13, Ja shi ik zal even foto posten de echte en dan maak ik uiteindelijk wel die plastic wharp resultaatquote:Op zondag 15 oktober 2006 11:05 schreef Incolumis het volgende:
tvp
en let niet op Drumpie, hij is 12, en snapt de dingen nog niet zo goed
die bovenste zijn een lettertype, welke weet ik helaas niet maar daar hebben we google voorquote:Op zondag 15 oktober 2006 11:14 schreef Drumpie het volgende:
[..]
13, Ja shi ik zal even foto posten de echte en dan maak ik uiteindelijk wel die plastic wharp resultaat
Deze letters:
[[url=http://xs307.xs.to/xs307/06410/tiestodj.jpg.xs.jpg]afbeelding][/url]
das kun je met een filter in photoshop doen,quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 17:39 schreef boeiuh het volgende:
hey mensen,
kunnen jullie mij vertellen hoe je de effecten over de foto van James krijgt in dit plaatje:
[afbeelding]
alvast bedankt!
Je kan wel custom kleuren palet maken (dat staat dan in de rechter toolbar), maar je kan niet 3 van die kleuren om tussen te wisselen doen (zover ik weet)quote:Op zondag 22 oktober 2006 17:54 schreef Piles het volgende:
Ook ff een vraagje van mij. Ik ben bezig met een design waarin ik vooral 3 kleuren gebruik. Nu kun je maar 2 kleuren op je palet zetten. Dit werkt een beetje lastig omdat ik steeds tussen 3 kleuren moet wisselen. Kan ik ergens kleuren "opslaan", en als ik dan een bepaalde kleur nodig heb deze snel naar het palet zetten?
3 kleuren om te wisselen is ook niet nodig, want dat doe ik dan wel met de Eyedropperquote:Op zondag 22 oktober 2006 17:56 schreef Flaccid het volgende:
[..]
Je kan wel custom kleuren palet maken (dat staat dan in de rechter toolbar), maar je kan niet 3 van die kleuren om tussen te wisselen doen (zover ik weet)
image >> adjustments >> Selective color ( en dan bij color aanklikken BLACKS, of welke andere kleur je dan ook wilt)quote:Op woensdag 1 november 2006 21:37 schreef Bron het volgende:
Weet iemand of het ook mogelijk is om een bepaalde kleur aan te wijzen in Photoshop en deze te vervangen met een andere kleur. Ik ken de optie "replace color" maar hiermee kun je geen zwart of wit vervangen met een kleur.
Thanx inderdaad dat bedoelde ik!quote:Op woensdag 1 november 2006 22:09 schreef shi het volgende:
[..]
image >> adjustments >> Selective color ( en dan bij color aanklikken BLACKS, of welke andere kleur je dan ook wilt)
dit forum is bedoelt voor vragen, tips, tuts en problemen in of over photoshop. Het is niet de bedoeling dat er verzoekjes geplaatst worden. Niet omdat ik het jou niet gun dat je plaatje gefixt word, maar om dit topic schoon te houden. Want als er één schaap over de dam is.... juist...quote:Op donderdag 2 november 2006 22:51 schreef Drumpie het volgende:
Wie kan voor mij van dit plaatje:
[[url=http://xs208.xs.to/xs208/06444/mohlogo06.jpg.xs.jpg]afbeelding][/url]
Zoiets maken met de zelfde tekst dan, maar meer in die moh stijl en heel mooi enzo:
[[url=http://xs208.xs.to/xs208/06444/ghehehe.jpg.xs.jpg]afbeelding][/url]
Ik had het eerst ergens anders gepost, maar moest hier lieverdquote:Op vrijdag 3 november 2006 13:55 schreef Eastwood het volgende:
[..]
dit forum is bedoelt voor vragen, tips, tuts en problemen in of over photoshop. Het is niet de bedoeling dat er verzoekjes geplaatst worden. Niet omdat ik het jou niet gun dat je plaatje gefixt word, maar om dit topic schoon te houden. Want als er één schaap over de dam is.... juist...
Er zijn hier volgens mij in het verleden al topics over geweest, om verzoekjes in te dienen. En je maakt hier ook wel kans, maar probeer het dan eerst zelf.. je zal merken dat je er lol in krijgt:) en mocht het dan nog niet lukken met tips en trics, dan kan je best vragen of iemand anders het ff wilt proberen. Maar dan is de bedoelling anders dan zomaar een verzoekje![]()
nogmaals, geen aanval tegen jou, maar dit topic is echt puur voor hulp.
van wie?quote:Op vrijdag 3 november 2006 18:33 schreef Drumpie het volgende:
[..]
Ik had het eerst ergens anders gepost, maar moest hier lieverd![]()
HMMM niet mee eens dat we beter dit topic schoon kunnen houden van verzoekjes? en alleen vrijhouden voor tuts en vragen enzoquote:Op vrijdag 3 november 2006 18:44 schreef eer-ik het volgende:
zou ik nog wel eens geweest kunnen zijn in een roekeloze bui![]()
heb je zelf al een lettertype dat lijkt op "face your fear" ? zo niet... help ff zoeken, bv. op dafont.com ofzo.quote:Op vrijdag 3 november 2006 18:33 schreef Drumpie het volgende:
[..]
Ik had het eerst ergens anders gepost, maar moest hier lieverd![]()
Uiteraard, daarom zei ik ook: 'in een roekeloze bui'quote:Op vrijdag 3 november 2006 18:49 schreef Eastwood het volgende:
[..]
HMMM niet mee eens dat we beter dit topic schoon kunnen houden van verzoekjes? en alleen vrijhouden voor tuts en vragen enzo?
och... ik heb er niks over te zeggen... sta even hoog als jou, maar het is je vergevenquote:Op vrijdag 3 november 2006 18:52 schreef eer-ik het volgende:
[..]
Uiteraard, daarom zei ik ook: 'in een roekeloze bui'
Zal 't niet meer doen![]()
![]()
gelukt... dankje shi.quote:Op vrijdag 3 november 2006 20:42 schreef shi het volgende:
ja, in je layerpaletje staat in die laag tussen het afbeeldingsicoontje en je masker icoontje een soort van schakel kettingkje, daar op klikken.
jaja, ik mis je laatste tijd.. niet meer zo actief op fok!? of niet in dit topic?quote:
zeker teveel aan het wowenquote:Op maandag 6 november 2006 17:03 schreef Eastwood het volgende:
[..]
jaja, ik mis je laatste tijd.. niet meer zo actief op fok!? of niet in dit topic?
Nee valt mee, ben bezig met photoshop en ga in de toekomst toch mijn projecten uit de kast halen om Photoshop nog interessanter te maken.quote:
leuk man, ben benieuwdquote:Op dinsdag 7 november 2006 00:14 schreef DarkManta het volgende:
[..]
Nee valt mee, ben bezig met photoshop en ga in de toekomst toch mijn projecten uit de kast halen om Photoshop nog interessanter te maken.
Komt ;-)quote:Op dinsdag 7 november 2006 15:34 schreef shi het volgende:
[..]
leuk man, ben benieuwdlaat zien LAAT ZIEN!!!!
Nou ja Photoshop bied ten eerste veel meer mogelijkheden en is professioneel ingericht voor het bewerken van grafische beelden. Paintshop Pro is toch beperkter en kun je beter vergelijken met Photoshop Elements.quote:Op woensdag 8 november 2006 06:41 schreef HiDiHo het volgende:
Even een vraagje, waarom is Photoshop beter dan Paintshop Pro ?
Geen idee, ik heb toen ik klein was (quote:Op woensdag 8 november 2006 06:41 schreef HiDiHo het volgende:
Even een vraagje, waarom is Photoshop beter dan Paintshop Pro ?
CTRL + ALT + ~quote:Op woensdag 8 november 2006 04:17 schreef Faux het volgende:
Weet iemand hier toevallig uit z'n hoofd de key-shortcut voor het selecteren van highlights?
Thnx!
werken met olagen als frames.quote:Op woensdag 8 november 2006 17:21 schreef RickoKun het volgende:
Jonge jullie altijd met je slowchat hier
Okay ik heb vraaggie,
ik werk ook met adobe photoshop en imageready, en ik ben wel redelijk bekend met photoshop, maar ik wil ook animaties maken, nou lukt mij tot nu toe alleen het tweenen van een plaatje.
Wat ik niet kan is bijvoorbeeld na 30 frames een mondje op en neer laten bewegen, of bijv ogen heen en weer laten bewegen;
Want als ik er verandering aanbreng, dan gaan ALLE frames veranderen, en niet slechts 1 frame.
Hoe kan ik dit verhelpen? Graag nauwkeurige beschrijving anders plas ik over je moeder.
Dank u,
Dank!quote:
Ja, maar goed, tuurlijk heb ik er lagen in, maar ik neem aan dat ik toch wel een laag kan veranderen zodat het niet in alle frames te zien is?!quote:Op woensdag 8 november 2006 20:37 schreef shi het volgende:
lagen
Ik hoopte dat 't zo simpel was. Maar die boel is dus geblokkeerd...quote:Op donderdag 9 november 2006 11:27 schreef eer-ik het volgende:
[afbeelding]
Klik op het slotje wat rood omcirkeld is, en het slotje gaat weg
dubbelklikken op de laag? vind het maar raar...quote:Op donderdag 9 november 2006 12:53 schreef Tomaz het volgende:
[..]
Ik hoopte dat 't zo simpel was. Maar die boel is dus geblokkeerd...
Maak eens een screenshot van je layerding...quote:Op donderdag 9 november 2006 12:53 schreef Tomaz het volgende:
[..]
Ik hoopte dat 't zo simpel was. Maar die boel is dus geblokkeerd...
dude... 3 posts boven je staat een screeniequote:Op donderdag 9 november 2006 13:12 schreef eer-ik het volgende:
[..]
Maak eens een screenshot van je layerding...
of mail de .psd eens naar erikvand aap gmail . com
kerel, lees eens danquote:Op donderdag 9 november 2006 13:24 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
dude... 3 posts boven je staat een screenie![]()
probeer de laag eens te dupliceren en dan unlocken
quote:Op donderdag 9 november 2006 13:30 schreef eer-ik het volgende:
[..]
kerel, lees eens dan
Dat is een screenie van het menu wat ik zelf gemaakt heb
Niet van hem.
geeft nietquote:Op donderdag 9 november 2006 13:41 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
My bad... Dan zou het best de achtergrondlaag kunnen zijn, die moet je dubbelklikken om van slot te halen...
quote:Op donderdag 9 november 2006 13:41 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
My bad... Dan zou het best de achtergrondlaag kunnen zijn, die moet je dubbelklikken om van slot te halen...
Je kan de pixel ratio op square zetten... misschien is dat hetquote:Op vrijdag 10 november 2006 10:15 schreef Tomaz het volgende:
Ah, wacht: "pixel aspect ratio correction is for preview purposes only. Turn it off for maximum image quality" < als ik 'm open krijg ik die melding!
Ook al geprobeerd, werkt niet helaas.quote:Op vrijdag 10 november 2006 10:30 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
Je kan de pixel ratio op square zetten... misschien is dat het
mail hem anders ff, of is hij te groot, of ergens op eens servert, dan kijk ik er ff naarquote:Op vrijdag 10 november 2006 10:45 schreef Tomaz het volgende:
[..]
Ook al geprobeerd, werkt niet helaas.
thx voor de hulp, maar ik gebruik wel iets anders, moet zo naar de drukker.quote:Op vrijdag 10 november 2006 10:53 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
mail hem anders ff, of is hij te groot, of ergens op eens servert, dan kijk ik er ff naar
ok, succesquote:Op vrijdag 10 november 2006 11:01 schreef Tomaz het volgende:
[..]
thx voor de hulp, maar ik gebruik wel iets anders, moet zo naar de drukker.
quote:Op donderdag 9 november 2006 10:57 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Ja, maar goed, tuurlijk heb ik er lagen in, maar ik neem aan dat ik toch wel een laag kan veranderen zodat het niet in alle frames te zien is?!
quote:Boemdikkie
Dat probleem heb ik ook.
Wou laatst bij een animatie een object erin zetten alleen dat object is elk frame op dezelfe plaats te zien..
save as copy aanvinken in de save dialog als je de action aanmaakt. is helaas binnen photoshop de enige optie......tenzij je een mac draait met osx10.4.8 want dan kun je het makkelijker doen met http://perso.orange.fr/pierre.g/xnview/enhome.htmlquote:Op vrijdag 17 november 2006 17:01 schreef Bhai het volgende:
Oke, een hele folder batch rotaten. Ik heb het ooit gedaan, maar weet nu niet meer hoe ik van dat irritante JPEG save as venstertje afkom
[Centraal] Photoshop - Vragen, tips, tuts, problemen #9quote:Op zondag 19 november 2006 18:25 schreef RoOoYtJuH het volgende:
Met hue/saturation kun je kleuren veranderen. Maar hoe kan ik iets wit veranderen?
Nee sorry, ik bedoel iets (ik noem maar wat) paars veranderen naar zwart of witquote:Op zondag 19 november 2006 18:29 schreef Bron het volgende:
[..]
[Centraal] Photoshop - Vragen, tips, tuts, problemen #9
Replace color > kleur selecteren > lightness > helemaal naar 100% trekken of naar -100%quote:Op zondag 19 november 2006 18:33 schreef RoOoYtJuH het volgende:
[..]
Nee sorry, ik bedoel iets (ik noem maar wat) paars veranderen naar zwart of wit
Hij wordt dan grijs bij mij en ik zie niks wat je kan veranderen?quote:Op zondag 19 november 2006 18:34 schreef Max_Dark het volgende:
Desaturate bij Adjustments? En dan met de Levels spelen.
Lees mijn post dan evenquote:Op zondag 19 november 2006 20:22 schreef RoOoYtJuH het volgende:
Nee, dan worden ze ook niet meer 3d.
Volgens mij blijven zulke dingen toch handwerk..quote:Op zondag 19 november 2006 21:12 schreef __Saviour__ het volgende:
Paar dingen die ik wil weten van ImageReady:
Hoe kan ik in het aantal frames snijden? Dus bijv 1 op de 3 frames verwijderen, om de animatie kleiner te maken.
Hoe kan ik een animatie omdraaien? Bijv. frames 1,2,3 wordt 3,2,1
Hoe kan ik 1 animatie achter een andere plakken?
voor al deze drie punten gebruik ik tot nu toe even snel animation shop en ga dan weer verder met bewerken in imageready.
Heb ik gedaan. Dan krijg ik precies het zelfde...quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |