Ja of jongens, wie weet,quote:Op donderdag 19 oktober 2006 21:41 schreef Troel het volgende:
Ik denk dat er later best wat meisjes gaan huilen om hem
Dat is allang gebeurdquote:Op donderdag 19 oktober 2006 21:41 schreef Troel het volgende:
Ik denk dat er later best wat meisjes gaan huilen om hem
Een heftige verkoudheid bij mij bij mijn man valt het altijd wel mee die is er binnen een dag al weer vanaf.quote:Op vrijdag 20 oktober 2006 10:56 schreef Rewimo het volgende:
Griep, Bubsel? Beterschap voor jullie!
Vooral lekker uitrusten! Het kan lang blijven hangen.quote:Op vrijdag 20 oktober 2006 10:59 schreef -Bubseltje- het volgende:
[..]
Een heftige verkoudheid bij mij bij mijn man valt het altijd wel mee die is er binnen een dag al weer vanaf.
Vanmiddag toch maar ff een dutje doen.
Sorry, ik dacht meteen even wat andersquote:Op vrijdag 20 oktober 2006 11:13 schreef freecell het volgende:
[..]
Vooral lekker uitrusten! Het kan lang blijven hangen.
En advies van mijn wijze mama: "Als je last van je keel hebt: zuigen, zuigen en nog eens zuigen, al is het maar op een kiezelsteentje."
Beterschap
Ah, bekend.quote:Op vrijdag 20 oktober 2006 11:09 schreef freecell het volgende:
Ik ben weer beter (ongeveer) na mijn ziekzijn, maar mijn weerstand is er volledig vandoorIk heb echt overal ontstekingen (pukkles,alweer een blaasontsteking, ontstoken vinger) en zodra ik iets verkeerds eet, zijn mijn darmen volledig van slag.
Ik heb helemaal niet het gevoel dat ik dunner ben. Ik voel me nog net zo als toen ik begon. Een dik iemand die graag dunner wil zijn, maar daar niet de wilskracht voor heeft
Het is ook zo langzaam gegaan bij mij en ik jojo. Elke keer als ik weer op de top van een jojo zit, voel ik me dikker dan ooit, terwijl ik mijn startgewicht nooit meer bereikt heb.
Echt jammer, ik zou graag willen kunnen genieten van de tien kilo die ik kwijt ben, maar ik zie het echt niet.
En bij kleren kopen is mijn probleem eigenlijk altijd dat mijn borsten er niet inpassen.
En als het wel past, is het een tent. Nou lijk ik in strakkere truitjes (niet superstrak, maar wel getailleerd en een beetje aansluitend) veel slanker, dus ik weiger om nog zo als vroeger tenten te dragen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |