Verdomme, ik bedoel natuurlijk niet met de iBook hequote:Op woensdag 11 oktober 2006 22:25 schreef skiczukie het volgende:
Zo groot is een iBook nou ook weer niet.
Ga je tweedejaars pimpen?quote:Op woensdag 11 oktober 2006 22:12 schreef skiczukie het volgende:
Ik zit in mijn InDesign-klas met twee meisjes in de klas die zo'n ouwe iBook hebben. Toen ze doorhadden dat ik een MacBook had hadden ze geen oog meer voor hun 'ding'.
iemand een idee want ik moet morgen zijn Mac gaan fixen anders ga ik natuulijk zwaar afquote:Op woensdag 11 oktober 2006 19:38 schreef muhammad_ali het volgende:
heren,
baas van mij heeft probs met windows op WIndows op zijn Mac. Hij draait geen Bootcamp maar een ander programma. Ligt dat aan het programma dat hij geen externe monitor kan aansluiten of aan het hele verschijnsel Windows op je mac....
Volgens mij sta je er alleen voorquote:Op woensdag 11 oktober 2006 23:54 schreef muhammad_ali het volgende:
[..]
iemand een idee want ik moet morgen zijn Mac gaan fixen anders ga ik natuulijk zwaar af![]()
quote:Op donderdag 12 oktober 2006 08:29 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Volgens mij sta je er alleen voor![]()
Ja doe wachten! En als dan die nieuwe versie uit is weet je... dan moet je wéér wachten! Want dan komt er nóg een update! En daarna vast ooit nog wel één (moraal: er komt altijd wel wat nieuws/beters/etc).quote:Op donderdag 12 oktober 2006 08:32 schreef Svyatagor het volgende:
Ik ben aan het overwegen om een MacBook te gaan aanschaffen (de witte 2,0 ghz), maar ik lees overal geruchten dat Apple ze op korte termijn gaat aanpassen. Binnenkort zouden ze een announcement maken hierover. Kan ik beter even wachten?
Als ie via Parallels werk; het is mij ook niet gelukt om via parallels een extern scherm te hangen aan mijn iMac.quote:Op woensdag 11 oktober 2006 23:54 schreef muhammad_ali het volgende:
[..]
iemand een idee want ik moet morgen zijn Mac gaan fixen anders ga ik natuulijk zwaar af![]()
Ik zou wachten. Nieuwe C2D processoren komen nu mondjesmaat in laptops. Deze processor kunnen o.a. 64 bit werken (handig voor Leopard) en hebben een grotere shared cache. Ik vermoed/hoop dat ze binnen een maand uitkomen.quote:Op donderdag 12 oktober 2006 08:40 schreef Svyatagor het volgende:
Nouja, ik dacht meer: misschien zijn er hier goed ingevoerde mensen die weten wát er precies veranderd gaat worden, dat beslist wat makkelijker![]()
Het schijnt dat er bij de update Core 2 Duo processoren in komen.quote:Op donderdag 12 oktober 2006 08:40 schreef Svyatagor het volgende:
Nouja, ik dacht meer: misschien zijn er hier goed ingevoerde mensen die weten wát er precies veranderd gaat worden, dat beslist wat makkelijker![]()
Het was idd Parallels, maar Bootcamp doet het dus wel?quote:Op donderdag 12 oktober 2006 09:02 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Als ie via Parallels werk; het is mij ook niet gelukt om via parallels een extern scherm te hangen aan mijn iMac.
quote:Op donderdag 12 oktober 2006 09:03 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Ik zou wachten. Nieuwe C2D processoren komen nu mondjesmaat in laptops. Deze processor kunnen o.a. 64 bit werken (handig voor Leopard) en hebben een grotere shared cache. Ik vermoed/hoop dat ze binnen een maand uitkomen.
Goed nieuws!quote:Op donderdag 12 oktober 2006 09:04 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Het schijnt dat er bij de update Core 2 Duo processoren in komen.
alle standaard sites:quote:Op donderdag 12 oktober 2006 10:40 schreef TheEgoHasLanded het volgende:
[..]
[..]
Goed nieuws!![]()
Bronnen, linkjes?
Voor een kleine prijs wel. Ik ben nogsteeds opzoek naar een mooie iMac G5 20", maar geld schiet op dit moment te kort.quote:Op donderdag 12 oktober 2006 10:03 schreef Jerommeke.nl het volgende:
Echt niemand mijn mooie iMac hebben?
Wat moet dat ding wel niet kostenquote:Op donderdag 12 oktober 2006 10:03 schreef Jerommeke.nl het volgende:
Echt niemand mijn mooie iMac hebben?
eurotje of 1000.quote:Op donderdag 12 oktober 2006 11:01 schreef G.Fawkes het volgende:
[..]
Wat moet dat ding wel niet kosten![]()
Dat is ongeveer 500 euro te duur voor mij.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |