Ik was niet eens de machinist!quote:
was bij elke deurquote:Op donderdag 12 oktober 2006 19:14 schreef thatsme het volgende:
[..]
tja zoals ze wel vaker omroepen "Deze trein heeft meer dan 1 deur"
Niet waar.quote:
Oh okequote:Op donderdag 12 oktober 2006 19:00 schreef Zug-Chef het volgende:
[..]
Vanmorgen nog gezien, ik had geluk, mijn kant (op de foto te zien) is groen, maar andere kant is nog steeds geel
't Was best leuk om even te gaan kijken jaquote:Op donderdag 12 oktober 2006 20:23 schreef Zug-Chef het volgende:
OMG Duvel... Austria ist GEIL![]()
![]()
![]()
Vooral die vele goederentreinen waar je het over hebt zullen mij nog wel eens die kant op sturen
Dat zijn nou idioten, die van mij met dezelfde koelkast, zonder medelijden, geplet mogen worden, of gestenigd met hun stenenquote:Op donderdag 12 oktober 2006 20:36 schreef SkaterSam het volgende:
Maandagnacht de eerste nachttrein vanuit Utrecht naar Amsterdam genomen. Vertrok gewoon keurig op tijd, de rit ging lekker, totdat vlak voor Diemen de trein met een harde knal ergens tegen aan reed en plots stopte. Er werd al snel omgeroepen dat ze even gingen kijken, en het geluk was dat er op dat stukje traject (net voor de boog naar Schiphol) een werkploeg bezig was, die met wat lichtjes konden bijschijnen.
Na een half uur bleek uiteindelijk dat een of andere idioot of meerdere idioten een koelkast met bakstenen (!!!!!!) op de rails had gezet. Bij Amsterdam bleek dat de trein voldoende beschadigd was om uit dienst te gaan, er zat ook wel een flinke witte streep op de sneeuwschuiver (of hoe noem je dat polyester ding daaronder) en er was een stukje afgebroken geloof ik. Maar ik kon er echt met mijn hoofd niet bij hoe iemand op het idee zou komen om een koelkast met stenen op de rails te zetten...![]()
Yup! door zulke gasten kunnen wij weer mekkeren dat de NS altijd vertraging heeft!quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 04:53 schreef Wadloper het volgende:
[..]
Dat zijn nou idioten, die van mij met dezelfde koelkast, zonder medelijden, geplet mogen worden, of gestenigd met hun stenen![]()
Ik walg van dat soort gasten![]()
![]()
![]()
Die lampen zijn puur om gezien te worden. In het donker zie je als machinist maar een paar meter voor je. En als een trein 140km/h rijdt, is dat ongeveer 40m/s, dus ga maar na wat je dan zietquote:Op vrijdag 13 oktober 2006 07:31 schreef Ou-Tannu het volgende:
[..]
Yup! door zulke gasten kunnen wij weer mekkeren dat de NS altijd vertraging heeft!
( maar eh een trein heeft toch ook koplampen en dan zie je een beetje koelkast ondanks de snelheid toch wel staan? )
weinigquote:Op vrijdag 13 oktober 2006 07:37 schreef Duvel het volgende:
[..]
Die lampen zijn puur om gezien te worden. In het donker zie je als machinist maar een paar meter voor je. En als een trein 140km/h rijdt, is dat ongeveer 40m/s, dus ga maar na wat je dan ziet.
ik ben niet echt een trein expert, maar 2/6 en 2/8? leg uit ...quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 16:25 schreef thatsme het volgende:
Mooi hoor, nu snap ik ook waar ze blijven... Wel apart is dat bij stadler vol bombarie een 2/6 is opgeleverd en er alleen maar 2/8 in nederland aankomen
Er worden twee versies van deze treinen geleverd. Eentje is driedelig, de andere vierdelig. De driedelige heeft twee reizigersbakken en één motorbak. De aanduiding van deze trein is 2/6 in het Zwitserse systeem (deze trein is in Zwitserland gebouwd). De 2 staat voor het aantal aangedreven assen, de 6 voor het totaal aantal assen.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 16:47 schreef CybPraetorian het volgende:
[..]
ik ben niet echt een trein expert, maar 2/6 en 2/8? leg uit ...![]()
Zullen dezen uit Leeuwarden gekomen zijn, want daar waren ze allemaal weer weg.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 15:46 schreef CybPraetorian het volgende:
ik stapte net in Zuidbroek uit de trein, en ik keek achterom om te zien dat er 4 (!!) nieuwe treinstellen van Stadler voor Arriva klaar stonden. Thuis gekomen meteen de fotocamera gepakt, en ff terug gereden, en de volgende foto serie gemaakt. Zeer geslaagd naar mijn idee!
[[url=http://xs307.xs.to/xs307/06415/Arriva_trein1.JPG.xs.jpg]afbeelding][/url]
[[url=http://xs307.xs.to/xs307/06415/Arriva_trein2.JPG.xs.jpg]afbeelding][/url]
[[url=http://xs307.xs.to/xs307/06415/Arriva_trein3.JPG.xs.jpg]afbeelding][/url]
[[url=http://xs307.xs.to/xs307/06415/Arriva_trein4.JPG.xs.jpg]afbeelding][/url]
[[url=http://xs307.xs.to/xs307/06415/Arriva_trein5.JPG.xs.jpg]afbeelding][/url]
[[url=http://xs307.xs.to/xs307/06415/Arriva_trein6.JPG.xs.jpg]afbeelding][/url]
[[url=http://xs307.xs.to/xs307/06415/Arriva_trein7.JPG.xs.jpg]afbeelding][/url]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |