Ha ha ha ha, nee het was op veld 3 moesten een bruggetje over.quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 19:15 schreef methodmich het volgende:
Was het op het hoofdveld van NSVV trouwens? Daar kwam vorig jaar gewoon een auto het terrein oprijden en die parkeerde daar, zodat de "belangrijke" inzittende niet in de kou langs de lijn hoefde te staan.
Mijn eerste direct rood van dit seizoen is ook weer gegevenquote:Op zaterdag 7 oktober 2006 19:12 schreef edje34 het volgende:
quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 19:05 schreef edje34 het volgende:
[..]
Nee je vergist je niet methodmich ik word alleen maar sterker door zulke wedstrijden,ik laat vanaf het eerste fluitsignaal zien dat er met mij niet te sollen valt. Dit laat ik merken in woord en gebaar.
Wat is het plezier dan voor jezelf?
Is moeilijk uit te leggen Stan,ik ga nog elke week met plezier de deur uit,kijk van te voren ook de stand en vorige uitslagen in die competitie zodat ik ongeveer een beetje een indruk krijg wat voor wedstr ik kan verwachten. Plezier in het fluiten zal ik voorlopig wel blijven houden,ook na de laatse 2 wedstr waarin ik nu 6x rood heb moeten trekken.
Ik zit nu al op het aantal van wat ik vorig jaar in één seizoen heb gegeven.quote:Op zondag 8 oktober 2006 14:47 schreef AtDaMotDaMotDa het volgende:
[..]
Mijn eerste direct rood van dit seizoen is ook weer gegeven
Dat nog niet, maar ik denk dat ik gemiddeld wel 3x keer geel (of meer) per wedstrijd geef.quote:Op maandag 9 oktober 2006 18:07 schreef edje34 het volgende:
[..]
Ik zit nu al op het aantal van wat ik vorig jaar in één seizoen heb gegeven.
Nee zal hem ff bij m`n fav zetten.quote:Op zaterdag 14 oktober 2006 20:19 schreef methodmich het volgende:
Dat valt te overzien. Sportief potje dus? Lees morgen je verslag wel.
Ken je trouwens www.amateurscheidsrechter.nl ??
Het is zwaarder, het spel is veel sneller dan vroeger en overal staan camera's. Het menselijk oog kan niet zo snel waarnemen als 10 camera's die de situatie vanuit elk standpunt nog eens bekijken: het blijft mensenwerk eyquote:Op dinsdag 17 oktober 2006 23:28 schreef okee6 het volgende:
Het wordt er niet makkelijker op. Wegereef vergat van het weekend geel voor Hersi te noteren. Floot vanavond op het hoogste niveau CL.
Koné spotte zondag bij de tweede PSV-treffer met actief buitenspel staan, 't gaf niks, want bij de derde stond ie nog meer buitenspel. Bossen vond het prachtig. Okee de vorige keer dat ie deze wedstrijd floot werd het ook 4-1, maar dan nog.
Zou het aan de camera's liggen, of is arbitrage gewoon veel interessanter vandaag de dag? En zwaarder natuurlijk.
Veroorzaakt te veel spreekkorenquote:Op donderdag 19 oktober 2006 18:55 schreef ebeaydojraes het volgende:
kunnen ze deze niet in de eredivisie laten fluiten?
http://fototouchup.com/dooglla/ida-ref/ida_mb3.jpg
Dat is een lullige rode kaart ja.quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 20:32 schreef AtDaMotDaMotDa het volgende:
Vandaag leuk potje in Almelo gefloten in de derde divisie, voetbal was redelijk (niet goed) maar wel twee sportieve teams gezien. Drie keer geel, 1x geel-rood voor een domme actie in de laatste minuut (bal wegtikken).
jammer jaquote:Op zaterdag 28 oktober 2006 23:34 schreef edje34 het volgende:
Vandaag was het weer eens zover hoor,wedstr Maasdijk 2-Lyria3
uitslag 3-3 wedstr tijdelijk gestaakt 3 rode kaarten voor speler van Maasdijk na 2e gele kaart,speler
Maasdijk direct rood na div keren beledigende opmerkingen en rood voor leider van Maasdijk.
Daarnaast waren er in deze wedstr 3 strafschoppen waarvan er 2 binnen 2 minuten en de 3e in de 93e minuut. Het staken is nav een doelpunt dat Lyria maakten dit was de 3-3 volgens héél Maasdijk was het buitenspel,wat het overigens niet was omdat ik bij alle aanvallen van Lyria op één lijn stond met de verdediging van Maasdijk. Ik moest dit wel doen omdat de ass.s van Maasdijk meerde malen onterecht zijn vlag omhoog stak voor buitenspel.
De gemoederen liepen zo hoog op dat er 2 spelers van Maasdijk konden vertrekken en ik tijdelijk de wedstr heb gestaakt.
Het trieste van alles is dat na mijn laatste fluitsignaal niemand sportief was om een hand te geven,één speler van Lyria nam de moeite nog wel.
Minst slechte scheidsrechter klinkt dan beter.quote:Op zondag 29 oktober 2006 00:34 schreef vitessezuid113 het volgende:
Noemen jullie mij is de beste nederlandse scheidsrechter van het moment want ik kan hem niet bedenken.
Ricky vd Berg ook.quote:Op zondag 29 oktober 2006 02:22 schreef okee6 het volgende:
Lazovic stak z'n middelvinger op, dat is niet te tolereren, klaar
Inderdaad zelfs zo`n wedstr zou ik nog wel aankunnen.quote:Op zondag 29 oktober 2006 00:47 schreef Backdoorman het volgende:
die bestaat niet, ik zie een temmink die er elke week een potje van maakt en zo inconsequent is als maar zijn kan wbt spreekkoren...ik zie Jol die tijdens feyenoord - twente zo'n 3 strafschoppen weigert te geven en vandaag weer die maaghond van een egmond....een rode kaart voor lazovich die niks doet, wat een drol van een scheidsrechter ben je dan....niet te geloven en die kankerkneus van een uilenberg maar volhouden dat het niveau erg hoog is en zichzelf omhoog pijpen bij de uefa.....gadverdamme wat een stelletje hypocrieten!!!!
Danny Makkelie!!!quote:Op zondag 29 oktober 2006 00:34 schreef vitessezuid113 het volgende:
Noemen jullie mij is de beste nederlandse scheidsrechter van het moment want ik kan hem niet bedenken.
Over 2 weken heb ik Katwijk 4- Quikboys5 word ook een mooie pot.quote:Op zondag 29 oktober 2006 11:59 schreef methodmich het volgende:
Maasdijk - LYRA, oftewel een leuke Westland derby. Arme edje, het is een verdraaid lastig district.
Lyra.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 23:34 schreef edje34 het volgende:
Vandaag was het weer eens zover hoor,wedstr Maasdijk 2-Lyria3
uitslag 3-3 wedstr tijdelijk gestaakt 3 rode kaarten voor speler van Maasdijk na 2e gele kaart,speler
Maasdijk direct rood na div keren beledigende opmerkingen en rood voor leider van Maasdijk.
Daarnaast waren er in deze wedstr 3 strafschoppen waarvan er 2 binnen 2 minuten en de 3e in de 93e minuut. Het staken is nav een doelpunt dat Lyria maakten dit was de 3-3 volgens héél Maasdijk was het buitenspel,wat het overigens niet was omdat ik bij alle aanvallen van Lyria op één lijn stond met de verdediging van Maasdijk. Ik moest dit wel doen omdat de ass.s van Maasdijk meerde malen onterecht zijn vlag omhoog stak voor buitenspel.
De gemoederen liepen zo hoog op dat er 2 spelers van Maasdijk konden vertrekken en ik tijdelijk de wedstr heb gestaakt.
Het trieste van alles is dat na mijn laatste fluitsignaal niemand sportief was om een hand te geven,één speler van Lyria nam de moeite nog wel.
Gisteren was het in ieder geval geen makkie.quote:Op zondag 29 oktober 2006 14:29 schreef keijz het volgende:
[..]
Lyra.
Maar Maasdijk - Lyra is denk nog iets makkelijker fluiten dan de echte Westlandse derby: Lyra - 's Gravenzande SV
ja mischien wel , laten we maar omruilen met belgie ofzo. niemand vindt het ook meer raar dat ze geen WK of EK meer mogen fluiten.quote:Op zondag 29 oktober 2006 02:41 schreef zevenkamp het volgende:
[..]
Minst slechte scheidsrechter klinkt dan beter.
dan zou ik als ik jou was nog maar eens goed kijken , het was een tikje wat nooit rood is , dan kan je voor meer situaties die kaart trekken.quote:Op zondag 29 oktober 2006 02:22 schreef okee6 het volgende:
Lazovic stak z'n middelvinger op, dat is niet te tolereren, klaar
zegt me eigenlijk niks die naam laat hem maar eens een wedstrijd van Vitesse fluiten danquote:
Dat zeker. Derby, vol haat en nijd!quote:Op zondag 29 oktober 2006 14:24 schreef edje34 het volgende:
[..]
Over 2 weken heb ik Katwijk 4- Quikboys5 word ook een mooie pot.
De kaart was niet voor het tikje. Van Egmond zei waarschijnlijk "niet aanstellen" of "sta op" en Lazovic zijn reactie was de middelvinger. Geloof niet alles wat Talpa je laat zien, of laat je niet afleiden in het stadion. Scheidsrechter beledigen is in zo'n geval rood.quote:Op zondag 29 oktober 2006 15:00 schreef vitessezuid113 het volgende:
dan zou ik als ik jou was nog maar eens goed kijken , het was een tikje wat nooit rood is , dan kan je voor meer situaties die kaart trekken.
Is het zo erg,ondanks de lagere elftallen ?quote:Op zondag 29 oktober 2006 17:43 schreef methodmich het volgende:
[..]
Dat zeker. Derby, vol haat en nijd!
ben je erbij geweest dan?quote:Op maandag 30 oktober 2006 13:37 schreef Plato1980 het volgende:
Ik vond Haverkort gisteren ook erg zwak fluiten bij Roda-Feyenoord. Niet dat hij het resultaat beïnvloed heeft maar het was overduidelijk dat hij dit niveau niet aankan.
Nou, als ik je vertel dat er Katwijk-fans zijn die niet juichen als Quick Boy Dirk Kuijt scoort voor Oranje.....quote:Op maandag 30 oktober 2006 07:08 schreef edje34 het volgende:
[..]
Is het zo erg,ondanks de lagere elftallen ?
Dus ik kan me borst nat maken voor Katwijk 4 Quikboys 5 ?quote:Op maandag 30 oktober 2006 19:17 schreef methodmich het volgende:
[..]
Nou, als ik je vertel dat er Katwijk-fans zijn die niet juichen als Quick Boy Dirk Kuijt scoort voor Oranje.....
Veel publiek zal er wel niet zitten.quote:Op maandag 30 oktober 2006 19:49 schreef methodmich het volgende:
Zou ik maar doen. Maar evengoed wordt het geweldig leuk hoor!
Vrouwen, vriendinnen, zussen, broers, vaders, moeders, kinderen, grootouders, neven en nichten.quote:Op maandag 30 oktober 2006 19:50 schreef edje34 het volgende:
[..]
Veel publiek zal er wel niet zitten.
Bij een 4e elftal?quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 19:11 schreef methodmich het volgende:
[..]
Vrouwen, vriendinnen, zussen, broers, vaders, moeders, kinderen, grootouders, neven en nichten.
Wij hadden vorig jaar een dag van de KNVB met alle scheidsrechters uit district west 2,daar kwam maurice de Hond ook spreken. Leuke vent daar kwamen ook mooie verhalen naar boven over zijn optreden als scheidsrechter.quote:Op woensdag 1 november 2006 00:14 schreef Tommeke het volgende:
Bij 'mijn' club, LSC 1890, was Maurice de Hond scheidsrechter een paar weken terug, wel leuk morgen om half 9 komt dat op tv volgens mij. Het grappige was dat de trainer van de tegenpartij en enkele spelers deden alsof ze hem kenden. 'Hey Maurice!!!' etc.
Ze vinden elkaar niet echt heel leuk nee.quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 20:47 schreef edje34 het volgende:
Kan leuk worden dan,Maar is het echt haat en nijd onderling,of valt het mee ?
Ik heb altijd een goede voorbereiding en ik zal ook gelijk vanaf het eerste fluitsignaal er kort opzitten.quote:Op woensdag 1 november 2006 19:39 schreef methodmich het volgende:
[..]
Ze vinden elkaar niet echt heel leuk nee.
quote:Sensationele overwinning
Eelde. Had scheidsrechter ***
in de rust misschien
iets door de thee gekregen?
Voor rust leidde de leidsman
souverein, na de hervatting
was hij de weg helemaal
kwijt. Rode en gele kaarten
trok hij met regelmaat uit
zijn borstzak.
quote:Op maandag 6 november 2006 18:09 schreef Gollemrulez het volgende:
Mooi stuk van Stanley_C in het Dagblad van het Noorden
[..]
quote:Verslag Actief- De Vogels 5/11/2006 1-4 (0-1)
Actief speelt 2 klassen beter als tegen Gruno, maar staat op het eind wel met lege handen na een tumulteus en grimmig verlopen 2e helft, waarin Actief zich liet afbluffen door een veel geraffineerder De Vogels. De wedstrijd die voor Actief de definitieve kentering moest gaan inluiden en die de slechte seizoensstart moest doen vergeten, werd er een van een bittere teleurstelling met een nare nasmaak.
Met Marc Wielenga en Rutger Bierling weer in de gelederen waren de verwachtingen hoog gespannen, ook al stond er tegenover dat Jesper Bouwman, Frank van Driel, Robbert Borgemeester en Bart Ensing vanwege blessures niet in de basis inzetbaar waren en was er om tactische reden voor gekozen om Gerard Biemolt aan de kant te houden.
Actief begon, het wordt bijna een cliché, voortvarend en vanaf de eerste aanval waren er mogelijkheden, maar zo als zo vaak was de eindpass niet goed, of werd de geboden kans gewoon slecht benut. Arjan Grootjans was er nog het dichtste bij, zijn vrije trap belandde via de keeper tegen de lat. Het is dan ook een voetbalwet en al weer een cliché dat als jij ze niet maakt de tegenstander het wel doet, het is dan ook heel zuur dat wij de fouten in de defensie van de tegenstander niet afstraffen terwijl dat bij ons wel steeds heel effectief gebeurt. Nu was opnieuw balverlies op het middenveld van de laatste man in de lijn en de slechte aansluiting van de verdediging uiteindelijk desastreus en luidde de uiteindelijk nederlaag in. Na dit bal verlies kwam een De Vogels speler op de rand van de zestien in balbezit aarzelde niet en schoot bekwaam in de 34e minuut 0-1. Ook hierna bleef Actief aandringen. In de rust werd de geblesseerde Gert Boerma vervangen door Frank van Driel. Ook na de rust een aanvallend Actief waarbij Michiel Wiering een bij een kansrijke positie zijn schot in het midden van het doel gemakkelijk door de keeper zag gestopt. In de 59e minuut was nadat Actief de druk nog meer had opgevoerd en De Vogels steeds scherper in de duels ging er een rode kaart voor natrappen op Andries Spijkerman en moest De Vogels met 10 man verder. Even later mocht een andere speler van De Vogels blij zijn dat hij er met geel vanaf kwam na weer een harde charge. Actief werd nog sterker en Marc Wielenga had de 1-1 op de schoen na een prachtige 1-2 met Frank van Driel maar ook hij strandde alleen voor de keeper op diezelfde keeper. In de 65e minuut werd Danny Veenstra gewisseld voor Jesper Bouwman en werd Andries Spijkerman doorgeschoven naar de punt van de aanval. Bij een aanvallende actie van De Vogels had Marc Wielenga al geel gekregen en even later stond hij het dichtst bij een speler van De Vogels die helemaal vrijstond in het strafschopgebied en de bal kreeg aangespeeld, zijn ultieme poging de situatie te redden werd door de scheidsrechter beoordeeld als zijn de een overtreding waarvoor hij een penalty gaf en Marc van geluk mocht spreken dat hij niet opnieuw geel kreeg. De toegekende stafschop werd benut en het was in de 71e minuut 0-2.
Het leek de beslissing maar nauwelijks 1 minuut later was het alweer 1-2 door Gert Pieter Wijker die met een mooie volley de keeper deze keer wel wist te verschalken. Actief rook bloed en gooide er nog mee tempo in een geweldige scrimmage voor het doel van De Vogels leek de gelijkmaker in te luiden maar tot 3 keer toe werd de bal op laatste moment geblokt.
In de 79e minuut is het dan toch gebeurd na al weer een dubieuze beslissing van de scheidsrechter krijgt ook Marc Wielenga na commentaar op de scheidsrechter indirect rood door een tweede gele kaart. De partij werd met de minuut onvriendelijker mede door het feit dat de scheidsrechter de weg totaal kwijt was en te pas en te floot voor een overtreding. In de slotfase wist De vogels de score nog uit te breiden naar 1-4. Na eerst een harde schuiver van even buiten het strafschopgebied en vervolgens uit een tweede penalty na een vermeende overtreding door Jesper Bouwman in het strafschopgebied bij een duidelijk duel om de bal.
Deze overtreding leverde ook nog eens geel op.
Actief speelde in de volgende opstelling: doel Tjerkinus Wijkstra, achter: Arjan Grootjans, Eric Bont, Andries Spijkerman, Mark Büchele, midden: G. Boerma/45e Frank van Driel, Gert Pieter Wijker, Marc Wielenga, voor Michiel Wiering, Rutger Bierling, Danny Veenstra/65e Jesper Bouwman
Gedeeltelijk mee eens. Ik vind Temmink daarentegen nog altijd een zeer sterke persoonlijkheid hebben, ook al is het een beerquote:Op dinsdag 7 november 2006 12:53 schreef Stpan het volgende:
Jol heeft tegenwoordig de tactiek 'Als ik maar nooit een penalty geef, geef ik hem ook nooit onterecht' zag ik bij de Jupiler League afgelopen week. Jol is al een jaar of 2/3 niet meer de Jol die hoog aangeschreven stond.
Een arrogante vent die ter plekke zijn eigen regels verzint, dat is het.
Dank je Stanley heb jij nog een leuke wedstr ?quote:Op dinsdag 7 november 2006 10:35 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Succes bij die wedstrijd, meneer edje.
Ja, ik mag in de 4e klasse een wedstrijd leiden. Vorig jaar ben ik ook al eens bij die club geweest, toen nog in de 5e klasse. Het is wel grappig dat clubs met je 'mee-promoveren'.quote:Op dinsdag 7 november 2006 19:25 schreef edje34 het volgende:
[..]
Dank je Stanley heb jij nog een leuke wedstr ?
Ik hoop het voor je.quote:Op woensdag 8 november 2006 18:16 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
In het half jaar na de Kerst zal duidelijk worden of ik voor het betaalde voetbal in aanmerking ga komen. Spannend!
Cool man! Blijf fluiten als jezelf en probeer er niet aan te denken. Lijkt mij een wijze tip.quote:Op woensdag 8 november 2006 18:16 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
In het half jaar na de Kerst zal duidelijk worden of ik voor het betaalde voetbal in aanmerking ga komen. Spannend!
Ik zit nu in het Talententraject Amateurvoetbal. Als dat goed gaat, kom ik volgend jaar in het Talententraject Betaald Voetbal. Ik ontwikkel me redelijk snel, dus ik ben zeer benieuwd hoe het allemaal gaat verlopen.quote:Op donderdag 9 november 2006 17:39 schreef edje34 het volgende:
Maar hoe kan je nou in één keer van de 4e klasse naar betaaldvoetbal promoveren ?
Wel minimaal één seizoen hoofdklasse fluiten hoor. Dat jij bij ASWH - Kozakken Boys fluit en ons een pingel geeft op mijn teken. Uiteraard in ruil voor een uitermate complimenteuze passage over de scheids in het wedstrijdverslag.quote:Op donderdag 9 november 2006 20:58 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
[..]
Ik zit nu in het Talententraject Amateurvoetbal. Als dat goed gaat, kom ik volgend jaar in het Talententraject Betaald Voetbal. Ik ontwikkel me redelijk snel, dus ik ben zeer benieuwd hoe het allemaal gaat verlopen.
Ik fluit trouwens vaker 3e klasse, zondag toevallig 4e.![]()
Tegenwoordig mogen ze al het betaald voetbal in zonder hoofdklasse-ervaring. Ik weet niet hoe het allemaal gaat lopen, maar als ik ooit ASWH mag fluiten, zal ik zeker aan je denken.quote:Op vrijdag 10 november 2006 19:54 schreef methodmich het volgende:
[..]
Wel minimaal één seizoen hoofdklasse fluiten hoor. Dat jij bij ASWH - Kozakken Boys fluit en ons een pingel geeft op mijn teken. Uiteraard in ruil voor een uitermate complimenteuze passage over de scheids in het wedstrijdverslag.
Ajoh gewoon in de beker.quote:Op vrijdag 10 november 2006 21:16 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
[..]
Tegenwoordig mogen ze al het betaald voetbal in zonder hoofdklasse-ervaring. Ik weet niet hoe het allemaal gaat lopen, maar als ik ooit ASWH mag fluiten, zal ik zeker aan je denken.
Maar dit slaat nergens op wat schiet ik er mee op om alleen maar reserve elftallen te fluiten ?quote:Op vrijdag 10 november 2006 17:36 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Voor aanvang van dit seizoen is er een nieuwe piramide in werking getreden.
Het 'veranderen om het veranderen' beperkt zich niet alleen tot de politiek.
Is dat veranderd dan? Danny heeft wel een seizoentje of twee hoofdklasse gefloten, weet ik.quote:Op vrijdag 10 november 2006 21:16 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
[..]
Tegenwoordig mogen ze al het betaald voetbal in zonder hoofdklasse-ervaring. Ik weet niet hoe het allemaal gaat lopen, maar als ik ooit ASWH mag fluiten, zal ik zeker aan je denken.
En wat voor één Katwijk 4 - Quikboys 5quote:Op zaterdag 11 november 2006 12:05 schreef methodmich het volgende:
.
En edje, vandaag de derby voor jou toch?
Op dat moment is het klote ja,maar zodra ik weer in de auto zit ben ik het allang weer vergeten.quote:Op zondag 12 november 2006 18:24 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Edje, wat vervelend dat je hebt moeten staken. Kan maar zo het dieptepunt uit je scheidsrechtersloopbaan zijn. En dat terwijl je je er zo op verheugde. Echt rot.
Mijn wedstrijd van vandaag werd helaas afgelast. Volgende week zit ik een weekendje in Zandvoort dus laat ik het fluiten even voor wat het is. Die week erna is een inhaalweekeinde, waarin ik geen aanstelling heb.
Nee niks op zich een aardige wedstr die ik kort hield vanaf het eerste fluit signaal,wel geniepige overtredingen waarvan de spelers dachten dat ik ze niet zou zien wat resulteerde ik een gele kaart al in de 1e minuut voor Quikboys.quote:Op zondag 12 november 2006 16:03 schreef methodmich het volgende:
Altijd gezellig! Nog iets gemerkt van de rivaliteit?
Was 'ie bij jou net zo dramatisch als ik hem in verschillende wedstrijden als speler en toeschouwer heb meegemaakt?quote:Op woensdag 1 november 2006 00:14 schreef Tommeke het volgende:
Bij 'mijn' club, LSC 1890, was Maurice de Hond scheidsrechter een paar weken terug, wel leuk morgen om half 9 komt dat op tv volgens mij. Het grappige was dat de trainer van de tegenpartij en enkele spelers deden alsof ze hem kenden. 'Hey Maurice!!!' etc.
Geen strafschopquote:Op zondag 12 november 2006 20:16 schreef Stpan het volgende:
Vraagje voor de scheidsrechters onder ons. De overtreding van Vreven op Bouaouzan was buiten de lijnen, maar op de rand van het strafschop gebied. De commentator vroeg zich af, kun je dan wel een penalty geven?
Lijkt mij van wel, maar wat zeggen de regels?
Strafschop kan alleen als de overtreding binnen de zestien meter is.quote:Op zondag 12 november 2006 20:43 schreef Stpan het volgende:
[..]
Want? Werd toch iemand onregelementair de doortocht ontnomen.
Dus dan mag je spelers die op de achterlijn een speler passeert onbestraft het been onderuit halen dat zich niet in het speelveld begeeft?quote:Op zondag 12 november 2006 20:47 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
[..]
Strafschop kan alleen als de overtreding binnen de zestien meter is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |