ legt daarin uit hoe je moet railen enzo. Op zich best lachen, maar hij zegt ook dat je de kanten van je board gewoon helemaal bot moet maken
Daar gaat je snowboard... Dan moet je wel een snowboardje voor "erbij" hebben om dat te kunnen doen en het sowieso ook maar willen...
Hier een actie foto van mijn mannetjequote:Op vrijdag 27 oktober 2006 20:00 schreef Basje_B het volgende:
[..]
Jib je nog wel eens?![]()
Maar dan wel echt een hele vette foto he
Ooh Burton Late model, 06. Dat is geen aanbiedingswerk geweestquote:
fanboyquote:Op vrijdag 27 oktober 2006 21:04 schreef XL het volgende:
[..]
Ooh Burton Late model, 06. Dat is geen aanbiedingswerk geweest![]()
quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 21:04 schreef XL het volgende:
[..]
Ooh Burton Late model, 06. Dat is geen aanbiedingswerk geweest![]()
Erbij vanaf het eerste deel en bij het jubileum de tvp pas op pagina 2![]()
Zelf blijf ik wel een rocker natuurlijkquote:
Mag ik ook financiele problemen met jullie delen?quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 21:38 schreef XL het volgende:
[..]
Zelf blijf ik wel een rocker natuurlijk![]()
Ik kan ook alles 'leveren' natuurlijk, subs zijn niet voor blauwe SHE... in deze reeks mag je alles delen
En omdat ik de hele dag alleen op me werk zat te vervelen en Rnej blijkbaar ook niets beters te doen zatquote:Op vrijdag 27 oktober 2006 18:06 schreef Rnej het volgende:
[..]
denk dat het er meer om ging dat koma en ik mekaar aan t opnaaien waren
Ik ga er meteen 1 halen, ze hebben er zulke vette graphics tussen zittenquote:Op vrijdag 27 oktober 2006 20:40 schreef Basje_B het volgende:
Kan ik tegen op marktplaats.nl
Ja, ze zijn weer binnen!!! De nieuwe modellen voor het seizoen 2006/2007. De boards zijn SPLINTERNIEUW en afkomstig van één van de grootste snowboard fabrikanten ter wereld. De boards zijn nog in folie verpakt. De boards zijn gewaxt, dus klaar voor gebruik.
De in deze advertentie getoonde foto’s is slechts een deel van ons totale assortiment. Kijk op onze website www.stijltraders.nl voor nog veel meer superscherpe aanbiedingen en gedetailleerde informatie.
Je bent natuurlijk van harte welkom om een keer bij ons langs te komen om te kijken. Bezorgen in heel Nederland kan ook tegen een geringe vergoeding en betaling bij aflevering.
Prijzen snowboards vanaf EUR 119,-
Prijzen bindingen vanaf EUR 49,-
Prijzen boots vanaf EUR 69,- (begin december krijgen wij een nieuw model boots binnen)
Prijzen shortskis vanaf EUR 89,-
Neem gerust contact met ons op voor meer uitleg en/of advies.
BEL: 06-48076646
EMAIL: info@stijltraders.nl
Wij kunnen direct uit voorraad leveren. Maar wees er snel bij want OP = OP.
Tot gauw, STIJLTRADERS
Website: www.stijltraders.nl
Ik dus ff heen om te kijken.
[afbeelding]
merk: pale
model: factory, ff 22
schoenmaten: volwassenen
kleur: zwart
accentkleur: grijs
bijzonderheden: asymetrisch, aluminium hielsteun
prijs: euro 79,-
verzendkosten: n.t.b.
opm.: uitverkocht
Shit. Ga meteen me einge bindingen verkopen en deze halen.
Dat mensen in deze troep trappen.
Habahaba Ik wil die Ducati ook wel.quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 20:54 schreef SHE het volgende:
[..]
Hier een actie foto van mijn mannetje
[afbeelding]
Wat hij doet is een heel stuk grondiger dan ff je kanten wat anders slijpen. hij vernielt gewoon zijn board om er beter me te kunnen railen. Maar daarmee maakt hij hem gelijk voor alle andere onderdelen van snowboarden nutteloos.quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 20:04 schreef Basje_B het volgende:
[..]
film om 1 keer te kijken en dan weer wissen.
Hij pakt nieuwe board uit papier en de slijptol erop. Dat kan natuurlijk als je je eigen model hebt. Je hapt minder dat is zo maar is voor normale mensen niet te betalen.
Wat is er mis met rails? Je kan ook met iets bottere kant over rails hoor. maar 2 boardjes is makkelijker natuurlijk of je kanten in 88 of 89 graden (laten) slijpen. hap je ook minder snel
Mag altijd, of we er ook op in gaan is een ander verhaalquote:Op vrijdag 27 oktober 2006 21:52 schreef Basje_B het volgende:
[..]
Mag ik ook financiele problemen met jullie delen?
dude.... dat klinkt heel fout...quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 21:38 schreef XL het volgende:
[..]
Zelf blijf ik wel een rocker natuurlijk![]()
Ik kan ook alles 'leveren' natuurlijk, subs zijn niet voor blauwe SHE... in deze reeks mag je alles delen
gratis lesje, she?quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 01:02 schreef Komakie het volgende:
[..]
dude.... dat klinkt heel fout...
Btw, we hebben zowaar een modje in ons topic die meer dan 2 reacties heeft geplaatst
Nou moeten we ook nog gaan opletten wat we zeggen
als ze maar niet begint te zeuren over slowchatten enzo... maar ik denk dat SHE wel een liev modje is
You just have to time that ollie, it's súúúperimportant.... Your team is everything! You just might crack your skull or break your neck, people who can call an ambulance are súperdooperimportant, oh yeah and be safé!quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 01:00 schreef Komakie het volgende:
Ik vond het trouwens niet echt heel informatief. Beetje zwak uitgewerkte film vind ik persoonlijk.
k vind het zo geyl hoe hij zo half kreunend praat.. of was dat de andere jeremy jones? ... ach...quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 11:19 schreef Bolter het volgende:
[..]
You just have to time that ollie, it's súúúperimportant.... Your team is everything! You just might crack your skull or break your neck, people who can call an ambulance are súperdooperimportant, oh yeah and be safé!
![]()
Voor de rest wel grappig om te zien, vond die Jeremy Jones alleen beetje rare gozer, iets te vaak op z'n hoofd gevallen of zo.
Mja, hij heeft ergens wel gelijk met z'n "team", maar noem het dan gewoon "je vrienden". Niet iedereen is zo goed dat je een echt team om je heen hebt. Zeker niet als je iets wilt opsteken van die videoquote:Op zaterdag 28 oktober 2006 11:19 schreef Bolter het volgende:
[..]
You just have to time that ollie, it's súúúperimportant.... Your team is everything! You just might crack your skull or break your neck, people who can call an ambulance are súperdooperimportant, oh yeah and be safé!
![]()
Voor de rest wel grappig om te zien, vond die Jeremy Jones alleen beetje rare gozer, iets te vaak op z'n hoofd gevallen of zo.
Het is gewoon een slechte film. Jammer maar helaas.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 13:31 schreef Komakie het volgende:
[..]
Mja, hij heeft ergens wel gelijk met z'n "team", maar noem het dan gewoon "je vrienden". Niet iedereen is zo goed dat je een echt team om je heen hebt. Zeker niet als je iets wilt opsteken van die video
Ik vond het een beetje een zinloos filmpje. Ik had gehoopt op wat actie maar dat viel tegen en de uitleg vind ik ook maar erg schamel. Daarnaast geeft hij ook adviezen die niet echt goed zijn als je geen pro bent (dat van je board vijlen enzo)
Blijkt wel weer dat die Jibbers een heel apart soort volk is...
Tja, ik durfde pas vanaf deel 17 wat te posten hierzo.. maar keek ondertussen eerder ook al mee hequote:Op vrijdag 27 oktober 2006 12:31 schreef Komakie het volgende:
Ff herinneringen ophalen uit het verleden:
De OP van het allereerste topic:
[..]
- weten jullie Dentist nog? Die skier die altijd wel wat te zeiken had
- Zowel XL als ik zijn er vanaf het eerste topic bij
- DrPurno die volgens mij van de Fok!aardbodem verdwenen is...
[..]
-Thermo is er vanaf deeltje 4 bij
- De rest allemaal later was en dus nog noobs zijn
Als je post vanaf deel 1quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 17:27 schreef RichardX het volgende:
[..]
Tja, ik durfde pas vanaf deel 17 wat te posten hierzo.. maar keek ondertussen eerder ook al mee he![]()
Wanneer ben je n00b-af Komakie en XL?![]()
Als je een 1080 springt?quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 17:27 schreef RichardX het volgende:
[..]
Tja, ik durfde pas vanaf deel 17 wat te posten hierzo.. maar keek ondertussen eerder ook al mee he![]()
Wanneer ben je n00b-af Komakie en XL?![]()
Ik ben net een kamikaze, dus pussy les of niet, het komt sowieso wel goed.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 16:45 schreef Rnej het volgende:
[..]
want?
komakie zei dat ik pussy-lessen gaf... dat wil niet zeggen dat t zo is![]()
MOVING TARGET!!!!!quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 18:18 schreef SHE het volgende:
[..]
Ik ben net een kamikaze, dus pussy les of niet, het komt sowieso wel goed.![]()
Jij sadistquote:Op zaterdag 28 oktober 2006 22:19 schreef linebear het volgende:
Vanmiddag weer eens op een snowboard gestaan... ging erg lekker.... zelfs toen ik over een kind snowboarde
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |