Tenzij je een usenet payserver hebt. Dan wil je echt wel anders.quote:Op zondag 8 oktober 2006 19:05 schreef ChOas het volgende:
[..]
Ik eigenlijk alleen maar Azureus, maar als je lid bent van de juiste tracker sites wil je ook eigenlijk niet anders...
Van Microsoft, ja...quote:Op zondag 8 oktober 2006 19:21 schreef newyorkcity het volgende:
[..]
Hoe bedoel je dat? dit is een messenger voor de iMac
Ik weet niet waar jij zit, maar elke torrent welke ik start trekt mijn bandbreedte volkomen dicht als ik het niet zou beperken...quote:Op zondag 8 oktober 2006 19:21 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Tenzij je een usenet payserver hebt. Dan wil je echt wel anders.
Hij bedoelt, waarschijnlijk, dat op de Apple applicaties en alles in één bestand (lijken te) zitten. Dus dat 'icoontje' wat je gevonden hebt ìs messenger. Dubbelklik er eens op, andersquote:Op zondag 8 oktober 2006 19:21 schreef newyorkcity het volgende:
[..]
Hoe bedoel je dat? dit is een messenger voor de iMac
Ah, met wat meer woorden heb je mijn/het punt opeens een stuk duidelijker gemaaktquote:Op zondag 8 oktober 2006 19:27 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Hij bedoelt, waarschijnlijk, dat op de Apple applicaties en alles in één bestand (lijken te) zitten. Dus dat 'icoontje' wat je gevonden hebt ìs messenger. Dubbelklik er eens op, anders
Ja, dan krijg ik inderdaad het programma, maar in welke map is het programma geplaatstquote:Op zondag 8 oktober 2006 19:27 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Hij bedoelt, waarschijnlijk, dat op de Apple applicaties en alles in één bestand (lijken te) zitten. Dus dat 'icoontje' wat je gevonden hebt ìs messenger. Dubbelklik er eens op, anders
Okay, dit is misschien nieuw... maar... het icoontje IS het programma...quote:Op zondag 8 oktober 2006 19:28 schreef newyorkcity het volgende:
[..]
Ja, dan krijg ik inderdaad het programma, maar in welke map is het programma geplaatst
In de map waarin je er net op geklikt hebt. Om het te 'installeren' hoef je alleen maar het icoontje naar de map 'Programma's' of 'Applications' te slepenquote:Op zondag 8 oktober 2006 19:28 schreef newyorkcity het volgende:
[..]
Ja, dan krijg ik inderdaad het programma, maar in welke map is het programma geplaatst
Oke dan. Bedankt! Er is dus geen programma zoals je dat in windows configuratie scherm had met een lijst van alle software. Wat doe je dan als je een programma verwijderd? Anders wis je misschien niet alles?quote:Op zondag 8 oktober 2006 19:30 schreef ChOas het volgende:
[..]
Okay, dit is misschien nieuw... maar... het icoontje IS het programma...
Waar je het ook heensleept, daar staat het... Dus als jij het fijn vindt om je programma's in je 'applications' folder te hebben (ik wel) dan sleep je het daar heen.
TomTomquote:Op zondag 8 oktober 2006 20:32 schreef Geqxon het volgende:
Kent iemand nog een toffe offline routeplanner voor OS X?
Een lijst heb je niet, maar als je alles netjes in je applications/prgramma's folder/map zet is dat je lijst.quote:Op zondag 8 oktober 2006 19:37 schreef newyorkcity het volgende:
[..]
Oke dan. Bedankt! Er is dus geen programma zoals je dat in windows configuratie scherm had met een lijst van alle software. Wat doe je dan als je een programma verwijderd? Anders wis je misschien niet alles?
Nu staat er wel een icoontje op mijn bureaublad, en dat wil ik dus niet, maar als ik dat verwijder is het programma weg. En het bestand waarmee ik messenger downloade staat ook op het bureaublad. Kan die wel gewoon weg?
Veel vragen, misschien maar eens os x voor dummies aanschaffen...
Heel fijnquote:Op zondag 8 oktober 2006 20:34 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Een lijst heb je niet, maar als je alles netjes in je applications/prgramma's folder/map zet is dat je lijst.
Verwijderen doe je door het icoontje uit je applications/prgramma's folder/map naar je prullenbak te slepen.
Het icoontje (het programma dus) kun je zonder problemen nu van je bureaublad naar je applications/prgramma's folder/map slepen.
Ik gok dat die in SC topic 91 worden aangekondigdquote:Op zondag 8 oktober 2006 20:32 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Dit moet het SC-topic worden waarin de nieuwe MBP worden aangekondigd. Ik ben al weken laptoploos
Volplempen deze topics dan.quote:Op zondag 8 oktober 2006 20:36 schreef Adelante het volgende:
[..]
Ik gok dat die in SC topic 91 worden aangekondigd![]()
Dikke kans dat ze maandag komen, ik zit gvd op stage. Kan ik niet zomaar zonder reden wegblijven. Kut UPS...quote:Op zondag 8 oktober 2006 19:56 schreef Tomasso het volgende:
Vertelde ik van de week nog dat ik mee heb gedaan aan dat inwisselprogramma voor die batterijen, stond UPS hier zaterdag al voor de stoep. Maar natuurlijk was ik er niet...
Even kijken wanneer ze weer langskomen dan...
Hij heeft al je plaatjes van blote mannen verwijderd.quote:Op zondag 8 oktober 2006 21:16 schreef super-muffin het volgende:
Net even geherstart na 14 dagen, en ik had gewoon ineens 4gb meer schijfruimte
Hoe kan dat?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |