Nou als jij Huntelaar voor 25 verkoopt kan je daar echt wel wat leuks voor terug kopen hoor.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 00:52 schreef the_hunter het volgende:
[..]
Voor minder dan 30 miljoen gewoon niet laten gaan. Dan speelt hij nog een paar jaar bij ons en gaat hij maar voor 5 miljoen weg. Ik heb liever het kapitaal op het veld dan op de bankrekening. Het is maar weer afwachten wie er als vervanger gehaald wordt.
Dan moet je maar even economie lessen gaan volgen. Dus als Barcelona en Chelsea beide Huntelaar willen hebben dan verkoopt ajax Huntelaar aan de gene die het minste bied?quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 00:53 schreef Radegast het volgende:
[..]
Ja, en daar was ook voldoende belangstelling voor. Dus dat verhaal van dat opbieden, mjah ik geloof er niet zo in.
Ik moet het allemaal nog maar zien. Ik zie het liefste Huntelaar nog een paar jaar bij Ajax voetballen.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 00:54 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
Nou als jij Huntelaar voor 25 verkoopt kan je daar echt wel wat leuks voor terug kopen hoor.
Als Huntelaar weer zo'n seizoen draait dan ontstaat er helemaal een hype rondom hem. Dan kan je volgens mij wel 25 gaan vragen.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 00:53 schreef Radegast het volgende:
[..]
Ja, en daar was ook voldoende belangstelling voor. Dus dat verhaal van dat opbieden, mjah ik geloof er niet zo in.
Huntelaar wil niet naar Chelseaquote:Op zaterdag 28 oktober 2006 00:55 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
Dan moet je maar even economie lessen gaan volgen. Dus als Barcelona en Chelsea beide Huntelaar willen hebben dan verkoopt ajax Huntelaar aan de gene die het minste bied?
Een uitstekende zakenman dus.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 01:08 schreef twi het volgende:
De voorzitter van Lyon bij je betoog betrekken is een beetje kansloos als je weet wat de beste man zelf voor zijn spelers vraagt. Dat is echt zo iemand die voor een duppie op de eerste rang wil zitten, maar z'n eigen bezit voor gouden bergen wil verkopen. Zie Diarra en Essien.
Uiteraard, maar dus niet iemand waar je naar moet luisteren, danwel waar je transfersommen aan af zou moeten spiegelen.quote:
Inderdaad, al zal het niet realistisch zijn om Huntelaar te behouden wanneer Chelsea komt kijken met 30 miljoen in de portomonnee.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 01:15 schreef Da_Sandman het volgende:
Bij 50 miljoen moet je eens gaan twijfelen.
En wil je de gevraagde prijs niet betalen? Dan krijg je hem niet. Hopelijk ziet Ajax eindelijk het licht eens. Die termijnen moeten ze helemaal afschaffen...
Inderdaad er moet meer zaken gedaan worden zoals de voorzitter van Lyon dat doet.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 01:15 schreef Da_Sandman het volgende:
Bij 50 miljoen moet je eens gaan twijfelen.
En wil je de gevraagde prijs niet betalen? Dan krijg je hem niet. Hopelijk ziet Ajax eindelijk het licht eens. Die termijnen moeten ze helemaal afschaffen...
Voor 30 Miljoen gelijk verkopen zeg ik. Tegen die tijd is Babel rijp voor de spits en heeft Van Geel dus mooi 30 miljoen om ajax op meerdere posities te versterken.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 01:16 schreef twi het volgende:
[..]
Inderdaad, al zal het niet realistisch zijn om Huntelaar te behouden wanneer Chelsea komt kijken met 30 miljoen in de portomonnee.
Maargoed, hopen dat dat na het EK is, en dat tegen die tijd Babel rijp genoeg is om het stokje over te nemen.
Leuk en aardig, maar is niet goed voor de moraal in de spelersgroep, en daarmee werk je dus in de hand dat spelers van wie 't contract afloopt het niet willen verlengen.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 01:16 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
Inderdaad er moet meer zaken gedaan worden zoals de voorzitter van Lyon dat doet.
Daar moet je dus een middenweg in vinden. Net doen of je de speler in kwestie niet wil verkopen om zo de vraagprijs op te drijven en dan bij een goed bedrag laten gaan.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 01:20 schreef twi het volgende:
[..]
Leuk en aardig, maar is niet goed voor de moraal in de spelersgroep, en daarmee werk je dus in de hand dat spelers van wie 't contract afloopt het niet willen verlengen.
Zeker. Wat er in Engeland allemaal wel niet voor baggers spelers voor 30/40 miljoen worden gekocht.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 01:20 schreef Da_Sandman het volgende:
30 miljoen is eigenlijk nog te weinig gezien de bedragen in Europa. Ze geven het voor minder, zeg maar...
quote:Volgens het televisieprogamma Barça TV heeft FC Barcelona haar interesse in Wesley Sneijder kenbaar gemaakt. Het team van Frank Rijkaard zou liefst 22 miljoen euro plus Javier Saviola over hebben voor Sneijder.
Eerder gingen er al sterke geruchten dat FC Barcelona de verrichtingen van de tweebenige middenvelder erg nauwlettend in de gaten hield. Nu is de Spaanse landskampioen dus van plan om werk te gaan maken van Sneijder.
Sneijder's huidige club Ajax lijkt mee te willen werken aan een transfer van zijn groeibriljant. Ondanks dat de Oranje-international een belangrijke schakel is in de ploeg van Henk ten Cate weten de Amsterdammers dat Sneijder niet langer te behouden is.
Behalve Wesley Sneijder liet Hans Kraay jr. in het progamma tevens weten dat Frank Lampard opnieuw in de belanstelling staat van de Catalanen. De middenvelder van Chelsea gaf al eerder aan FC Barcelona een erg mooie club te vinden om ooit nog voor uit te komen. Het is echter maar de vraag of Chelsea, dat geen beste verhouding heeft met Barça, wil meewerken aan een transfer van Lampard.
(Barça TV-VoetbalPrimeur)
Heeft ie dat gezegd? Want ik betwijfel of ie nog steeds zo koel reageert als hij Arnesen aan de lijn heeft hangen. Voorlopig hebben we genoeg aan Drogba en Sheva, dus het zal toch wel iets anders wordenquote:
Die zijn beiden bijna 30, en dus binnenkort uitgeblustquote:Op zaterdag 28 oktober 2006 01:36 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
Heeft ie dat gezegd? Want ik betwijfel of ie nog steeds zo koel reageert als hij Arnesen aan de lijn heeft hangen. Voorlopig hebben we genoeg aan Drogba en Sheva, dus het zal toch wel iets anders worden![]()
Niks, dat konijn vraagt veels te veel geld.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 01:36 schreef koningdavid het volgende:
Wat zouden wij moeten met Saviola?
Ik kan niet in de toekomst kijken, maar Drogba begint nu pas echt op stoom te komen. Maar goed, als deze twee over een paar jaar afzakken, en Huntelaar blijft stijgen en een completere voetballer wordt, wil ik em best bij Chelsea zien.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 01:37 schreef twi het volgende:
[..]
Die zijn beiden bijna 30, en dus binnenkort uitgeblust
Maar als je nu bijvoorbeeld AC Milaan ziet. De spitsen kunnen het net niet vinden. Dan gaan ze echt geen jaar wachten. Een ander voorbeeld is Barcelona. Nu Eto'o geblesseerd is loopt het niet echt meer bij Barcelona.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 01:40 schreef BliksemSchigt het volgende:
Ook al kan je de kwaliteiten vergelijken van spelers uit de grote competities en de Nederlandse, het is niet realistisch om dezelfde prijs te vragen. Dat heeft puur met marktwaarde te maken. Een speler uit de nederlandse competitie zal altijd wel willen verkassen naar het buitenland; clubs weten dat. Dus dan wachten ze wel een jaartje.
25 miljoen na het EK en twee kampioensschappen is een prima deal
Waarom niet? Er zijn genoeg mogelijkheden; Zuid-Amerika, Frankrijk, Belgie, Scandinavie, Duitsland misschien zelfs.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 01:53 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
Maar als je nu bijvoorbeeld AC Milaan ziet. De spitsen kunnen het net niet vinden. Dan gaan ze echt geen jaar wachten. Een ander voorbeeld is Barcelona. Nu Eto'o geblesseerd is loopt het niet echt meer bij Barcelona.
Zulke clubs zullen echt geen jaar wachten met het kopen van een spits als zij echt denken dat het nodig is.
quote:De flair is terug bij Ajax
AMSTERDAM - Koploper Ajax voetbalt voor het eerst sinds jaren weer met de borst vooruit. Hoe komt dat en hoe goed zijn de Amsterdammers werkelijk?
Mauro Rosales heeft de bal net met een lullig boogje naar Wesley Sneijder gespeeld, als er tijdelijk een orkaan over het veld raast.
Ajax-trainer Henk ten Cate brult zo hard mogelijk de voornaam van de Argentijnse rechtsbuiten en kijkt er heel boos bij. Rosales krimpt kort ineen, haalt adem en speelt de volgende bal wél braaf over de grond.
,,De progressie die Ajax de laatste maanden geboekt heeft, zit ‘m niet in drie nieuwe spelers,’’ zegt technisch directeur Martin van Geel. ,,De basis ligt op het trainingsveld. Dáár wordt heel gericht en gedreven gewerkt aan het dominante voetbal dat we willen spelen. Voor een heel groot deel is het een kwestie van overbrengen. Hoe leg je steeds opnieuw uit wat je wilt? Hoe zorg je dat voetballers elke dag écht beter willen worden? Dat onze spelers elke dag later van het trainingsveld komen omdat ze nog wat extra ballen willen trappen, vind ik tekenend.’’
Dat de bal nog niet altijd doet wat hoofd en benen willen, bleek woensdag tegen ADO Den Haag. Ajax speelde een helft lang behoorlijk, maar viel daarna ver terug. ,,We zijn nog niet vast genoeg,’’ constateert Ten Cate. ,,Blijkbaar zijn we nog niet in staat twee topprestaties achter elkaar te leveren. Dat hoort bij een ploeg in opbouw, zeker met zoveel jonge spelers. Na die wedstrijd tegen Feyenoord werd iedereen op straat aangesproken: ‘geweldig man, klasse gespeeld’. Kennelijk heeft zoiets toch invloed op onze prestaties. Noem het hobbels op weg naar volwassenheid.’’
AZ-trainer Louis van Gaal schat PSV voorlopig dan ook hoger in dan Ajax. ,,PSV is op dit moment dé topclub van Nederland, Ajax is nummer twee. In de samenvatting van de wedstrijd tegen ADO zag ik vier keer een speler van Den Haag voor Stekelenburg staan. Dat geeft wel iets aan. Ajax gaf meer kansen weg dan wij tegen ADO deden.’’
Dat was ook zijn PSV-collega Ronald Koeman opgevallen. De voormalige Ajax-trainer ziet in de meerwaarde van aanvoerder Jaap Stam, ook de zwakte van de Amsterdammers. ,,Wat wij voorin hebben – dat we in de problemen komen als er mensen wegvallen – hebben zij achterin,’’ zegt Koeman. ,,Tegen ADO deed Stam niet mee en je ziet gelijk het verschil. Maar dat er bij Ajax iets aan het groeien is, is duidelijk. Ze zijn beter dan vorig jaar, al is daar ook niet zo heel veel voor nodig.’’
Afgelopen seizoen hobbelde Ajax vaak als een angstig vogeltje over het veld, nu is de flair terug. ,,Toen we aan de voorbereiding begonnen, zag ik vooral angst,’’ zegt Ten Cate. ,,Ik heb heel veel gehamerd op lef, op dúrven. Nu zie je dat er heel veel vertrouwen is. We stralen ook weer plezier uit. De groei van het team hangt nauw samen met de individuele ontwikkeling van spelers. Kijk maar naar Stam, Sneijder of Emanuelson.’’
Ten Cate heeft nog geen idee hoe zijn ploeg zich verhoudt tot de landskampioen. ,,PSV heeft óók een heel sterke ploeg, maar als elftal zijn we onvergelijkbaar,’’ vindt de Ajax-coach. ,,Zij spelen vaak met zeven man achter de bal. Prima hoor, maar wij doen dat heel anders.’’
Koeman haalt zijn schouders op. ,,Ik vind dat allemaal van die typisch Nederlandse verhalen. Balbezit, mensen achter de bal. Wij spelen gecontroleerd, maar ook met de nodige durf en vrijheid. En dat met zeven spelers achter de bal... Volgens mij speelde FC Kopenhagen ook met veel mensen achter de bal, maar die zitten nu wel in de Champions League.’’
Het duel met de Denen vormt nog altijd een smet op het jonge seizoen van Ajax. ,,Maar het heeft niets aan onze koers veranderd,’’ aldus Van Geel. ,,Onze positie op de ranglijst onderstreept dat. We zijn nog lang niet waar we willen zijn, maar we zijn na drie maanden een stuk verder dan we vooraf hadden gedacht.’’
Zie je wel montana.quote:Huntelaar juicht kort
Van onze Telesportredactie
HEERENVEEN, zaterdag
Indien Ajax-spits Klaas-Jan Huntelaar vandaag scoort tegen zijn oude club SC Heerenveen, zal hij de treffer op bescheiden wijze vieren. ,,Uit respect voor de supporters ga ik niet als een dolle tekeer.” Overigens zwelt de belangstelling uit Spanje, Italië, Duitsland en Engeland voor de topscorer steeds verder aan. „Dat is leuk, maar ik ga ervan uit ook volgend seizoen gewoon bij Ajax te spelen”, aldus Huntelaar. „Ik heb het hier prima naar mijn zin.” Ajax-trainer Henk ten Cate heeft voor het duel met Heerenveen in zijn selectie weer een plaats ingeruimd voor Jaap Stam en Hedwiges Maduro, die tegen ADO Den Haag uit voorzorg aan de kant werden gehouden.
Heerenveen-trainer Gertjan Verbeek heeft goede hoop dat hij toch kan beschikken over Danijel Pranjic. De middenvelder had liesproblemen, maar lijkt tijdig hersteld. Het meespelen van keeper Brian Vandenbussche is twijfelachtig. Hij werd gisteren vader van een zoon en miste de afsluitende groepstraining.
Hoop doet leven niet waar?quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 10:40 schreef PyTh het volgende:
"Ik ga er vanuit" vind ik nou niet super overtuigend
Maar wel realistisch. Ik ga er namelijk ook niet van uit dat Ajax KJH binnen anderhalf jaar voor minder dan 20M laat gaan en ik denk niet dat er een ploeg is die dat wil betalen.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 10:40 schreef PyTh het volgende:
"Ik ga er vanuit" vind ik nou niet super overtuigend
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |