Nou daar hadden de meeste mensen Oliver Stone niet voor nodig, ik ook niet trouwens.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 00:26 schreef nietzman het volgende:
Sleep vooral JFK er maar weer met de haren bij, echt_gaar..
Door dat prutswerkje van Oliver Stone geloven alleen maar meer mensen in die "Magic bullit theory" die gebaseerd is op onjuiste aannames.
Ah, dus je wéét dat het bullshit is?quote:Op donderdag 19 oktober 2006 00:38 schreef echt_gaar het volgende:
Nou daar hadden de meeste mensen Oliver Stone niet voor nodig, ik ook niet trouwens.
Ga jij ook al voor mij denken? .....quote:Op donderdag 19 oktober 2006 00:42 schreef nietzman het volgende:
[..]
Ah, dus je wéét dat het bullshit is?
Begin je toch weer met posten van dit soort dingen. Waar hoop je op? Dat ik na de twintigste keer, dat ik dit verhaal lees opeens wel overtuigd ben?quote:Op donderdag 19 oktober 2006 03:48 schreef echt_gaar het volgende:
Hani Hanjour(zogenaamde kaper) maakte in Arlington (Virginia) volgens de overheid een bocht van 330° bij een snelheid van 853 km/u, en daalde daarna 2133 m in 30 seconden tijd om zich tenslotte in de onderste verdieping van het Pentagon te boren. "Fysisch is dit echter onmogelijk; een vliegtuig kan niet zo snel in zo'n scherpe bocht, en als dit toch was gebeurd, zou het vliegtuig uit de lucht zijn gevallen", zegt piloot Russ Wittenburg op WingTV. Dit vanwege de G-krachten die op het vliegtuig werken.
Volgens de overheid heeft het vliegtuig de grond geraakt alvorens het Pentagon te raken. In plaats van een metersbreed bruin spoor van vernieling, dat de kolos op die manier onvermijdelijk in het gazon zou hebben gesneden, is er op het gazon geen krasje te zien en ligt het groene gras er volkomen normaal bij. Dit is gebaseerd op beelden van een bewakingscamera bij het Pentagon. Ook als het vliegtuig niet de grond geraakt zou hebben, zou de verbranding van de kerosine door de motoren ook sporen achter moeten hebben laten op het gazon.
Verschillende werknemers uit het Pentagon vertellen dat ze het geluid van een raket hoorde. Ook tot buiten Het Pentagon hoorde men een knal, die kan ook van een raket zijn geweest.
Op officiële foto's van het Pentagon van vlak na de explosie is geen vliegtuigwrak zichtbaar. Ook op de 5 losgelaten frames van de inslag is geen vliegtuig te zien. De officiële uitleg is dat de brandende kerosine het hele vliegtuig heeft verdampt. Toch zijn 184 van de 189 passagiers geïdentificeerd. Boeing geeft na de ramp geen informatie vrij over de materialen waarmee hun vliegtuigen zijn gefabriceerd. Wetenschappelijk - zo wordt gesteld - is het onmogelijk dat het vliegtuig in de vermelde omstandigheden zou zijn gesmolten en verdampt: De motoren zijn onder meer gemaakt van titanium. Titanium smelt bij 1688° C. Kerosine kan de temperatuur van 1120° C bereiken, maar alleen na 40 minuten en als er continu nieuwe brandstof wordt aangevoerd. De brandstof zou echter na de inslag onmiddellijk verbrand zijn. Het is dus merkwaardig dat de twee motoren, van staal en titanium, door kerosine zouden zijn verdampt. Toch zijn geen motoronderdelen teruggevonden. Als die motoronderdelen wel in de ruïne lagen, zouden ze gevonden zijn, en zou de overheid daar melding van maken om zo hun gelijk onomstotelijk te onderbouwen. Er is geen melding van gemaakt en er is beweerd dat de motoren niet zijn gevonden, hieruit kan men afleiden dat er zich in de ruïne geen motoren bevonden. Toch is een motoronderdeel in het Pentagon gevonden, en het gaat hierbij om een onderdeel dat zich niet in een Boeing 757 bevindt. Het zou een onderdeel zijn van een Amerikaans gevechtsvliegtuig. Een tweede onderdeel dat toch is gevonden, zou een deel zijn van de romp, even verderop. Sceptici beweren dat dit het bewijs is dat vlucht 77 het Pentagon raakte, maar het onderdeel kan net zo goed van een ander American Airlines-vliegtuig afkomstig zijn. Ondanks de officiële verklaringen dat het vliegtuig met een snelheid van ongeveer 853 km/u zou zijn gecrasht, met een enorme vuurbal als resultaat, is het romponderdeel niet verschroeid.
De Boeing die in het Pentagon (n.b. het zwaarbewaakte hoofdkwartier van het leger) crashte is ondanks allerlei luchtverdedigingsmaatregelen nooit onderschept, niet door onderscheppingsjagers en niet door grondluchtdoelraketten. De uiteindelijke inslag was ca. 1 uur en 40 minuten na bekendwording van de eerste kaping. Onderscheppingsjagers hadden er in een kwartier moeten kunnen zijn.
Een Boeing 757 heeft een spanwijdte van 38 m. Het gat in het Pentagon was 20 m na instorten en zelfs slechts 5 m direct na de zogezegde vliegtuiginslag. Waar liggen de brokstukken van de resterende 18 m?
Er zijn nog steeds nauwelijks filmbeelden vrijgegeven van de impact op het Pentagon. Toch is deze gefilmd door beveiligingscamara's op een hotel en een benzinestation. Binnen 5 minuten na de impact zijn deze films in beslag genomen door de FBI. De beelden die vrijgegeven[3] zijn tonen geen vliegtuig.De beelden[4] die zijn vrijgegeven op 16 mei 2006, van een beveiligingscamera van het Pentagon zelf, leveren volgens de Bushadministratie onomstotelijk bewijs dat het een terroristische aanslag betrof. Na een zorgvuldige analyse van deze beelden blijkt echter dat er enkele essentiële stillshots (losse beeldjes) verwijderd zijn, de resterende beelden laten slechts een explosie zien. De overige beelden die gemaakt zijn vanaf het hotel en benzinestation tegenover het Pentagon zijn nog steeds niet vrijgegeven.
Dat is het probleem met mensen die opgegroeid zijn met hollywood en computerspelletjes. Hun gevoel voor wat werkelijkheid en nep is, wordt vertroebeld.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 08:15 schreef nietzman het volgende:
Beweren dat de US een vliegtuig heeft laten verdwijnen en daarna op klaarlichte dag een kruisraket het Pentagon in heeft gejenst en een paar honderd acteurs als ooggetuige heeft ingezet om ons te laten geloven dat het écht een vliegtuig was terwijl het natuurlijk de kortste klap was om gewoon wél dat vliegtuig het gebouw in de jagen heeft niets met onderbouwen van meningen te maken. Dat is gewoon absolute waanzin van het niveau van de broeders Grimm.
Abdulazziz is normale arabische naam, evenals de familienaam Al-Omari...quote:Op woensdag 18 oktober 2006 14:15 schreef echt_gaar het volgende:
[..]
Abdulaziz Alomari
Abdulaziz Alomari werd door de FBI geidentificeerd als de kaper die Mohammed Atta vergezelde vanaf de aansluitende vlucht vanuit Portland en hem hielp vlucht 11 te kapen en de noord toren van het wtc in te sturen. Abdulaziz vertelde de in Londen gevestigde Asharq Al-Awsat krant: "De naam is mijn naam (die werd opgegeven door de FBI) en de geboortedatum is dezelfde als die van mij, maar ik ben niet degene die in het World Trade Center is gevlogen.." Een personeelslid van de Saoudische ambassade in Washington komt met een verklaring die Alomari zijn onschuld ondersteunt; volgens hem is het paspoort van Alomari al in 1996 gestolen en is daarvan destijds ook aangifte bij de politie gedaan zodat dit na te gaan is." Alomari verloor in Denver tijdens zijn studie zijn paspoort. Hij was ten tijde van de aanslag werkzaam als ingenieur bij een Saoudisch telecombedrijf.
De Ghamdi-familie is een van de grootste families in Saoedie arabie en ook hier bestaat er een saoedische piloot, die in Tunis woont, die ooit officiele vliegtraining ontvangen heeft in de USA...quote:Saeed Alghamdi
Saeed Alghamdi, een ploot van Saudi Airlines, werd door de FBI aangewezen als de kaper van vlucht 93, het vliegtuig dat in Pennsylvania neerstortte. Alghamdi was "geschokt en boos" toen hij er drie dagen na de aanslag achterkwam dat zijn naam, woonplaats en beroep overeenkwamen met de beschrijving van de FBI. "Je kan je niet voorstellen wat een schok het is als je levend en wel door de FBI als een terrorist wordt omschreven die omgekomen is bij een aanslag." zeiAlghamdi, die juridische stappen richting de FBI overweegt. Asharq Al Awsat krant in Londen gevestigd had zelfs na de aanslag nog een interview met hem, levend uiteraard.
De saoedische regering heeft kort na de aanslagen betwijfeld of de daders wérkelijk saoedies waren (15 terroristen waren van saoedische afkomst, een zeer 'pijnlijk' gegeven, voor een bondgenoot van de VS).quote:Salem Al-Hamzi
Al-Hamzi werd door de FBI aangewezen als één van de kapers van vlucht 77, die geacht wordt te zijn neergestort in het Pentagon. Al-Hamzi zei: "Ik ben nog nooit in de Verenigde Staten geweest en ben al twee jaar niet uit Saoedi Arabie geweest."
Dit was een melding in de Daily Telegraph op 23 september, over een gelijknamige man, die nog in leven was:quote:Ahmed Al-Nami
Al-Nami was door de FBI aangewezen als één van de kapers van vlucht 93, het vliegtuig dat neerstortte in Pennsylvania. Al-Nami zei: "Ik leef nog steeds zoals u kunt zien.Ik was geschokt toen mijn naam genoemd werd door de amerikaanse justitie.Ik had voordien nog nooit van Pennsylvania gehoord waar ik een vliegtuig zou hebben gekaapt ."
het was echter voordat foto's en bv de immigratie-records van Al-nahmi gepubliceerd waren en deze bewezen twijfelloos dat het ook hier een 'persoonsverwisseling wasquote:Mr Al-Nami, 33, from Riyadh, an administrative supervisor with Saudi Arabian Airlines, said that he was in Riyadh when the terrorists struck.
He said: "I'm still alive, as you can see. I was shocked to see my name mentioned by the American Justice Department. I had never even heard of Pennsylvania where the plane I was supposed to have hijacked."
de vader van de beide Al-Sherhri broers, Waleed en Waid is bekend evenals een derde broer, beiden hebben erkend dat ze hun zoon/broers 10 maanden voor de aanslag voor het laatst gezien hebben en dat deze fundamentalistische geworden waren en naar trainingksampen gingen...quote:Waleed Alshehri
Waleed Alshehri, ook een Saoudische piloot, werd door de FBI aangewezen als één van de kapers van vlucht 11 die in het WTC neerstortte. Alshehri zat in Marokko na de aanslag waar hij contact legde met zowel de Saoudische als de Amerikaanse autoriteiten om hun te vertellen dat hij geenzins betrokken was bij de aanslagen. Waleed had in de Verenigde Staten inderdaad vlieglessen genomen maar was reeds in september 200 vertrokken om voor Saoudi Airlines te gaan werken en volgde ten tijde van de aanslag een trainig in Marokko voor zijn werkgever.
zie de eerste genoemde terrorist op de lijst:quote:Abdulrahman al-Omari
Abdulrahman al-Omari, ook een piloot van Saudi Airlines , werd door de FBI aangewezen als één van de kapers van vlucht 11 dat zich in het WTC boorde.Nadat hij dit vernam is hij naar het Amerikaanse consulaat in Jeddah gegaan en een verklaring omtrent deze beschuldiging geëist.
quote:Ameer and Adnan Bukhari
Ameer and Adnan Bukhari zijn door de CNN genoemd als mogelijke kapers van vlucht 175, het vliegtuig dat de zuid toren van het WTC in vloog. Dit gebeurde in een artikel gedateerd van 13 september 2001. In een correctie gaf de CNN aan dat Ameer Bukhari omkwam tijdens een kleine vliegtuigcrash in Florida, en dat Adnan zich nog steeds levend en wel in Florida bevond waar hij voor een polygrafische test was geslaagd om zijn onschuld te bewijzen.
ja en niet alleen links ze weten gewoon niets van de vakgebieden waar het over gaat.quote:Op woensdag 18 oktober 2006 23:34 schreef BasOne het volgende:
[..]
En complot theoristen doen dat niet?
Dat zijn allemaal ongeschoolde ongeletterde linkse hippies?
het eerste stuk is al 3x onderuit gehaald een vliegtuig trekt dat makkelijk.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 08:12 schreef tong_poh het volgende:
[..]
Begin je toch weer met posten van dit soort dingen. Waar hoop je op? Dat ik na de twintigste keer, dat ik dit verhaal lees opeens wel overtuigd ben?
Nice try![]()
halloooooooooo hallooooooooooooooo we hebben het over het PEN-TA-GON eerst goed lezen of de moeite ervoor doen om het te lezen.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 08:01 schreef nietzman het volgende:
HALLLOOOOOOOOOOOOOOO. HONDERDEN MENSEN HEBBEN EEN VLIEGTUIG HET PENTAGON MET EIGEN OGEN IN ZIEN VLIEGEN.
en je punt isquote:Op donderdag 19 oktober 2006 12:32 schreef echt_gaar het volgende:
[..]
halloooooooooo hallooooooooooooooo we hebben het over het PEN-TA-GON eerst goed lezen of de moeite ervoor doen om het te lezen.
HALLOOOOOOOOOOOOOOO![]()
Nee volgens hun kan Amerika dat niet doen. Amerika is heilig. Amerika is zoooooooooooooooooooooooooo goed. Amerika is zoooooooooooooooo rechtvaardig. Amerika is zooooooooooooooooooooquote:Op donderdag 19 oktober 2006 11:36 schreef Colnago het volgende:
Voor de verovering van Irak werden er beelden getoond van vrachtwagens waar mobiele laboratoria op zouden zitten waarmee chemische wapens gemaakt zouden kunnen worden.
Na de inval bleken er geen massavernietigingswapens te zijn en die mobiele laboratoria heb ik ook nergens meer terug gezien in de media of in verklaringen van Bush en trawanten.
Er is dus een leugen verteld met beelden als bewijs en waarom zou er dan niet gelogen kunnen worden over 9-11?
Als men op basis van leugens duizenden Amerikaanse militairen opoffert en honderdduizenden Irakeze burgers dan zou men toch ook niet zoveel moeite hebben met 3000 Amerikanen?
Als je dan verder de familie Bin Laden neemt en de verschillende betrokkenen die banden hebben of hadden met de CIA dan kun je toch niet klakkeloos aannemen dat hetgeen wat Bush zegt nu wel waar is?
Neem dan ook nog het falen van de luchtdefensie van de grootste militaire macht ter wereld en je kan niet anders dan vraagtekens hebben bij die aanslagen.
Ik zou in ieder geval niet verbaasd zijn als blijkt dat de Amerikaanse overheid betrokken is geweest bij die aanslag.
uit de categorie ik kan niet lezen.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 12:35 schreef echt_gaar het volgende:
[..]
Nee volgens hun kan Amerika dat niet doen. Amerika is heilig. Amerika is zoooooooooooooooooooooooooo goed. Amerika is zoooooooooooooooo rechtvaardig. Amerika is zoooooooooooooooooooo![]()
haiquote:
Er zijn verschillende theorieen over de kapers. Jij pakt de Amerikaanse versie, terwijl de Egyptische en Russische versies bijvoorbeeld anders zijn. In een Russische versie wordt bijvoorbeeld zelfs vermeld dat Atta eerst in leven was, dat die beelden van inchecken van een andere vlucht waren en dat hij later is ontvoerd en vermoord door de CIA. Atta's vader heeft immers met zijn zoon gepraat na de aanslagen.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 12:42 schreef KroJo het volgende:
[..]
hai
wil je nog ingaan op mijn post hier net boven, waar ik je bewering dat er terroristen van de FBI-lijst/911 commission nog steeds in leven zouden zijn, onderbouwt weerleg, en je ook op wat fouten in lijst wijs?
Vooral aangezien je in het begin van dit topic meldde dat dat voor jou _de_ reden was dat je van een complot overtuigd was ...
nee de mossad zit er achter klaar en nu niet moeilijk gaan doenquote:Op donderdag 19 oktober 2006 13:01 schreef KroJo het volgende:
Wat voor 'verschillende versies' ...?
egyptische versies, of russische versies?
Waar haal je dat vandaan, of doel jegewoon op het feit dat er misschien vage wevbsites in die landen zijn die allemaal beweringen kunnen doen die ze willen?
Of dat er in Egypte en Rusland ook kranten kunnen bestaan die dingen publiceren, waarvan het altijd de vraag is in hoeverre iets ook 'waar' zou kunnen zijn.
Feit is domweg dat die persoonsverwisseling op basis van de originle FBI-lijst van 14 september 2001 aantoonbaar onjuist was..
Natuurlijk zat daarachter mogelijk een Saoedische poging om in de media het gegeven te kunnen weerspreken dat 15 van de kapers de Saoedische nationaliteit hadden, iets waar ze als bondgenoot van de VS mee in hun maag zaten (de amerikanen zelf hadden ook veel liever gehad dat het 15 Irakezen waren geweest)..
Het verhaal dat Atta met zijn vader zou hebben gepraat is ook een bekende bewering:
In een Interview heeft de vader van Atta eerst beweert dat zijn zoon niks te maken had met de aanslag en vervolgens dat hij door 'radikale christenen' en de 'Mossad' in de val gelokt zou zijn.
Hij zou met Atta gesproken hebben rondom 12 uur op 12 september, kort nadat hij van vakantie aan de Rode zee in Cairo terugkwam en hij nog niks gehoord had van de aanslagen (wat ietwat vreemd lijkt te zijn) ... ze zouden 2 minuten aan de telefoon over 'ditjes-en-datjes' gesproken hebben
http://www.guardian.co.uk(...)12361,784541,00.html
het is verder aan jou om daaraan enige geloof te hechten, maar persoonlijk vind ik het weinig overtuigend, het lijkt eerder dat de vader in ontkenning is, of de schuld van de zelfgekozen dood van zijn zoon op anderen poogt te schuiven
Tevens speelde rondom Moghammed Atta in de begindagen nóg een geval van persoonsverwisseling: hij werd toen ook al verward met de Palestijnse terrorist Mahmoud Mahmoud Atta
Nou ik denk dat die vader echt wel de waarheid spreekt. Weinig respect overigens om een vader die vanwege zijn zoon in diepe rouw zit gelijk als een leugenaar voor te doen. Hij is een arabier dus hij liegt? Komaan laten we wel wezen, dit verklaart een hoop. Vooral het feit dat de paspoort van Atta de vuurzee heeft overleefd en ongeschonden is gevonden terwijl alles inclusief de goed verpakte en beschermde zwarte doos door de grote vuurzee is vernietigd.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 13:01 schreef KroJo het volgende:
Wat voor 'verschillende versies' ...?
egyptische versies, of russische versies?
Waar haal je dat vandaan, of doel jegewoon op het feit dat er misschien vage wevbsites in die landen zijn die allemaal beweringen kunnen doen die ze willen?
Of dat er in Egypte en Rusland ook kranten kunnen bestaan die dingen publiceren, waarvan het altijd de vraag is in hoeverre iets ook 'waar' zou kunnen zijn.
Feit is domweg dat die persoonsverwisseling op basis van de originle FBI-lijst van 14 september 2001 aantoonbaar onjuist was..
Natuurlijk zat daarachter mogelijk een Saoedische poging om in de media het gegeven te kunnen weerspreken dat 15 van de kapers de Saoedische nationaliteit hadden, iets waar ze als bondgenoot van de VS mee in hun maag zaten (de amerikanen zelf hadden ook veel liever gehad dat het 15 Irakezen waren geweest)..
Het verhaal dat Atta met zijn vader zou hebben gepraat is ook een bekende bewering:
In een Interview heeft de vader van Atta eerst beweert dat zijn zoon niks te maken had met de aanslag en vervolgens dat hij door 'radikale christenen' en de 'Mossad' in de val gelokt zou zijn.
Hij zou met Atta gesproken hebben rondom 12 uur op 12 september, kort nadat hij van vakantie aan de Rode zee in Cairo terugkwam en hij nog niks gehoord had van de aanslagen (wat ietwat vreemd lijkt te zijn) ... ze zouden 2 minuten aan de telefoon over 'ditjes-en-datjes' gesproken hebben
http://www.guardian.co.uk(...)12361,784541,00.html
het is verder aan jou om daaraan enige geloof te hechten, maar persoonlijk vind ik het weinig overtuigend, het lijkt eerder dat de vader in ontkenning is, of de schuld van de zelfgekozen dood van zijn zoon op anderen poogt te schuiven
Tevens speelde rondom Moghammed Atta in de begindagen nóg een geval van persoonsverwisseling: hij werd toen ook al verward met de Palestijnse terrorist Mahmoud Mahmoud Atta
Maar als ze in de oorspronkelijke conspiracy theory geloven is het wel best, wat jou betreft?quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 21:41 schreef tong_poh het volgende:
Laat ik eerst voorop stellen dit topic is niet voor 9/11 conspiracy gelovers. Dit topic is ook niet om een discussie over 9/11 te beginnen.
Het stoort mij, dat steeds meer mensen in een complot van 11 september 2001.
quote:Op donderdag 19 oktober 2006 13:04 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
nee de mossad zit er achter klaar en nu niet moeilijk gaan doen![]()
tuurlijk het is 1 groot complot ze vermoorden er zelfs speciaal een man voor voor zijn paspoort maar dan vergeten ze de passagierslijsten aan te passenquote:Op donderdag 19 oktober 2006 13:09 schreef echt_gaar het volgende:
passagierslijsten van de vliegtuigen................ik zie de namen er niet tussen staan.
http://www.cnn.com/SPECIALS/2001/trade.center/victims/main.html
in mijn ogen is de huidige verklaring van de amerikaanse regering conspiracy theory , maar laten we het zo zeggen; ik heb een geheel andere kijk op de zaak net als vele amerikanen trouwens. Ik was 2 jaar geleden in amerika en je wil niet weten hoeveel mensenb het hele zaakje vonden stinken.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 13:09 schreef Verbal het volgende:
[..]
Maar als ze in de oorspronkelijke conspiracy theory geloven is het wel best, wat jou betreft?
V.
en dan de geheime diensten van frankrijk duitsland hebben de VS ook gewaarschuwt.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 13:12 schreef echt_gaar het volgende:
[..]
http://www.rumormillnews.com/cgi-bin/archive.cgi?read=68985
![]()
ahum beste vriend...zo een uitdraai van een loadsheet van het vliegtuig kan je niet zomaar aanpassen.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 13:14 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
tuurlijk het is 1 groot complot ze vermoorden er zelfs speciaal een man voor voor zijn paspoort maar dan vergeten ze de passagierslijsten aan te passen![]()
Het verhaal rammelt gewoon van alle kanten ....quote:Op donderdag 19 oktober 2006 13:06 schreef echt_gaar het volgende:
[..]
Nou ik denk dat die vader echt wel de waarheid spreekt. Weinig respect overigens om een vader die vanwege zijn zoon in diepe rouw zit gelijk als een leugenaar voor te doen. Hij is een arabier dus hij liegt? Komaan laten we wel wezen, dit verklaart een hoop. Vooral het feit dat de paspoort van Atta de vuurzee heeft overleefd en ongeschonden is gevonden terwijl alles inclusief de goed verpakte en beschermde zwarte doos door de grote vuurzee is vernietigd.
herstel, de lijst met slachtoffers uit het vliegtuig...quote:Op donderdag 19 oktober 2006 13:09 schreef echt_gaar het volgende:
passagierslijsten van de vliegtuigen................ik zie de namen er niet tussen staan.
http://www.cnn.com/SPECIALS/2001/trade.center/victims/main.html
nee maar je kunt wel meer dan 6000 mensen het geheim laten houden.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 13:16 schreef echt_gaar het volgende:
[..]
ahum beste vriend...zo een uitdraai van een loadsheet van het vliegtuig kan je niet zomaar aanpassen.
zeiden ze ook tegen mensen die geloofden dat de amerikaanse regering achter de moord op jfk zat in de jaren zestig in plaats van lee harvey oswald.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 13:13 schreef Ericr het volgende:
Dit topic toont wel aan hoe verblind de complot theoristen zijn. Zelfs hier moeten die onzinnige theorieen aan bod komen. Nog erger dan Jehovah getuigen zijn ze.
wat bedoel je daar allemaal mee, geloof je dus dat de amerikaanse regering middelen heeft om veel dingen geheim te houden? Zo ja zijn we een flink stap vooruitgegaan.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 13:18 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
nee maar je kunt wel meer dan 6000 mensen het geheim laten houden.![]()
het verklaart wel een hoop o.a. het feit dat de paspoort van Atta de vuurzee heeft overleefd en ongeschonden is gevonden terwijl alles inclusief de goed verpakte en beschermde zwarte doos door de grote vuurzee is vernietigd.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 13:16 schreef KroJo het volgende:
Er zijn verschillende mogelijkheden warom die vader zo'n verhaal verteld, en het hoeft niet noodzakelijk te beteken dat hij 'moedwillig' liegt ...
het kan ook een vorm van rouwverwerking zijn, de vader kan ook zijn zoon als 'slachtoffer' willen zien (ik kan me goed voorstellen dat een vader zijn zoon niet wil voorstellen als moordenaar van duizenden).
tevens kan het ook heel gewoon gebeuren dat de vader een telefoongesprek dat korte tijd voor de 11 september had plaatsgevonden, met zijn zoon, niet moedwillig opeens als 'later' herinnert, en in zijn herinnering direkt 'koppelt' aan het moment dat hij ervoer van de aanslagen.
En die worden nog steeds voor gek versleten, dus what's your point? Complotdenkers moeten vooral in TRu blijven, al triest genoeg dat er in NWS topics voor mogen worden aangemaakt. Ik wil niemand de mond snoeren, maar die troep heeft geen nieuwswaarde. Hersensspinsels van mensen die alle realiteitszin kwijt zijn, meer is het niet.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 13:18 schreef echt_gaar het volgende:
[..]
zeiden ze ook tegen mensen die geloofden dat de amerikaanse regering achter de moord op jfk zat in de jaren zestig in plaats van lee harvey oswald.
wat voor jou troep is, hoeft voor een ander geen troep te zijn. Niemand verplicht je om hierheen te surfen, je kan ook een andere link aanklikken. Het is iedereens vrije keuze. Je zegt "ik wil niemand de mond snoeren", maar in feite doel je er wel op.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 13:25 schreef Ericr het volgende:
[..]
En die worden nog steeds voor gek versleten, dus what's your point? Complotdenkers moeten vooral in TRu blijven, al triest genoeg dat er in NWS topics voor mogen worden aangemaakt. Ik wil niemand de mond snoeren, maar die troep heeft geen nieuwswaarde. Hersensspinsels van mensen die alle realiteitszin kwijt zijn, meer is het niet.
Dat bedoel ik.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 13:15 schreef echt_gaar het volgende:
[..]
in mijn ogen is de huidige verklaring van de amerikaanse regering conspiracy theory
nee dat geloof jij maar vervolgens beweer jij dat het heel moeilijk is om wat vrachtpapieren te vervalsenquote:Op donderdag 19 oktober 2006 13:20 schreef echt_gaar het volgende:
[..]
wat bedoel je daar allemaal mee, geloof je dus dat de amerikaanse regering middelen heeft om veel dingen geheim te houden? Zo ja zijn we een flink stap vooruitgegaan.
dat maak jij ervanquote:Op donderdag 19 oktober 2006 13:23 schreef echt_gaar het volgende:
[..]
het verklaart wel een hoop o.a. het feit dat de paspoort van Atta de vuurzee heeft overleefd en ongeschonden is gevonden terwijl alles inclusief de goed verpakte en beschermde zwarte doos door de grote vuurzee is vernietigd.
Ik doel er op dat het geen nieuws is en geen nieuwswaarde heeft. Het is tekenend dat een klaagtopic uitdraait op dezelfde onzinnige discussies als die in TRU worden gevoerd. Ik hoef er inderdaad niet op te klikken, ook al is het soms wel amusant om te zien wat voor soort malloten er in deze wereld zijn.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 13:28 schreef echt_gaar het volgende:
[..]
wat voor jou troep is, hoeft voor een ander geen troep te zijn. Niemand verplicht je om hierheen te surfen, je kan ook een andere link aanklikken. Het is iedereens vrije keuze. Je zegt "ik wil niemand de mond snoeren", maar in feite doel je er wel op.
dus andersdenkenden zijn in jouw ogen gelijk malloot?quote:Op donderdag 19 oktober 2006 13:34 schreef Ericr het volgende:
[..]
Ik doel er op dat het geen nieuws is en geen nieuwswaarde heeft. Het is tekenend dat een klaagtopic uitdraait op dezelfde onzinnige discussies als die in TRU worden gevoerd. Ik hoef er inderdaad niet op te klikken, ook al is het soms wel amusant om te zien wat voor soort malloten er in deze wereld zijn.
quote:Op donderdag 19 oktober 2006 13:23 schreef echt_gaar het volgende:
[..]
het verklaart wel een hoop o.a. het feit dat de paspoort van Atta de vuurzee heeft overleefd en ongeschonden is gevonden terwijl alles inclusief de goed verpakte en beschermde zwarte doos door de grote vuurzee is vernietigd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |