abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 16 november 2006 @ 10:39:09 #101
161903 NaatjeAron
Het wonder dat Aron heet.
pi_43601049
Hey Dames,

Ik kom hier ook weer meelurken en met jullie meeduimen! Gun jullie allemaal zooo een wonder onder het hart.

Maar wat er ook gebeurt probeer de moed erin te houden.. !!!
Ook wel bekend als Renegate
  donderdag 16 november 2006 @ 10:46:18 #102
118901 Lishe
Verse Soep!
pi_43601244
Nou Ticootje, fijn dat het toch doorgekomen is. Nu op naar de volgende terugplaatsing. En dan natuurlijk een prachtig resultaat.

Diaan, ik weet het ook niet precies, maar bij mij was het dat ipv de eitjes de baarmoederwand zichzelf verschoont. Zoiets.

Ik heb de recepten voor een dubbele dosis clomid en provera in huis. En ik kan me er niet toe zetten naar de apotheek te gaan. Ik heb geen zin in die kuren, ik wil gewoon een kindje. Om ons heen zijn ineens heel veel mensen zwanger van de 2e. En ik ben daar heel blij om maar stiekem vind ik dat ik eerst mag. En het maakt de drang voor mij zo groot. Zo van; hun wel, dan MOEt het bij mij nu lukken. Ik relativeer maar door mezelf voor te houden dat bij een spontane zwangerschap een tijdje oefenen ook heel normaal is, maar toch. Blegh. Ik vind het eng en moeilijk en ik zie alleen maar bergen.
Geluk zit in een klein Wolkje
Wil degene die vroeg om een witte kerst ook even vragen naar een mooie zomer?
  donderdag 16 november 2006 @ 10:53:43 #103
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_43601427
TIcootje.... fijn dat je ongi geworden bent. Nu komt er weer een spannende periode voor je aan... zet hem op meid!

Ow okay... de ongi is alweer zo goed als over, erg vreemd dit keer, maar het zal er wel bijhoren.

Ik kan me voorstellen Lishe dat je er tegenopziet. Ik had het al met een enkele dosis Clomid. Ik vind ook dat jij (en ik natuurlijk gewoon samen) eerst mag hoor. Ik kan er ook slecht tegen om te horen dat er mensen in je omgeving zwanger zijn. Ik wens je heel veel succes en sterkte met deze nieuwe kuren. Ik hoop dat je de bergen goed overkomt. Je krijgt van mij een hele dikke knuffel ps heb je ook msn?

Hee NaatjeAron ofwel Renegate hoe ist met jou/jullie? Lang niet gesproken.
Make love, not war ☮
  donderdag 16 november 2006 @ 10:56:20 #104
118901 Lishe
Verse Soep!
pi_43601499
Dank je wel Diaan.... We gaan hier gewoon lekker met z'n allen over naar het zwangerschapstopic. Allemaal met onze 2 streepjes.
tot op msn...
Hoi Renegate!
Geluk zit in een klein Wolkje
Wil degene die vroeg om een witte kerst ook even vragen naar een mooie zomer?
  donderdag 16 november 2006 @ 10:56:20 #105
161903 NaatjeAron
Het wonder dat Aron heet.
pi_43601500
Ja hier gaat het goed... anders even op het bankje?.. denk niet dat sommige het leuk vinden als dit topic ondergespamt word door mij..
Ook wel bekend als Renegate
  donderdag 16 november 2006 @ 10:59:01 #106
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_43601583
quote:
Op donderdag 16 november 2006 10:56 schreef Lishe het volgende:
Dank je wel Diaan.... We gaan hier gewoon lekker met z'n allen over naar het zwangerschapstopic. Allemaal met onze 2 streepjes.
Msn liesjelat apenstaart hotmail

Hoi Renegate!
Dat zou geweldig zijn maar ik heb er vooralsnog even geen vertrouwen meer in.

Ik heb je toegevoegd!
quote:
Op donderdag 16 november 2006 10:56 schreef NaatjeAron het volgende:
Ja hier gaat het goed... anders even op het bankje?.. denk niet dat sommige het leuk vinden als dit topic ondergespamt word door mij..
Ik lees wel even snel daar, ik moet Twan zo ophalen van school.
Make love, not war ☮
  donderdag 16 november 2006 @ 11:10:08 #107
161903 NaatjeAron
Het wonder dat Aron heet.
pi_43601905
Sorry had het niet gezien.. een officieel.

HOI Lishe
Ook wel bekend als Renegate
pi_43621134
veel suc6 allemaal!
pi_43629809
Ik mag volgende week vrijdag alweer langskomen. Wel een beetje raar hoor. Ik vond dit maandje erg snel gaan en eigenlijk ook wel erg lekker zonder ziekenhuiszooi.
Ik ben nu lekker bezig met afstuderen, en het gaat eigenlijk heel erg goed, dus nu zie ik er wel een beetje tegenop om weer te beginnen.
Ook mn huid is net weer helemaal hersteld van de vorige hormoonaanslag. En nu moet ik dus weer.
Ik heb er gewoon even geen zin meer in dat gedoe aan mn lijf!!! Maar ik heb toch vrij weinig keuze. Dus vrijdag mogen we weer, we willen er 2 terug hebben. Ik hoop toch zo dat we dan eindelijk eens klaar zijn met alle zooi!!!
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_43652319
Nog tien dagen voor ik weer naar de gyn ga. Ik zit nu op dag 18 van mijn cyclus, maar weer niets
pi_43664359
chesna, wat vervelend!
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  maandag 20 november 2006 @ 09:06:19 #112
118901 Lishe
Verse Soep!
pi_43708855
Ticootje, dubbel he? Maar hopelijk hoef je nog maar 1 keer.
Chesna, balen. Bah.

*En van je hela hola, houdt er de moed maar in, houdt er de moed maar in...*
Ik ben vannacht ongesteld geworden! Dit moet wel de eerste keer zijn dat ik dit icoontje gebruikt. Ik geloof de doktoren gewoon niet meer, en ik ben echt heel blij dat ik nog niet aan de Provera begonnen was. Ik ga straks de Clomid ophalen, want ik geloof dat ik dit gelukje maar met bijde handen aan ga nemen. Eindelijk eens een meevaller.
Geluk zit in een klein Wolkje
Wil degene die vroeg om een witte kerst ook even vragen naar een mooie zomer?
  † In Memoriam † maandag 20 november 2006 @ 09:10:29 #113
81992 Githa
pi_43708918
Lishe, zal ik je nog een zakje gelukspoppetjes sturen, wie weet werken ze echt
Nu iig flink voor dit meevallertje
pi_43710010
Lishe wat een goed nieuws!! Raar eigenlijk dat het goed nieuws is dat er iemand ongi wordt.

Ik had weer allemaal dromen over kinderen enzo, dat krijg je als je er zo mee bezig bent. Ik had gedroomd dat het er inderdaad 2 werden, die droom heb ik wel vaker. Dus ik heb nu zoiets zodra er 2 teruggeplaatst worden dan krijgen we er ook meteen 2. (dat hoop ik natuurlijk!!)
Dat betekend wel dat we nog een aantal spulletjes nodig gaan hebben....

Maar natuurlijk ben ik ook blij als het er 1 wordt. Weet je het maakt me eigenlijk niets uit!! Al worden het er 12! Alles is welkom!
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_43710780
Ticoot, jij met je 12 Je hebt er zin in Ik hoop dat het gaat lukken en dat er 2 mooie wonders uitkomen voor je(of 1 is ook mooi toch?)
Heej,Renegate Alles goed?

Groetjes,Minoes
pi_43725615
Zo, ben een tijdje erg druk geweest.

Diaan; jullie hebben een moeilijk besluit moeten nemen. Ik wou heel graag dat het allemaal wat makkelijker voor jullie ging.

Ticootje, dat gaat dan wel heel snel opeens. Wel fijn om te weten dat jullie 12 cryo'tjes hebben, hopelijk doen ze het goed bij de volgende terugplaatsing.

Lishe, succes met de Clomid, de komende tijd!

Ik was vorige week bij de internist van de afdeling Gyneacologie. Zij houd mij nu in de gaten en schrijft voor wat ik wanneer moet nemen. Mijn bloeduitslagen waren gelukkig goed. Met mijn bloeddruk gaat het ook beter. Ik krijg nu 2 x 250 mg Aldomet, woensdag zit ik op de helft van mijn oude medicijnen. Dus het gaat best snel.
De komende weken mail ik mijn bloeddrukemetingen gewoon door naar haar. Heel handig, hoef ik niet zo vaak langs. Zijn kan via de mail ook wijzigingen door geven.
"No hay mal que por bien no venga" Geen ongeluk zo groot, of er is altijd nog wel een geluk bij
  maandag 20 november 2006 @ 20:50:30 #117
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_43728357
klinkt goed, Mariposa

ticootje, weet je of ze allemaal samen ingevroren zijn, of zouden er meer cryo-pogingen uit te halen zijn? Ik heb zelf trouwens ook alle keren voor terugplaatsing van 2 gekozen en het zijn gewoon eenling-zwangerschappen geworden. succes!

Lishe, wat goed

Chesna, het schiet niet op zo
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
  Moderator maandag 20 november 2006 @ 22:07:28 #118
5428 crew  miss_sly
pi_43730898
Lishe, wat goed zeg

chesna, wat rot

Mariposa, klinkt positief! En handig dat het via de mail kan, want vaak langs gaan is niet echt handig.

ticootje, vrijdag naar de gyn, is dan ook meteen de terugzetting? Kan me voorstellen dat het je allemaal niet uitmaakt, maar 12

Over 2 weken heb ik mijn afspraak bij de gyn. Ben benieuwd of ik nog ongesteld wordt vantevoren. Als ik een soort van cyclus zou hebben nu, zou ik in het weekend voor we naar de gyn gaan ongesteld moeten worden...spannend
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_43736886
Ja morgen nog een weekje en dan mag ik weer. Volgens mij is de volgende stap pregyl. Ik het al een paar keer voorbij zien komen maar het is mij nog niet helemaal duidelijk hoe het werkt en wat de werkelijke kansen ermee zijn

Ik vind het stom dat mijn lichaam ook niet een heel klein beetje meewerkt
  dinsdag 21 november 2006 @ 08:02:55 #120
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_43738528
Ik ben een beetje kwijt wat jouw 'probleem' is chesna

Pregnyl zorgt ervoor dat er gegarandeerd een eisprong is (mits het eitje de juiste grootte heeft). Bij een rijp eitje zal deze 36 uur na een pregnyl-injectie springen. het is trouwens 'gewoon' HcG hormoon dat je dan inspuit.
Het zorgt echter niet voor follikel-groei!
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
  † In Memoriam † dinsdag 21 november 2006 @ 08:26:28 #121
3234 Slaapmeisje
Jompels nog es an toe
pi_43738744
quote:
Op dinsdag 21 november 2006 08:02 schreef E.T. het volgende:
Het zorgt echter niet voor follikel-groei!
Dat is dat andere hormoon met een P (Puregon) chesna. Dat zorgt ervoor dat je eitjes groeien.
We moeten bereid zijn het leven dat we gepland hebben op te geven om het leven te vinden dat op ons wacht.
pi_43740188
ahaaaa ik snap het

Mijn probleem is dat ik geen eisprong heb. Helemaal niet eens een teken van Dus ik heb een mega-dosis aan Clomid geslikt, daardoor echt een week lang mijn persoonlijke leven overhoop geschopt door lekker emo-hormormel-gedrag maar nu nog steeds niets. Meer Clomid alsdat ik geslikt heb mag ik gewoon niet, maar ongi worden, nee hoor. Dus ik ga over op de andere methodes

Overigens ben ik ernstig verbaasd dat ik een ware terrorist word van hormoonbehandelingen
  dinsdag 21 november 2006 @ 13:57:23 #123
118901 Lishe
Verse Soep!
pi_43746681
Ik hoop dat het middel met de P dan jouw hulpmiddel blijkt te zijn Chesna. Wat een gedoe met die hormonen he? Alsof je tijdelijk iemand anders bent. Misschien kunnen ze er shirtjes bij gaan leveren:
Keep Away 200 feet.

Maryposa, het klinkt goed aan jouw kant!
Geluk zit in een klein Wolkje
Wil degene die vroeg om een witte kerst ook even vragen naar een mooie zomer?
pi_43746905
Clomid is om een eisprong te krijgen? Word je dan ook weer ongesteld enzo?
En hoevaak in de week/maand/jaar moeten jullie op visite bij de gyneacoloog?
Wipkip met prachtige Wipkuikentjes O+
Try to be a rainbow in someone's cloud.
  dinsdag 21 november 2006 @ 15:06:12 #125
118901 Lishe
Verse Soep!
pi_43748927
Clomid zorgt dat er 1 of meerdere eitjes rijpen. Het is dus de bedoeling dat deze eitjes bevrucht raken. Zo niet, dan volgt er inderdaad een menstruatie.
Als je onder behandeling bent ga je op dag 10 en 15 voor een follikelmeting (is er een eitje en zo ja, hoe groot?) Als de eisprong nog niet geweest is moet ik ook de dagen erna, tot een ei-sprong nog voor een follikelmeting naar de gyn. Dat komt dus neer op 2 of meer bezoekjes per maand. En dat hangt eigenlijk ook weer af van het aantal cyclusdagen. Zo gaat het bij mij, weet niet of het bij iedereen zo is?
Geluk zit in een klein Wolkje
Wil degene die vroeg om een witte kerst ook even vragen naar een mooie zomer?
pi_43749613
quote:
Op dinsdag 21 november 2006 09:57 schreef chesna het volgende:
ahaaaa ik snap het

Mijn probleem is dat ik geen eisprong heb. Helemaal niet eens een teken van Dus ik heb een mega-dosis aan Clomid geslikt, daardoor echt een week lang mijn persoonlijke leven overhoop geschopt door lekker emo-hormormel-gedrag maar nu nog steeds niets. Meer Clomid alsdat ik geslikt heb mag ik gewoon niet, maar ongi worden, nee hoor. Dus ik ga over op de andere methodes

Overigens ben ik ernstig verbaasd dat ik een ware terrorist word van hormoonbehandelingen
Heb jij vroeger ooit een eisprong gehad? Of nog nooit nooit? Of komt het door pilgebruik?
  Moderator dinsdag 21 november 2006 @ 15:48:48 #127
5428 crew  miss_sly
pi_43750517
quote:
Op dinsdag 21 november 2006 01:52 schreef chesna het volgende:

Ik vind het stom dat mijn lichaam ook niet een heel klein beetje meewerkt
Hoewel ik precies begrijp wat je bedoelt (heb ik ook gehad), ben ik blij dat ik het zo niet meer voel. Natuurlijk, mijn lichaam doet het niet zoals het geacht wordt te doen en laat me op dat punt wellicht in de steek. Toch ben ik inmiddels wel blij met mijn lichaam en met wie ik ben. Dat het een mankementje vertoont is heel vervelend en verdrietig, maar toch...het gaat er niet beter van werken als ik het stom vind en ik word er zelf ook niet blijer of gelukkiger van.

Ik zag het misschien wat krom, hoop dat je snapt wat ik bedoel
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  dinsdag 21 november 2006 @ 19:31:44 #128
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_43758288
quote:
Op dinsdag 21 november 2006 15:06 schreef Lishe het volgende:
Clomid zorgt dat er 1 of meerdere eitjes rijpen. Het is dus de bedoeling dat deze eitjes bevrucht raken. Zo niet, dan volgt er inderdaad een menstruatie.
Als je onder behandeling bent ga je op dag 10 en 15 voor een follikelmeting (is er een eitje en zo ja, hoe groot?) Als de eisprong nog niet geweest is moet ik ook de dagen erna, tot een ei-sprong nog voor een follikelmeting naar de gyn. Dat komt dus neer op 2 of meer bezoekjes per maand. En dat hangt eigenlijk ook weer af van het aantal cyclusdagen. Zo gaat het bij mij, weet niet of het bij iedereen zo is?
Ik hoefde niet meer terug naar de gynaecoloog. De eerste drie maanden moest ik op de 21e dag van de cyclus bloedprikken om te kijken of er een eisprong is geweest, kunnen ze zien aan het gehalte van een bepaald hormoon, ik had dan een week later een telefonische afspraak met de gyn om de uitslag te bespreken. Omdat het de eerste maanden goed ging en de Clomid dus aansloeg, kon ik de Clomid gewoon verder gebruiken en moest ik als de Clomid op was weer contact opnemen voor een nieuwe afspraak met de gyn. Ik heb hem in de al die tijd dus niet meer gezien. Maar voor mijn gevoel doet elke gyn het weer anders.

Ow ik wil iedereen hier nog even een hart onder de riem steken en een dikke knuffel geven Al post ik hier veel minder, op de achtergrond volg ik jullie nog wel hoor

[ Bericht 13% gewijzigd door Diaan73 op 21-11-2006 19:58:46 ]
Make love, not war ☮
  dinsdag 21 november 2006 @ 19:53:50 #129
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_43759269
quote:
Op maandag 20 november 2006 19:37 schreef Mariposa het volgende:
Diaan; jullie hebben een moeilijk besluit moeten nemen. Ik wou heel graag dat het allemaal wat makkelijker voor jullie ging.
Het voordeel van het besluit is dat we voorlopig even rust hebben. Even niet denken aan hetgeen we willen. Even het hoofd leeg, om daarna met frisse moed weer het gaan te proberen. Dus in die zin was het besluit niet moeilijk. Wel ben ik blij dat Diaan met het voorstel kwam, omdat het voor mij, als man, toch wat anders voelt. Maar als Diaan er niet mee gekomen was, waren we blijven knokken en was ik haar uiteraard blijven steunen, ondanks dat ik wel al vond - en dat wist Diaan - dat het mijn inziens verstandig was om even een pauze te nemen.

Maar opgeven is nog zeker niet het geval.
pi_43761534
Oke dus het ligt eigenlijk maar net aan het ziekenhuis of aan de specialist hoe vaak je terug moet komen?
Wipkip met prachtige Wipkuikentjes O+
Try to be a rainbow in someone's cloud.
pi_43764687
quote:
Mijn probleem is dat ik geen eisprong heb. Helemaal niet eens een teken van...
Ik ben ook bang dat ik geen eisprong heb. Chessna, je zegt dat er bij jou helemaal geen teken hebt...

Is jouw temperatuurcurve ook zo gelijkmatig (of is er iemand anders die dit herkent)? Ikzelf heb namelijk alleen een kleine daling halverwege mijn cyclus, en daarna blijft mijn temperatuur als vóór die daling gelijk totdat ik weer ongi wordt.. dus het loopt bij mij halverwege bijvoorbeeld zo: 36.7-6-6-5-4-5-5-6-7-5-4-5-4-4, of 36.5-5-3-4-3-3-5-5-5-5-4-3 enz. Een lichte daling/stijging en dan helemaal gelijkmatig. Dit is zo elke maand.

Ik ben trouwens wel elke maand gewoon ongesteld! De laatste tijd word het ook steeds regelmatiger... Maar toch maak ik me wel zorgen...

Wij zijn nu een jaar bezig en gaan binnenkort even naar de huisarts om eens te kijken hoe we verder moeten...
**Life is e@sier with your eyes closed**
  dinsdag 21 november 2006 @ 22:11:55 #132
118901 Lishe
Verse Soep!
pi_43764787
Tally, ik denk het wel.
Jose, ik denk dat je wel een ei-sprong hebt, anders zou je menstruatie uit moeten blijven, of met lange tussenpozen moeten zijn. Als je een jaar aan het proberen bent gewoon meteen naar de huisarts gaan. Heel erg veel succes!

Peaceman, fijn dat je je Diaan zo steunt in haar, en dus ook jouw keuzes. Lief en goed en nodig.
Geluk zit in een klein Wolkje
Wil degene die vroeg om een witte kerst ook even vragen naar een mooie zomer?
pi_43773421
Volgens mij heb ik nooit een fatsoenlijke eisprong gehad, ik had die bloedingen al vanaf mijn tiende jaar.

Bij mij is het ook zo gelijk hoor Jose, tussen 35,9 en 36,4 als ik gestressed ben dan heel soms 36,5 maar alleen toen ik ziek was scoorde ik eens een 36,6.
Ik ben een beetje aan het aftellen tot aan dinsdag en ben benieuwd wat er gezegd gaat worden, ik zal inderdaad ook wel een bloedtest moeten doen, maar ach ik weet de uitslag al
Ik laat het de komende dagen wel een beetje over mij heenkomen. Al is het wel heel erg moeilijk.
pi_43782478
quote:
Op dinsdag 21 november 2006 22:06 schreef Jose81 het volgende:

[..]

Ik ben ook bang dat ik geen eisprong heb. Chessna, je zegt dat er bij jou helemaal geen teken hebt...

Is jouw temperatuurcurve ook zo gelijkmatig (of is er iemand anders die dit herkent)? Ikzelf heb namelijk alleen een kleine daling halverwege mijn cyclus, en daarna blijft mijn temperatuur als vóór die daling gelijk totdat ik weer ongi wordt.. dus het loopt bij mij halverwege bijvoorbeeld zo: 36.7-6-6-5-4-5-5-6-7-5-4-5-4-4, of 36.5-5-3-4-3-3-5-5-5-5-4-3 enz. Een lichte daling/stijging en dan helemaal gelijkmatig. Dit is zo elke maand.

Ik ben trouwens wel elke maand gewoon ongesteld! De laatste tijd word het ook steeds regelmatiger... Maar toch maak ik me wel zorgen...

Wij zijn nu een jaar bezig en gaan binnenkort even naar de huisarts om eens te kijken hoe we verder moeten...
Als je wel menstrueert, heb je waarschijnlijk ook wel een eisprong. Ook als het onregelmatig is, zul je toch zo nu en dan een eisprong hebben. Als je niet menstrueert, is de kans dat je een eisprong hebt erg klein.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_43782535
Ik heb ook nog gelezen dat als er echt veel tijd zit tussen twee menstruaties dat je misschien geen eisprong hebt gehad op dat moment.
pi_43782896
quote:
Op woensdag 22 november 2006 14:58 schreef leonieke het volgende:
Ik heb ook nog gelezen dat als er echt veel tijd zit tussen twee menstruaties dat je misschien geen eisprong hebt gehad op dat moment.
Het kan altijd gebeuren dat je een keer geen eisprong hebt. Ik heb zelfs eens een gyn horen zeggen dat dat 1 keer per jaar vrij normaal is. Dus een keer een menstruatie (en dus eisprong) overslaan, zou alleen maar natuurlijk zijn.

Ik heb geen idee, ik word gewoon niet ongesteld, dus dat ik geen eisprong heb lijkt me duidelijk
Hoewel, nu was ik dus weer een keer spontaan ongesteld, dus als ik dat nou weer een keer wordt, doet mijn lichaam weer wat anders was het gewoon een doorbraakbloeding waarschijnlijk.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_43783043
Ik spreek ook niet uit ervaring hoor Ongesteld ben ik nog nooit geworden zonder hormonenrommel in mijn lichaam

Maar mijn zus heeft er ook meer dan 2 jaar over gedaan om zwanger te worden en toen heeft iemand haar gezegd dat als er heel veel tijd tussen twee menstruaties zit de kans groot is dat er nooit een eisprong was. Ik dacht dat het de gyn was. En ik dacht ook dat ik het hier al eens gelezen had

Maar fijn dat jouw lichaam gewoon eens haar werk doet
pi_43787909
quote:
Jose, ik denk dat je wel een ei-sprong hebt, anders zou je menstruatie uit moeten blijven, of met lange tussenpozen moeten zijn. Als je een jaar aan het proberen bent gewoon meteen naar de huisarts gaan. Heel erg veel succes!
Dank jullie voor jullie reacties/meedenken.

Wij gaan ook denk ik deze of volgende maand naar de huisarts. Deze maand ben ik erg druk (ik ben juf en de rapportbesprekingen komen er aan en niet te vergeten alle drukte rond sinterklaas en kerst), dus ben bang dat het er nu niet van zal komen... dan maar december...

Heel veel sterkte/geluk voor iedereen hier...! Ik volg jullie al een tijdje en hoop echt dat het ook voor jullie snel raak zal zijn.... want telkens die tegenslagen vallen niet mee...!
**Life is e@sier with your eyes closed**
pi_43822729
Morgen zijn we weer aan de beurt...
Mijn hoofd staat er op dit moment helemaal niet naar. Er zijn hier wat vervelende dingen gebeurd waardoor ik helemaal in de stress zit. Ik denk ook niet dat het deze maand gaat lukken als mn lichaam deze stress doorzet... Tis allemaal een beetje moeilijk te beschrijven, maar het gaat niet helemaal lekker zeg maar.

Nou we zien wel..
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  donderdag 23 november 2006 @ 16:11:10 #140
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_43823327
Even een hele dikke knuffel voor Ticootje wat vervelend toch allemaal wat er nu met jullie gebeurd.
Make love, not war ☮
  donderdag 23 november 2006 @ 16:32:27 #141
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_43824015
Bright, had je vandaag het gesprek?

Dames (en heer dus) ik hoop zo voor jullie op die mooie lichtjes aan de horizon...
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
  donderdag 23 november 2006 @ 17:19:06 #142
118901 Lishe
Verse Soep!
pi_43825326
quote:
Op woensdag 22 november 2006 14:58 schreef leonieke het volgende:
Ik heb ook nog gelezen dat als er echt veel tijd zit tussen twee menstruaties dat je misschien geen eisprong hebt gehad op dat moment.
Ja, dat was ik. Mijn gyn zei dat bij mij dan het baarmoederslijmvlies verschoonde ipv een eitje. (En vies detail: het bloed is dan vaak wat slijmeriger.)

Ticootje, dikke knuffel.

Ik ben gisteren begonnen met mijn dubbele dosis. Tot dusver gaat het aardig.
Geluk zit in een klein Wolkje
Wil degene die vroeg om een witte kerst ook even vragen naar een mooie zomer?
pi_43829951
Ookal menstrueer je wel, hoef je nog geen eisprong te hebben.

Ik heb wel een cyclus, danwel heel onregelmatig, maar geen eisprong. Volgens mijn gyn is het so wie so vaak zo dat als je een cyclus hebt (gehad) van meer dan 35 dagen, de kans heel groot is dat er geen eisprong is geweest.
-If I know I'm going crazy, I must not be insane-!
pi_43845074
Ja mijn gyn zei mij hetzelfde Lishe. Je lichaam doet gewoon aan een soort van recycling als je geen eisprong hebt. Vandaar dat het ook zo heftig is.

Ik hoop dat de dubbele dosis effect heeft hoor. Ik had bij de dubbele dosis pas heel erg last van de hormonen, na het gebruik.
pi_43847853
Ik heb PCO.. Deze uitslag heb ik 2 weken geleden gehad.. Vandaag uitslag van de uitstrijkjes en die zijn goed.. Nu is het zo dat ik naast dat ik terug naar mijn huisarts moet ik doorverwezen ben naar de dietiste om te kijken of mijn cyclus zo misschien op gang komt..
Dinsdag heb ik hier een afspraak.. Ik moet aardig wat kwijt.. Bijna 30% van mijn lichaamsgewicht..
Dus ik heb wat te doen

Nu ben ik benieuwd.. Wij zijn niet naar het ziekenhuis gegaan omdat wij aan het kindjes maken proces wilde beginnen maar omdat ik pijn in mijn buik hield.. Ik heb een aantal keren gevraagd hoevaak ik in het ziekenhuis moet zijn mochten wij wel aan dit proces beginnen..
Nu ligt dat er volgens de gyneacoloog aan of de pillen aanslaan of dat ik met hormoonspuiten moet beginnen.. Afhankelijk van dat traject is de frequentie van de bezoeken...

Waar ik nu benieuwd naar ben.. Is hoe begint dit... Ga je naar je eigen huisarts om dit traject te starten.. Of moet je toch weer naar het ziekenhuis..
Bepaald de huisarts de medicijnen.. Of het ziekenhuis.. En hoe gebeurt dat?
Meer onderzoeken? Of alleen een gesprekje...

Ik heb deze vragen neergelegd bij de gyneacoloog in het ziekenhuis maar daar word ik niets wijzer van eigenlijk..
Wipkip met prachtige Wipkuikentjes O+
Try to be a rainbow in someone's cloud.
  vrijdag 24 november 2006 @ 12:46:10 #146
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_43847938
Je moet in ieder geval van je huisarts een verwijsbrief hebben om naar de gyn te kunnen. Maar heeft de huisarts al die onderzoeken laten uitvoeren? MIjn huisarts begint daar niet aan en heeft me meteen doorverwezen naar de gyn. De gyn heeft dus alle onderzoeken laten uitvoeren en de medicatie bepaald. De huisarts is in het gehele traject niet meer voorgekomen. Volgens mij is er niet echt een vaste procedure en gebeurt het overal weer anders.

Vervelend trouwens voor je dat je PCO hebt. Er zijn er veel hier nu geloof ik.
Make love, not war ☮
pi_43848302
De gyn heeft een inwendig onderzoek gedaan.. een inwendige echo... een uitstrijkje van de baarmoedermond.. en een chlamydia onderzoek..

Van die laatste 2 heb ik de uitslagen net binnen.. Dat zit allemaal goed..

Maar ik ben dus benieuwd hoe verder...
Wipkip met prachtige Wipkuikentjes O+
Try to be a rainbow in someone's cloud.
  Moderator vrijdag 24 november 2006 @ 17:27:56 #148
5428 crew  miss_sly
pi_43856662
Volgens mij gaat dit soort hormoonbehandelingen altijd via de gyn en niet via de huisarts. De gyn is een specialist die bovendien alle aparatuur ter beschilling heeft. Een gemiddelde huisarts heeft bijv zelden een echoapparaat.
De frequentie van het bezoek is inderdaad afhankelijk van hoe de medicatie aanslaat. Bij mij duurde het erg lang en groeide de follikels erg langzaam. Ik moest toen (maar dat is inmiddels 10 jaar geleden) vanaf dag 13 ofzo iedere 2-3 dagen langskomen en dat duurde soms wel een paar weken. Dat zijn dus heel wat bezoekjes.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  zaterdag 25 november 2006 @ 11:58:02 #149
73549 Annemiek78
Martijn_77 my favo user!
pi_43875361
Hier weer even een up-date van mijn kant:

Vandeweek naar het ziekenhuis geweest en bms is al weer 7mm dik.. Ik ben er dus klaar voor in principe! Nu onze donor nog. Daar waren afgelopen woensdag al 3 grote folikkels te zien (10-11mm) en een boel kleinere. Gisteren is ze ook weer geweest, maar daar heb ik nog niets van gehoord.

De arts heeft gezegd dat, als het zo door gaat, de punctie komende woensdag OF vrijdag zal zijn.. Komende week wordt voor ons dus weer errug spannend!
Positive thinking, my way of thinking!
pi_43877092
ik duim voor je Annemiek !
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')