Had iets met de gemeente Den Haag te maken ofzo, en dit was voor de stad Den Haag. Dus de ontwerper mocht het niet gebruiken.quote:Op donderdag 2 november 2006 16:06 schreef Jill-RMC het volgende:
Vind het alternatieve logo want ze via TVwest en het AD hebben gekozen eigenlijk leuker. Snap niet waarom ze de ooievaar er niet in verwerkt hebben...Den Haag zonder ooievaar dat ken toch nie!
Burgemeester Deetman legde nog maar eens uit waarom (de ooievaar niet gebruikt mocht worden): "De ooievaar is van de gemeente, dit nieuwe logo staat voor de héle stad en moet de merknaam van Den Haag internationaal neerzetten."quote:Op donderdag 2 november 2006 16:30 schreef jna het volgende:
[..]
Had iets met de gemeente Den Haag te maken ofzo, en dit was voor de stad Den Haag. Dus de ontwerper mocht het niet gebruiken.![]()
Ik vind dat echt een slecht argument van hemquote:Op donderdag 2 november 2006 16:45 schreef 4-elements het volgende:
[..]
Burgemeester Deetman legde nog maar eens uit waarom (de ooievaar niet gebruikt mocht worden): "De ooievaar is van de gemeente, dit nieuwe logo staat voor de héle stad en moet de merknaam van Den Haag internationaal neerzetten."
Zowel het nieuwe logo van DH als I Amsterdam zijn er gekomen op initiatief van wethouder Huffnagel... Blijkbaar houdt hij niet van de oude wapens...quote:Op zaterdag 4 november 2006 13:33 schreef milkingmonkey het volgende:
[..]
Ik vind dat echt een slecht argument van hemMaar ik zie op de site van I Amsterdam ook niet de kenmerkende 3 andreaskruizen. Ik weet niet wie deze ongeschreven regel verzonnen heeft, maar ik vind het nergens op slaan.
Dat I Amsterdam is anders vind ik. Dat is meer een soort campagne (een goede zelfs) en dit K*T logo is gewoon blijvend.quote:Op zaterdag 4 november 2006 13:40 schreef 4-elements het volgende:
[..]
Zowel het nieuwe logo van DH als I Amsterdam zijn er gekomen op initiatief van wethouder Huffnagel... Blijkbaar houdt hij niet van de oude wapens...
Zeker weten, was supergaaf...quote:
quote:Op zondag 5 november 2006 21:39 schreef 4-elements het volgende:
[..]
Zeker weten, was supergaaf...
erm.. wat is het?![]()
Yep, die krijgen wij ook.quote:Op donderdag 9 november 2006 09:58 schreef Thetallguy het volgende:
Posthoorn, Zuidwestnieuws en de Loosduinse Krant krijgen wij
ja ik ga er heenquote:Op donderdag 9 november 2006 10:49 schreef 4-elements het volgende:
Nog mensen die naar Red Bull Knock Out gaan, de motorrace op het Scheveningse strand komende zondag?
* ook_gek gaat op de fietsquote:Op donderdag 9 november 2006 19:52 schreef Jill-RMC het volgende:
Ik neem het roze (De Scheveningsche Courant) en donkergroene (HaagWestNieuws) gedeelte voor mn rekening
Ben trouwens ook aanwezig bij de Red Bull Knock Out. Boulevard is nu al een zooitje. Ik vraag me echt af hoe het zal gaan met het verkeer aangezien ook nog eens van alles is opengebroken in Scheveningen.
nee tuurlijk nietquote:Op donderdag 9 november 2006 20:00 schreef Jill-RMC het volgende:
Niet eens lopend?
Hoop wel dat het btje fijn weer wordt dit weekend....geen zin om de hele dag daar te lopen blauwbekken.
nah debiel he. Gelukkig niet zo een heel groot bordquote:Op donderdag 9 november 2006 20:12 schreef Jill-RMC het volgende:
LMAO dan wens ik je veel sterkte....volgens mij ben je er dan sneller als je kruipend gaat.
De boulevard is op zondag éénrichtingsverkeer.
Ey trouwens sinds wanneer hebben ze dat grote lelijke megabord voor Muzee Scheveningen bij jouw op de hoek neergezet?
Het is een heel schattig subtiel klein bordje. *hihi* Ik snap ook echt niet waarom het daar staat. Het was logischer geweest als ze m of op die andere hoek hadden neergezet of wat meerdere kleinere borden hadden neergezet. Dat ook nog niemand erover geklaagt heeft.quote:Op donderdag 9 november 2006 20:19 schreef ook_gek het volgende:
[..]
nah debiel he. Gelukkig niet zo een heel groot bord![]()
ding had net zo goed op de snelweg kunnen staan![]()
En met de auto gaat is geeeeen probleem. Je moet de juiste mensen kennen![]()
dat bord gaat helemaal nergens over. Hij is ook VEEL te groot voor de straatquote:Op donderdag 9 november 2006 20:33 schreef Jill-RMC het volgende:
[..]
Het is een heel schattig subtiel klein bordje. *hihi* Ik snap ook echt niet waarom het daar staat. Het was logischer geweest als ze m of op die andere hoek hadden neergezet of wat meerdere kleinere borden hadden neergezet. Dat ook nog niemand erover geklaagt heeft.
Je hebt een vliegende auto?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |