Jammer, dan mis je een hoop moois!quote:Op maandag 4 december 2006 19:13 schreef -Dries- het volgende:
Vreemd, ik kan gewoonweg geen melodie ontdekken in Joanna.
Ik vind het een lekker nummerquote:Op maandag 4 december 2006 21:33 schreef Grobbel het volgende:
The Cinematics hadden begin dit jaar een hitje met Break, wat ik een onderhoudend, maar toch wel redelijk schaamteloos aftreksel van Bloc party, Editors en de rest vond.
Als er één plaat melodieus is, dan is deze het wel. Af en toe snap ik niets meer van je Dries. Natuurlijk zit het verborgen achter dat vreemde stemmetje en de duur van de nummers, maar sluit je maar gewoon twee uurtjes op met Ys op je iPod. Als je het dan nog niks vindt dan is het je vergeven.quote:Op maandag 4 december 2006 19:13 schreef -Dries- het volgende:
Vreemd, ik kan gewoonweg geen melodie ontdekken in Joanna.
Waar staat ergens dat we het over alle bands behalve uit engeland mogen hebben?quote:Op dinsdag 5 december 2006 00:16 schreef JelleS het volgende:
Weg met al die Britse bandjes in dit topic!!!!
Ssssssssssssstquote:Op dinsdag 5 december 2006 01:36 schreef MaJo het volgende:
Ik heb trouwens Through the Windowpane van Guillemots besteld. Zit er zoveel naar te luisteren dat ik hem ook maar eens in het echt wil hebben![]()
Of wacht, het is een engels bandje dus ik mag er eigenlijk niet over praten hier
Melodieus is-ie wel. Ik blijf nog steeds bij mijn mening over Joanna: het is mooie muziek, maar wat een vreselijk irritante stem heeft dat mens. Ik kan er echt niet naar luisterenquote:Op dinsdag 5 december 2006 00:27 schreef JelleS het volgende:
[..]
Als er één plaat melodieus is, dan is deze het wel. Af en toe snap ik niets meer van je Dries. Natuurlijk zit het verborgen achter dat vreemde stemmetje en de duur van de nummers, maar sluit je maar gewoon twee uurtjes op met Ys op je iPod. Als je het dan nog niks vindt dan is het je vergeven.
quote:Op dinsdag 5 december 2006 00:16 schreef JelleS het volgende:
Weg met al die Britse bandjes in dit topic!!!!
Heeey!quote:Op maandag 4 december 2006 17:48 schreef DaisyDuke het volgende:
Ola!![]()
Tijd niet geweest hier... Nog wat spannends gemist?
Dat nieuwe Elfen-plaatje van Miss Newsom moet ik snel maar eens gaan checken. De meningen lopen er flink over uiteen zo te lezen, en dat is vrijwel altijd een positief gegeven. Sandy Dillon zegt mij zo 1,2,3 even niets. Waar moet ik aan denken?quote:Op maandag 4 december 2006 20:07 schreef methodmich het volgende:
[..]
Joanna Newsom, Sandy Dillon, Albert Hammond, jr. , Xiu Xiu, nieuwe Mountain Goats (hoewel minder dan normaal), nieuwe Sukilove (hoewel minder dan voorheen), OST van I'm Your Man, nieuwe Lucky Jim..... Dan ben je er zo ongeveer wel denk ik. En Mercelis, had je die nu al eens gehoord?
Die debuutplaat van Holden moet inderdaad fantastisch zijn, als je de recensenten mag geloven. We gaan er achter aan! En Villalobos is een held, heeft ie de "DE9: Transitions" van 2006 gemaakt?quote:Op maandag 4 december 2006 22:28 schreef Z het volgende:
Die Albert Hammond, jr. vind ik maar saai. James Holden heeft een nieuwe uit en Villalobos heeft volgens allerlei recensenten iets episch gedaan met 'Fizheuer Zieheuer', maar dat is minimal en hoort hier nauwelijks thuis. WB iig![]()
Clipse? Zozo, hebben The Neptunes eindelijk weer eens een fatsoenlijke beat gebouwd... Anyway, ik ga 'm checken! Thanks!quote:Op dinsdag 5 december 2006 10:57 schreef Z het volgende:
Clipse - Hell Has No Fury moet je zeker ook beluisteren, top plaat.
Welkom op het internet, waar je niet alles serieus moet nemen.quote:Op dinsdag 5 december 2006 01:26 schreef MaJo het volgende:
[..]
Waar staat ergens dat we het over alle bands behalve uit engeland mogen hebben?Dit is nou precies waarom we een eigen indie topic wilden hebben maar dat werd niet nodig gevonden. Dus deal with it...
Daar kan ik helemaal inkomen. Af en toe is het net alsof je naar liedjes uit Annie aan het luisteren bent. Maar ik heb er gelukkig geen problemen mee, vreemde stemmetjes spreken mij juist wel aan, neem bijv. CocoRosie.quote:Op dinsdag 5 december 2006 07:28 schreef cafca het volgende:
[..]
Melodieus is-ie wel. Ik blijf nog steeds bij mijn mening over Joanna: het is mooie muziek, maar wat een vreselijk irritante stem heeft dat mens. Ik kan er echt niet naar luisteren
Is dit serieus hoe je je eruit gaat lullen? Je maakte maar een grapje? Ach tuurlijk wat dom dat ik dat niet door hadquote:Op dinsdag 5 december 2006 13:43 schreef JelleS het volgende:
[..]
Welkom op het internet, waar je niet alles serieus moet nemen.
[..]
Ik hoef me nergens uit te lullen. Dat jij moeite hebt met interpreteren is niet mijn probleem. Maximo Park stond zelfs in mijn top 100, ik was één van de weinige die de Arctic Monkey's hier verdedigde. Het was gewoon een grapje, zal de volgende keer speciaal voor jou een smiley erbij zetten, hopelijk dat je het dan wel begrijpt.quote:Op dinsdag 5 december 2006 14:57 schreef MaJo het volgende:
[..]
Is dit serieus hoe je je eruit gaat lullen? Je maakte maar een grapje? Ach tuurlijk wat dom dat ik dat niet door had![]()
Morgenavond Razorlightje weet wel, zo'n bandje uit engeland
![]()
Vind je het gek dat ik zo reageer hier aangezien we nooit serieus worden genomen in dit topic? Ik probeer eens goed mee te doen door niet alleen maar over de meest populaire indiebandjes te praten (volgens onze definitie dan hequote:Op dinsdag 5 december 2006 15:03 schreef JelleS het volgende:
[..]
Ik hoef me nergens uit te lullen. Dat jij moeite hebt met interpreteren is niet mijn probleem. Maximo Park stond zelfs in mijn top 100, ik was één van de weinige die de Arctic Monkey's hier verdedigde. Het was gewoon een grapje, zal de volgende keer speciaal voor jou een smiley erbij zetten, hopelijk dat je het dan wel begrijpt.
well put.quote:Op dinsdag 5 december 2006 10:42 schreef DaisyDuke het volgende:
[..]
Albert Hammond Jr. is zonder enige twijfel de meest sympathieke Stroke, maar dit plaatje had hij wat mij betreft enkel in familiekring hoeven uitbrengen. De toegevoegde waarde van dit album op het toch al constant kwalitatief dalende Strokes-materiaal ontgaat me even volledig.
The Mountain Goats vind ik eigenlijk al een paar platen muzikaal zo goed als inwisselbaar, en eigenlijk een stuk minder leuk sinds ze in een echte studio zitten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |